Uitslag: Heenronde Dynaster Skicup van Vlaanderen Zondal Racing Team 30/09/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 94 Greefs Sam H SNV SEN 16.27 17.35 33.62
2 147 Alaerts Xan H SNSP SEN 16.06 17.57 33.63
3 104 Legrand Jordy H ZON U21 16.45 17.61 34.06
4 101 Van Daele Lennart H SNV U21 16.43 17.66 34.09
5 93 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 16.52 17.70 34.22
6 95 Mertens Mats H ZON SEN 16.42 17.90 34.32
7 97 Van Ceulebroeck Dries H VAL U21 16.46 18.18 34.64
8 91 Dutrieux Maxime H YET SEN 16.48 18.17 34.65
9 52 Mollin Axelle D CAS U21 17.00 18.40 35.40
10 98 Cannaerts Arthur H ZON U21 16.91 18.82 35.73
11 146 Cousyns Zidane H ZON U21 17.32 18.42 35.74
12 92 Bruers Quillan H ASP U21 17.21 18.74 35.95
13 114 De Nutte Matthias H WSK U21 17.19 18.82 36.01
14 100 Patteet Giovanni H ZON U21 17.33 18.71 36.04
15 96 Cloostermans Gianni H ASP U21 17.05 19.09 36.14
16 58 Kerkhofs Nore D SNV U16 17.47 19.08 36.55
17 103 Werckx Jarne H SNV U16 17.61 19.01 36.62
18 53 Caremans Jana D ZON U21 17.71 18.98 36.69
19 123 Brandt Djacomo H ZON U16 17.59 19.13 36.72
20 411 Depondt Bram H ICE U16 17.83 18.93 36.76
21 112 Joosens Brent H WSK U21 17.49 19.61 37.10
22 61 Bos Sanne D ZON U21 17.84 19.28 37.12
23 99 Dom Robbe H ZON U21 17.62 19.53 37.15
24 153 Vanreusel Kélian H SNV U16 17.98 19.21 37.19
25 39 Moons Arsen H ASP U12 19.28 17.97 37.25
26 56 Van Nuffelen Jill D ZON U21 18.18 19.11 37.29
27 60 De Deckere Saartje D ASP U21 17.92 19.43 37.35
27 63 Vandesande Britt D SST U21 17.86 19.49 37.35
29 62 Bourbon Fien D SNV U16 17.81 19.56 37.37
30 108 Vervloet Mattiece H ZON U16 18.07 19.35 37.42
31 35 Bastien Leon H ZON U12 19.37 18.15 37.52
32 41 Scheepens Jeffrey H SNV U12 19.47 18.07 37.54
33 54 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 17.82 19.73 37.55
34 8 Appels Anse D SNV U12 19.12 18.46 37.58
35 38 Jamin Lukas H SNV U12 19.60 18.00 37.60
36 57 Van Puyvelde Naya D SNV U14 18.13 19.49 37.62
37 106 Van Stevens Dries H ZON MAS 17.93 19.70 37.63
38 120 Mannekens Vincent H WSK U16 18.21 19.71 37.92
39 132 Bollen Max H SNV U14 18.19 19.80 37.99
40 17 Geerinck Emma D ZON U12 19.68 18.34 38.02
41 200 Bellens Siebe H ZON U12 19.40 18.65 38.05
42 42 Van Brempt Robbe H ZON U12 19.57 18.51 38.08
43 131 Appels Seppe H SNV U14 18.46 19.71 38.17
44 64 Elskens Jana D YET SEN 18.20 20.09 38.29
45 140 Aerts Vico H WSK U14 18.26 20.08 38.34
46 109 Thys Noah H ASP U21 18.23 20.15 38.38
47 130 Van Orten Stef H SNV U14 18.37 20.04 38.41
48 149 Peleman Steven H WSK MAS 18.54 19.90 38.44
49 115 Koerber Seth H ZON U21 18.50 20.02 38.52
50 117 Dillen Mathias H ZON U16 17.95 20.64 38.59
51 30 Bries Tibo H YET U12 20.08 18.59 38.67
52 116 Vlaeymans Kevin H ZON U21 18.39 20.34 38.73
53 7 Dols Seth D SNV U10 19.79 19.04 38.83
54 151 De Hondt Ken H WSK MAS 18.61 20.31 38.92
55 59 Van Damme Margot D WSK U21 18.48 20.50 38.98
56 102 Kuylen Nando H CAS U16 18.70 20.31 39.01
57 55 Boeckstens Xandrina D AST SEN 18.78 20.35 39.13
58 18 Moris Cécile D ZON U12 20.53 18.66 39.19
59 14 Van Orten Juul D SNV U12 20.17 19.05 39.22
60 65 Boumans Mayté D SNV U16 18.94 20.37 39.31
61 25 Scheepens Philippe H SNV U10 20.14 19.22 39.36
62 34 Appels Siebe H SNV U12 20.32 19.09 39.41
63 138 Stander Louis H WSK U14 18.79 20.64 39.43
64 145 Van Eeckhoven Thomas H WSK U21 18.79 20.70 39.49
65 126 Vanderveken Tim H SST MAS 18.99 20.51 39.50
66 133 Commerman Rik H ZON U14 19.15 20.78 39.93
67 83 Vandaele Julie D SNV U14 19.15 20.98 40.13
68 44 Wouters Ruben H SNV U12 20.97 19.27 40.24
69 122 Brion Maxime H ASP U16 18.95 21.31 40.26
70 12 Smout Charlotte D ZON U12 20.34 20.01 40.35
71 121 Depondt Baue H ICE U21 18.79 21.58 40.37
72 26 Baiverlin Ferre H SNV U10 20.92 19.52 40.44
73 68 Wauters Nyah D ZON U14 19.69 20.87 40.56
74 74 Koninckx Micheline D WSK SEN 19.51 21.24 40.75
75 67 Musiek Emma D SNV U16 19.74 21.54 41.28
76 119 Vlaeymans Robin H ZON U21 19.35 21.95 41.30
77 81 Lambert Maureen D VAL U16 20.13 21.36 41.49
78 135 Geerinck Mikolaj H ASP U14 19.81 21.74 41.55
79 127 De Bie Louis H ZON U16 20.32 21.35 41.67
80 80 Finotto Lise D WSK SEN 19.65 22.13 41.78
81 13 Van Brempt Femke D ZON U12 21.45 20.40 41.85
82 66 Mannekens Sarah D WSK U21 19.90 22.02 41.92
83 118 Tinck Stefan H ZON MAS 20.17 21.82 41.99
84 10 Gurny Kato D ZON U12 21.34 21.09 42.43
85 69 Holemans Bo D ZON U21 20.42 22.10 42.52
86 72 Van Den Brande Linde D WSK U16 20.09 22.44 42.53
87 134 Denys Jeff H ZON U14 20.72 21.96 42.68
88 71 Caron Emily D ZON SEN 20.07 22.63 42.70
89 148 Aerts Bart H ZON MAS 20.33 22.39 42.72
90 70 De Decker Jill D WSK U14 20.25 22.77 43.02
91 37 Cruysberghs Mauro H WSK U12 22.51 20.55 43.06
92 129 Dejonckheere Gilles H ICE U14 20.57 22.52 43.09
93 33 Theys Jack H SNV U12 22.07 21.06 43.13
94 86 Van Tiggelen Hanne D ASP SEN 20.53 22.92 43.45
95 78 De Groof Caroline D WSK U21 20.36 23.31 43.67
96 125 Decloedt Alain H ZON MAS 20.70 23.02 43.72
97 23 Fosté Cas H WSK U10 21.30 22.63 43.93
98 73 Janssens Ann D ZON MAS 21.08 22.87 43.95
99 136 Gurny Brent H ZON U14 20.80 23.51 44.31
100 84 Van Looveren Flo D WSK U14 21.49 23.48 44.97
101 24 Marien Maxime H SNV U10 23.21 22.38 45.59
102 3 Van Heghe Hope D SNV U10 23.73 22.03 45.76
103 21 Baert Julian H WSK U10 23.27 22.61 45.88
104 2 Dols Lou D SNV U10 23.72 22.86 46.58
105 76 De Groof Julie D WSK U21 21.98 24.70 46.68
106 31 Duerinckx Xander H SNV U12 24.69 22.18 46.87
107 152 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 22.45 24.43 46.88
108 32 Musiek Victor H SNV U12 24.37 22.56 46.93
109 20 Van Houtte Xander H WSK U10 23.95 23.33 47.28
110 77 Dejonckheere Britt D ICE U16 22.57 25.03 47.60
111 137 Peeters Charlie H ZON U14 23.06 25.29 48.35
112 150 Peeters Ronny H ZON MAS 23.69 24.75 48.44
113 5 Cruysberghs Ella D WSK U10 25.73 22.73 48.46
114 9 Fosté Sam D WSK U12 24.83 24.16 48.99
115 79 Dietz Hanya D ZON MAS 23.69 25.40 49.09
116 11 Lybaert Madeleine D ZON U12 24.57 25.46 50.03
117 27 Lybaert Henri H ZON U10 26.11 25.00 51.11
118 6 D'haemer Luca D ASP U10 26.43 24.96 51.39
119 28 Vernelen Jules H WSK U10 28.42 25.66 54.08
120 82 Van den Bossche - Vergaelen Esmee D WSK U14 27.28 28.27 55.55
121 15 Versaen Amy Lin D ZON U12 28.91 27.68 56.59
122 4 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 29.67 27.33 57.00
123 1 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 30.03 28.15 58.18
124 87 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 27.39 31.12 58.51
125 128 De Wachter Senne H YET U14 22.77 42.25 1:05.02
126 88 Vanheerentals Mireille D WSK MAS 23.56 43.91 1:07.47
127 142 Loi Mauro H WSK U16 DNF DNF DNF
128 51 Spoelders Noa D ASP U16 18.70 DNF DNF
129 141 Elst Viktor H ZON U16 DNF DNF DNF
130 85 Tempelaars Astrid D SST U21 18.54 DNF DNF
131 143 De Bevere Arthur H WSK U16 DNF DNF DNF
131 144 Roels Jack H WSK U16 DNF DNF DNF
131 124 Denys Jules H ZON U16 DSQ DSQ DSQ
134 107 De Brauwer Niels H WSK U21 18.26 DSQ DSQ
135 40 Raman Ryan H ZON U12 DSQ DSQ DSQ
135 36 Broos Olivier H WSK U12 DSQ DSQ DSQ
137 139 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 18.55 DSQ DSQ
138 19 Van Looveren Lis D WSK U12 DSQ DSQ DSQ
139 110 Peeters Herbert H YET MAS 17.48 DSQ DSQ
140 22 Bastien James H ZON U10 DSQ DSQ DSQ