Deze pagina is enkel ter info, dit is geen officiële uitslag!
Alle informatie onder voorbehoud!

U10

Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Van Heghe Hope D SNV 16 16 16 12 16 12 88
Van De Maele Riet D ICE 7 12 16 16 51
Dols Lou D SNV 12 12 9 9 6 48
De Keersmaecker Amélie D WSK 1 9 7 9 12 1 9 48
De Keersmaecker Aurélie D WSK 6 4 6 5 6 1 3 31
De Meulenaere Olivia D ICE 1 5 5 7 5 23
Proost Leyla D SNV 6 1 6 5 4 22
Verwijlen Guusje D SNV 9 1 7 17
Geerinck Emilia D ASP 4 1 4 4 1 14
Van Damme Elise D WSK 7 1 2 10
Berx Leanne D SNV 7 7
Hioco Nico D WSK 5 1 6
Van De Maele Willemie D ICE 4 4
Maes Marie Julie D ICE 3 3
Verniers Marie-Sophie D ZON 1 1
Bourguignon Naomi D YET 1 1
Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Scheepens Philippe H SNV 12 12 16 16 16 9 81
Marien Maxime H SNV 16 16 2 16 12 12 74
Van Houtte Xander H WSK 6 9 12 1 12 7 47
Fosté Cas H WSK 9 12 9 16 46
De Kinder Per H WSK 1 5 6 1 3 9 2 27
Bastien James H ZON 7 1 1 9 1 1 6 26
Vandebuerie Elijah H ICE 5 7 7 5 24
Tollens Sebastian H CAS 1 4 7 4 7 1 24
Mertens Hayden H WSK 3 7 3 5 1 1 3 23
Obbers Warre H WSK 2 6 9 5 22
Van Loon Xander H WSK 1 3 4 1 1 1 11
Crommentuijn Noah H SNV 6 4 10
Wilberts Leo H WSK 1 1 5 7
De Keyzer Sikolé H SNV 6 6
Baert Julian H WSK 4 4
Van Hecke Benoit H ICE 4 4
Allegaert Jolan H ICE 3 3
Keppens Lion H ICE 2 2
Dudal Lars H SNV 2 2
Depondt Bas H ICE 1 1
Van Hecke Amaury H ICE 1 1
Cocquyt Jaro H ASP 1 1
Van Maele Vic H ICE 1 1
Tilleuil Loïc H WSK 1 1
Dupont Ruben H ICE 1 1
Van Dijck Sem H ZON 1 1

U12

Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Smout Charlotte D ZON 16 16 16 16 7 16 16 103
Gurny Kato D ZON 12 9 4 12 6 7 12 62
Van Brempt Femke D ZON 7 7 9 9 12 9 53
Van Orten Juul D SNV 6 6 7 9 12 4 44
Dols Seth D SNV 9 12 12 2 6 41
D'haemer Luca D ASP 5 3 2 4 3 9 3 29
Luyckx Noor D ICE 5 6 7 1 7 26
Van De Maele Rozemie D ICE 1 5 6 5 17
Appels Anse D SNV 16 16
Fosté Sam D WSK 4 3 5 12
Cruysberghs Ella D WSK 1 4 3 4 12
De Beys Elina D YET 2 5 1 8
Versaen Amy Lin D ZON 3 2 1 1 7
Bourguignon Joy D YET 6 6
Vercaemer Flo D ICE 5 5
Wilberts Giulia D WSK 1 1 1 3
Vandekeere Ella D YET 1 1 1 3
Versaen Amy Lin D ZON 2 2
Mennens Jurrit D SNSP 1 1
De Vos Manon D YET 1 1
Paesen Lena D SNV 1 1
Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Bellens Siebe H ZON 16 1 12 9 16 16 16 86
Baiverlin Ferre H SNV 9 12 9 16 16 9 4 75
Bries Tibo H ASP 7 16 16 7 1 12 12 71
Tollens Alexander H CAS 12 9 6 6 7 7 7 54
De Meulenaere Joseph H ICE 6 4 3 4 5 22
Van Bever Matthias H ICE 12 9 21
Detavernier Onno H WSK 1 5 5 1 6 18
Bynens Damiaan H SNV 6 7 1 14
Van Maele Axl H ICE 7 2 5 14
Verwijlen Bram H SNV 1 9 10
Van Lindt Nils H WSK 1 2 1 3 2 9
Musiek Victor H SNV 1 3 4 8
Vernelen Jules H WSK 5 1 1 7
Vanden Broeck Andreas H SNSP 6 6
Lintermans Mats H SNV 5 5
Lybaert Henri H ZON 3 3

U14

Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Vandaele Julie D SNV 16 16 16 16 16 80
Moris Cécile D ZON 9 9 12 12 7 16 9 74
Geerinck Emma D ZON 12 1 7 5 12 12 12 61
Bauwens Axelle D SST 7 12 9 16 9 7 60
Van Looveren Lis D WSK 1 7 1 6 9 6 30
De Bondt Manou D WSK 1 6 1 7 1 7 1 24
Van Gheluwe Torah D ICE 9 9
Bostijn Femke D ICE 6 6
Baert Olivia D WSK 1 5 6
Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Van Orten Stef H SNV 16 16 16 16 16 16 96
Moons Arsen H ASP 12 9 1 9 5 16 9 61
Van Brempt Robbe H ZON 9 4 9 12 6 9 12 61
Jamin Lukas H SNV 7 12 12 7 12 7 57
Bastien Leon H ZON 1 7 7 5 3 12 6 41
Wouters Ruben H SNV 4 6 5 3 1 4 23
De Wachter Senne H YET 5 6 6 4 1 22
De Kinder Lars H WSK 1 2 2 2 2 1 3 13
Bouas Christos H SNV 9 9
Broos Olivier H WSK 3 1 5 9
Cruysberghs Mauro H WSK 1 3 4 1 9
Appels Siebe H SNV 7 7
Kindts Thijs H WSK 6 1 7
Scheepens Jeffrey H SNV 5 5
Raman Ryan H ZON 3 2 5
Vansteenkiste Juul H ICE 4 4
Detavernier Louie H WSK 2 1 1 4
van de Sande Rafaël H ASP 1 1
De Raedt Maxim H CAS 1 1
Schuurmans Verdan H SNSP 1 1
Verhaeghe Cyriel H ICE 1 1

U16

Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Kerkhofs Nore D SNV 16 16 1 16 16 16 81
De Decker Jill D WSK 9 12 6 12 3 16 12 70
Dudal Lore D SNV 12 9 16 9 12 58
Malfet Lara D ZON 5 6 7 6 6 12 42
Wauters Nyah D ZON 4 9 5 7 9 7 41
Van Looveren Flo D WSK 6 5 1 4 4 7 9 36
Musiek Emma D SNV 7 7 12 9 35
Wattez Manon D ICE 7 7
Meens Giada D SNSP 5 5
Dejonckheere Britt D ICE 3 3
Claus Julie D WSK 3 3
Stevens Ruby D SNSP 2 2
Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Brandt Djacomo H ZON 16 12 12 12 9 16 12 89
Vervloet Mattiece H ZON 1 16 16 16 12 16 77
Kuylen Nando H CAS 9 9 1 9 16 12 5 61
Van Eeckhoven Alexander H WSK 12 1 7 7 6 9 9 51
Dillen Mathias H ZON 1 6 4 5 3 7 4 30
Aerts Vico H WSK 6 7 9 4 3 29
Stander Louis H WSK 5 5 6 6 22
Commerman Rik H ZON 9 2 5 1 17
Geerinck Mikolaj H ASP 4 1 1 6 1 1 14
Denys Jeff H ZON 1 1 2 1 5 2 12
Gurny Brent H ZON 1 4 2 3 1 1 12
Celis Ruben H WSK 3 1 1 4 2 1 12
Maas Jorrit H CAS 1 3 1 6 11
Elst Viktor H ZON 1 1 7 9
Bouas Ioannis H SNV 7 7
Appels Seppe H SNV 5 5
Op de Beeck Mats H ZON 3 1 1 5
Schaillée Wout H YET 1 1 1 1 4
Van hoof Basil H WSK 2 1 3
Peeters Charlie H ZON 1 1 2
Loi Mauro H WSK 1 1
Vanfleteren Leon H ICE 1 1
Boudt Niels H SST 1 1
Teissandier Julien H ICE 1 1
Oberlander Spencer H YET 1 1
Wouters Lander H SNSP 1 1
Desmet Leon-Remi H ICE 1 1
Montbaliu Johannes H ICE 1 1
Dries Oerlemans H ZON 1 1
Geelissen Bert H SNSP 1 1
Baeten Emiel H SNV 1 1

U21

Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Mollin Axelle D CAS 16 16 16 16 12 76
Van Eeckhoven Julie D WSK 12 5 7 6 6 12 48
Caremans Jana D ZON 9 12 1 9 9 1 41
De Deckere Saartje D ASP 5 7 7 16 35
Bourbon Fien D SNV 6 9 12 7 34
Praast Birthe D ASP 7 7 6 5 9 34
Vandenbogaerde Amber D SNV 12 16 28
Vande Gucht Xena D YET 3 1 2 1 16 23
Boumans Mayté D SNV 3 6 9 5 23
Schelfhout Kiara D WSK 1 1 1 3 2 6 14
Spoelders Noa D ASP 4 1 5 3 13
De Caesemaeker Enya D ASP 1 4 4 9
Van de Ven Jodie D ZON 1 1 1 5 8
Vermeire Jolien D CAS 4 3 1 8
Van Nuffelen Jill D ZON 1 4 1 6
De Groof Caroline D WSK 1 4 5
Van Damme Margot D WSK 2 2
Mannekens Sarah D WSK 1 1
Van Den Brande Linde D WSK 1 1
Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Van Daele Lennart H SNV 16 16 16 16 16 16 96
Legrand Jordy H ZON 9 12 9 9 12 16 9 76
De Nutte Matthias H WSK 12 9 7 7 9 12 56
Cloostermans Gianni H ASP 7 1 6 6 7 7 34
De Decker Yoeri H CAS 1 12 12 1 26
Denys Jules H ZON 2 2 4 2 9 5 24
Depondt Bram H ICE 3 6 5 1 5 4 24
Cousyns Zidane H ZON 1 7 1 5 4 3 21
De Brauwer Niels H WSK 5 1 1 12 1 20
Thys Noah H ASP 4 5 1 1 1 1 13
Mannekens Vincent H WSK 1 4 1 3 3 1 13
Dom Robbe H ZON 6 6 12
De Bie Louis H ZON 1 1 1 1 1 6 1 12
Bosmans Vince H YET 1 1 7 1 10
Bruers Quillan H ASP 1 1 4 1 7
Vlaeymans Kevin H ZON 1 3 1 1 1 7
Depondt Baue H ICE 1 1 1 2 1 1 7
Werckx Jarne H SNV 6 6
Mermans Thomas H SNV 2 1 1 1 5
Vlaeymans Robin H ZON 1 1 1 1 1 5
Maas Jentse H CAS 1 3 4
Joosens Brent H WSK 2 2
Restiau Tim H WSK 1 1 2
Kindts Ward H WSK 1 1 2
Cools Xander H ASP 1 1 2
Debeil Tom H ICE 1 1 2
Roels Jack H WSK 1 1 2
Baeten Viktor H SNV 1 1
Drieghe Jentel H ICE 1 1
Stevens Howie H SNSP 1 1
De Vos Arthur H YET 1 1
Daems Fil H WSK 1 1

SEN

Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Bos Sanne D ZON 16 16 16 16 16 16 16 112
Boeckstens Xandrina D WSK 12 7 12 9 12 9 61
Tempelaars Astrid D SST 12 5 12 12 12 53
Elskens Jana D YET 9 9 9 9 1 37
Finotto Lise D WSK 7 7 1 7 5 7 34
Pollie Anne-Sophie D SNV 6 6 6 6 24
De Groof Julie D WSK 5 3 6 4 18
Van Pamel Ine D ZON 4 1 1 9 2 17
Van Tiggelen Hanne D ASP 6 1 4 5 16
Campforts Kirien D WSK 4 4 2 10
Van Boven Julie D SNV 5 3 8
Buffing Guusje D SNSP 7 7
De Backer Maaike D WSK 3 3
Bols Anne-Cathérine D SNV 1 1
Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Greefs Sam H SNV 12 12 12 16 12 16 16 96
Van Den Eynde Sam H ZON 16 16 16 12 16 1 12 89
Dutrieux Maxime H YET 9 9 9 9 6 1 6 49
Heremans Paul H WSK 7 1 5 6 9 12 7 47
Kempenaers Sander H WSK 6 7 6 7 7 9 42
Bauwens Nicolas H SST 1 6 4 5 5 21
Patteet Giovanni H ZON 5 1 7 1 4 18
Mertens Mats H ZON 5 5
Mathijs Frederick H YET 3 3
Kindt Maarten H WSK 2 2

MAS

Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Dedeyne Ellen D ICE 16 12 16 12 16 72
Vanheerentals Mireille D WSK 6 7 9 16 9 47
Wuyts Hilde D ZON 16 7 9 12 44
Van Den Broeck Katleen D ZON 9 5 6 7 7 7 41
Dietz Hanya D ZON 12 9 1 1 1 12 36
Mallaerts Wendy D ASP 12 16 28
De Ridder Lieve D ZON 1 1 6 12 6 26
Geluykens-Rob Lise D SNV 16 16
Janssens Ann D ZON 9 9
Naam Geslacht Club WSK CAS ASP ICE SNV YET ZON Totaal
Peeters Herbert H YET 16 16 1 16 16 1 66
Lammens Steven H SST 9 7 12 9 12 49
Vanderveken Tim H SST 12 9 1 12 12 46
Van Doorselaer Jan H ZON 5 5 9 6 9 34
Malfet Dimitri H ZON 4 3 5 6 4 9 1 32
Van Stevens Dries H ZON 12 16 1 29
Mortier Peter H ZON 6 4 6 7 23
Gysels Bruno H WSK 6 7 9 22
Decloedt Alain H ZON 7 5 6 18
Craenen Niels H YET 16 16
De Hondt Ken H WSK 16 16
Vervaecke Alain H ZON 1 2 1 5 3 4 16
Van Loon Gilles H WSK 2 1 4 4 1 2 14
Craenen Gerry H YET 12 12
De Bie Sigfried H SNSP 7 7
De Bie Ulrik H ICE 7 7
Peeters Ronny H ZON 1 5 6
Van Damme Tijl H WSK 3 1 4
Brion Paul H ASP 3 3
Stevens Richard H SNSP 2 2
thoelen Noel H SNSP 1 1
Meulemans Ben H SNSP 1 1
Vanden Broeck Daniel H SNSP 1 1

Uitslag per club

Club Totaal
ZON 258 227 249 228 211 229 288 1690
SNV 217 228 211 176 316 41 182 1371
WSK 195 168 159 144 145 125 226 1162
ASP 60 65 70 40 46 37 67 385
ICE 16 53 52 150 35 0 64 370
CAS 39 45 51 43 42 32 13 265
YET 34 45 29 45 29 69 12 263
SST 41 39 39 42 38 0 31 230
SNSP 0 0 0 0 37 0 0 37