Uitslag: Heenronde Dynaster Skicup van Vlaanderen Aspen Racing Team 08/09/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 118 Greefs Sam H SNV SEN 17.57 17.74 35.31
2 120 Van Daele Lennart H SNV U21 17.69 17.73 35.42
3 114 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 18.10 17.89 35.99
4 117 De Decker Yoeri H CAS U21 17.98 18.04 36.02
5 83 Mollin Axelle D CAS U21 18.39 18.24 36.63
6 84 Roggeman Sara D VAL U21 18.63 18.50 37.13
7 115 Van Ceulebroeck Dries H VAL U21 18.83 18.37 37.20
8 125 Cloostermans Gianni H ASP U21 18.43 18.82 37.25
9 116 Legrand Jordy H ZON U21 18.74 18.60 37.34
10 85 Kerkhofs Nore D SNV U16 18.64 18.75 37.39
11 123 Werckx Jarne H SNV U16 18.93 18.93 37.86
12 128 Baeten Viktor H SNV U21 18.79 19.11 37.90
13 113 Patteet Giovanni H ZON U21 19.20 18.81 38.01
14 40 Geerinck Emma D ZON U12 19.31 18.83 38.14
15 139 De Nutte Matthias H WSK U21 19.04 19.12 38.16
16 79 Van Puyvelde Naya D SNV U14 19.28 18.95 38.23
17 81 Caremans Jana D ZON U21 19.01 19.25 38.26
18 71 De Deckere Saartje D ASP U21 19.17 19.24 38.41
19 124 Mertens Mats H ZON SEN 20.02 18.52 38.54
20 127 De Brauwer Niels H WSK U21 19.41 19.18 38.59
21 80 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 19.28 19.38 38.66
22 155 Cousyns Zidane H ZON U21 19.92 19.04 38.96
23 78 Vandesande Britt D SST U21 19.48 19.77 39.25
23 38 Appels Anse D SNV U12 19.86 19.39 39.25
25 126 Van Stevens Dries H ZON MAS 19.03 20.29 39.32
26 153 Bollen Max H SNV U14 19.71 19.71 39.42
27 74 Elskens Jana D YET SEN 19.20 20.27 39.47
28 36 Moris Cécile D ZON U12 19.61 20.00 39.61
29 131 Peeters Herbert H YET MAS 19.53 20.25 39.78
30 82 Van Nuffelen Jill D ZON U21 20.02 19.81 39.83
31 165 Van Orten Stef H SNV U14 19.94 19.94 39.88
32 154 Appels Seppe H SNV U14 20.28 19.73 40.01
33 63 Scheepens Jeffrey H SNV U12 19.72 20.55 40.27
34 62 Jamin Lukas H SNV U12 20.44 20.04 40.48
35 166 Mermans Thomas H SNV U16 20.42 20.25 40.67
36 76 Boumans Mayté D SNV U16 20.25 20.48 40.73
37 60 Bellens Siebe H ZON U12 19.40 21.39 40.79
38 77 Spoelders Noa D ASP U16 20.44 20.39 40.83
39 75 Van Hassel Maïté D SNV U16 20.49 20.47 40.96
40 140 Koerber Seth H ZON U21 20.59 20.58 41.17
41 64 Moons Arsen H ASP U12 22.09 19.25 41.34
42 151 Bouas Ioannis H SNV U14 20.99 20.38 41.37
43 35 Bauwens Axelle D SST U12 20.66 20.72 41.38
44 158 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 20.42 21.34 41.76
45 137 Wendelen Matthias H SNV U21 20.85 21.05 41.90
46 168 Geerinck Mikolaj H ASP U14 21.17 20.88 42.05
47 141 Vlaeymans Kevin H ZON U21 21.32 20.84 42.16
48 160 Bouas Christos H SNV U14 21.00 21.30 42.30
49 25 Scheepens Philippe H SNV U10 21.32 21.07 42.39
50 159 Baeten Emiel H SNV U14 21.44 21.02 42.46
51 56 Appels Siebe H SNV U12 21.14 21.39 42.53
52 86 De Caesemaeker Enya D ASP U16 21.08 21.78 42.86
53 163 Maas Jorrit H CAS U14 21.60 21.82 43.42
54 148 Denys Jules H ZON U16 21.92 21.51 43.43
55 34 Van Brempt Femke D ZON U12 21.29 22.15 43.44
56 157 Coppelmans Niels H SNV U14 21.26 22.19 43.45
57 147 Brion Maxime H ASP U16 21.79 21.67 43.46
58 142 Dillen Mathias H ZON U16 22.09 21.57 43.66
59 149 Vanderveken Tim H SST MAS 21.74 21.95 43.69
60 144 Vlaeymans Robin H ZON U21 21.98 21.83 43.81
61 23 Baiverlin Ferre H SNV U10 21.30 22.63 43.93
62 14 Dols Seth D SNV U10 21.14 22.84 43.98
63 122 Dutrieux Maxime H YET SEN 18.95 25.08 44.03
64 143 Tinck Stefan H ZON MAS 22.11 22.16 44.27
65 89 Wauters Nyah D ZON U14 22.18 22.85 45.03
66 37 Van Orten Juul D SNV U12 22.37 22.73 45.10
67 59 Wouters Ruben H SNV U12 22.32 23.26 45.58
68 146 Depondt Baue H ICE U21 22.40 23.55 45.95
69 94 Caron Amber D ZON U21 22.84 23.22 46.06
70 156 Dejonckheere Gilles H ICE U14 22.77 23.42 46.19
71 111 Debeil Tom H ICE U16 23.27 23.06 46.33
72 72 Bourbon Fien D SNV U16 19.33 27.07 46.40
73 73 Van Damme Margot D WSK U21 20.61 25.93 46.54
74 41 Gurny Kato D ZON U12 23.13 23.44 46.57
75 91 De Decker Jill D WSK U14 23.12 23.99 47.11
76 92 Mallaerts Wendy D ASP MAS 23.33 24.19 47.52
77 132 Cools Xander H ASP U16 20.21 27.34 47.55
78 96 De Groof Caroline D WSK U21 23.82 23.96 47.78
79 54 Theys Jack H SNV U12 23.48 24.80 48.28
80 98 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 24.71 24.06 48.77
80 93 Vermeire Jolien D CAS U21 23.66 25.11 48.77
82 152 Gurny Brent H ZON U14 23.94 24.85 48.79
83 164 Denys Jeff H ZON U14 24.10 25.17 49.27
84 100 Vandaele Julie D SNV U14 21.00 28.33 49.33
85 99 Van Looveren Flo D WSK U14 24.49 24.92 49.41
86 33 Luyckx Noor D ICE U12 23.85 25.83 49.68
87 21 Crommentuijn Noah H SNV U10 24.40 25.37 49.77
88 57 Musiek Victor H SNV U12 24.79 26.27 51.06
89 12 Van Heghe Hope D SNV U10 26.04 25.64 51.68
90 13 Dols Lou D SNV U10 25.02 26.90 51.92
91 31 Fosté Sam D WSK U12 25.87 26.12 51.99
92 105 Van Grimbergen Alina D SST U14 26.16 25.88 52.04
93 95 Dejonckheere Britt D ICE U16 25.67 27.34 53.01
94 26 Bastien James H ZON U10 26.07 27.32 53.39
95 55 Koch Sebastian H ICE U10 26.26 28.00 54.26
96 53 Tollens Alexander H CAS U12 20.32 34.74 55.06
97 15 Van Damme Elise D WSK U10 30.01 31.27 1:01.28
98 103 Mertens Linda D ZON MAS 31.52 31.50 1:03.02
99 65 Bastien Leon H ZON U12 42.72 21.56 1:04.28
100 129 Vervloet Mattiece H ZON U16 19.90 46.48 1:06.38
101 134 Depondt Bram H ICE U16 19.80 DNF DNF
102 121 Kuylen Nando H CAS U16 19.25 DNF DNF
103 97 Finotto Lise D WSK SEN 22.32 DNF DNF
104 101 Tempelaars Astrid D SST U21 21.38 DNF DNF
105 138 Maas Jentse H CAS U21 DNF DNF DNF
106 58 Bries Tibo H YET U12 19.99 DNF DNF
107 135 Joosens Brent H WSK U21 20.08 DNF DNF
108 145 Mannekens Vincent H WSK U16 20.04 DNF DNF
109 112 Boumans Santi H SNV U21 DNF DNF DNF
110 136 Van Puyvelde Lennart H SST U21 DNF 41.80 DNF
111 87 Mannekens Sarah D WSK U21 22.16 DNF DNF
112 167 Aerts Vico H WSK U14 19.67 DNF DNF
113 119 Bruers Quillan H ASP U21 DNF 42.60 DNF
114 90 Van Fraassen Sophie D SST U16 21.02 DNF DNF
115 24 Van Loon Xander H WSK U10 32.20 DSQ DSQ
116 22 Fosté Cas H WSK U10 DSQ 22.31 DSQ
117 102 Van Tiggelen Hanne D ASP SEN DSQ DSQ DSQ
118 104 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 31.41 DSQ DSQ
119 162 Commerman Rik H ZON U14 21.81 DSQ DSQ
120 11 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 DSQ 31.15 DSQ
121 39 Smout Charlotte D ZON U12 20.36 DSQ DSQ
122 150 De Bie Louis H ZON U16 25.22 DSQ DSQ
123 61 Van Brempt Robbe H ZON U12 19.89 DSQ DSQ
124 27 Van Houtte Xander H WSK U10 DSQ 24.31 DSQ
125 32 Van Looveren Lis D WSK U12 22.98 DSQ DSQ
126 28 Tollens Sebastian H CAS U10 33.33 DSQ DSQ
127 88 Van Huffel Sophie D ASP U21 DNS DNS DNS
127 133 Mathijs Frederick H YET SEN DNS DNS DNS
127 161 Boudt Niels H SST U14 DNS DNS DNS
127 130 Thys Noah H ASP U21 DNS DNS DNS