Uitslag: Heenronde Dynastar Skicup van Vlaanderen Yeti Ski Club 13/10/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 54 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 09.87 10.41 20.28
2 50 Dutrieux Maxime H YET SEN 10.01 10.49 20.50
3 63 Greefs Sam H SNV SEN 10.31 10.92 21.23
4 56 Legrand Jordy H ZON U21 10.26 11.04 21.30
5 48 Elskens Jana D YET SEN 10.54 11.44 21.98
6 51 Patteet Giovanni H ZON U21 10.86 11.28 22.14
7 55 De Brauwer Niels H WSK U21 10.79 11.61 22.40
8 66 Brandt Djacomo H ZON U16 10.88 11.57 22.45
9 52 Vervloet Mattiece H ZON U16 11.01 11.58 22.59
10 81 De Vos Arthur H YET U21 11.15 11.66 22.81
11 46 Kerkhofs Nore D SNV U16 11.32 12.09 23.41
12 57 Mathijs Frederick H YET SEN 11.47 12.06 23.53
13 43 Van Nuffelen Jill D ZON U21 11.41 12.14 23.55
14 59 Kuylen Nando H CAS U16 11.50 12.13 23.63
15 44 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 11.42 12.25 23.67
16 60 Koerber Seth H ZON U21 11.53 12.48 24.01
17 76 Bollen Max H SNV U14 11.78 12.43 24.21
18 83 Peleman Steven H WSK MAS 11.78 12.45 24.23
19 23 Bellens Siebe H ZON U12 11.87 12.38 24.25
20 84 Aerts Vico H WSK U14 11.89 12.38 24.27
21 47 Boumans Mayté D SNV U16 11.71 12.82 24.53
22 62 Bosmans Vince H YET U21 11.86 12.72 24.58
23 73 Maas Jorrit H CAS U14 12.02 12.76 24.78
24 24 Bries Tibo H YET U12 12.23 12.62 24.85
25 31 Van Brempt Robbe H ZON U12 12.22 12.74 24.96
26 58 Lammens Steven H SST MAS 11.95 13.15 25.10
27 13 Appels Anse D SNV U12 12.98 12.55 25.53
28 71 Van Orten Stef H SNV U14 12.65 13.03 25.68
29 22 Moris Cécile D ZON U12 12.79 12.91 25.70
30 65 Mannekens Vincent H WSK U16 12.48 13.26 25.74
31 78 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 12.47 13.29 25.76
32 77 Stander Louis H WSK U14 12.36 13.43 25.79
33 21 Geerinck Emma D ZON U12 12.69 13.17 25.86
34 28 Jamin Lukas H SNV U12 12.92 12.99 25.91
35 82 Aerts Bart H ZON MAS 12.47 13.76 26.23
36 29 Moons Arsen H ASP U12 13.09 13.21 26.30
37 61 Dillen Mathias H ZON U16 12.46 13.92 26.38
38 64 Wendelen Matthias H SNV U21 12.54 13.86 26.40
39 30 Scheepens Jeffrey H SNV U12 12.91 13.62 26.53
40 16 De Vos Manon D YET U12 13.27 14.40 27.67
41 41 De Deckere Saartje D ASP U21 13.46 14.41 27.87
42 17 Smout Charlotte D ZON U12 13.99 14.30 28.29
43 27 Bastien Leon H ZON U12 14.65 13.96 28.61
44 7 Dols Seth D SNV U10 14.10 14.92 29.02
45 11 Scheepens Philippe H SNV U10 15.06 13.99 29.05
46 26 Appels Siebe H SNV U12 14.57 14.76 29.33
46 20 Bauwens Axelle D SST U12 14.64 14.69 29.33
48 19 Van Orten Juul D SNV U12 14.56 14.87 29.43
49 70 De Bie Louis H ZON U16 13.30 16.19 29.49
50 12 Baiverlin Ferre H SNV U10 14.69 14.98 29.67
51 18 Van Brempt Femke D ZON U12 14.79 14.91 29.70
52 3 Van Heghe Hope D SNV U10 14.72 15.35 30.07
53 42 Wauters Nyah D ZON U14 15.02 15.49 30.51
54 6 Cruysberghs Ella D WSK U10 15.25 16.85 32.10
55 40 De Decker Jill D WSK U14 15.43 16.77 32.20
56 8 Vandekeere Ella D YET U10 17.19 17.91 35.10
57 45 Vanheerentals Mireille D WSK MAS 17.20 18.14 35.34
58 75 Appels Seppe H SNV U14 28.64 12.78 41.42
59 74 Denys Jeff H ZON U14 14.60 29.39 43.99
60 69 Vanderveken Tim H SST MAS 14.71 32.81 47.52
61 25 Van Lindt Nils H YET U12 27.00 25.66 52.66
62 15 De Beys Elina D YET U12 27.17 27.37 54.54
63 14 Bourguignon Joy D YET U12 31.05 32.14 1:03.19
64 72 De Wachter Senne H YET U14 DNF DNF DNF
64 86 Thys Patrick H ZON MAS DNF DNF DNF
64 85 Hernou Jelle H YET U21 DNF DNF DNF
64 4 Bourguignon Naomi D YET U10 DSQ DSQ DSQ
64 2 Dols Lou D SNV U10 DSQ DSQ DSQ
64 80 De Bevere Arthur H WSK U16 DSQ DSQ DSQ
64 1 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 DSQ DSQ DSQ
64 9 Crommentuijn Noah H SNV U10 DSQ DSQ DSQ
64 67 Denys Jules H ZON U16 DSQ DSQ DSQ
64 10 Bastien James H ZON U10 DSQ DSQ DSQ
64 53 Van Stevens Dries H ZON MAS DSQ DSQ DSQ
64 5 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 DSQ DSQ DSQ
64 68 De Braekeleer Toon H YET U16 DSQ DSQ DSQ
64 79 Schaillée Wout H YET U14 DSQ DSQ DSQ