Uitslag: Heenronde Dynaster Skicup van Vlaanderen Ice Mountain 29/09/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 159 Alaerts Xan H SNSP SEN 16.98 18.20 35.18
2 121 Van Daele Lennart H SNV U21 17.36 18.34 35.70
3 117 Greefs Sam H SNV SEN 17.72 18.21 35.93
4 111 Dutrieux Maxime H YET SEN 17.30 18.70 36.00
5 112 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 17.51 18.72 36.23
6 116 Mertens Mats H ZON SEN 17.78 18.55 36.33
7 77 Mollin Axelle D CAS U21 17.76 18.91 36.67
8 124 Patteet Giovanni H ZON U21 18.38 18.98 37.36
9 85 Kerkhofs Nore D SNV U16 18.65 19.23 37.88
10 128 Depondt Bram H ICE U16 18.62 19.34 37.96
11 131 De Nutte Matthias H WSK U21 18.50 19.52 38.02
12 80 Caremans Jana D ZON U21 18.80 19.50 38.30
13 81 Van Nuffelen Jill D ZON U21 18.82 19.52 38.34
14 73 Van Puyvelde Naya D SNV U14 18.92 19.51 38.43
15 160 Cousyns Zidane H ZON U21 18.71 19.89 38.60
16 71 Bourbon Fien D SNV U16 19.31 19.45 38.76
17 123 Cloostermans Gianni H ASP U21 19.20 19.71 38.91
18 72 Bos Sanne D ZON U21 19.09 19.85 38.94
19 75 De Deckere Saartje D ASP U21 19.50 19.86 39.36
20 50 Appels Anse D SNV U12 19.47 19.98 39.45
21 139 Brandt Djacomo H ZON U16 19.21 20.34 39.55
21 74 Elskens Jana D YET SEN 19.22 20.33 39.55
23 147 Bollen Max H SNV U14 19.38 20.22 39.60
24 129 Joosens Brent H WSK U21 18.94 20.81 39.75
25 125 Bruers Quillan H ASP U21 18.86 21.01 39.87
26 127 Thys Noah H ASP U21 19.24 20.79 40.03
27 122 De Brauwer Niels H WSK U21 19.27 20.90 40.17
27 148 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 19.45 20.72 40.17
29 52 Scheepens Jeffrey H SNV U12 19.79 20.44 40.23
30 132 Vlaeymans Kevin H ZON U21 19.74 20.57 40.31
31 51 Jamin Lukas H SNV U12 20.04 20.36 40.40
32 146 Aerts Vico H WSK U14 19.85 20.57 40.42
33 78 Boumans Mayté D SNV U16 19.98 20.53 40.51
34 143 Bouas Ioannis H SNV U14 19.78 20.75 40.53
35 149 Peleman Steven H WSK MAS 20.43 20.46 40.89
36 57 Bastien Leon H ZON U12 20.13 20.77 40.90
37 157 Bouas Christos H SNV U14 20.07 20.89 40.96
38 76 Van Hassel Maïté D SNV U16 20.08 20.92 41.00
39 58 Van Brempt Robbe H ZON U12 19.62 21.41 41.03
40 4 Dols Seth D SNV U10 20.25 20.80 41.05
41 48 Geerinck Emma D ZON U12 20.37 20.69 41.06
42 82 Spoelders Noa D ASP U16 20.10 21.06 41.16
43 54 Bries Tibo H YET U12 20.18 21.03 41.21
44 141 Vanderveken Tim H SST MAS 20.18 21.12 41.30
44 130 Wendelen Matthias H SNV U21 20.41 20.89 41.30
46 62 Appels Siebe H SNV U12 20.22 21.31 41.53
47 155 Van Orten Stef H SNV U14 20.50 21.14 41.64
48 53 Bellens Siebe H ZON U12 20.59 21.14 41.73
49 137 Depondt Baue H ICE U21 19.91 21.83 41.74
50 101 Vandaele Julie D SNV U14 20.48 21.30 41.78
51 118 Kuylen Nando H CAS U16 20.55 21.40 41.95
52 45 Van Orten Juul D SNV U12 20.85 21.21 42.06
53 135 Vlaeymans Robin H ZON U21 20.38 21.73 42.11
54 64 Van Maele Axl H ICE U12 21.09 21.09 42.18
55 60 Vansteenkiste Juul H ICE U12 20.84 21.37 42.21
56 59 Moons Arsen H ASP U12 21.02 21.25 42.27
57 138 Brion Maxime H ASP U16 20.72 21.63 42.35
58 19 Scheepens Philippe H SNV U10 21.26 21.19 42.45
58 93 Dudal Lore D SNV U14 21.19 21.26 42.45
60 140 Denys Jules H ZON U16 20.59 22.06 42.65
61 61 Van Bever Matthias H ICE U12 21.04 21.79 42.83
62 49 Smout Charlotte D ZON U12 21.18 21.69 42.87
63 43 Moris Cécile D ZON U12 21.09 21.80 42.89
64 11 Baiverlin Ferre H SNV U10 21.24 21.77 43.01
65 42 Bauwens Axelle D SST U12 21.09 21.98 43.07
66 55 Wouters Ruben H SNV U12 20.91 22.25 43.16
67 158 Vanfleteren Leon H ICE U14 21.03 22.33 43.36
68 133 Dillen Mathias H ZON U16 20.93 22.47 43.40
69 96 Lambert Maureen D VAL U16 21.22 22.19 43.41
70 89 Van Den Brande Linde D WSK U16 20.91 23.52 44.43
71 103 Van Tiggelen Hanne D ASP SEN 21.14 23.62 44.76
72 134 Tinck Stefan H ZON MAS 22.06 22.79 44.85
73 87 Wattez Manon D ICE U14 22.21 22.72 44.93
73 142 De Bie Louis H ZON U16 21.43 23.50 44.93
75 156 Maas Jorrit H CAS U14 22.24 22.78 45.02
76 6 Van De Maele Rozemie D ICE U10 22.10 23.10 45.20
77 152 Gurny Brent H ZON U14 21.73 23.95 45.68
78 95 Finotto Lise D WSK SEN 21.86 23.84 45.70
79 41 Van Brempt Femke D ZON U12 22.34 23.52 45.86
80 47 Luyckx Noor D ICE U12 22.63 23.64 46.27
81 44 Gurny Kato D ZON U12 22.76 23.87 46.63
82 3 Van De Maele Riet D ICE U10 23.04 24.27 47.31
83 98 Van Looveren Flo D WSK U14 23.63 24.94 48.57
84 14 Teissandier Julien H ICE U14 23.69 25.03 48.72
85 99 Dedeyne Ellen D ICE MAS 23.41 25.53 48.94
86 88 Mallaerts Wendy D ASP MAS 23.73 25.53 49.26
87 94 Dejonckheere Britt D ICE U16 24.87 25.09 49.96
88 1 Van Heghe Hope D SNV U10 24.75 25.52 50.27
89 92 De Groof Julie D WSK U21 24.50 26.17 50.67
90 153 Appels Seppe H SNV U14 19.28 31.58 50.86
91 7 Dols Lou D SNV U10 24.96 25.95 50.91
92 20 Crommentuijn Noah H SNV U10 25.50 25.54 51.04
93 90 Vanheerentals Mireille D WSK MAS 24.90 26.69 51.59
94 12 Koch Sebastian H ICE U10 25.19 26.55 51.74
95 100 Van Grimbergen Alina D SST U14 26.15 25.99 52.14
96 97 Tempelaars Astrid D SST U21 19.28 34.30 53.58
97 15 Bastien James H ZON U10 26.83 27.24 54.07
98 23 Marien Maxime H SNV U10 30.50 25.78 56.28
99 150 Dejonckheere Gilles H ICE U14 21.97 36.12 58.09
100 5 Maes Marie Julie D ICE U10 31.26 31.13 1:02.39
101 46 Van Gheluwe Torah D ICE U12 21.08 DNF DNF
102 17 Vandebuerie Elijah H ICE U10 DNF 29.08 DNF
103 126 Vervloet Mattiece H ZON U16 DNF 20.02 DNF
104 16 Dupont Ruben H ICE U10 DNF 25.01 DNF
105 56 Deroose Daan H ICE U12 DNF DNF DNF
106 114 Debeil Tom H ICE U16 DNF 23.17 DNF
107 136 Mannekens Vincent H WSK U16 19.61 DNF DNF
108 79 Mannekens Sarah D WSK U21 22.01 DNF DNF
109 83 Laurez Amandine D ICE U21 18.54 DNF DNF
110 120 D'Heere Maxim H ICE U14 DNF DNF DNF
111 2 D'haemer Luca D ASP U10 DSQ 30.59 DSQ
112 113 Legrand Jordy H ZON U21 17.88 DSQ DSQ
113 102 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 30.90 DSQ DSQ
114 151 Denys Jeff H ZON U14 DSQ 23.98 DSQ
115 86 De Decker Jill D WSK U14 DSQ 23.00 DSQ
116 119 Werckx Jarne H SNV U16 DNS DNS DNS
116 145 Desmet Leon-Remi H ICE U14 DNS DNS DNS
116 144 Geerinck Mikolaj H ASP U14 DNS DNS DNS
116 115 Boumans Santi H SNV U21 DNS DNS DNS
116 13 Vernelen Jules H WSK U10 DNS DNS DNS
116 154 Montbaliu Johannes H ICE U16 DNS DNS DNS
116 84 Vandesande Britt D SST U21 DNS DNS DNS
116 91 Caron Amber D ZON U21 DNS DNS DNS