Uitslag: Heenronde Aspen 2015-2016 14/11/2015

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 75 Bastiaens Jorn H CAS SEN 13.83 13.82 27.65
2 76 Legrand Jordy H ZON U21 14.03 14.31 28.34
3 38 Mollin Axelle D CAS U16 14.45 14.56 29.01
4 39 Roggeman Sara D AST U16 14.48 14.61 29.09
5 40 Schelfhaut Ilana D ZON U16 14.54 14.82 29.36
6 20 Vervloet Mattiece H ZON U12 14.74 15.42 30.16
7 77 Patteet Giovanni H ZON U21 14.85 15.52 30.37
8 78 Dutrieux Maxime H YET U21 15.16 15.24 30.40
9 80 Delaude Allan H CAS U21 15.09 15.62 30.71
9 79 Van Stevens Dries H ZON SEN 15.25 15.46 30.71
11 81 Dom Robbe H CAS U16 15.17 15.84 31.01
12 83 Dirckx Roel H ZON U21 15.04 16.14 31.18
13 82 Vandenbroucke Robbe H CAS U16 15.46 15.87 31.33
14 21 Smet Christophe H CAS U12 16.11 15.31 31.42
15 84 Claes Justin H ZON U16 16.00 15.55 31.55
16 85 Cousyns Zidane H ZON U21 15.76 15.91 31.67
17 88 Vandevelde Franklin H CAS U14 15.63 16.06 31.69
17 22 Kuylen Nando H CAS U12 15.46 16.23 31.69
19 41 Thys Kato D ZON U16 15.62 16.14 31.76
20 86 De Hondt Ken H ASP MAS 15.69 16.15 31.84
21 42 Praast Birthe D ASP U14 15.74 16.23 31.97
22 43 Caremans Jana D ZON U14 15.95 16.07 32.02
23 44 De Wael Chiara D CAS U21 16.06 16.06 32.12
24 87 Thys Patrick H ZON MAS 15.81 16.36 32.17
25 90 Cools Liam H AST U16 16.03 16.23 32.26
26 89 Koerber Seth H ZON U16 15.99 16.31 32.30
27 1 Van Hassel Maïté D SNV U12 15.95 16.83 32.78
28 45 Elskens Jana D YET U21 15.75 17.05 32.80
29 46 Smet Evelyn D ZON SEN 16.05 17.04 33.09
30 47 Clauwaert Lore D ZON U21 16.09 17.12 33.21
31 91 Hanssens Tibo H CAS U16 16.73 16.65 33.38
32 93 Joosens Brent H ASP U16 16.09 17.35 33.44
33 92 Maas Jentse H ZON U14 16.51 17.07 33.58
34 99 Matoshi Ideal H ZON U21 17.06 17.09 34.15
35 48 Van Den Bosch Louise D ZON U21 17.05 17.34 34.39
36 94 Delanghe Matthias H ZON U21 17.00 17.49 34.49
37 95 De Brauwer Niels H ASP U14 17.27 17.33 34.60
38 23 Maas Jorrit H ZON U12 17.26 17.42 34.68
39 2 Hermans Sam D ZON U12 16.99 17.85 34.84
39 24 Van Eeckhoven Alexander H ASP U12 17.33 17.51 34.84
41 3 Vandaele Julie D SNV U10 18.08 16.79 34.87
42 96 Gysels Bruno H ASP SEN 16.79 18.28 35.07
43 103 Bauwens Nicolas H SST U21 17.05 18.05 35.10
44 97 Van Dyck Johan H ZON MAS 17.36 17.77 35.13
45 49 Boon Kato D ZON U16 17.28 17.96 35.24
46 50 Matoshi Dora D ZON U16 17.82 17.44 35.26
47 98 Thys Noah H AST U16 17.69 17.65 35.34
48 25 Jamin Lukas H SNV U10 16.94 18.48 35.42
49 51 Mannekens Sarah D ASP U16 17.56 18.00 35.56
50 52 Caron Amber D ZON U16 17.91 17.94 35.85
51 101 Lammens Steven H SST MAS 17.62 18.26 35.88
51 100 Spiessens Jannik H ASP U16 18.13 17.75 35.88
53 102 Spiessens Alex H ASP U14 17.96 18.01 35.97
54 26 Appels Siebe H SNV U10 17.79 18.32 36.11
55 104 Vlaeymans Kevin H ZON U21 18.18 18.11 36.29
56 27 Maes Keano H ZON U12 17.68 18.64 36.32
57 53 De Deckere Stephanie D ZON SEN 18.09 18.34 36.43
58 4 Malfet Lara D ZON U12 18.00 18.49 36.49
59 54 Van Nuffelen Jill D ZON U16 18.76 18.07 36.83
60 28 Dillen Mathias H ZON U12 18.61 18.78 37.39
61 109 De Decker Yoeri H CAS U16 21.05 16.48 37.53
62 105 Malfet Dimitri H ZON MAS 18.97 18.69 37.66
62 106 Cousyns Mickel H ZON MAS 18.35 19.31 37.66
64 107 Van Stevens Dirk H ZON MAS 18.43 19.25 37.68
65 108 Heremans Paul H ZON U21 22.05 15.64 37.69
66 55 Koninckx Micheline D ASP U21 19.03 18.98 38.01
67 5 Spoelders Alex D ASP U12 18.74 19.45 38.19
68 56 Bourbon Fien D SNV U14 21.02 17.53 38.55
69 57 Goos Femke D ASP U16 19.06 19.62 38.68
70 110 Decloedt Alain H ZON MAS 19.46 19.49 38.95
71 29 Appels Seppe H SNV U12 19.38 19.66 39.04
72 58 De Deckere Saartje D AST U14 20.09 19.24 39.33
73 6 Appels Anse D SNV U10 19.91 19.97 39.88
74 112 Vandevelde Théo H CAS U21 17.05 23.05 40.10
75 111 Van De Ven Thomas H ZON U16 16.81 23.47 40.28
76 59 Verstrepen Laura D CAS U21 21.74 18.56 40.30
77 60 Thijs Yuna D ZON U16 19.95 20.48 40.43
78 61 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 20.44 20.46 40.90
79 62 Janssens Ann D ZON MAS 20.57 20.37 40.94
80 113 Vlaeymans Robin H ZON U14 20.08 20.92 41.00
81 63 De Groof Julie D ZON U21 20.36 21.00 41.36
82 30 Gurny Brent H ZON U12 20.34 21.72 42.06
83 64 Mallaerts Wendy D AST MAS 21.12 21.35 42.47
84 65 Boon Jana D ZON U21 25.95 16.99 42.94
85 7 De Decker Jill D ASP U12 22.07 22.22 44.29
85 8 Gerris Aline D ZON U12 22.78 21.51 44.29
87 66 De Groof Caroline D ZON U14 22.17 22.25 44.42
88 114 Cools Xander H AST U14 16.37 28.09 44.46
89 9 Smout Charlotte D ZON U10 22.09 23.05 45.14
90 67 Van Eeckhoven Julie D ASP U14 28.79 17.18 45.97
91 31 Van Brempt Robbe H ZON U10 23.78 22.55 46.33
92 115 Mannekens Vincent H ASP U14 23.32 23.05 46.37
93 68 Martens Sophie D ZON U16 23.54 22.97 46.51
94 69 Lamps Bie D SST MAS 27.91 21.16 49.07
95 70 Frans Affi D YET U16 29.59 19.89 49.48
96 71 Van Den Brande Linde D ASP U14 27.81 22.12 49.93
97 116 Van Eeckhoven Thomas H ASP U16 34.43 16.12 50.55
98 10 Gerris Céline D ZON U10 25.57 25.11 50.68
99 11 Moris Cécile D ZON U10 27.05 24.76 51.81
100 117 Cloostermans Gianni H AST U16 29.74 24.31 54.05
101 32 Denys Jeff H ZON U12 29.09 27.87 56.96
102 12 Bauwens Axelle D SST U10 35.07 23.07 58.14
103 72 Goos Silke D ASP U16 29.76 28.57 58.33
104 13 Dierickx Sophie D ASP U10 31.63 27.33 58.96
105 118 Denys Jules H ZON U14 32.36 29.39 1:01.75
106 119 De Bie Louis H ZON U14 32.69 36.61 1:09.30
107 122 Kindt Maarten H ASP U21 16.16 DNF DNF
108 121 De Nutte Matthias H ASP U16 DNF DNF DNF
108 120 Bruers Quillan H ASP U14 DNF DNF DNF
110 14 Van Looveren Flo D ASP U12 21.72 DNF DNF
111 15 Van Looveren Lis D ASP U10 23.11 DNF DNF
112 19 De Decker Britt D ASP U10 DSQ DSQ DSQ
112 34 Stander Louis H ASP U12 DSQ DSQ DSQ
112 35 Vernelen Jules H ASP U10 DSQ DSQ DSQ
112 36 Van Oort Max H ASP U10 DSQ DSQ DSQ
112 16 Gurny Kato D ZON U10 DSQ DSQ DSQ
112 33 Goos Jenne H ASP U21 DSQ DSQ DSQ
118 74 Onbekent Dominiek D SST MAS 28.18 DSQ DSQ
119 17 Dierickx Fleur D ASP U10 DSQ DSQ DSQ
119 18 Van Damme Elise D ASP U10 DSQ DSQ DSQ
121 73 Van Dijck Lauke D ZON U21 14.64 DNS DNS
122 37 Bollen Max H SNV U12 DNS DNS DNS