Uitslag: Heenronde Antwerp Ski Team 2016-2017 03/09/2016

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 117 Greefs Sam H SNV SEN 16.54 15.79 32.33
2 114 Van Den Eynde Sam H ZON U21 17.41 16.60 34.01
3 34 Van Puyvelde Naya D SNV U12 17.12 16.91 34.03
4 115 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 17.53 16.66 34.19
5 113 Peeters Herbert H YET MAS 17.60 17.07 34.67
6 119 Legrand Jordy H ZON U21 17.91 17.00 34.91
7 112 Boumans Santi H SNV U21 17.90 17.14 35.04
8 120 Mertens Mats H ZON U21 18.57 16.56 35.13
8 122 Dom Robbe H CAS U21 18.03 17.10 35.13
10 73 Laurez Amandine D ICE U16 17.92 17.40 35.32
11 121 Tillemans Hendrik H SNV U21 18.61 17.08 35.69
12 72 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 18.47 17.35 35.82
13 123 Delaude Allan H CAS U21 18.58 17.25 35.83
14 62 Caremans Jana D CAS U16 18.63 17.29 35.92
15 61 Roggeman Sara D AST U16 18.63 17.30 35.93
16 126 Bruers Quillan H ASP U16 18.45 17.61 36.06
17 118 Patteet Giovanni H ZON U21 18.80 17.35 36.15
18 134 Bauwens Nicolas H SST U21 18.90 17.34 36.24
19 133 Wyffels Robin H AST U16 18.56 18.01 36.57
20 46 Bouas Ioannis H SNV U12 18.78 18.03 36.81
21 43 Smet Christophe H CAS U12 18.93 18.01 36.94
22 137 Deliever Thibaut H ICE U16 19.44 17.51 36.95
23 45 Bouas Christos H SNV U12 18.86 18.10 36.96
24 31 Vandaele Julie D SNV U12 19.44 17.56 37.00
25 128 Vandevelde Franklin H CAS U14 19.05 18.04 37.09
26 129 Cools Liam H AST U21 19.45 17.66 37.11
27 127 Cousyns Zidane H ZON U21 18.96 18.25 37.21
28 124 Van Stevens Dries H ZON SEN 19.03 18.37 37.40
29 140 Hanssens Tibo H CAS U16 19.37 18.09 37.46
30 63 De Deckere Saartje D AST U16 19.80 17.73 37.53
31 65 Elskens Jana D YET SEN 19.51 18.14 37.65
32 66 De Wael Chiara D CAS U21 19.64 18.08 37.72
33 152 Depondt Bram H ICE U14 19.29 18.53 37.82
34 49 Appels Seppe H SNV U12 19.57 18.40 37.97
35 144 Van Eeckhoven Thomas H BST U21 19.74 18.29 38.03
36 168 Kuylen Nando H CAS U14 19.84 18.35 38.19
37 98 Kerkhofs Nore D SNV U14 19.46 18.77 38.23
38 130 Dirckx Roel H ZON U21 19.70 18.55 38.25
39 74 Van Den Bosch Louise D ZON U21 20.36 17.91 38.27
40 136 De Nutte Matthias H BST U21 19.83 18.49 38.32
41 132 Cannaerts Arthur H ZON U16 20.05 18.43 38.48
42 135 Catry Maxime H ICE U21 19.55 18.99 38.54
43 67 Boon Jana D ZON U21 19.69 18.89 38.58
44 143 Joosens Brent H BST U16 20.13 18.48 38.61
45 138 De Brauwer Niels H BST U16 20.09 18.64 38.73
46 131 Werckx Jarne H SNV U14 19.94 18.85 38.79
47 84 Van Puyvelde Jasmien D SST U21 20.22 18.58 38.80
47 171 Van Puyvelde Lennart H SST U16 19.90 18.90 38.80
49 75 Laurez Margaux D ICE U21 19.37 19.45 38.82
50 148 Maas Jentse H CAS U16 20.05 18.80 38.85
51 151 De Hondt Ken H BST MAS 20.12 18.76 38.88
52 116 De Decker Yoeri H CAS U21 22.29 16.62 38.91
53 64 Van Eeckhoven Julie D BST U14 20.08 18.89 38.97
54 71 Werckx Eline D SNV U21 20.23 18.77 39.00
55 172 Heremans Paul H ZON U21 20.80 18.28 39.08
56 139 Koerber Seth H ZON U16 20.33 18.89 39.22
57 82 De Preker Estée D S2BE U21 20.25 19.04 39.29
58 78 Vandesande Britt D SST U16 19.81 19.63 39.44
58 38 Vandeweyer Lisa D SNV U12 19.62 19.82 39.44
60 142 Cools Xander H AST U14 20.44 19.05 39.49
61 68 Boumans Mayté D SNV U14 20.43 19.27 39.70
62 47 Geerinck Mikolaj H AST U12 21.44 18.41 39.85
63 146 Lammens Steven H SST MAS 20.79 19.14 39.93
64 26 Appels Siebe H SNV U10 20.59 19.45 40.04
65 158 Decloedt Olivier H ZON U21 20.84 19.44 40.28
65 154 Thys Noah H AST U21 20.95 19.33 40.28
67 11 Appels Anse D SNV U10 20.79 19.52 40.31
68 20 Mannès Robin H SNV U10 20.35 20.17 40.52
69 37 Mannès Clémentine D SNV U12 21.44 19.11 40.55
70 150 Adriaenssens Stijn H SST SEN 21.53 19.09 40.62
71 81 Vanherck Stephanie D AST U21 20.44 20.26 40.70
72 79 Spoelders Noa D ASP U14 20.92 19.86 40.78
73 39 Hermans Sam D ZON U12 20.74 20.07 40.81
74 70 Verstrepen Laura D CAS U21 21.77 19.09 40.86
75 167 Verstraelen Thomas H BST SEN 21.99 19.20 41.19
76 147 Van De Ven Thomas H CAS U16 21.15 20.10 41.25
77 169 Vervloet Mattiece H ZON U14 21.39 19.92 41.31
78 50 Maas Jorrit H CAS U12 21.68 19.70 41.38
79 141 Baeten Viktor H SNV U16 20.17 21.24 41.41
80 156 Mermans Thomas H SNV U14 21.59 19.90 41.49
80 41 Van Eeckhoven Alexander H BST U12 21.40 20.09 41.49
82 94 Van Nuffelen Jill D ZON U16 21.40 20.15 41.55
83 89 Lovrovic Sara D AST U21 21.71 19.90 41.61
84 145 Tinck Stefan H ZON MAS 21.78 19.92 41.70
85 16 Bauwens Axelle D SST U10 21.74 20.49 42.23
86 87 Mannekens Sarah D BST U21 21.97 20.30 42.27
87 69 Praast Birthe D ASP U16 25.03 17.34 42.37
88 76 Smet Evelyn D ZON SEN 22.02 20.40 42.42
89 95 Van Huffel Sophie D AST U21 21.89 20.54 42.43
90 163 De Picker Kean H CAS U14 21.46 21.06 42.52
91 77 Boon Kato D ZON U21 21.78 20.83 42.61
92 28 Deliever Arnaud H ICE U10 21.19 21.52 42.71
93 149 Vlaeymans Kevin H ZON U21 22.68 20.53 43.21
94 30 Malfet Lara D ZON U12 22.44 20.82 43.26
95 32 Wauters Nyah D CAS U12 22.01 21.31 43.32
96 125 Vandevelde Théo H CAS U21 26.89 16.46 43.35
97 100 Musiek Emma D SNV U14 22.43 21.16 43.59
98 19 Bellens Siebe H ZON U10 22.15 21.76 43.91
99 12 Smout Charlotte D ZON U10 22.32 21.65 43.97
100 85 Frans Affi D YET U21 22.85 21.49 44.34
101 18 Raman Ryan H CAS U10 23.23 21.12 44.35
102 21 Van Brempt Robbe H ZON U10 22.99 21.45 44.44
103 51 De Wachter Senne H YET U12 22.22 22.24 44.46
104 96 Van Hassel Maïté D SNV U14 23.14 21.54 44.68
105 83 Vermeire Lisa D CAS U14 22.68 22.20 44.88
106 159 Gysels Bruno H BST SEN 23.28 21.77 45.05
107 155 Cousyns Mickel H ZON MAS 22.89 22.23 45.12
108 86 Vermeire Jolien D CAS U21 22.81 22.43 45.24
109 42 Gurny Brent H ZON U12 23.14 22.14 45.28
110 80 Caron Amber D ZON U16 23.10 22.19 45.29
111 160 Malfet Dimitri H ZON MAS 23.84 22.15 45.99
111 165 Lovrovic Kevin H AST U16 23.49 22.50 45.99
113 101 Caron Emily D ZON U21 23.58 22.73 46.31
114 92 Mallaerts Wendy D AST MAS 24.33 22.36 46.69
115 157 Decloedt Alain H ZON MAS 23.72 23.05 46.77
116 88 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 24.72 23.15 47.87
117 93 Martens Sophie D ZON U21 24.49 23.59 48.08
118 36 Spoelders Alex D ASP U12 23.80 24.87 48.67
119 164 Dillen Mathias H ZON U14 25.69 23.21 48.90
120 162 Mannekens Vincent H BST U14 24.96 23.95 48.91
121 40 Baeten Emiel H SNV U12 33.07 18.00 51.07
122 90 De Groof Caroline D ZON U16 26.97 25.25 52.22
123 13 Moris Cécile D ZON U10 26.70 25.83 52.53
124 102 Onbekent Dominiek D SST MAS 27.47 25.13 52.60
125 153 Vlaeymans Robin H ZON U16 32.18 20.54 52.72
126 35 Gerris Aline D ZON U12 26.93 26.02 52.95
127 99 Dejonckheere Britt D ICE U14 27.03 25.94 52.97
128 166 Brouwers Stef H ZON U14 27.96 25.76 53.72
129 24 Scheepens Jeffrey H SNV U10 22.20 31.82 54.02
130 25 Bastien Leon H ZON U10 28.34 25.76 54.10
131 170 Brion Maxime H ASP U14 28.30 26.18 54.48
132 29 Musiek Victor H SNV U10 28.00 26.57 54.57
133 15 Gerris Céline D ZON U10 28.22 27.70 55.92
134 53 Molenberghs Ruben H ZON U12 27.55 30.34 57.89
135 111 Cloostermans Gianni H AST U21 18.94 54.41 1:13.35
136 161 Depondt Baue H ICE U16 1:04.67 21.93 1:26.60
137 48 Dejonckheere Gilles H ICE U12 DNF 20.16 DNF
138 44 Bollen Max H SNV U12 DNF 18.23 DNF
139 97 Van Fraassen Sophie D SST U14 DNF DNF DNF
140 33 Wattez Manon D ICE U12 DNF 21.88 DNF
141 91 Van Den Brande Linde D BST U14 DSQ 23.02 DSQ
142 14 Gurny Kato D ZON U10 DSQ 31.97 DSQ
143 23 Scheepens Philippe H SNV U10 DSQ 27.40 DSQ
144 27 Bries Tibo H YET U10 DSQ 23.12 DSQ
145 17 Geerinck Emma D ZON U10 DSQ 21.35 DSQ