Uitslag: 13e Vlaams Miniemenkampioenschap - RS 16/02/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 72 Cannaerts Arthur H ZON U16 47.60 00.00 47.60
2 73 Vandevelde Franklin H CAS U16 48.21 00.00 48.21
3 54 Kuylen Nando H CAS U14 48.49 00.00 48.49
4 13 Van Puyvelde Naya D SNV U14 48.62 00.00 48.62
5 71 Rappagliosi Alessio H BSKI U16 48.64 00.00 48.64
6 70 Wyffels Robin H AST U16 49.04 00.00 49.04
7 76 Thevelin Arthur H ICE U16 49.05 00.00 49.05
8 12 Kerkhofs Nore D SNV U14 49.13 00.00 49.13
9 75 Werckx Jarne H SNV U16 49.18 00.00 49.18
10 55 Bouas Ioannis H SNV U14 49.39 00.00 49.39
11 19 Weber Marie D BSKI U14 50.09 00.00 50.09
12 56 Halleux Antoine H BSKI U14 50.44 00.00 50.44
13 59 Bynens Laurens H SNV U14 50.62 00.00 50.62
14 21 Bourbon Fien D SNV U16 50.82 00.00 50.82
15 84 Raskin Antoine H PRO U16 50.97 00.00 50.97
16 57 Vervloet Mattiece H ZON U14 51.09 00.00 51.09
17 74 Bruers Quillan H ASP U16 51.46 00.00 51.46
18 60 Bollen Max H SNV U14 51.47 00.00 51.47
19 11 Vandaele Julie D SNV U12 51.55 00.00 51.55
20 22 Caremans Jana D CAS U16 51.70 00.00 51.70
21 49 Bouas Christos H SNV U12 51.77 00.00 51.77
22 82 Depondt Bram H ICE U16 51.79 00.00 51.79
23 24 Boumans Mayté D SNV U16 51.89 00.00 51.89
24 23 De Deckere Saartje D AST U16 52.24 00.00 52.24
25 20 Vandenbogaerde Amber D SNV U16 52.38 00.00 52.38
26 25 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 52.79 00.00 52.79
27 15 Vandeweyer Lisa D SNV U14 52.87 00.00 52.87
28 77 Van Puyvelde Lennart H SST U16 53.03 00.00 53.03
29 50 Van Orten Stef H SNV U12 53.36 00.00 53.36
30 64 Geerinck Mikolaj H AST U14 53.52 00.00 53.52
31 79 Cools Xander H AST U16 54.04 00.00 54.04
32 63 Appels Seppe H SNV U14 54.13 00.00 54.13
33 14 Musiek Emma D SNV U14 54.17 00.00 54.17
34 48 De Maeijer Emiel H CAS U12 54.30 00.00 54.30
35 4 Appels Anse D SNV U10 54.71 00.00 54.71
36 40 Tollens Alexander H CAS U10 55.71 00.00 55.71
37 61 Desmet Leon-Remi H ICE U14 55.82 00.00 55.82
38 43 Scheepens Jeffrey H SNV U12 55.90 00.00 55.90
39 44 Appels Siebe H SNV U12 55.95 00.00 55.95
40 26 Van Den Brande Linde D WSK U16 56.25 00.00 56.25
41 65 Dillen Mathias H ZON U14 56.80 00.00 56.80
42 52 Van Brempt Robbe H ZON U12 56.95 00.00 56.95
43 80 Depondt Baue H ICE U16 58.45 00.00 58.45
44 69 Gurny Brent H ZON U14 59.41 00.00 59.41
45 34 Scheepens Philippe H SNV U10 59.61 00.00 59.61
46 2 Dols Seth D SNV U10 1:02.00 00.00 1:02.00
47 39 Theys Jack H SNV U10 1:05.38 00.00 1:05.38
48 31 Van den Bogaert Robin H ICE U10 1:05.44 00.00 1:05.44
49 1 Gurny Kato D ZON U10 1:05.66 00.00 1:05.66
50 35 Van den Bogaert Lars H ICE U10 1:05.99 00.00 1:05.99
51 78 Maas Jentse H CAS U16 DNF DNF DNF
51 81 De Bie Louis H ZON U16 DNF DNF DNF
51 45 Vansteenkiste Juul H ICE U12 DNF DNF DNF
51 10 Bauwens Axelle D SST U12 DNF DNF DNF
51 41 Dejonckheere Gilles H ICE U12 DNF DNF DNF
51 33 Bellens Siebe H ZON U10 DNF DNF DNF
51 53 Staes Oliver H SNV U12 DNF DNF DNF
51 9 Moris Cécile D ZON U12 DSQ DSQ DSQ
51 16 Dejonckheere Britt D ICE U14 DSQ DSQ DSQ
51 17 Wauters Nyah D CAS U14 DSQ DSQ DSQ
51 8 Geerinck Emma D ZON U12 DSQ DSQ DSQ
51 7 Smout Charlotte D ZON U10 DSQ DSQ DSQ
51 3 Van Brempt Femke D ZON U10 DSQ DSQ DSQ
51 83 Mannekens Vincent H WSK U16 DSQ DSQ DSQ
51 5 Van Orten Juul D SNV U10 DSQ DSQ DSQ
51 6 Dols Lou D SNV U10 DSQ DSQ DSQ
51 18 De Decker Jill D WSK U14 DSQ DSQ DSQ
51 27 Vermeire Lisa D CAS U16 DSQ DSQ DSQ
51 66 Vanfleteren Leon H ICE U14 DSQ DSQ DSQ
51 51 Raman Ryan H CAS U12 DSQ DSQ DSQ
51 46 Moons Arsen H ASP U12 DSQ DSQ DSQ
51 47 Jamin Lukas H SNV U12 DSQ DSQ DSQ
51 67 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 DSQ DSQ DSQ
51 68 Stander Louis H WSK U14 DSQ DSQ DSQ
51 32 Crommentuijn Noah H SNV U10 DSQ DSQ DSQ
51 58 Brandt Djacomo H ZON U14 DSQ DSQ DSQ
51 36 Baiverlin Ferre H SNV U10 DSQ DSQ DSQ
51 38 Bynens Damiaan H SNV U10 DSQ DSQ DSQ
51 62 Maas Jorrit H CAS U14 DSQ DSQ DSQ