Uitslag: Heenronde Antwerp Ski Team 2015-2016 20/09/2015

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 82 Bastiaens Jorn H CAS SEN 19.01 16.09 35.10
2 83 Van Den Eynde Sam H ZON U21 19.58 17.83 37.41
3 84 Van Daele Lennart H SNV U16 20.05 18.26 38.31
4 29 Mollin Axelle D CAS U16 19.97 18.64 38.61
5 86 Van Ceulebroeck Dries H SNV U16 20.08 18.95 39.03
6 85 De Cock Timothy H CAS SEN 20.87 18.58 39.45
7 30 Van Puyvelde Yuna D SNV U16 20.71 18.81 39.52
8 87 Dutrieux Maxime H YET U21 21.31 18.45 39.76
9 14 Kuylen Nando H CAS U12 21.00 18.95 39.95
10 31 Vandenbogaerde Amber D ICE U14 21.02 19.23 40.25
11 88 Legrand Jordy H ZON U21 21.54 18.73 40.27
12 89 Boumans Santi H SNV U16 21.35 19.08 40.43
13 32 Caremans Jana D ZON U14 21.09 19.44 40.53
14 90 Tillemans Hendrik H SNV U16 21.25 19.31 40.56
15 91 Dom Robbe H CAS U16 21.48 19.15 40.63
16 1 Kerkhofs Nore D SNV U12 21.11 19.74 40.85
17 15 Smet Christophe H CAS U12 21.18 19.78 40.96
18 92 Delaude Allan H CAS U21 21.97 19.00 40.97
19 93 Peeters Herbert H YET MAS 21.68 19.33 41.01
20 94 Van Stevens Dries H ZON SEN 21.55 19.49 41.04
21 33 Roggeman Sara D AST U16 22.28 19.24 41.52
22 95 Duré Ruben H AST U21 22.04 19.57 41.61
23 34 De Wael Chiara D CAS U21 22.25 19.47 41.72
24 96 Wyffels Robin H AST U14 22.25 19.93 42.18
25 97 Cloostermans Gianni H AST U16 22.48 19.72 42.20
26 98 Vandevelde Franklin H CAS U14 22.17 20.07 42.24
27 35 Elskens Jana D YET U21 22.73 19.91 42.64
28 99 Cools Liam H AST U16 22.63 20.13 42.76
29 100 Werckx Jarne H SNV U14 22.67 20.26 42.93
30 36 Laurez Amandine D ICE U16 23.00 20.04 43.04
31 101 Claes Justin H ZON U16 23.23 20.08 43.31
32 37 Schelfhaut Ilana D ZON U16 23.01 20.46 43.47
33 102 Cousyns Zidane H ZON U21 23.29 20.23 43.52
34 103 Bruers Quillan H ASP U14 22.83 20.72 43.55
35 38 Bourbon Fien D SNV U14 22.75 21.02 43.77
36 104 Bauwens Nicolas H SST U21 24.08 19.86 43.94
37 108 Cools Xander H AST U14 23.05 21.23 44.28
38 39 Werckx Eline D SNV U16 23.44 20.87 44.31
39 110 Cannaerts Arthur H ZON U14 23.06 21.38 44.44
40 40 Verstrepen Laura D CAS U21 22.86 21.66 44.52
41 41 De Preker Estée D S2BE U16 23.11 21.43 44.54
42 105 Dirckx Roel H ZON U21 23.74 20.87 44.61
43 106 Van Eeckhoven Thomas H ASP U16 23.65 20.98 44.63
44 107 Baeten Viktor H SNV U14 23.24 21.44 44.68
45 43 De Deckere Saartje D AST U14 23.06 21.63 44.69
46 16 Baeten Emiel H SNV U12 24.25 20.45 44.70
47 42 Laurez Margaux D ICE U21 23.42 21.31 44.73
48 17 Vervloet Mattiece H ZON U12 24.12 20.62 44.74
49 109 Heremans Paul H ZON U21 23.64 21.11 44.75
50 2 Vandeweyer Lisa D SNV U12 23.64 21.41 45.05
51 111 Hanssens Tibo H CAS U16 23.41 21.93 45.34
51 112 Deliever Thibaut H ICE U14 24.06 21.28 45.34
53 113 Mathijs Frederick H YET SEN 24.01 21.44 45.45
54 18 Maas Jorrit H ZON U12 24.25 21.66 45.91
55 44 De Deckere Merel D AST U21 24.72 21.33 46.05
56 114 De Nutte Matthias H ASP U16 24.17 22.03 46.20
57 50 Boumans Mayté D SNV U14 24.09 22.14 46.23
58 45 Clauwaert Lore D ZON U21 24.81 21.44 46.25
59 115 De Leeuw Maxim H ICE U21 24.95 21.42 46.37
60 46 Thys Kato D ZON U16 24.35 22.08 46.43
61 116 Tinck Stefan H ZON MAS 24.69 21.76 46.45
62 117 Lammens Steven H SST MAS 24.65 21.84 46.49
63 47 Vandesande Britt D SST U14 24.54 22.16 46.70
64 48 Van Puyvelde Jasmien D SST U21 24.89 21.82 46.71
65 118 Catry Maxime H ICE U16 25.03 21.75 46.78
66 49 Vanherck Stephanie D AST U21 24.79 22.02 46.81
67 19 Bollen Max H SNV U12 24.16 22.74 46.90
68 119 Maas Jentse H ZON U14 24.83 22.46 47.29
69 51 Cannaerts Aline D ZON U21 24.77 22.56 47.33
70 120 Vlaeymans Kevin H ZON U21 25.05 22.35 47.40
71 121 Thys Noah H AST U16 25.25 22.24 47.49
72 122 Adriaenssens Stijn H SST SEN 25.35 22.42 47.77
73 124 Delanghe Matthias H ZON U21 25.78 22.14 47.92
73 123 Joosens Brent H ASP U16 26.05 21.87 47.92
75 20 Appels Seppe H SNV U12 24.94 22.99 47.93
76 125 Van De Ven Thomas H ZON U16 25.66 22.35 48.01
77 52 Boon Jana D ZON U21 26.12 22.01 48.13
78 126 Koerber Seth H ZON U16 25.73 22.55 48.28
79 53 Van Den Bosch Louise D ZON U21 25.69 22.67 48.36
80 3 Vandaele Julie D SNV U10 27.00 21.38 48.38
81 54 Boon Kato D ZON U16 25.94 22.91 48.85
82 55 Mannekens Sarah D ASP U16 25.18 23.77 48.95
83 56 Opsomer Nele D ICE U16 25.58 23.51 49.09
84 57 Lovrovic Sara D AST U21 26.08 23.36 49.44
85 58 Spoelders Noa D ASP U14 25.98 23.51 49.49
86 59 Van Hees Armelle D ICE U21 25.58 24.02 49.60
87 21 Appels Siebe H SNV U10 25.85 23.82 49.67
88 127 De Brauwer Niels H ASP U14 25.23 24.76 49.99
89 128 Vercruysse Tibo H ICE U21 26.46 23.89 50.35
90 60 Smet Evelyn D ZON SEN 27.23 23.13 50.36
91 4 Bauwens Axelle D SST U10 26.38 24.29 50.67
92 5 Musiek Emma D SNV U12 27.34 24.18 51.52
93 129 Decloedt Alain H ZON MAS 27.16 24.49 51.65
94 130 Van Stevens Dirk H ZON MAS 26.95 24.86 51.81
95 61 Van Nuffelen Jill D ZON U16 27.66 24.32 51.98
96 131 Cousyns Mickel H ZON MAS 28.00 24.07 52.07
97 62 Caron Amber D ZON U16 27.82 24.49 52.31
98 63 Van Hees Alix D ICE U14 28.67 23.84 52.51
99 64 Matoshi Dora D ZON U16 28.35 25.06 53.41
100 65 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 27.75 25.88 53.63
101 6 Dudal Lore D SNV U12 32.69 23.05 55.74
102 66 Mallaerts Wendy D AST MAS 29.61 26.53 56.14
103 132 Cloostermans Patrick H AST MAS 29.95 26.55 56.50
104 22 Vandeweyer Matisse H SNV U10 29.28 27.74 57.02
105 68 Vermeire Jolien D CAS U16 32.49 25.02 57.51
106 67 Thijs Yuna D ZON U16 30.14 27.54 57.68
107 69 Vermeire Lisa D CAS U14 33.81 24.32 58.13
108 70 Onbekent Dominiek D SST MAS 31.34 27.86 59.20
109 23 Van Eeckhoven Alexander H ASP U12 35.51 23.73 59.24
110 7 Appels Anse D SNV U10 37.36 22.49 59.85
110 24 Gurny Brent H ZON U12 31.24 28.61 59.85
112 25 Bellens Siebe H ZON U10 31.21 30.06 1:01.27
113 71 Van Den Brande Linde D ASP U14 33.19 29.57 1:02.76
114 133 Depondt Baue H ICE U14 29.09 34.85 1:03.94
115 134 Mannekens Vincent H ASP U14 34.16 30.46 1:04.62
116 72 De Groof Caroline D ZON U14 34.83 31.02 1:05.85
117 26 Van Brempt Robbe H ZON U10 36.07 33.19 1:09.26
118 135 Depondt Bram H ICE U14 47.37 22.18 1:09.55
119 27 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 27.13 42.97 1:10.10
120 73 Martens Sophie D ZON U16 37.94 37.68 1:15.62
121 8 Moris Cécile D ZON U10 40.95 36.18 1:17.13
122 9 Gurny Kato D ZON U10 41.27 38.08 1:19.35
123 74 De Groof Julie D ZON U21 38.81 41.63 1:20.44
124 136 Malfet Dimitri H ZON MAS 29.14 54.81 1:23.95
125 140 De Laet Jeffrey H BST U21 DNF DNF DNF
125 141 De Block Lenny H ZON U16 DNF DNF DNF
125 76 Vanhove Jessy D SNV SEN DNF DNF DNF
128 144 De Decker Yoeri H CAS U16 20.18 DNF DNF
129 78 Frans Affi D YET U16 DNF DNF DNF
129 77 Van Eeckhoven Julie D ASP U14 DNF DNF DNF
129 139 Greefs Sam H SNV U21 DNF DNF DNF
129 143 Van de Woestyne Denis H SST MAS DSQ DSQ DSQ
133 146 Patteet Giovanni H ZON U21 20.73 DSQ DSQ
134 148 Vandevelde Théo H CAS U21 21.35 DSQ DSQ
135 142 Vandenbroucke Robbe H CAS U16 DSQ DSQ DSQ
135 10 Smout Charlotte D ZON U10 DSQ DSQ DSQ
137 147 Vercammen Xander H ASP U21 18.82 DSQ DSQ
138 79 Verstrepen Eline D CAS U14 DSQ DSQ DSQ
138 80 Driesmans Lisa D AST U16 DSQ DSQ DSQ
138 28 Jamin Lukas H SNV U10 DSQ DSQ DSQ
138 13 Malfet Lara D ZON U12 DSQ DSQ DSQ
138 81 Roggen Eevin D ZON U21 DSQ DSQ DSQ
138 12 Van Hassel Maïté D SNV U12 DSQ DSQ DSQ
144 149 Mermans Thomas H SNV U14 29.66 DSQ DSQ
145 75 Praast Birthe D ASP U14 DNS DNS DNS
145 137 Borremans Nicolas H AST U16 DNS DNS DNS
145 138 Borremans Pascal H AST MAS DNS DNS DNS