Uitslag: Heenronde Aspen Racing Team 2019-2020 07/09/2019

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 122 Van Daele Lennart H SNV U21 17.89 17.54 35.43
2 130 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 18.29 17.59 35.88
3 128 Greefs Sam H SNV SEN 18.10 17.86 35.96
4 168 Vandevelde Franklin H BSKI U21 18.73 18.35 37.08
5 126 De Decker Yoeri H CAS U21 18.39 18.74 37.13
6 72 Mollin Axelle D CAS U21 18.43 18.97 37.40
7 134 Legrand Jordy H ZON U21 18.85 18.57 37.42
7 135 Dutrieux Maxime H YET SEN 18.88 18.54 37.42
9 123 Vervloet Mattiece H ZON U16 18.97 19.16 38.13
10 133 Van Orten Stef H SNV U14 19.67 18.91 38.58
11 125 De Nutte Matthias H WSK U21 19.51 19.22 38.73
12 131 Patteet Giovanni H ZON SEN 20.04 19.01 39.05
12 129 Cloostermans Gianni H ASP U21 20.35 18.70 39.05
14 132 Brandt Djacomo H ZON U16 20.11 19.06 39.17
15 176 Kempenaers Sander H WSK SEN 20.31 19.00 39.31
16 139 Depondt Bram H ICE U21 20.32 19.08 39.40
17 141 Heremans Paul H WSK SEN 19.65 19.96 39.61
18 77 Bos Sanne D ZON SEN 19.85 19.98 39.83
19 83 Tempelaars Astrid D SST SEN 19.32 20.61 39.93
20 74 Bourbon Fien D SNV U21 20.07 20.00 40.07
21 73 Boumans Mayté D SNV U21 20.33 19.92 40.25
22 41 Smout Charlotte D ZON U12 20.06 20.24 40.30
23 70 Bries Tibo H ASP U12 20.30 20.03 40.33
24 76 Vandaele Julie D SNV U14 20.39 20.02 40.41
25 81 Elskens Jana D YET SEN 20.34 20.08 40.42
26 149 Bruers Quillan H ASP U21 19.57 21.01 40.58
27 143 Aerts Vico H WSK U16 20.10 20.54 40.64
28 152 Maas Jentse H CAS U21 20.86 19.87 40.73
28 144 Van Eeckhoven Alexander H WSK U16 20.38 20.35 40.73
30 140 Van Stevens Dries H ZON MAS 20.88 19.92 40.80
30 157 Denys Jules H ZON U21 20.64 20.16 40.80
32 78 Van Eeckhoven Julie D WSK U21 21.05 20.03 41.08
33 68 Bellens Siebe H ZON U12 21.77 19.45 41.22
34 145 Stander Louis H WSK U16 21.27 20.37 41.64
35 62 Baiverlin Ferre H SNV U12 20.47 21.24 41.71
36 44 Dols Seth D SNV U12 21.10 20.69 41.79
37 31 Scheepens Philippe H SNV U10 21.10 20.76 41.86
38 93 Dudal Lore D SNV U16 21.16 20.72 41.88
39 159 Commerman Rik H ZON U16 21.05 20.88 41.93
40 153 Dillen Mathias H ZON U16 21.48 20.51 41.99
41 85 Praast Birthe D ASP U21 20.46 21.62 42.08
42 148 Cools Xander H ASP U21 21.47 20.74 42.21
43 88 Boeckstens Xandrina D WSK SEN 21.52 20.75 42.27
44 181 Jamin Lukas H SNV U14 21.63 20.83 42.46
45 51 Van Brempt Femke D ZON U12 21.64 20.87 42.51
46 75 Spoelders Noa D ASP U21 21.63 20.95 42.58
46 158 Vlaeymans Kevin H ZON U21 21.70 20.88 42.58
48 146 Mannekens Vincent H WSK U21 21.50 21.10 42.60
49 86 Musiek Emma D SNV U16 21.92 20.71 42.63
50 66 Bynens Damiaan H SNV U12 21.63 21.01 42.64
51 177 Van Brempt Robbe H ZON U14 21.78 20.96 42.74
52 47 Van Orten Juul D SNV U12 21.96 21.15 43.11
53 161 Maas Jorrit H CAS U16 21.97 21.17 43.14
54 53 Luyckx Noor D ICE U12 21.94 21.23 43.17
55 182 Bastien Leon H ZON U14 22.04 21.20 43.24
56 164 Bauwens Nicolas H SST SEN 22.35 21.01 43.36
57 167 Gurny Brent H ZON U16 22.70 21.37 44.07
58 111 Moris Cécile D ZON U14 22.28 21.94 44.22
59 63 Tollens Alexander H CAS U12 22.38 22.31 44.69
60 110 Bauwens Axelle D SST U14 22.91 21.87 44.78
61 171 Denys Jeff H ZON U16 23.44 21.39 44.83
62 169 De Wachter Senne H YET U14 22.90 21.98 44.88
63 151 Vlaeymans Robin H ZON U21 23.06 21.87 44.93
64 172 Lammens Steven H SST MAS 22.78 22.27 45.05
65 162 Celis Ruben H WSK U16 22.85 22.22 45.07
66 154 Mermans Thomas H SNV U21 22.65 22.49 45.14
67 89 De Caesemaeker Enya D ASP U21 23.77 21.80 45.57
68 156 Geerinck Mikolaj H ASP U16 20.97 24.67 45.64
69 11 Van Heghe Hope D SNV U10 23.11 22.65 45.76
70 27 Van Houtte Xander H WSK U10 22.92 22.87 45.79
71 87 Wauters Nyah D ZON U16 22.98 22.95 45.93
72 179 Wouters Ruben H SNV U14 23.29 22.69 45.98
73 46 Van De Maele Rozemie D ICE U12 23.35 24.16 47.51
74 155 Bosmans Vince H YET U21 24.71 23.01 47.72
75 170 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 24.03 23.75 47.78
76 17 Van De Maele Riet D ICE U10 23.95 24.17 48.12
77 12 Dols Lou D SNV U10 24.22 23.94 48.16
78 147 Gysels Bruno H WSK MAS 23.57 24.68 48.25
79 185 Cruysberghs Mauro H WSK U14 24.55 23.90 48.45
80 92 Malfet Lara D ZON U16 25.64 23.11 48.75
81 109 Geerinck Emma D ZON U14 22.57 26.31 48.88
82 61 Detavernier Onno H WSK U12 25.18 24.12 49.30
83 14 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 25.04 24.30 49.34
84 175 Mortier Peter H ZON MAS 25.59 23.91 49.50
85 163 Debeil Tom H ICE U21 25.41 24.43 49.84
86 98 Mallaerts Wendy D ASP MAS 25.61 24.43 50.04
87 105 Dedeyne Ellen D ICE MAS 25.61 24.49 50.10
88 99 Wuyts Hilde D ZON MAS 25.53 24.68 50.21
89 48 Gurny Kato D ZON U12 20.99 29.40 50.39
90 49 Cruysberghs Ella D WSK U12 25.57 24.92 50.49
91 150 Depondt Baue H ICE U21 25.41 25.28 50.69
92 67 Musiek Victor H SNV U12 25.86 24.97 50.83
93 101 Vermeire Jolien D CAS U21 25.89 25.00 50.89
94 16 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 25.93 25.36 51.29
95 94 De Groof Julie D WSK SEN 26.68 25.03 51.71
96 45 D'haemer Luca D ASP U12 24.83 26.90 51.73
97 183 Raman Ryan H ZON U14 25.72 26.38 52.10
98 180 Malfet Dimitri H ZON MAS 26.21 25.91 52.12
99 18 De Meulenaere Olivia D ICE U10 26.88 25.58 52.46
100 174 Schaillée Wout H YET U16 27.34 25.52 52.86
101 42 Versaen Amy Lin D ZON U12 27.45 26.64 54.09
102 178 De Kinder Lars H WSK U14 27.38 27.23 54.61
103 186 Moons Arsen H ASP U14 34.39 20.48 54.87
104 100 Vanheerentals Mireille D WSK MAS 28.89 28.12 57.01
105 50 Wilberts Giulia D WSK U12 28.74 28.64 57.38
106 21 Obbers Warre H WSK U10 29.54 28.18 57.72
107 104 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 29.76 28.75 58.51
108 84 De Decker Jill D WSK U16 38.40 21.30 59.70
109 187 van de Sande Rafaël H ASP U14 30.73 29.39 1:00.12
110 188 Van Loon Gilles H WSK MAS 30.80 30.05 1:00.85
111 29 Tollens Sebastian H CAS U10 30.50 30.72 1:01.22
112 13 Geerinck Emilia D ASP U10 31.67 30.28 1:01.95
113 22 De Kinder Per H WSK U10 32.21 30.99 1:03.20
114 24 Wilberts Leo H WSK U10 32.29 31.69 1:03.98
115 26 Van Loon Xander H WSK U10 31.98 32.17 1:04.15
116 64 De Meulenaere Joseph H ICE U12 26.18 39.23 1:05.41
117 65 Van Maele Axl H ICE U12 23.44 42.66 1:06.10
118 23 Mertens Hayden H WSK U10 42.94 27.33 1:10.27
119 25 Marien Maxime H SNV U10 22.24 48.07 1:10.31
120 69 Van Lindt Nils H WSK U12 37.66 37.03 1:14.69
121 30 Bastien James H ZON U10 59.27 22.85 1:22.12
122 80 Roggeman Sara D VAL U21 DNF 19.04 DNF
123 79 Van Nuffelen Jill D ZON U21 DNF 20.15 DNF
124 43 Vandekeere Ella D YET U12 29.08 DNF DNF
125 142 Kuylen Nando H CAS U16 DNF 19.41 DNF
126 173 Op de Beeck Mats H ZON U16 25.71 DNF DNF
127 71 Kerkhofs Nore D SNV U16 19.52 DNF DNF
128 82 Caremans Jana D ZON U21 19.69 DNF DNF
129 121 Van Ceulebroeck Dries H VAL U21 18.42 DNF DNF
130 124 Peeters Herbert H YET MAS 19.98 DNF DNF
131 160 Boudt Niels H SST U16 21.74 DNF DNF
132 137 Thys Noah H ASP U21 DNF 19.25 DNF
133 165 Vanderveken Tim H SST MAS 22.78 DNF DNF
134 107 Van Looveren Lis D WSK U14 DSQ 24.28 DSQ
135 108 De Ridder Lieve D ZON MAS DSQ 30.16 DSQ
136 127 Cousyns Zidane H ZON U21 DSQ 19.82 DSQ
137 184 Vervaecke Alain H ZON MAS DSQ DSQ DSQ
138 28 Cocquyt Jaro H ASP U10 30.70 DSQ DSQ
139 15 Proost Leyla D SNV U10 DSQ 24.70 DSQ
140 106 Van Pamel Ine D ZON SEN DSQ 31.30 DSQ
141 95 Dietz Hanya D ZON MAS DSQ 27.73 DSQ
142 91 Finotto Lise D WSK SEN 22.76 DSQ DSQ
143 90 Van Tiggelen Hanne D ASP SEN DSQ 23.59 DSQ
144 166 De Bie Louis H ZON U21 21.51 DSQ DSQ
145 96 Van Looveren Flo D WSK U16 23.63 DSQ DSQ
146 103 De Bondt Manou D WSK U14 DSQ 27.71 DSQ
147 97 Schelfhout Kiara D WSK U21 23.77 DSQ DSQ
148 102 Vande Gucht Xena D YET U21 27.97 DSQ DSQ
149 138 De Brauwer Niels H WSK U21 DNS DNS DNS
149 136 Bollen Max H SNV U16 DNS DNS DNS