Uitslag: 49e Trofee van Vlaanderen - RS 13/02/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 47 Lefevre Basile H PRO U21 50.46 42.57 1:33.03
2 8 Roggeman Sara D AST U21 51.87 42.46 1:34.33
3 6 De Leeuw Julie D ICE U21 52.19 42.58 1:34.77
4 53 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 52.12 43.85 1:35.97
5 50 Wyffels Robin H AST U16 52.37 44.76 1:37.13
6 51 Cannaerts Arthur H ZON U16 52.77 44.70 1:37.47
7 54 Schildermans Steve H SNV SEN 53.27 44.31 1:37.58
8 42 Vandevelde Franklin H CAS U16 51.86 45.88 1:37.74
9 45 Grandjean Eliot H PRO U21 55.82 42.33 1:38.15
10 52 Tillemans Hendrik H SNV U21 53.49 45.36 1:38.85
11 7 Van Puyvelde Naya D SNV U14 53.70 47.01 1:40.71
12 41 Boumans Santi H SNV U21 54.05 46.99 1:41.04
13 49 Cherpion Maxence H PRO U21 54.29 47.02 1:41.31
14 59 Halleux Antoine H BSKI U14 55.40 46.61 1:42.01
15 57 Thevelin Arthur H ICE U16 54.34 47.69 1:42.03
16 43 Kuylen Nando H CAS U14 54.30 48.39 1:42.69
17 31 Weber Marie D BSKI U14 55.84 46.97 1:42.81
18 44 Bruers Quillan H ASP U16 55.43 47.58 1:43.01
19 3 Bourbon Fien D SNV U16 54.84 48.26 1:43.10
20 64 Patteet Giovanni H ZON U21 56.45 46.82 1:43.27
21 5 Vandenbogaerde Amber D SNV U16 55.37 48.18 1:43.55
22 60 Raskin Antoine H PRO U16 56.07 47.58 1:43.65
23 61 Catry Maxime H ICE U21 55.89 48.35 1:44.24
24 11 Laurez Amandine D ICE U21 57.02 47.27 1:44.29
25 58 Bouas Ioannis H SNV U14 56.23 49.13 1:45.36
26 56 Legrand Jordy H ZON U21 57.88 48.23 1:46.11
27 67 Cools Liam H AST U21 57.64 48.73 1:46.37
28 1 Boon Jana D ZON U21 58.46 48.32 1:46.78
29 32 Weber Cecile D BSKI U21 56.61 50.20 1:46.81
30 2 Boumans Mayté D SNV U16 57.29 50.44 1:47.73
31 68 Bynens Laurens H SNV U14 57.10 51.29 1:48.39
32 69 Bollen Max H SNV U14 57.59 51.21 1:48.80
33 14 Appels Anse D SNV U10 58.60 50.53 1:49.13
34 65 Brandt Djacomo H ZON U14 59.01 51.20 1:50.21
35 16 Vandeweyer Lisa D SNV U14 59.19 51.38 1:50.57
36 12 Vandaele Julie D SNV U12 58.00 52.94 1:50.94
37 73 Bouas Christos H SNV U12 1:00.35 51.40 1:51.75
38 62 Bauwens Nicolas H SST U21 1:00.71 51.87 1:52.58
39 66 Van Puyvelde Lennart H SST U16 59.62 53.04 1:52.66
40 78 Jamin Lukas H SNV U12 1:00.61 52.36 1:52.97
41 22 Wauters Nyah D CAS U14 1:01.62 52.82 1:54.44
42 17 Vercruysse Axelle D ICE U21 1:00.20 54.69 1:54.89
43 102 Depondt Bram H ICE U16 1:04.13 50.94 1:55.07
44 15 Musiek Emma D SNV U14 1:01.31 53.82 1:55.13
45 18 Vanherck Stephanie D AST U21 1:00.68 54.78 1:55.46
46 89 Moons Arsen H ASP U12 1:02.02 55.12 1:57.14
47 81 Tinck Stefan H ZON MAS 1:02.70 54.58 1:57.28
48 77 Maas Jorrit H CAS U14 1:03.58 54.10 1:57.68
49 13 Vandesande Britt D SST U16 1:02.64 55.34 1:57.98
50 75 De Maeijer Emiel H CAS U12 1:02.38 56.59 1:58.97
51 24 Smout Charlotte D ZON U10 1:03.01 56.08 1:59.09
52 76 Desmet Leon-Remi H ICE U14 1:02.99 56.64 1:59.63
53 79 Appels Siebe H SNV U12 1:03.58 56.87 2:00.45
54 27 Dols Seth D SNV U10 1:04.51 57.19 2:01.70
55 99 Van Brempt Robbe H ZON U12 1:06.07 56.26 2:02.33
56 21 Bauwens Axelle D SST U12 1:05.92 57.09 2:03.01
57 25 Moris Cécile D ZON U12 1:05.31 58.88 2:04.19
58 93 Decloedt Alain H ZON MAS 1:09.42 55.16 2:04.58
59 101 De Bie Louis H ZON U16 1:07.55 58.25 2:05.80
60 87 Dejonckheere Gilles H ICE U12 1:08.28 58.02 2:06.30
61 23 Mallaerts Wendy D AST MAS 1:09.17 58.45 2:07.62
62 96 Bellens Siebe H ZON U10 1:06.88 1:01.23 2:08.11
63 90 Vanfleteren Leon H ICE U14 1:09.61 59.88 2:09.49
64 91 Bynens Damiaan H SNV U10 1:09.28 1:00.48 2:09.76
64 95 Baiverlin Ferre H SNV U10 1:09.67 1:00.09 2:09.76
66 28 Van Brempt Femke D ZON U10 1:08.46 1:01.41 2:09.87
67 20 Dejonckheere Britt D ICE U14 1:10.12 1:02.90 2:13.02
68 100 Gurny Brent H ZON U14 1:09.94 1:05.27 2:15.21
69 94 Theys Jack H SNV U10 1:18.53 1:08.08 2:26.61
70 85 Dillen Mathias H ZON U14 DNF 57.03 DNF
71 83 Scheepens Jeffrey H SNV U12 DNF 57.60 DNF
72 97 Van Orten Stef H SNV U12 59.49 DNF DNF
73 82 Geerinck Mikolaj H AST U14 58.90 DNF DNF
74 74 Cloostermans Gianni H AST U21 58.00 DNF DNF
75 46 Werckx Jarne H SNV U16 DNF 48.64 DNF
76 29 Van Orten Juul D SNV U10 DNF 59.05 DNF
77 63 Vervloet Mattiece H ZON U14 DNF 48.38 DNF
78 80 Appels Seppe H SNV U14 57.95 DNF DNF
79 70 Maas Jentse H CAS U16 DNF DNF DNF
80 71 Cools Xander H AST U16 57.43 DNF DNF
81 72 Koerber Seth H ZON U21 DNF DNF DNF
82 92 Raman Ryan H CAS U12 DSQ 1:02.97 DSQ
83 98 Vansteenkiste Juul H ICE U12 DSQ 58.46 DSQ
84 55 Van Daele Lennart H SNV U21 52.53 DSQ DSQ
85 10 De Deckere Saartje D AST U16 DSQ 49.31 DSQ
86 9 Caremans Jana D CAS U16 DSQ 50.22 DSQ
87 4 Kerkhofs Nore D SNV U14 DSQ 47.09 DSQ
88 26 Gurny Kato D ZON U10 DSQ 1:10.35 DSQ
89 30 Geerinck Emma D ZON U12 58.06 DSQ DSQ
90 86 Tollens Alexander H CAS U10 DSQ DSQ DSQ
91 84 Depondt Baue H ICE U16 1:07.16 DSQ DSQ
92 48 Rappagliosi Alessio H BSKI U16 DSQ 45.10 DSQ
93 88 Scheepens Philippe H SNV U10 1:13.87 DSQ DSQ
94 19 Van Huffel Sophie D AST U21 DNS DNS DNS