Uitslag: 16e Memorial Joris Van Antwerpen RS 02/11/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 54 Rappagliosi Alessio H BSKI U16 35.52 34.39 1:09.91
2 62 Cannaerts Arthur H ZON U16 36.35 34.78 1:11.13
3 56 Wyffels Robin H AST U16 36.28 35.24 1:11.52
4 28 Kempenaers Elle D SNSP U21 36.54 35.39 1:11.93
5 31 Mollin Axelle D CAS U21 36.62 35.40 1:12.02
6 48 Mertens Mats H ZON U21 36.67 35.92 1:12.59
7 49 Vandevelde Franklin H CAS U16 37.11 35.98 1:13.09
8 27 Van Den Bosch Louise D SNV U21 37.61 35.88 1:13.49
9 50 Vanreusel Kélian H SNV U16 38.02 36.88 1:14.90
10 61 Bruers Quillan H ASP U16 38.00 37.18 1:15.18
11 32 Vandenbogaerde Amber D SNV U16 38.48 36.75 1:15.23
12 52 Thevelin Arthur H ICE U16 38.38 38.01 1:16.39
13 58 Kuylen Nando H CAS U14 38.87 37.60 1:16.47
14 33 Caremans Jana D CAS U16 38.74 37.82 1:16.56
15 80 Halleux Antoine H BSKI U14 39.32 37.74 1:17.06
16 39 Bourbon Fien D SNV U16 38.87 38.26 1:17.13
17 53 Werckx Jarne H SNV U16 38.60 39.11 1:17.71
18 30 Kerkhofs Nore D SNV U14 39.35 38.46 1:17.81
19 35 Praast Birthe D ASP U16 39.53 39.11 1:18.64
20 51 Baeten Viktor H SNV U16 40.39 38.61 1:19.00
21 36 Van Hassel Maïté D SNV U14 40.06 39.14 1:19.20
22 70 Smet Christophe H CAS U14 40.37 38.89 1:19.26
23 55 Bauwens Nicolas H SST U21 39.35 40.43 1:19.78
24 34 Spoelders Noa D ASP U16 40.64 39.37 1:20.01
25 12 Vandaele Julie D SNV U12 40.54 39.63 1:20.17
26 16 Bouas Christos H SNV U12 40.56 39.91 1:20.47
27 76 Bouas Ioannis H SNV U14 42.87 39.27 1:22.14
28 78 Bollen Max H SNV U14 42.01 40.18 1:22.19
29 60 Raskin Antoine H PRO U16 43.91 38.83 1:22.74
30 68 Thys Noah H AST U21 42.14 40.68 1:22.82
31 14 Draghia Aida D BSKI U12 41.90 40.98 1:22.88
32 64 Mermans Thomas H SNV U16 42.04 40.91 1:22.95
33 75 Appels Seppe H SNV U14 42.19 41.31 1:23.50
34 21 Appels Siebe H SNV U12 42.23 41.87 1:24.10
35 46 Vandeweyer Lisa D SNV U14 42.66 41.57 1:24.23
36 73 Geerinck Mikolaj H AST U14 42.75 41.70 1:24.45
37 66 Klonhammer Alejandro H WSK U16 42.93 41.61 1:24.54
38 3 Appels Anse D SNV U10 44.59 40.06 1:24.65
39 57 Brandt Djacomo H ZON U14 42.63 42.49 1:25.12
40 25 Musiek Emma D SNV U14 43.47 42.17 1:25.64
41 1 Draghia Skye D BSKI U10 43.15 42.80 1:25.95
42 79 Sneyers Pieter-Jan H SNV U14 43.75 42.26 1:26.01
43 23 Jamin Lukas H SNV U12 43.19 43.63 1:26.82
44 18 Scheepens Jeffrey H SNV U12 43.58 43.58 1:27.16
45 74 Baeten Emiel H SNV U14 44.66 42.74 1:27.40
46 20 De Maeijer Emiel H CAS U12 43.73 44.88 1:28.61
47 77 Maas Jorrit H CAS U14 42.99 45.80 1:28.79
48 82 Desmet Leon-Remi H ICE U14 45.37 45.21 1:30.58
49 41 Vermeire Jolien D CAS U21 45.62 45.10 1:30.72
50 8 Scheepens Philippe H SNV U10 45.82 45.25 1:31.07
51 6 Tollens Alexander H CAS U10 45.53 45.57 1:31.10
52 19 Moons Arsen H ASP U12 46.43 44.75 1:31.18
53 38 Vermeire Lisa D CAS U16 45.83 46.42 1:32.25
54 71 Vanfleteren Leon H ICE U14 46.71 46.69 1:33.40
55 13 Bauwens Axelle D SST U12 44.43 51.23 1:35.66
56 5 Bynens Damiaan H SNV U10 49.61 47.20 1:36.81
57 24 Dejonckheere Gilles H ICE U12 51.05 45.92 1:36.97
58 15 Raman Ryan H CAS U12 49.55 49.49 1:39.04
59 43 Dudal Lore D SNV U14 45.40 54.35 1:39.75
60 40 Dejonckheere Britt D ICE U14 50.64 52.54 1:43.18
61 10 Musiek Victor H SNV U10 53.89 52.16 1:46.05
62 69 Brion Maxime H ASP U16 DNF DNF DNF
62 7 Baiverlin Ferre H SNV U10 DNF DNF DNF
62 45 De Caesemaeker Enya D ASP U16 DNF DNF DNF
62 9 Theys Jack H SNV U10 DNF DNF DNF
62 81 Bynens Laurens H SNV U14 DNF DNF DNF
62 65 Maas Jentse H CAS U16 DNF DNF DNF
62 59 De Decker Yoeri H CAS U21 DNF DNF DNF
62 29 De Deckere Saartje D AST U16 DNF DNF DNF
62 37 Laurez Amandine D ICE U21 DNF DNF DNF
62 26 Boumans Mayté D SNV U16 DNF DNF DNF
62 22 Van Orten Stef H SNV U12 DNF DNF DNF
62 47 Van Puyvelde Naya D SNV U14 DNF DNF DNF
62 2 Dols Seth D SNV U10 DNF DNF DNF
62 63 Van De Ven Thomas H CAS U21 DNF DNF DNF
62 67 De Picker Kean H CAS U16 DNF DNF DNF
62 17 Deroose Daan H ICE U12 DSQ DSQ DSQ
62 11 Geerinck Emma D ZON U12 DSQ DSQ DSQ
62 44 Wauters Nyah D CAS U14 DSQ DSQ DSQ
62 4 Van Orten Juul D SNV U10 DNS DNS DNS
62 72 Coppelmans Niels H SNV U14 DNS DNS DNS