Uitslag: 16e Memorial Joris Van Antwerpen SL 03/11/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 62 De Decker Yoeri H CAS U21 39.66 39.13 1:18.79
2 36 Kempenaers Elle D SNSP U21 40.67 39.61 1:20.28
3 51 Cannaerts Arthur H ZON U16 40.57 40.22 1:20.79
4 53 Wyffels Robin H AST U16 40.94 40.08 1:21.02
5 30 Mollin Axelle D CAS U21 41.84 39.72 1:21.56
6 29 Van Den Bosch Louise D SNV U21 43.24 42.28 1:25.52
7 13 Vandaele Julie D SNV U12 43.40 43.19 1:26.59
8 49 Kuylen Nando H CAS U14 44.43 43.00 1:27.43
9 31 Caremans Jana D CAS U16 44.13 43.31 1:27.44
10 38 Vandenbogaerde Amber D SNV U16 44.59 44.06 1:28.65
11 59 Thevelin Arthur H ICE U16 45.56 43.72 1:29.28
12 57 Baeten Viktor H SNV U16 45.38 44.02 1:29.40
13 32 Bourbon Fien D SNV U16 45.28 44.19 1:29.47
14 44 Van Puyvelde Naya D SNV U14 45.61 44.28 1:29.89
15 39 Kerkhofs Nore D SNV U14 44.94 44.96 1:29.90
16 35 Praast Birthe D ASP U16 45.42 45.15 1:30.57
17 3 Appels Anse D SNV U10 46.17 46.17 1:32.34
18 55 Bauwens Nicolas H SST U21 47.72 45.26 1:32.98
19 60 Van De Ven Thomas H CAS U21 47.68 45.63 1:33.31
20 28 Spoelders Noa D ASP U16 48.20 45.85 1:34.05
21 71 Bouas Ioannis H SNV U14 47.55 46.60 1:34.15
22 61 Thys Noah H AST U21 47.39 46.80 1:34.19
23 11 Draghia Aida D BSKI U12 47.21 47.15 1:34.36
24 81 Halleux Antoine H BSKI U14 48.79 45.70 1:34.49
25 19 Appels Siebe H SNV U12 46.89 47.76 1:34.65
26 50 Raskin Antoine H PRO U16 47.90 47.04 1:34.94
27 76 Bollen Max H SNV U14 47.25 47.74 1:34.99
28 23 Van Orten Stef H SNV U12 47.90 47.53 1:35.43
29 18 Scheepens Jeffrey H SNV U12 47.18 48.89 1:36.07
30 70 Bynens Laurens H SNV U14 48.72 47.83 1:36.55
31 74 Appels Seppe H SNV U14 48.62 48.29 1:36.91
32 33 De Deckere Saartje D AST U16 49.36 47.95 1:37.31
33 25 Boumans Mayté D SNV U16 49.08 48.48 1:37.56
34 14 Geerinck Emma D ZON U12 48.34 49.43 1:37.77
35 15 De Maeijer Emiel H CAS U12 49.97 50.30 1:40.27
36 54 Vandevelde Franklin H CAS U16 48.84 52.59 1:41.43
37 10 Tollens Alexander H CAS U10 49.34 53.14 1:42.48
38 82 Klonhammer Alejandro H WSK U16 51.86 50.85 1:42.71
39 2 Draghia Skye D BSKI U10 51.21 53.18 1:44.39
40 45 Wauters Nyah D CAS U14 52.66 52.24 1:44.90
40 1 Dols Seth D SNV U10 52.28 52.62 1:44.90
42 79 Sneyers Pieter-Jan H SNV U14 53.55 51.40 1:44.95
43 46 Vandeweyer Lisa D SNV U14 53.99 51.99 1:45.98
44 73 Geerinck Mikolaj H AST U14 54.25 52.26 1:46.51
45 69 Baeten Emiel H SNV U14 54.17 55.11 1:49.28
46 17 Bouas Christos H SNV U12 44.12 1:05.51 1:49.63
47 16 Moons Arsen H ASP U12 54.15 55.87 1:50.02
48 7 Scheepens Philippe H SNV U10 55.53 54.70 1:50.23
49 27 Vermeire Lisa D CAS U16 56.29 54.33 1:50.62
50 5 Bynens Damiaan H SNV U10 54.69 55.98 1:50.67
51 24 Jamin Lukas H SNV U12 45.25 1:06.57 1:51.82
52 78 Desmet Leon-Remi H ICE U14 56.71 55.28 1:51.99
53 34 Van Hassel Maïté D SNV U14 47.05 1:06.30 1:53.35
54 66 Maas Jentse H CAS U16 48.75 1:06.24 1:54.99
55 21 Raman Ryan H CAS U12 58.01 1:00.59 1:58.60
56 9 Baiverlin Ferre H SNV U10 55.43 1:03.87 1:59.30
57 4 Van Orten Juul D SNV U10 1:00.87 59.55 2:00.42
58 22 Deroose Daan H ICE U12 58.53 1:02.36 2:00.89
59 40 Vermeire Jolien D CAS U21 1:02.34 1:02.48 2:04.82
60 6 Musiek Victor H SNV U10 1:01.94 1:03.91 2:05.85
61 75 Vanfleteren Leon H ICE U14 58.10 1:10.49 2:08.59
62 26 Musiek Emma D SNV U14 50.79 1:24.47 2:15.26
63 8 Theys Jack H SNV U10 1:06.88 1:10.01 2:16.89
64 41 Dejonckheere Britt D ICE U14 1:11.42 1:12.39 2:23.81
65 47 De Caesemaeker Enya D ASP U16 DNF DNF DNF
65 48 Bruers Quillan H ASP U16 DNF DNF DNF
65 77 Maas Jorrit H CAS U14 DNF DNF DNF
65 37 Laurez Amandine D ICE U21 DNF DNF DNF
65 20 Dejonckheere Gilles H ICE U12 DNF DNF DNF
65 72 Smet Christophe H CAS U14 DNF DNF DNF
65 52 Mertens Mats H ZON U21 DNF DNF DNF
65 67 Brandt Djacomo H ZON U14 DNF DNF DNF
65 63 Vanreusel Kélian H SNV U16 DNF DNF DNF
65 64 Mermans Thomas H SNV U16 DNF DNF DNF
65 58 Rappagliosi Alessio H BSKI U16 DNF DNF DNF
65 12 Bauwens Axelle D SST U12 DSQ DSQ DSQ
65 68 Brion Maxime H ASP U16 DSQ DSQ DSQ
65 56 Werckx Jarne H SNV U16 DSQ DSQ DSQ
65 65 De Picker Kean H CAS U16 DNS DNS DNS
65 80 Coppelmans Niels H SNV U14 DNS DNS DNS
65 43 Dudal Lore D SNV U14 DNS DNS DNS