Uitslag: Heenronde Casablanca 2019-2020 07/09/2019 - Per categorie

U10
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 2 Van Heghe Hope D SNV U10 23.72 22.23 45.95
2 4 Dols Lou D SNV U10 25.10 22.84 47.94
3 7 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 25.35 23.68 49.03
4 6 Van De Maele Riet D ICE U10 26.39 23.35 49.74
5 1 Proost Leyla D SNV U10 27.03 24.34 51.37
6 3 De Meulenaere Olivia D ICE U10 27.76 24.87 52.63
7 5 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 28.18 24.66 52.84
8 Geerinck Emilia D ASP U10 DSQ 29.41 DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 18 Marien Maxime H SNV U10 22.66 19.58 42.24
2 13 Scheepens Philippe H SNSP U10 21.46 20.97 42.43
3 17 Van Houtte Xander H WSK U10 24.33 22.43 46.76
4 14 Mertens Hayden H WSK U10 28.40 27.63 56.03
5 12 Obbers Warre H WSK U10 30.46 26.77 57.23
6 11 De Kinder Per H WSK U10 32.71 30.58 1:03.29
7 20 Tollens Sebastian H CAS U10 33.42 30.17 1:03.59
8 15 Van Loon Xander H WSK U10 33.53 31.81 1:05.34
16 Wilberts Leo H WSK U10 DSQ 30.96 DSQ
19 Bastien James H ZON U10 DSQ 22.16 DSQ
U12
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 22 Smout Charlotte D ZON U12 21.30 19.18 40.48
2 30 Dols Seth D SNV U12 21.39 19.37 40.76
3 26 Gurny Kato D ZON U12 22.45 20.04 42.49
4 31 Van Brempt Femke D ZON U12 23.18 20.65 43.83
5 28 Van Orten Juul D SNV U12 23.72 20.24 43.96
6 25 Luyckx Noor D ICE U12 23.61 21.10 44.71
7 23 Cruysberghs Ella D WSK U12 26.09 24.39 50.48
8 24 D'haemer Luca D ASP U12 28.89 24.54 53.43
9 29 Versaen Amy Lin D ZON U12 28.50 25.96 54.46
10 32 Wilberts Giulia D WSK U12 30.73 24.07 54.80
27 Vandekeere Ella D YET U12 DSQ 28.97 DSQ
21 Van De Maele Rozemie D ICE U12 24.83 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 45 Bries Tibo H ASP U12 20.92 19.04 39.96
2 44 Baiverlin Ferre H SNV U12 21.50 18.79 40.29
3 41 Tollens Alexander H CAS U12 23.91 20.11 44.02
4 43 Van Maele Axl H ICE U12 24.04 21.10 45.14
5 47 Bynens Damiaan H SNV U12 24.53 20.63 45.16
6 50 Detavernier Onno H WSK U12 24.87 23.25 48.12
7 49 De Meulenaere Joseph H ICE U12 25.58 23.34 48.92
8 51 Musiek Victor H SNV U12 30.83 23.68 54.51
9 46 Van Lindt Nils H WSK U12 38.55 36.42 1:14.97
42 Bellens Siebe H ZON U12 DSQ 18.22 DSQ
48 Vernelen Jules H WSK U12 DSQ 21.97 DSQ
U14
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 72 Vandaele Julie D SNV U14 20.94 19.26 40.20
2 97 Bauwens Axelle D SST U14 22.74 20.80 43.54
3 95 Moris Cécile D ZON U14 22.78 21.15 43.93
4 96 Van Looveren Lis D WSK U14 25.73 23.10 48.83
5 92 De Bondt Manou D WSK U14 28.08 25.11 53.19
99 Geerinck Emma D ZON U14 DSQ 20.08 DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 111 Van Orten Stef H SNV U14 19.41 17.76 37.17
2 154 Jamin Lukas H SNV U14 21.45 19.48 40.93
3 159 Moons Arsen H ASP U14 22.11 19.47 41.58
4 158 Bastien Leon H ZON U14 22.05 20.61 42.66
5 161 Wouters Ruben H SNV U14 23.71 20.94 44.65
6 145 De Wachter Senne H YET U14 24.00 21.22 45.22
7 150 Van Brempt Robbe H ZON U14 35.67 20.33 56.00
8 152 Cruysberghs Mauro H WSK U14 37.05 21.34 58.39
9 155 De Kinder Lars H WSK U14 38.48 26.40 1:04.88
U16
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 69 Kerkhofs Nore D SNV U16 21.03 17.90 38.93
2 67 De Decker Jill D WSK U16 22.11 19.38 41.49
3 82 Dudal Lore D SNV U16 22.18 19.46 41.64
4 76 Musiek Emma D SNV U16 22.14 19.95 42.09
5 81 Malfet Lara D ZON U16 24.56 21.46 46.02
6 85 Van Looveren Flo D WSK U16 24.70 22.64 47.34
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 110 Vervloet Mattiece H ZON U16 19.86 17.43 37.29
2 114 Brandt Djacomo H ZON U16 19.91 17.61 37.52
3 120 Kuylen Nando H CAS U16 20.28 17.83 38.11
4 121 Aerts Vico H WSK U16 20.64 18.54 39.18
5 131 Dillen Mathias H ZON U16 21.57 19.41 40.98
6 123 Stander Louis H WSK U16 21.25 19.81 41.06
7 143 Gurny Brent H ZON U16 23.06 20.13 43.19
8 148 Op de Beeck Mats H ZON U16 25.58 22.01 47.59
9 221 Commerman Rik H ZON U16 29.97 18.88 48.85
10 149 Schaillée Wout H YET U16 26.64 24.52 51.16
11 122 Van Eeckhoven Alexander H WSK U16 37.44 18.44 55.88
137 Maas Jorrit H CAS U16 DNF DNF DNF
138 Celis Ruben H WSK U16 23.41 DNF DNF
134 Geerinck Mikolaj H ASP U16 24.33 DSQ DSQ
115 Bollen Max H SNV U16 DNS DNS DNS
136 Boudt Niels H SST U16 DNS DNS DNS
U21
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 66 Mollin Axelle D CAS U21 19.99 16.97 36.96
2 64 Caremans Jana D ZON U21 20.07 17.97 38.04
3 75 Bourbon Fien D SNV U21 20.73 18.12 38.85
4 62 Roggeman Sara D VAL U21 21.12 17.94 39.06
5 65 Praast Birthe D ASP U21 20.91 18.18 39.09
6 70 Boumans Mayté D SNV U21 20.48 18.78 39.26
7 74 Van Eeckhoven Julie D WSK U21 20.79 18.77 39.56
8 90 Vermeire Jolien D CAS U21 26.03 23.36 49.39
9 91 Vande Gucht Xena D YET U21 28.05 24.50 52.55
86 Schelfhout Kiara D WSK U21 24.73 DNF DNF
78 De Caesemaeker Enya D ASP U21 22.95 DNF DNF
61 Spoelders Noa D ASP U21 22.21 DNF DNF
68 Van Nuffelen Jill D ZON U21 DNS DNS DNS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 103 Van Daele Lennart H SNV U21 18.54 16.69 35.23
2 144 Vandevelde Franklin H BSKI U21 19.60 16.96 36.56
3 216 Legrand Jordy H ZON U21 19.64 17.00 36.64
4 109 De Nutte Matthias H WSK U21 20.10 17.70 37.80
5 112 Cousyns Zidane H ZON U21 20.60 18.40 39.00
6 117 Depondt Bram H ICE U21 20.53 18.48 39.01
7 113 Thys Noah H ASP U21 22.52 17.86 40.38
8 124 Mannekens Vincent H WSK U21 21.44 19.18 40.62
9 135 Vlaeymans Kevin H ZON U21 22.50 19.57 42.07
10 132 Mermans Thomas H SNV U21 23.01 20.31 43.32
11 129 Vlaeymans Robin H ZON U21 23.23 20.13 43.36
12 139 Debeil Tom H ICE U21 24.57 21.94 46.51
13 128 Depondt Baue H ICE U21 25.56 22.44 48.00
14 142 De Bie Louis H ZON U21 23.05 1:18.82 1:41.87
126 Cools Xander H ASP U21 DNF DNF DNF
107 Cloostermans Gianni H ASP U21 20.94 DNF DNF
105 Van Ceulebroeck Dries H VAL U21 DNF 16.46 DNF
130 Maas Jentse H CAS U21 DNF DNF DNF
101 De Decker Yoeri H CAS U21 DNF DNF DNF
127 Bruers Quillan H ASP U21 21.07 DNF DNF
133 Bosmans Vince H YET U21 DSQ 21.32 DSQ
116 De Brauwer Niels H WSK U21 DNS DNS DNS
SEN
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 63 Bos Sanne D ZON SEN 20.95 18.22 39.17
2 77 Boeckstens Xandrina D WSK SEN 21.36 19.06 40.42
3 73 Elskens Jana D YET SEN 21.46 18.99 40.45
4 80 Finotto Lise D WSK SEN 23.38 21.49 44.87
5 79 Van Tiggelen Hanne D ASP SEN 24.76 22.68 47.44
6 71 Tempelaars Astrid D SST SEN 20.77 29.66 50.43
7 100 Van Pamel Ine D ZON SEN 33.02 29.41 1:02.43
8 83 De Groof Julie D WSK SEN 41.09 24.14 1:05.23
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 108 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 18.59 16.65 35.24
2 106 Greefs Sam H SNV SEN 18.93 16.57 35.50
3 104 Dutrieux Maxime H YET SEN 20.22 17.62 37.84
4 156 Kempenaers Sander H WSK SEN 20.72 17.96 38.68
5 140 Bauwens Nicolas H SST SEN 22.34 18.93 41.27
119 Heremans Paul H WSK SEN DNF DNF DNF
217 Patteet Giovanni H ZON SEN DSQ DSQ DSQ
MAS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 94 Dedeyne Ellen D ICE MAS 25.77 22.55 48.32
2 87 Mallaerts Wendy D ASP MAS 25.92 23.58 49.50
3 84 Dietz Hanya D ZON MAS 26.72 23.12 49.84
4 88 Wuyts Hilde D ZON MAS 26.08 23.93 50.01
5 89 Vanheerentals Mireille D WSK MAS 28.71 26.44 55.15
6 93 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 30.20 27.85 58.05
98 De Ridder Lieve D ZON MAS DSQ 28.70 DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 102 Peeters Herbert H YET MAS 21.10 18.43 39.53
2 118 Van Stevens Dries H ZON MAS 21.16 18.63 39.79
3 141 Vanderveken Tim H SST MAS 23.08 20.28 43.36
4 147 Lammens Steven H SST MAS 24.00 20.03 44.03
5 125 Gysels Bruno H WSK MAS 23.29 20.82 44.11
6 146 Van Doorslaer Jan H ZON MAS 25.47 22.10 47.57
7 151 Mortier Peter H ZON MAS 25.57 22.94 48.51
8 160 Malfet Dimitri H ZON MAS 26.39 23.81 50.20
9 153 Vervaecke Alain H ZON MAS 29.75 27.13 56.88
10 157 Van Loon Gilles H WSK MAS 30.41 27.27 57.68