Uitslag: 49e Trofee van Vlaanderen - SL 15/02/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 64 Grandjean Eliot H PRO U21 34.31 31.50 1:05.81
2 75 Lefevre Basile H PRO U21 34.53 31.77 1:06.30
3 72 Van Den Bogaert Jeroen H ICE MAS 34.97 32.24 1:07.21
4 36 De Leeuw Julie D ICE U21 35.01 33.84 1:08.85
5 68 Van Daele Lennart H SNV U21 35.98 33.71 1:09.69
6 40 Roggeman Sara D AST U21 36.16 33.55 1:09.71
7 65 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 37.49 32.34 1:09.83
8 66 Rappagliosi Alessio H BSKI U16 36.26 33.67 1:09.93
9 62 Cannaerts Arthur H ZON U16 36.55 34.15 1:10.70
10 63 Boumans Santi H SNV U21 37.89 34.43 1:12.32
11 74 Vandevelde Franklin H CAS U16 38.12 34.53 1:12.65
12 82 Cloostermans Gianni H AST U21 39.49 35.78 1:15.27
13 84 Halleux Antoine H BSKI U14 39.39 36.19 1:15.58
14 7 Vandaele Julie D SNV U12 37.48 38.27 1:15.75
15 79 Werckx Jarne H SNV U16 39.79 36.20 1:15.99
15 33 Kerkhofs Nore D SNV U14 39.67 36.32 1:15.99
17 76 Kuylen Nando H CAS U14 39.94 36.29 1:16.23
18 83 Thevelin Arthur H ICE U16 39.52 36.77 1:16.29
19 38 Vandenbogaerde Amber D SNV U16 39.83 36.54 1:16.37
20 77 Van Den Eynde Sam H ZON U21 40.39 36.20 1:16.59
21 81 Cools Liam H AST U21 40.39 36.62 1:17.01
22 93 Legrand Jordy H ZON U21 40.34 36.97 1:17.31
23 31 Bourbon Fien D SNV U16 40.20 37.15 1:17.35
24 91 Vervloet Mattiece H ZON U14 40.83 37.16 1:17.99
25 88 Bouas Ioannis H SNV U14 41.03 37.88 1:18.91
26 58 Weber Marie D BSKI U14 41.56 37.61 1:19.17
27 39 Caremans Jana D CAS U16 40.20 39.03 1:19.23
28 37 Boon Jana D ZON U21 42.35 37.49 1:19.84
29 99 Brandt Djacomo H ZON U14 42.08 38.19 1:20.27
30 97 Bynens Laurens H SNV U14 41.77 38.70 1:20.47
31 87 De Nutte Matthias H WSK U21 42.68 38.06 1:20.74
32 78 Bauwens Nicolas H SST U21 42.47 38.36 1:20.83
33 69 Raskin Antoine H PRO U16 41.15 39.74 1:20.89
33 41 Boumans Mayté D SNV U16 41.94 38.95 1:20.89
35 96 Bollen Max H SNV U14 43.70 37.55 1:21.25
36 2 Appels Anse D SNV U10 40.49 40.82 1:21.31
37 32 Laurez Amandine D ICE U21 39.52 41.96 1:21.48
38 25 De Maeijer Emiel H CAS U12 40.81 41.62 1:22.43
39 34 De Deckere Saartje D AST U16 43.72 38.99 1:22.71
40 89 Cools Xander H AST U16 43.82 39.14 1:22.96
41 98 Appels Seppe H SNV U14 43.76 39.73 1:23.49
42 9 Geerinck Emma D ZON U12 41.60 41.99 1:23.59
43 45 Mannekens Sarah D WSK U21 42.96 41.44 1:24.40
44 86 Catry Maxime H ICE U21 46.89 37.80 1:24.69
45 4 Smout Charlotte D ZON U10 42.04 42.81 1:24.85
46 35 Van Puyvelde Naya D SNV U14 48.93 35.94 1:24.87
47 22 Moons Arsen H ASP U12 40.42 44.66 1:25.08
48 42 Boon Kato D ZON U21 44.14 41.34 1:25.48
49 23 Appels Siebe H SNV U12 43.11 42.50 1:25.61
50 44 Musiek Emma D SNV U14 45.20 40.79 1:25.99
51 49 Wauters Nyah D CAS U14 45.33 40.89 1:26.22
52 108 Dillen Mathias H ZON U14 44.94 41.75 1:26.69
53 51 Vercruysse Axelle D ICE U21 45.87 41.21 1:27.08
54 101 Geerinck Mikolaj H AST U14 45.01 42.60 1:27.61
55 13 Bellens Siebe H ZON U10 43.17 44.45 1:27.62
56 112 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 45.96 41.79 1:27.75
57 106 Desmet Leon-Remi H ICE U14 46.13 41.65 1:27.78
58 57 Weber Cecile D BSKI U21 45.74 42.30 1:28.04
59 11 Tollens Alexander H CAS U10 43.97 44.30 1:28.27
60 47 Vanherck Stephanie D AST U21 45.27 43.13 1:28.40
61 50 Vandeweyer Lisa D SNV U14 46.72 42.25 1:28.97
62 46 Van Huffel Sophie D AST U21 47.36 41.92 1:29.28
63 48 Driesmans Lisa D AST U21 46.79 42.50 1:29.29
64 104 Depondt Bram H ICE U16 52.22 38.02 1:30.24
65 14 Baiverlin Ferre H SNV U10 44.23 46.38 1:30.61
66 12 Bynens Damiaan H SNV U10 45.57 45.16 1:30.73
67 8 Moris Cécile D ZON U12 44.75 46.05 1:30.80
68 73 Bruers Quillan H ASP U16 53.89 36.95 1:30.84
69 19 Van Brempt Robbe H ZON U12 44.95 45.90 1:30.85
70 115 De Bie Louis H ZON U16 47.27 43.68 1:30.95
71 16 Scheepens Philippe H SNV U10 46.31 44.88 1:31.19
72 116 Bastien Nicolas H WSK SEN 49.37 45.78 1:35.15
73 52 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 40.87 54.55 1:35.42
74 3 Van Brempt Femke D ZON U10 47.55 48.09 1:35.64
75 24 Bouas Christos H SNV U12 56.76 39.42 1:36.18
76 109 Decloedt Alain H ZON MAS 49.95 46.48 1:36.43
77 59 De Decker Jill D WSK U14 50.33 47.07 1:37.40
78 95 Depondt Baue H ICE U16 50.34 47.16 1:37.50
79 6 Gurny Kato D ZON U10 49.46 48.73 1:38.19
80 114 Stander Louis H WSK U14 55.46 43.17 1:38.63
81 5 Van Orten Juul D SNV U10 54.81 45.70 1:40.51
82 53 Mallaerts Wendy D AST MAS 52.14 48.44 1:40.58
83 113 Gurny Brent H ZON U14 53.09 50.22 1:43.31
84 15 Theys Jack H SNV U10 52.20 51.60 1:43.80
85 54 Dejonckheere Britt D ICE U14 57.23 53.84 1:51.07
86 111 Mannekens Vincent H WSK U16 1:14.67 40.20 1:54.87
87 28 Staes Oliver H SNV U12 59.91 1:03.73 2:03.64
88 18 Vansteenkiste Juul H ICE U12 DNF 48.34 DNF
89 21 Raman Ryan H CAS U12 DNF 51.44 DNF
90 90 Verstraelen Thomas H WSK SEN DNF DNF DNF
91 55 Van Damme Margot D WSK U21 44.11 DNF DNF
92 105 Van Eeckhoven Thomas H WSK U21 DNF 37.28 DNF
93 67 Patteet Giovanni H ZON U21 55.97 DNF DNF
94 85 Cherpion Maxence H PRO U21 DNF 36.20 DNF
95 92 Van Puyvelde Lennart H SST U16 DNF 39.39 DNF
96 94 Maas Jentse H CAS U16 DNF 40.64 DNF
97 110 Vanfleteren Leon H ICE U14 51.05 DSQ DSQ
98 56 Van Den Brande Linde D WSK U16 DSQ 44.39 DSQ
99 26 Van Orten Stef H SNV U12 DSQ 40.46 DSQ
100 118 Gysels Bruno H WSK MAS DSQ 42.07 DSQ
101 1 Dols Seth D SNV U10 42.62 DSQ DSQ
102 103 Daems Fil H WSK U21 44.70 DSQ DSQ
103 27 Dejonckheere Gilles H ICE U12 42.25 DSQ DSQ
104 100 Maas Jorrit H CAS U14 DSQ 43.19 DSQ
105 17 Jamin Lukas H SNV U12 DSQ DSQ DSQ
106 20 Scheepens Jeffrey H SNV U12 DSQ 41.27 DSQ
107 10 Bauwens Axelle D SST U12 DNS DNS DNS
107 71 Tillemans Hendrik H SNV U21 DNS DNS DNS
109 70 Wyffels Robin H AST U16 42.31 DNS DNS
110 61 Schildermans Steve H SNV SEN DNS DNS DNS