Uitslag: 13e Vlaams Miniemenkampioenschap - SL 16/02/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 178 Cannaerts Arthur H ZON U16 37.76 37.29 1:15.05
2 180 Vandevelde Franklin H CAS U16 38.93 38.39 1:17.32
3 142 Van Puyvelde Naya D SNV U14 39.10 38.80 1:17.90
4 141 Kerkhofs Nore D SNV U14 40.14 39.48 1:19.62
5 161 Kuylen Nando H CAS U14 40.27 40.65 1:20.92
6 149 Vandenbogaerde Amber D SNV U16 40.57 40.63 1:21.20
7 182 Werckx Jarne H SNV U16 40.64 40.73 1:21.37
8 148 Weber Marie D BSKI U14 40.32 41.20 1:21.52
9 150 Bourbon Fien D SNV U16 40.85 40.84 1:21.69
10 183 Thevelin Arthur H ICE U16 41.53 40.28 1:21.81
11 188 Depondt Bram H ICE U16 42.00 39.98 1:21.98
12 177 Wyffels Robin H AST U16 37.62 44.62 1:22.24
13 153 Boumans Mayté D SNV U16 42.50 41.05 1:23.55
14 152 De Deckere Saartje D AST U16 42.45 41.13 1:23.58
15 163 Bouas Ioannis H SNV U14 41.04 42.71 1:23.75
16 111 Vandaele Julie D SNV U12 41.55 42.40 1:23.95
17 191 Raskin Antoine H PRO U16 42.66 41.46 1:24.12
18 166 Bynens Laurens H SNV U14 42.60 42.00 1:24.60
19 165 Bollen Max H SNV U14 41.96 42.71 1:24.67
20 179 Rappagliosi Alessio H BSKI U16 38.54 46.78 1:25.32
21 168 Brandt Djacomo H ZON U14 43.06 43.89 1:26.95
22 186 Maas Jentse H CAS U16 43.49 43.60 1:27.09
23 143 Musiek Emma D SNV U14 44.17 43.92 1:28.09
24 126 Bouas Christos H SNV U12 44.09 44.04 1:28.13
25 184 Cools Xander H AST U16 44.60 44.23 1:28.83
26 134 Jamin Lukas H SNV U12 45.67 44.09 1:29.76
27 155 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 43.29 46.96 1:30.25
28 145 Vandeweyer Lisa D SNV U14 44.11 46.17 1:30.28
29 144 Wauters Nyah D CAS U14 44.88 45.54 1:30.42
30 170 Geerinck Mikolaj H AST U14 45.77 45.61 1:31.38
31 171 Desmet Leon-Remi H ICE U14 46.63 45.28 1:31.91
32 130 Scheepens Jeffrey H SNV U12 46.44 45.87 1:32.31
33 156 Van Den Brande Linde D WSK U16 46.61 45.82 1:32.43
34 169 Maas Jorrit H CAS U14 46.96 45.98 1:32.94
35 172 Dillen Mathias H ZON U14 46.40 46.79 1:33.19
36 187 Depondt Baue H ICE U16 45.91 47.36 1:33.27
37 167 Appels Seppe H SNV U14 43.75 49.54 1:33.29
38 110 Bauwens Axelle D SST U12 45.74 47.68 1:33.42
39 127 Appels Siebe H SNV U12 47.12 46.42 1:33.54
40 174 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 46.62 47.06 1:33.68
41 104 Dols Seth D SNV U10 48.09 46.57 1:34.66
42 125 Tollens Alexander H CAS U10 47.41 47.67 1:35.08
43 137 Van Brempt Robbe H ZON U12 47.67 47.85 1:35.52
44 109 Geerinck Emma D ZON U12 46.93 48.97 1:35.90
45 147 De Decker Jill D WSK U14 48.15 48.17 1:36.32
46 106 Smout Charlotte D ZON U10 49.54 47.07 1:36.61
47 102 Appels Anse D SNV U10 43.98 52.83 1:36.81
48 136 Moons Arsen H ASP U12 49.40 48.94 1:38.34
49 123 Baiverlin Ferre H SNV U10 48.63 50.43 1:39.06
50 176 Gurny Brent H ZON U14 50.30 49.88 1:40.18
51 116 Bynens Damiaan H SNV U10 50.90 49.63 1:40.53
52 108 Moris Cécile D ZON U12 51.05 50.38 1:41.43
53 173 Vanfleteren Leon H ICE U14 50.78 50.84 1:41.62
54 103 Van Orten Juul D SNV U10 51.16 50.75 1:41.91
55 131 Dejonckheere Gilles H ICE U12 48.23 53.79 1:42.02
56 118 Scheepens Philippe H SNV U10 52.69 50.40 1:43.09
57 120 Bellens Siebe H ZON U10 48.00 56.36 1:44.36
58 117 Van den Bogaert Robin H ICE U10 54.96 55.53 1:50.49
59 122 Theys Jack H SNV U10 56.98 54.33 1:51.31
60 146 Dejonckheere Britt D ICE U14 55.70 56.38 1:52.08
61 135 Raman Ryan H CAS U12 1:01.38 57.86 1:59.24
62 121 Van den Bogaert Lars H ICE U10 1:00.86 59.40 2:00.26
63 133 Vansteenkiste Juul H ICE U12 54.29 1:07.47 2:01.76
64 138 Staes Oliver H SNV U12 1:03.51 1:02.69 2:06.20
65 185 Van Puyvelde Lennart H SST U16 41.32 DNF DNF
66 181 Bruers Quillan H ASP U16 40.97 DNF DNF
67 154 Vermeire Lisa D CAS U16 48.05 DNF DNF
68 164 Vervloet Mattiece H ZON U14 43.54 DNF DNF
69 189 Mannekens Vincent H WSK U16 DNF DNF DNF
70 162 Halleux Antoine H BSKI U14 45.17 DNF DNF
71 190 De Bie Louis H ZON U16 DSQ 47.66 DSQ
72 107 Van Brempt Femke D ZON U10 DSQ 51.67 DSQ
73 132 Van Orten Stef H SNV U12 50.87 DSQ DSQ
74 105 Gurny Kato D ZON U10 55.02 DSQ DSQ
75 175 Stander Louis H WSK U14 45.44 DSQ DSQ
76 101 Dols Lou D SNV U10 DSQ DSQ DSQ
77 129 De Maeijer Emiel H CAS U12 45.59 DSQ DSQ
78 124 Crommentuijn Noah H SNV U10 DSQ DSQ DSQ
79 151 Caremans Jana D CAS U16 DSQ 40.85 DSQ