Uitslag: Heenronde Dynaster Skicup van Vlaanderen Casablanca 08/09/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 117 Van Daele Lennart H SNV U21 18.51 18.28 36.79
2 116 Van Ceulebroeck Dries H VAL U21 19.30 18.21 37.51
3 120 Boumans Santi H SNV U21 19.49 18.91 38.40
4 122 Legrand Jordy H ZON U21 19.51 19.32 38.83
5 121 Werckx Jarne H SNV U16 19.73 19.33 39.06
6 124 Kuylen Nando H CAS U16 20.24 19.66 39.90
7 34 Appels Anse D SNV U12 20.13 19.96 40.09
8 115 Dutrieux Maxime H YET SEN 20.68 19.44 40.12
9 74 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 20.63 19.53 40.16
10 119 Patteet Giovanni H ZON U21 21.05 19.23 40.28
11 129 Vervloet Mattiece H ZON U16 20.48 19.82 40.30
12 157 Appels Seppe H SNV U14 20.53 19.88 40.41
13 83 Van Puyvelde Naya D SNV U14 21.82 18.77 40.59
14 53 Jamin Lukas H SNV U12 20.94 19.81 40.75
15 73 Caremans Jana D ZON U21 21.16 19.61 40.77
16 126 Van Stevens Dries H ZON MAS 21.31 19.73 41.04
17 150 Cousyns Zidane H ZON U21 21.09 19.97 41.06
18 81 Elskens Jana D YET SEN 20.94 20.15 41.09
19 162 Bollen Max H SNV U14 20.24 20.87 41.11
20 127 De Brauwer Niels H WSK U21 20.73 20.52 41.25
21 131 Peeters Herbert H YET MAS 20.72 20.70 41.42
22 71 De Deckere Saartje D ASP U21 20.46 21.08 41.54
23 155 Van Orten Stef H SNV U14 20.99 20.68 41.67
24 156 Aerts Vico H WSK U14 21.90 19.96 41.86
25 153 Mermans Thomas H SNV U16 21.25 21.02 42.27
26 164 Coppelmans Niels H SNV U14 21.60 20.70 42.30
27 79 Vandesande Britt D SST U21 21.13 21.52 42.65
28 135 Van Puyvelde Lennart H SST U21 22.50 20.26 42.76
29 139 Koerber Seth H ZON U21 21.99 20.83 42.82
30 103 Vandaele Julie D SNV U14 21.44 21.39 42.83
31 166 Geerinck Mikolaj H ASP U14 22.57 21.14 43.71
32 54 Appels Siebe H SNV U12 22.52 21.65 44.17
33 41 Smout Charlotte D ZON U12 22.60 21.59 44.19
34 159 Maas Jorrit H CAS U14 22.74 21.47 44.21
35 140 Vlaeymans Kevin H ZON U21 22.66 22.09 44.75
36 32 Moris Cécile D ZON U12 21.61 23.35 44.96
37 14 Dols Seth D SNV U10 22.74 22.24 44.98
38 160 Bouas Christos H SNV U14 22.40 22.76 45.16
39 112 Cloostermans Gianni H ASP U21 19.98 25.28 45.26
40 118 Greefs Sam H SNV SEN 28.63 17.69 46.32
41 146 Brion Maxime H ASP U16 23.38 23.02 46.40
42 38 Van Orten Juul D SNV U12 23.68 23.32 47.00
43 154 Dejonckheere Gilles H ICE U14 23.77 23.54 47.31
44 82 Kerkhofs Nore D SNV U16 20.33 27.74 48.07
45 142 Tinck Stefan H ZON MAS 23.66 24.84 48.50
46 143 Vlaeymans Robin H ZON U21 26.39 23.05 49.44
47 145 Depondt Baue H ICE U21 24.81 25.16 49.97
48 149 Denys Jeff H ZON U14 25.73 25.13 50.86
49 91 Mallaerts Wendy D ASP MAS 25.97 25.19 51.16
50 98 Finotto Lise D WSK SEN 25.70 25.98 51.68
51 111 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 19.02 33.56 52.58
52 22 Crommentuijn Noah H SNV U10 26.78 26.05 52.83
53 37 Bauwens Axelle D SST U12 21.57 31.69 53.26
54 24 Scheepens Philippe H SNV U10 22.29 31.12 53.41
55 147 Vanderveken Tim H SST MAS 22.58 32.77 55.35
56 13 Van Heghe Hope D SNV U10 28.35 27.02 55.37
57 56 Moons Arsen H ASP U12 21.74 33.77 55.51
58 26 Baiverlin Ferre H SNV U10 24.57 31.37 55.94
59 101 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 30.51 25.64 56.15
60 77 Boumans Mayté D SNV U16 36.37 20.95 57.32
61 27 Bastien James H ZON U10 31.13 28.42 59.55
62 61 Koch Sebastian H ICE U10 30.34 30.12 1:00.46
63 36 Versaen Amy Lin D ZON U12 33.00 32.08 1:05.08
64 72 Van Hassel Maïté D SNV U16 21.97 45.36 1:07.33
65 11 Dols Lou D SNV U10 27.67 41.94 1:09.61
66 23 Van Loon Xander H WSK U10 35.83 34.11 1:09.94
67 102 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 35.01 35.05 1:10.06
68 137 Maas Jentse H CAS U21 22.13 57.58 1:19.71
69 165 Baeten Emiel H SNV U14 22.30 DNF DNF
70 144 Mannekens Vincent H WSK U16 22.58 DNF DNF
71 152 Bouas Ioannis H SNV U14 DNF 20.04 DNF
72 158 Commerman Rik H ZON U14 DNF DNF DNF
73 163 Gurny Brent H ZON U14 26.86 DNF DNF
74 148 De Bie Louis H ZON U16 23.62 DNF DNF
75 134 Joosens Brent H WSK U21 DNF DNF DNF
76 125 Bruers Quillan H ASP U21 23.01 DNF DNF
77 128 Baeten Viktor H SNV U21 20.38 DNF DNF
78 132 Cools Xander H ASP U16 48.47 DNF DNF
79 123 De Decker Yoeri H CAS U21 19.18 DNF DNF
80 97 De Groof Caroline D WSK U21 26.53 DNF DNF
81 75 Mollin Axelle D CAS U21 19.31 DNF DNF
82 114 Debeil Tom H ICE U16 25.00 DNF DNF
83 84 Van Nuffelen Jill D ZON U21 DNF DNF DNF
84 62 Wouters Ruben H SNV U12 32.47 DNF DNF
85 60 Bries Tibo H YET U12 39.81 DNF DNF
86 28 Van Houtte Xander H WSK U10 27.15 DNF DNF
87 51 Theys Jack H SNV U12 28.94 DNF DNF
88 57 Scheepens Jeffrey H SNV U12 20.99 DNF DNF
89 86 De Caesemaeker Enya D ASP U16 22.36 DNF DNF
90 80 Roggeman Sara D VAL U21 DNF 19.91 DNF
91 99 Van Looveren Flo D WSK U14 28.26 DNF DNF
92 93 Vermeire Jolien D CAS U21 26.12 DNF DNF
93 94 Vanheerentals Mireille D WSK MAS 27.36 DNF DNF
94 59 Bastien Leon H ZON U12 22.24 DSQ DSQ
95 63 Tollens Alexander H CAS U12 22.30 DSQ DSQ
96 92 Vermeire Lisa D CAS U16 24.36 DSQ DSQ
97 161 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 DSQ 27.15 DSQ
98 58 Van Brempt Robbe H ZON U12 20.86 DSQ DSQ
99 40 Van Brempt Femke D ZON U12 24.98 DSQ DSQ
100 39 Van Looveren Lis D WSK U12 26.50 DSQ DSQ
101 104 Van Grimbergen Alina D SST U14 29.17 DSQ DSQ
102 52 Bellens Siebe H ZON U12 22.49 DSQ DSQ
103 33 Geerinck Emma D ZON U12 20.93 DSQ DSQ
104 55 Musiek Victor H SNV U12 27.14 DSQ DSQ
105 95 Caron Amber D ZON U21 DSQ 24.47 DSQ
106 31 Fosté Sam D WSK U12 27.92 DSQ DSQ
107 88 Wauters Nyah D ZON U14 23.77 DSQ DSQ
108 21 Fosté Cas H WSK U10 DSQ DSQ DSQ
108 12 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 DSQ DSQ DSQ
110 133 Depondt Bram H ICE U16 20.06 DSQ DSQ
111 90 De Decker Jill D WSK U14 25.17 DSQ DSQ
112 87 Mannekens Sarah D WSK U21 24.65 DSQ DSQ
113 138 De Nutte Matthias H WSK U21 DSQ DSQ DSQ
114 141 Dillen Mathias H ZON U16 22.85 DSQ DSQ
115 76 Bourbon Fien D SNV U16 21.19 DSQ DSQ
116 25 Tollens Sebastian H CAS U10 39.36 DSQ DSQ
117 35 Gurny Kato D ZON U12 DSQ DSQ DSQ
117 113 Mertens Mats H ZON SEN DNS DNS DNS
117 96 Dejonckheere Britt D ICE U16 DNS DNS DNS
120 136 Wendelen Matthias H SNV U21 22.87 DNS DNS
121 89 Van Fraassen Sophie D SST U16 DNS DNS DNS
121 130 Thys Noah H ASP U21 DNS DNS DNS
121 85 Spoelders Noa D ASP U16 DNS DNS DNS
121 151 Boudt Niels H SST U14 DNS DNS DNS
121 78 Van Damme Margot D WSK U21 DNS DNS DNS
121 100 Tempelaars Astrid D SST U21 DNS DNS DNS