Uitslag: 12e Vlaams Miniemen kampioenschap SL 03/03/2017 - Per categorie

U10
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 1 Bauwens Axelle D SST U10 42.71 42.46 1:25.17
2 2 Smout Charlotte D ZON U10 41.83 44.67 1:26.50
3 3 Appels Anse D SNV U10 38.61 54.08 1:32.69
4 4 Moris Cécile D ZON U10 48.44 47.86 1:36.30
6 Gurny Kato D ZON U10 DNF 52.31 DNF
5 Geerinck Emma D ZON U10 39.23 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 7 Mannès Robin H SNV U10 38.71 41.35 1:20.06
2 8 Appels Siebe H SNV U10 39.99 41.81 1:21.80
3 9 Jamin Lukas H SNV U10 45.02 40.68 1:25.70
4 10 De Maeijer Emiel H CAS U10 42.62 43.37 1:25.99
5 11 Tollens Alexander H ZON U10 43.05 47.08 1:30.13
6 12 Musiek Victor H SNV U10 48.99 49.51 1:38.50
7 13 Bynens Damiaan H SNV U10 49.42 52.49 1:41.91
14 Raman Ryan H CAS U10 DNF 47.46 DNF
U12
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 15 Vandaele Julie D SNV U12 37.48 37.70 1:15.18
2 16 Wauters Nyah D CAS U12 42.58 44.85 1:27.43
3 17 Spoelders Alex D ASP U12 44.03 45.14 1:29.17
21 Van Puyvelde Naya D SNV U12 DSQ 47.95 DSQ
20 De Decker Jill D BST U12 44.91 DSQ DSQ
18 Hermans Sam D ZON U12 39.35 DSQ DSQ
19 Mannès Clémentine D SNV U12 DSQ 39.90 DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 22 Bynens Laurens H SNV U12 36.54 37.12 1:13.66
2 23 Smet Christophe H CAS U12 36.90 36.92 1:13.82
3 24 Baeten Emiel H SNV U12 37.52 37.81 1:15.33
4 25 Appels Seppe H SNV U12 37.47 37.91 1:15.38
5 26 Maas Jorrit H CAS U12 39.76 39.31 1:19.07
6 27 Bouas Christos H SNV U12 45.51 37.58 1:23.09
7 28 Stander Louis H BST U12 43.47 44.94 1:28.41
8 29 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 51.02 41.82 1:32.84
9 30 Gurny Brent H ZON U12 45.94 47.95 1:33.89
10 31 Dejonckheere Gilles H ICE U12 1:03.57 41.65 1:45.22
35 Van Orten Stef H SNV U12 DNF DNF DNF
34 Van Eeckhoven Alexander H BST U12 43.73 DSQ DSQ
33 Geerinck Mikolaj H AST U12 38.74 DSQ DSQ
32 Bouas Ioannis H SNV U12 DSQ 36.14 DSQ
36 Bollen Max H SNV U12 DNS DNS DNS
U14
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 37 Kerkhofs Nore D SNV U14 35.78 35.00 1:10.78
2 38 Spoelders Noa D ASP U14 35.34 36.26 1:11.60
3 39 Bourbon Fien D SNV U14 35.45 36.47 1:11.92
4 40 Boumans Mayté D SNV U14 36.59 37.20 1:13.79
5 41 Vermeire Lisa D CAS U14 41.90 40.36 1:22.26
6 42 Musiek Emma D SNV U14 53.31 39.40 1:32.71
7 43 Dejonckheere Britt D ICE U14 49.19 48.74 1:37.93
44 Van Eeckhoven Julie D BST U14 35.33 DSQ DSQ
46 Van Den Brande Linde D BST U14 DNS DNS DNS
45 Van Hassel Maïté D SNV U14 37.06 DNS DNS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 47 Werckx Jarne H SNV U14 34.93 35.10 1:10.03
2 48 Kuylen Nando H CAS U14 34.77 35.79 1:10.56
3 49 Cools Xander H AST U14 37.48 37.67 1:15.15
4 50 Vandevelde Franklin H CAS U14 42.49 34.13 1:16.62
5 51 Vervloet Mattiece H ZON U14 38.43 38.92 1:17.35
6 52 Mermans Thomas H SNV U14 40.57 40.24 1:20.81
54 De Picker Kean H CAS U14 DNF DNF DNF
55 Brandt Djacomo H ZON U14 DNF DNF DNF
53 Dillen Mathias H ZON U14 45.72 DSQ DSQ
U16
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 56 Roggeman Sara D AST U16 31.54 33.08 1:04.62
2 57 De Leeuw Julie D ICE U16 32.44 32.70 1:05.14
3 58 Laurez Amandine D ICE U16 34.28 34.52 1:08.80
4 59 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 34.31 35.53 1:09.84
5 60 Praast Birthe D ASP U16 36.04 36.36 1:12.40
6 61 De Deckere Saartje D AST U16 37.00 37.29 1:14.29
7 62 Goethals Lutgard D SNV U16 44.05 42.63 1:26.68
64 Matoshi Dora D ZON U16 DSQ 42.78 DSQ
63 Caremans Jana D CAS U16 34.71 DSQ DSQ
65 Vandesande Britt D SST U16 DNS DNS DNS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 67 Rappagliosi Alessio H BESKI U16 33.94 33.82 1:07.76
1 66 Cannaerts Arthur H ZON U16 33.53 34.23 1:07.76
3 68 Thevelin Arthur H ICE U16 36.98 36.75 1:13.73
4 69 Van De Ven Thomas H CAS U16 38.77 38.01 1:16.78
5 70 Depondt Baue H ICE U16 42.79 40.36 1:23.15
6 71 Daems Fil H BST U16 46.86 43.31 1:30.17
7 72 Deliever Thibaut H ICE U16 44.33 49.58 1:33.91
8 73 De Brauwer Niels H BST U16 54.73 40.60 1:35.33
9 74 Maas Jentse H CAS U16 1:02.87 40.10 1:42.97
76 Bruers Quillan H ASP U16 DNF 33.76 DNF
75 Wyffels Robin H AST U16 DNF 33.45 DNF
78 Matoshi Roni H ZON U16 47.62 DSQ DSQ
77 Van Puyvelde Lennart H SST U16 38.19 DSQ DSQ
79 Baeten Viktor H SNV U16 49.04 DNS DNS