Uitslag: Heenronde Dynaster Skicup van Vlaanderen Snow Valley 01/09/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 96 Van Daele Lennart H SNV U21 26.52 27.44 53.96
2 92 De Decker Yoeri H CAS U21 26.99 28.17 55.16
3 102 Boumans Santi H SNV U21 27.87 27.92 55.79
4 134 Wyffels Robin H ASP U21 27.69 28.20 55.89
5 99 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 27.67 28.24 55.91
6 65 Roggeman Sara D VAL U21 28.28 27.98 56.26
6 57 Mollin Axelle D CAS U21 28.24 28.02 56.26
8 142 Van De Velde Franklin H BSKI U16 28.20 28.20 56.40
9 94 Legrand Jordy H ZON U21 28.25 28.71 56.96
10 51 Kerkhofs Nore D SNV U16 28.78 28.27 57.05
11 95 Patteet Giovanni H ZON U21 28.30 29.00 57.30
12 59 Van Puyvelde Naya D SNV U14 28.92 29.02 57.94
13 100 Werckx Jarne H SNV U16 28.74 29.25 57.99
14 105 Cloostermans Gianni H ASP U21 29.24 29.45 58.69
15 129 Bollen Max H SNV U14 29.33 30.14 59.47
16 103 Dutrieux Maxime H YET SEN 29.64 29.90 59.54
17 98 De Brauwer Niels H WSK U21 29.57 30.54 1:00.11
18 25 Appels Anse D SNV U12 29.84 30.31 1:00.15
19 109 Depondt Bram H ICE U16 30.34 29.86 1:00.20
20 62 Bourbon Fien D SNV U16 30.05 30.32 1:00.37
20 131 Appels Seppe H SNV U14 29.93 30.44 1:00.37
22 97 Kuylen Nando H CAS U16 30.36 30.20 1:00.56
23 101 Vervloet Mattiece H ZON U16 30.27 30.33 1:00.60
24 63 Caremans Jana D ZON U21 30.34 30.48 1:00.82
25 33 Scheepens Jeffrey H SNV U12 29.63 31.30 1:00.93
26 135 Bouas Ioannis H SNV U14 30.32 30.62 1:00.94
27 113 De Nutte Matthias H WSK U21 29.68 31.29 1:00.97
28 132 Mermans Thomas H SNV U16 30.07 30.93 1:01.00
29 37 Jamin Lukas H SNV U12 30.51 30.51 1:01.02
30 119 Mannekens Vincent H WSK U16 30.25 31.07 1:01.32
31 137 Van Orten Stef H SNV U14 30.59 30.83 1:01.42
32 53 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 30.66 30.84 1:01.50
33 140 Aerts Vico H WSK U14 30.94 30.84 1:01.78
34 58 De Deckere Saartje D ASP U21 30.93 30.99 1:01.92
35 79 Vandaele Julie D SNV U14 30.90 31.24 1:02.14
36 40 Bries Tibo H YET U12 31.26 31.06 1:02.32
37 31 Appels Siebe H SNV U12 31.09 31.24 1:02.33
38 28 Geerinck Emma D ZON U12 30.92 31.48 1:02.40
39 55 Van Hassel Maïté D SNV U16 30.83 31.65 1:02.48
40 133 Bouas Christos H SNV U14 31.17 31.53 1:02.70
41 32 Moons Arsen H ASP U12 30.81 32.01 1:02.82
42 60 Elskens Jana D YET SEN 31.51 31.33 1:02.84
43 12 Scheepens Philippe H SNV U10 31.33 31.68 1:03.01
44 38 Van Brempt Robbe H ZON U12 31.03 31.99 1:03.02
45 27 Moris Cécile D ZON U12 31.22 31.89 1:03.11
46 93 Van Stevens Dries H ZON MAS 31.50 31.89 1:03.39
47 76 Dudal Lore D SNV U14 31.23 32.25 1:03.48
48 54 Vandesande Britt D SST U21 31.03 32.49 1:03.52
49 56 Van Damme Margot D WSK U21 31.48 32.15 1:03.63
50 112 Maas Jentse H CAS U21 31.67 32.14 1:03.81
51 126 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 31.60 32.24 1:03.84
52 52 Boumans Mayté D SNV U16 31.86 32.06 1:03.92
53 61 De Caesemaeker Enya D ASP U16 31.92 32.05 1:03.97
54 73 Bourbon Stien D SNV U21 31.73 32.36 1:04.09
55 108 Cools Xander H ASP U16 32.45 32.21 1:04.66
56 107 Peeters Herbert H YET MAS 31.77 33.16 1:04.93
57 136 Coppelmans Niels H SNV U14 32.94 32.10 1:05.04
58 139 Geerinck Mikolaj H ASP U14 32.42 32.87 1:05.29
59 23 Smout Charlotte D ZON U12 32.37 33.06 1:05.43
60 24 Bauwens Axelle D SST U12 32.85 33.14 1:05.99
61 127 Peleman Steven H WSK MAS 32.58 33.51 1:06.09
62 41 Bastien Leon H ZON U12 33.57 32.61 1:06.18
63 80 Tempelaars Astrid D SST U21 32.64 33.63 1:06.27
63 115 Vlaeymans Kevin H ZON U21 32.89 33.38 1:06.27
65 34 Bellens Siebe H ZON U12 32.69 33.70 1:06.39
66 117 Dillen Mathias H ZON U16 33.48 33.97 1:07.45
67 130 Maas Jorrit H CAS U14 33.97 34.11 1:08.08
68 22 Van Orten Juul D SNV U12 33.89 34.63 1:08.52
69 16 Baiverlin Ferre H SNV U10 33.38 35.23 1:08.61
70 78 Lambert Maureen D VAL U16 34.21 34.41 1:08.62
71 122 Denys Jules H ZON U16 33.97 34.94 1:08.91
72 111 Wendelen Matthias H SNV U21 35.71 33.37 1:09.08
73 66 Mannekens Sarah D WSK U21 34.76 35.78 1:10.54
74 81 Cornet Adèle D VAL U16 35.82 35.90 1:11.72
75 118 Tinck Stefan H ZON MAS 36.01 36.27 1:12.28
76 120 Brion Maxime H ASP U16 36.24 36.39 1:12.63
77 69 Caron Emily D ZON SEN 36.18 36.77 1:12.95
78 74 Caron Amber D ZON U21 36.43 36.92 1:13.35
79 123 Decloedt Alain H ZON MAS 36.33 37.65 1:13.98
80 13 De Keyzer Sikolé H SNV U10 36.79 38.87 1:15.66
81 36 Duerinckx Xander H SNV U12 38.52 38.07 1:16.59
82 77 De Groof Caroline D WSK U21 37.90 38.78 1:16.68
83 35 Musiek Victor H SNV U12 38.70 38.42 1:17.12
84 26 Gurny Kato D ZON U12 38.41 39.30 1:17.71
85 17 Van Houtte Xander H WSK U10 38.71 39.12 1:17.83
86 141 Gurny Brent H ZON U14 39.27 38.96 1:18.23
87 138 Denys Jeff H ZON U14 38.43 39.89 1:18.32
88 68 Mallaerts Wendy D ASP MAS 38.86 39.90 1:18.76
89 84 Geluykens-Rob Lise D SNV MAS 39.94 39.98 1:19.92
90 72 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 39.35 40.86 1:20.21
91 110 Joosens Brent H WSK U21 32.20 50.53 1:22.73
92 4 Van Heghe Hope D SNV U10 46.69 36.85 1:23.54
93 11 Marien Maxime H SNV U10 41.40 42.33 1:23.73
94 1 Berx Leanne D SNV U10 42.13 42.32 1:24.45
95 75 De Groof Julie D WSK U21 46.46 46.95 1:33.41
96 128 Baeten Emiel H SNV U14 54.92 41.75 1:36.67
97 67 De Decker Jill D WSK U14 1:06.52 39.09 1:45.61
98 15 Crommentuijn Noah H SNV U10 DNF DNF DNF
99 121 Brandt Djacomo H ZON U16 31.82 DNF DNF
100 82 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 37.06 DNF DNF
101 91 Baeten Viktor H SNV U21 28.56 DNF DNF
102 104 Bruers Quillan H ASP U21 29.08 DNF DNF
103 124 De Bie Louis H ZON U16 DNF DNF DNF
104 125 Cousyns Zidane H ZON U21 DNF 27.95 DNF
105 106 Thys Noah H ASP U21 31.24 DNF DNF
106 18 Bastien James H ZON U10 43.95 DSQ DSQ
107 2 Peleman Lauren D WSK U10 DSQ DSQ DSQ
108 3 Van Damme Elise D WSK U10 DSQ 49.17 DSQ
109 114 Koerber Seth H ZON U21 DSQ DSQ DSQ
110 83 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS DSQ 50.73 DSQ
111 21 Van Brempt Femke D ZON U12 DSQ 35.04 DSQ
112 39 Wouters Ruben H SNV U12 DSQ 34.24 DSQ
113 64 Van Nuffelen Jill D ZON U21 DSQ 30.75 DSQ
114 42 Tollens Alexander H CAS U12 DNS DNS DNS
114 116 Heremans Paul H ZON SEN DNS DNS DNS