Uitslag: Heenronde Casablance 2015-2016 05/09/2015 - Per categorie

U10
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 4 Appels Anse D SNV U10 22.67 22.79 45.46
2 6 Bauwens Axelle D SST U10 25.13 24.46 49.59
3 7 Vandaele Julie D SNV U10 25.55 24.06 49.61
4 11 Smout Charlotte D ZON U10 32.76 33.24 1:06.00
5 12 Gerris Céline D ZON U10 35.48 36.81 1:12.29
6 13 Gurny Kato D ZON U10 42.14 38.52 1:20.66
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 22 Jamin Lukas H SNV U10 21.76 22.43 44.19
2 26 Bouas Christos H SNV U10 24.55 21.64 46.19
3 27 Appels Siebe H SNV U10 23.49 24.02 47.51
4 29 Deliever Arnaud H ICE U10 23.73 24.23 47.96
5 32 Vandeweyer Matisse H SNV U10 27.24 27.24 54.48
6 34 Bellens Siebe H ZON U10 30.09 28.13 58.22
36 Van Brempt Robbe H ZON U10 DSQ DSQ DSQ
U12
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 1 Kerkhofs Nore D SNV U12 20.68 19.53 40.21
2 2 Van Puyvelde Naya D SNV U12 20.02 20.22 40.24
3 3 Van Hassel Maïté D SNV U12 22.61 22.02 44.63
4 5 Vandeweyer Lisa D SNV U12 23.79 22.41 46.20
5 8 Hermans Sam D ZON U12 24.87 25.01 49.88
6 9 Musiek Emma D SNV U12 25.17 24.82 49.99
7 10 Malfet Lara D ZON U12 25.98 25.22 51.20
15 De Decker Jill D ASP U12 DSQ DSQ DSQ
14 Gerris Aline D ZON U12 DSQ DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 16 Kuylen Nando H CAS U12 19.31 19.68 38.99
2 17 Vervloet Mattiece H ZON U12 20.28 20.18 40.46
3 18 Smet Christophe H CAS U12 20.73 20.41 41.14
4 19 Bouas Ioannis H SNV U12 20.87 20.78 41.65
5 20 Baeten Emiel H SNV U12 21.32 21.02 42.34
6 21 Bollen Max H SNV U12 21.46 22.01 43.47
7 23 Maas Jorrit H ZON U12 22.91 22.00 44.91
8 24 Coppelmans Niels H SNV U12 22.81 22.36 45.17
9 25 Appels Seppe H SNV U12 23.02 22.67 45.69
10 28 Brandt Djacomo H ZON U12 23.88 23.97 47.85
11 30 Maes Keano H ZON U12 24.00 24.36 48.36
12 31 Dillen Mathias H ZON U12 25.91 25.18 51.09
13 33 Gurny Brent H ZON U12 28.21 28.45 56.66
14 35 Brouwers Stef H ZON U12 32.13 32.09 1:04.22
U14
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 45 Bourbon Fien D SNV U14 21.29 21.01 42.30
2 47 Caremans Jana D ZON U14 22.15 20.52 42.67
3 52 Verstrepen Eline D CAS U14 22.98 22.18 45.16
4 53 Van Eeckhoven Julie D ASP U14 23.19 22.00 45.19
5 54 Vandesande Britt D SST U14 22.44 23.17 45.61
6 55 Boumans Mayté D SNV U14 22.77 23.02 45.79
7 62 Spoelders Noa D ASP U14 24.59 26.47 51.06
71 De Groof Caroline D ZON U14 DNF DNF DNF
68 Vandenbogaerde Amber D ICE U14 DNF DNF DNF
75 Praast Birthe D ASP U14 DSQ DSQ DSQ
69 Vermeire Lisa D CAS U14 DNS DNS DNS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 91 Werckx Jarne H SNV U14 21.41 20.63 42.04
2 95 Bruers Quillan H ASP U14 21.04 21.06 42.10
3 93 Vandevelde Franklin H CAS U14 21.75 20.39 42.14
4 96 Baeten Viktor H SNV U14 21.87 21.08 42.95
5 97 Wyffels Robin H AST U14 21.84 21.21 43.05
6 100 Deliever Thibaut H ICE U14 22.73 21.33 44.06
7 102 Cools Xander H AST U14 22.65 22.09 44.74
8 106 Maas Jentse H ZON U14 23.04 22.27 45.31
9 109 Van Puyvelde Lennart H SST U14 23.89 23.01 46.90
10 112 De Brauwer Niels H ASP U14 25.34 24.22 49.56
11 119 Mannekens Vincent H ASP U14 32.48 32.44 1:04.92
U16
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 39 Van Puyvelde Yuna D SNV U16 20.14 19.04 39.18
2 42 Roggeman Sara D AST U16 20.09 20.18 40.27
3 43 Laurez Amandine D ICE U16 20.76 20.55 41.31
4 46 Schelfhaut Ilana D ZON U16 21.05 20.98 42.03
5 48 Werckx Eline D SNV U16 21.06 21.32 42.38
6 51 Thys Kato D ZON U16 22.66 22.49 45.15
7 57 Opsomer Nele D ICE U16 23.62 22.81 46.43
8 59 Van Nuffelen Jill D ZON U16 24.09 23.43 47.52
9 60 Vermeire Jolien D CAS U16 24.56 24.03 48.59
10 61 Caron Amber D ZON U16 25.88 24.76 50.64
11 63 Mannekens Sarah D ASP U16 25.07 26.16 51.23
12 66 Boon Kato D ZON U16 22.78 48.39 1:11.17
76 Mollin Axelle D CAS U16 DSQ DSQ DSQ
73 Martens Sophie D ZON U16 DSQ DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 82 De Decker Yoeri H CAS U16 19.51 18.09 37.60
2 79 Van Daele Lennart H SNV U16 19.28 18.36 37.64
3 83 Van Ceulebroeck Dries H SNV U16 19.39 19.27 38.66
4 85 Boumans Santi H SNV U16 19.81 19.57 39.38
5 86 Dom Robbe H CAS U16 20.21 19.55 39.76
6 88 Cools Liam H AST U16 21.27 20.25 41.52
7 94 Cloostermans Gianni H AST U16 21.09 20.53 41.62
8 98 Vandenbroucke Robbe H CAS U16 21.75 21.36 43.11
9 101 Hanssens Tibo H CAS U16 22.31 22.04 44.35
10 110 Thys Noah H AST U16 24.81 24.01 48.82
11 118 Koerber Seth H ZON U16 32.65 22.81 55.46
129 Joosens Brent H ASP U16 DNF DNF DNF
121 Van De Ven Thomas H ZON U16 DSQ DSQ DSQ
120 Tillemans Hendrik H SNV U16 DNS DNS DNS
U21
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 38 Kempenaers Elle D SNSP U21 19.62 18.65 38.27
2 40 Van Dijck Lauke D ZON U21 19.81 19.59 39.40
3 41 De Wael Chiara D CAS U21 20.67 19.91 40.58
4 44 Hensgens Luna D SNSP U21 20.79 20.59 41.38
5 49 Laurez Margaux D ICE U21 21.39 22.01 43.40
6 50 Boon Jana D ZON U21 21.97 21.77 43.74
7 56 Van Den Bosch Louise D ZON U21 23.11 22.94 46.05
8 58 Clauwaert Lore D ZON U21 26.26 21.58 47.84
9 67 De Groof Julie D ZON U21 50.37 37.56 1:27.93
74 Van Puyvelde Jasmien D SST U21 DSQ DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 77 Vercammen Xander H ASP U21 18.11 17.19 35.30
2 80 Van Den Eynde Sam H ZON U21 18.99 18.76 37.75
3 81 Patteet Giovanni H ZON U21 19.72 18.66 38.38
4 84 Legrand Jordy H ZON U21 20.12 18.94 39.06
5 87 Bauwens Nicolas H SST U21 20.79 20.05 40.84
6 89 Delaude Allan H CAS U21 21.62 20.13 41.75
7 90 Duré Ruben H AST U21 21.31 20.61 41.92
8 92 Cousyns Zidane H ZON U21 21.41 20.67 42.08
9 105 De Leeuw Maxim H ICE U21 22.09 22.24 44.33
10 103 Heremans Paul H ZON U21 23.51 21.39 44.90
11 104 Vlaeymans Kevin H ZON U21 23.12 21.91 45.03
12 107 Delanghe Matthias H ZON U21 23.53 22.76 46.29
13 114 Dirckx Roel H ZON U21 28.87 21.88 50.75
125 Dutrieux Maxime H YET U21 DNF DNF DNF
123 Vandevelde Théo H CAS U21 DSQ DSQ DSQ
SEN
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 37 Decroix Marjolein D ICE SEN 19.13 18.51 37.64
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 78 Bastiaens Jorn H CAS SEN 18.21 17.31 35.52
128 Adriaenssens Stijn H SST SEN DNF DNF DNF
127 Yernault Quentin H BESKI SEN DNF DNF DNF
126 Kempenaers Kristof H SNSP SEN DNF DNF DNF
124 De Cock Timothy H CAS SEN DSQ DSQ DSQ
MAS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 64 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 26.98 25.81 52.79
2 65 Mallaerts Wendy D AST MAS 26.94 26.21 53.15
72 Hofmans Evelien D SNV MAS DNF DNF DNF
70 Onbekent Dominiek D SST MAS DNF DNF DNF
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 99 Van de Woestyne Denis H SST MAS 22.25 20.95 43.20
2 108 Lammens Steven H SST MAS 22.82 24.00 46.82
3 111 Decloedt Alain H ZON MAS 24.39 24.59 48.98
4 113 Van Doorslaer Jan H ZON MAS 25.64 24.62 50.26
5 115 Cousyns Mickel H ZON MAS 25.79 25.01 50.80
6 116 Malfet Dimitri H ZON MAS 25.88 26.21 52.09
7 117 Cloostermans Patrick H AST MAS 26.52 26.19 52.71
130 Tinck Stefan H ZON MAS 22.94 DNF DNF
122 Van Dyck Johan H ZON MAS DSQ DSQ DSQ