Uitslag: Heenronde Ice Mountain 2015-2016 17/10/2015

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 94 Marchant Armand H BSKI U21 17.32 19.85 37.17
2 95 Bastiaens Jorn H CAS SEN 17.84 19.41 37.25
3 96 Van Den Eynde Sam H ZON U21 17.74 20.46 38.20
4 97 Lefevre Basile H PRO U16 18.32 20.23 38.55
5 100 Grandjean Eliot H PRO U16 18.13 21.04 39.17
6 98 De Decker Yoeri H CAS U16 18.74 20.66 39.40
7 99 Van Daele Lennart H SNV U16 18.63 20.85 39.48
8 47 Mollin Axelle D CAS U16 18.99 20.85 39.84
9 48 Decroix Marjolein D ICE SEN 18.77 21.13 39.90
10 102 Legrand Jordy H ZON U21 19.02 21.07 40.09
11 18 Kuylen Nando H CAS U12 19.89 20.68 40.57
12 101 Dutrieux Maxime H YET U21 18.78 21.84 40.62
13 103 Patteet Giovanni H ZON U21 19.24 21.53 40.77
14 1 Kerkhofs Nore D SNV U12 19.92 21.09 41.01
15 104 Boumans Santi H SNV U16 19.64 21.46 41.10
16 50 Laurez Amandine D ICE U16 20.16 21.09 41.25
17 49 Caremans Jana D ZON U14 19.07 22.22 41.29
18 105 Vercruysse Tibo H ICE U21 19.36 22.36 41.72
19 106 Dom Robbe H CAS U16 19.71 22.19 41.90
20 107 Vandevelde Franklin H CAS U14 20.22 21.76 41.98
21 19 Smet Christophe H CAS U12 20.55 21.53 42.08
22 111 Tillemans Hendrik H SNV U16 20.03 22.07 42.10
23 108 Van Ceulebroeck Dries H SNV U16 20.04 22.16 42.20
24 2 Van Puyvelde Naya D SNV U12 20.25 22.03 42.28
25 51 Vanhove Jessy D SNV SEN 19.82 22.49 42.31
26 21 Bouas Ioannis H SNV U12 20.51 22.03 42.54
27 113 Catry Maxime H ICE U16 19.64 23.05 42.69
28 20 Vervloet Mattiece H ZON U12 20.62 22.09 42.71
29 109 Van Stevens Dries H ZON SEN 19.55 23.27 42.82
30 110 Delaude Allan H CAS U21 19.17 23.82 42.99
31 53 Laurez Margaux D ICE U21 20.02 23.03 43.05
32 115 Cools Liam H AST U16 20.05 23.03 43.08
33 112 Bauwens Nicolas H SST U21 19.91 23.21 43.12
34 52 Schelfhaut Ilana D ZON U16 20.39 22.89 43.28
35 114 De Sloover Jules H ICE U14 20.16 23.21 43.37
36 116 Yernault Quentin H BSKI SEN 20.44 23.13 43.57
37 117 Vandenbroucke Robbe H CAS U16 20.25 23.42 43.67
38 118 Duré Ruben H AST U21 19.91 23.85 43.76
39 54 De Wael Chiara D CAS U21 20.17 23.66 43.83
40 119 Claes Justin H ZON U16 20.18 23.89 44.07
41 55 Elskens Jana D YET U21 20.83 23.46 44.29
42 22 Baeten Emiel H SNV U12 20.56 23.74 44.30
43 56 De Preker Estée D S2BE U16 20.79 23.72 44.51
44 121 Cousyns Zidane H ZON U21 21.12 23.52 44.64
44 120 Vandevelde Théo H CAS U21 18.29 26.35 44.64
46 23 Deschamps Jasper H ICE U12 21.52 23.19 44.71
47 24 Bouas Christos H SNV U10 21.13 23.69 44.82
48 122 Bruers Quillan H ASP U14 21.32 23.75 45.07
49 123 Deliever Thibaut H ICE U14 21.14 24.04 45.18
50 57 Opsomer Nele D ICE U16 21.02 24.23 45.25
50 124 Cannaerts Arthur H ZON U14 21.88 23.37 45.25
52 58 Bourbon Fien D SNV U14 21.02 24.29 45.31
53 59 Werckx Eline D SNV U16 21.31 24.13 45.44
54 125 Van de Woestyne Denis H SST MAS 20.96 24.57 45.53
55 126 Hanssens Tibo H CAS U16 21.42 24.13 45.55
56 27 Maas Jorrit H ZON U12 22.62 23.09 45.71
57 127 De Nutte Matthias H ASP U16 21.78 24.08 45.86
58 25 Desmet Leon-Remi H ICE U12 21.65 24.37 46.02
59 128 Heremans Paul H ZON U21 21.61 24.64 46.25
60 26 Jamin Lukas H SNV U10 22.56 23.86 46.42
61 129 Peel Basile H ICE U16 21.88 24.67 46.55
61 3 Vandeweyer Lisa D SNV U12 21.54 25.01 46.55
63 28 Bollen Max H SNV U12 21.73 24.95 46.68
64 4 Vandaele Julie D SNV U10 21.47 25.58 47.05
65 62 Boumans Mayté D SNV U14 22.06 25.24 47.30
65 130 Cools Xander H AST U14 22.73 24.57 47.30
67 29 Deliever Arnaud H ICE U10 22.89 24.44 47.33
68 60 Clauwaert Lore D ZON U21 21.67 25.79 47.46
69 133 Lammens Steven H SST MAS 21.06 26.52 47.58
70 61 De Deckere Saartje D AST U14 22.82 24.95 47.77
71 131 Schoolaert Milan H ICE U21 22.71 25.07 47.78
72 132 Koerber Seth H ZON U16 22.75 25.04 47.79
73 63 Vandesande Britt D SST U14 21.82 26.04 47.86
74 64 Bos Sanne D ZON U21 22.74 25.43 48.17
75 65 Van Eeckhoven Julie D ASP U14 22.56 25.93 48.49
76 134 Joosens Brent H ASP U16 21.79 26.72 48.51
77 66 Vercruysse Axelle D ICE U16 22.52 26.17 48.69
78 30 Appels Siebe H SNV U10 23.05 25.81 48.86
79 135 Delanghe Matthias H ZON U21 23.12 25.85 48.97
80 136 Van De Ven Thomas H ZON U16 22.74 26.26 49.00
81 67 Boon Kato D ZON U16 23.23 26.00 49.23
82 137 Maas Jentse H ZON U14 23.48 25.81 49.29
83 5 Appels Anse D SNV U10 24.03 25.27 49.30
84 138 Thys Noah H AST U16 22.67 26.81 49.48
85 68 Van Hees Alix D ICE U14 23.01 26.61 49.62
86 6 Mannès Clémentine D SNV U12 23.49 26.27 49.76
87 139 Van Dyck Johan H ZON MAS 23.81 26.18 49.99
88 7 Hermans Sam D ZON U12 24.21 25.99 50.20
89 31 Mannès Robin H SNV U10 23.68 26.94 50.62
90 8 Van Hassel Maïté D SNV U12 21.82 28.99 50.81
91 32 Appels Seppe H SNV U12 24.01 27.09 51.10
92 69 Smet Evelyn D ZON SEN 23.45 27.67 51.12
93 140 Matoshi Ideal H ZON U21 24.63 26.64 51.27
94 141 Cousyns Mickel H ZON MAS 24.23 27.22 51.45
95 142 Boon Koen H ZON MAS 24.44 27.07 51.51
96 70 Vandenbogaerde Amber D ICE U14 19.53 32.03 51.56
97 143 Thys Patrick H ZON MAS 25.85 25.75 51.60
98 144 Mahieu Sangy H ICE U21 24.55 27.55 52.10
99 145 Decloedt Alain H ZON MAS 24.39 27.85 52.24
100 33 Detremmerie Pierre-François H ICE U12 25.69 26.61 52.30
101 146 Van Stevens Dirk H ZON MAS 24.71 27.68 52.39
102 9 Malfet Lara D ZON U12 25.08 27.39 52.47
103 71 De Deckere Stephanie D ZON SEN 24.62 27.86 52.48
104 72 Caron Amber D ZON U16 24.67 28.41 53.08
105 73 Matoshi Dora D ZON U16 25.25 27.98 53.23
106 10 Bauwens Axelle D SST U10 25.21 28.11 53.32
107 74 Vermeire Lisa D CAS U14 25.44 28.49 53.93
108 34 Vandeweyer Matisse H SNV U10 25.04 29.22 54.26
109 75 Janssens Ann D ZON MAS 25.76 29.49 55.25
110 76 Vermeire Jolien D CAS U16 26.42 29.04 55.46
111 78 Roggen Eevin D ZON U21 26.09 29.74 55.83
112 77 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 26.58 29.36 55.94
113 147 Malfet Dimitri H ZON MAS 26.45 30.08 56.53
114 35 Gurny Brent H ZON U12 27.74 29.28 57.02
115 11 Van Gheluwe Torah D ICE U10 27.26 30.83 58.09
116 79 Thijs Yuna D ZON U16 28.18 30.47 58.65
117 36 Jullian Benjamin Lens H ZON U12 27.28 31.44 58.72
118 148 Depondt Bram H ICE U14 21.44 37.84 59.28
119 37 Stander Louis H ASP U12 28.27 31.06 59.33
120 80 Mallaerts Wendy D AST MAS 28.32 31.07 59.39
121 38 Brouwers Stef H ZON U12 28.12 32.21 1:00.33
122 39 Bellens Siebe H ZON U10 29.17 31.59 1:00.76
123 40 Dejonckheere Gilles H ICE U10 28.68 32.29 1:00.97
124 82 Onbekent Dominiek D SST MAS 29.27 33.26 1:02.53
125 149 Depondt Baue H ICE U14 21.35 41.45 1:02.80
126 12 Smout Charlotte D ZON U10 31.56 34.06 1:05.62
127 41 Van Brempt Robbe H ZON U10 31.49 36.02 1:07.51
128 42 Deschamps Jurre H ICE U10 33.33 35.11 1:08.44
129 84 Verstrepen Laura D CAS U21 21.61 48.11 1:09.72
130 150 De Brauwer Niels H ASP U14 21.96 47.88 1:09.84
131 13 Moris Cécile D ZON U10 33.01 37.27 1:10.28
132 14 Gurny Kato D ZON U10 36.24 39.15 1:15.39
133 151 Cloostermans Patrick H AST MAS 27.49 49.87 1:17.36
134 85 Martens Sophie D ZON U16 32.89 45.18 1:18.07
135 15 Dudal Lore D SNV U12 1:09.86 26.61 1:36.47
136 91 Roggeman Sara D AST U16 DNF DNF DNF
137 156 Drieghe Nick H ICE U21 21.45 DNF DNF
138 16 Wattez Manon D ICE U12 25.33 DNF DNF
139 155 Peeters Herbert H YET MAS 19.15 DNF DNF
140 90 Van Hees Armelle D ICE U21 21.26 DNF DNF
141 92 Van Den Bosch Louise D ZON U21 DNF DNF DNF
142 159 De Leeuw Maxim H ICE U21 21.94 DNF DNF
143 160 Adriaenssens Stijn H SST SEN 23.22 DNF DNF
144 161 Cherpion Maxence H PRO U16 20.38 DNF DNF
145 86 Van Puyvelde Yuna D SNV U16 19.87 DNF DNF
146 158 Borremans Nicolas H AST U16 19.74 DNF DNF
147 154 Cloostermans Gianni H AST U16 20.98 DNF DNF
148 89 Cauwelier Danielle D ICE U21 20.51 DNF DNF
149 88 Praast Birthe D ASP U14 19.98 DNF DNF
150 87 Thys Kato D ZON U16 21.36 DNF DNF
151 157 Vlaeymans Kevin H ZON U21 22.09 DNF DNF
152 93 Boon Jana D ZON U21 21.45 DSQ DSQ
153 45 Bries Tibo H YET U10 32.39 DSQ DSQ
154 46 Schoonooghe Arno H ICE U12 DSQ DSQ DSQ
155 44 Detremmerie Jean-Louis H ICE U10 30.66 DSQ DSQ
156 43 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 21.52 DSQ DSQ
157 17 Schoonooghe Lara D ICE U10 27.65 DSQ DSQ
158 152 Mathijs Frederick H YET SEN 21.17 DNS DNS
159 153 Borremans Pascal H AST MAS 25.53 DNS DNS