Uitslag: Heenronde Ice Mountain 2016-2017 17/09/2016

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 117 Schildermans Steve H SNV U21 16.73 17.76 34.49
2 112 Greefs Sam H SNV SEN 17.13 17.87 35.00
3 115 Vandevelde Théo H CAS U21 17.12 18.39 35.51
4 107 De Decker Yoeri H CAS U21 17.26 18.26 35.52
5 105 Dutrieux Maxime H YET SEN 17.15 18.43 35.58
6 113 Van Den Eynde Sam H ZON U21 17.28 18.40 35.68
7 102 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 17.21 18.68 35.89
8 111 Mertens Mats H ZON U21 17.34 18.59 35.93
9 104 Boumans Santi H SNV U21 17.64 18.52 36.16
10 110 Legrand Jordy H ZON U21 17.74 18.50 36.24
11 59 Laurez Amandine D ICE U16 17.67 19.15 36.82
12 106 Patteet Giovanni H ZON U21 18.14 19.00 37.14
13 64 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 17.81 19.46 37.27
14 103 Tillemans Hendrik H SNV U21 18.01 19.73 37.74
15 101 Delaude Allan H CAS U21 18.28 19.51 37.79
16 159 Bauwens Nicolas H SST U21 18.43 19.44 37.87
17 56 De Wael Chiara D CAS U21 18.36 19.53 37.89
18 63 Roggeman Sara D AST U16 18.37 19.60 37.97
19 109 Van Stevens Dries H ZON SEN 18.07 19.97 38.04
20 35 Smet Christophe H CAS U12 18.80 19.45 38.25
21 120 Cools Liam H AST U21 18.65 19.74 38.39
22 108 Bruers Quillan H ASP U16 18.40 20.13 38.53
23 34 Baeten Emiel H SNV U12 18.50 20.14 38.64
24 58 Caremans Jana D CAS U16 18.87 19.86 38.73
25 118 Cousyns Zidane H ZON U21 18.71 20.06 38.77
26 136 Depondt Bram H ICE U14 18.86 19.93 38.79
27 37 Bollen Max H SNV U12 19.25 19.66 38.91
28 122 Catry Maxime H ICE U21 18.85 20.07 38.92
29 114 Cloostermans Gianni H AST U21 18.49 20.51 39.00
30 124 Deliever Thibaut H ICE U16 19.10 19.91 39.01
31 119 Vandevelde Franklin H CAS U14 19.09 19.94 39.03
32 68 Cauwelier Danielle D ICE U21 18.84 20.22 39.06
33 155 Joosens Brent H BST U16 19.11 20.03 39.14
34 126 Hanssens Tibo H CAS U16 19.13 20.09 39.22
35 28 Vandaele Julie D SNV U12 19.27 20.05 39.32
36 121 Werckx Jarne H SNV U14 19.09 20.26 39.35
37 61 Laurez Margaux D ICE U21 19.11 20.44 39.55
37 57 Praast Birthe D ASP U16 19.33 20.22 39.55
39 152 Kuylen Nando H CAS U14 19.33 20.27 39.60
40 65 Elskens Jana D YET SEN 19.53 20.37 39.90
41 156 De Nutte Matthias H BST U21 19.18 20.77 39.95
42 134 Maas Jentse H CAS U16 19.77 20.40 40.17
43 85 Kerkhofs Nore D SNV U14 19.54 20.71 40.25
44 128 Baeten Viktor H SNV U16 19.58 20.76 40.34
45 36 Appels Seppe H SNV U12 19.86 20.68 40.54
46 62 De Preker Estée D S2BE U21 19.71 21.02 40.73
47 157 De Hondt Ken H BST MAS 19.53 21.21 40.74
48 160 Lammens Steven H SST MAS 19.44 21.56 41.00
49 29 Mannès Clémentine D SNV U12 20.09 20.96 41.05
50 51 Werckx Eline D SNV U21 19.79 21.27 41.06
51 125 Koerber Seth H ZON U16 20.02 21.18 41.20
52 146 Vervloet Mattiece H ZON U14 19.99 21.34 41.33
52 132 Van De Ven Thomas H CAS U16 19.81 21.52 41.33
54 89 Van Eeckhoven Julie D BST U14 19.72 21.68 41.40
55 123 Thys Patrick H ZON MAS 19.61 21.84 41.45
55 127 Peel Basile H ICE U16 20.03 21.42 41.45
57 55 Boumans Mayté D SNV U14 20.21 21.28 41.49
58 41 Desmet Leon-Remi H ICE U12 20.34 21.24 41.58
59 80 Opsomer Nele D ICE U16 20.00 21.65 41.65
60 1 Appels Anse D SNV U10 20.54 21.20 41.74
61 54 De Deckere Saartje D AST U16 19.19 22.68 41.87
62 42 Geerinck Mikolaj H AST U12 20.27 21.78 42.05
63 6 Appels Siebe H SNV U10 20.44 21.64 42.08
64 13 Mannès Robin H SNV U10 20.67 21.43 42.10
65 130 Tinck Stefan H ZON MAS 19.96 22.16 42.12
66 129 Cools Xander H AST U14 20.37 21.78 42.15
67 133 Delanghe Matthias H ZON U21 20.26 21.91 42.17
67 25 Hermans Sam D ZON U12 20.69 21.48 42.17
69 31 Maas Jorrit H CAS U12 20.61 21.70 42.31
70 53 Smet Evelyn D ZON SEN 20.33 22.12 42.45
71 77 Van Nuffelen Jill D ZON U16 19.84 22.89 42.73
72 139 Thys Noah H AST U21 20.97 21.89 42.86
73 141 Mermans Thomas H SNV U14 21.06 21.85 42.91
74 84 Van Hassel Maïté D SNV U14 20.62 22.30 42.92
75 12 Deliever Arnaud H ICE U10 21.08 21.88 42.96
76 83 Keukelier Femke D ICE U21 20.94 22.04 42.98
77 52 Boon Kato D ZON U21 20.66 22.47 43.13
78 72 Vercruysse Axelle D ICE U21 20.94 22.52 43.46
79 135 Vlaeymans Kevin H ZON U21 20.64 23.10 43.74
80 40 Dejonckheere Gilles H ICE U12 21.29 22.50 43.79
81 26 Wattez Manon D ICE U12 21.82 22.10 43.92
82 138 Schoolaert Milan H ICE U21 21.50 22.61 44.11
83 39 Detremmerie Jean-Louis H ICE U12 21.68 22.45 44.13
84 16 Scheepens Jeffrey H SNV U10 21.92 22.24 44.16
85 137 Vlaeymans Robin H ZON U16 21.51 22.82 44.33
86 88 Mannekens Sarah D BST U21 21.16 23.29 44.45
87 79 Van Huffel Sophie D AST U21 21.74 22.85 44.59
88 81 Musiek Emma D SNV U14 21.74 23.14 44.88
89 23 Malfet Lara D ZON U12 21.61 23.36 44.97
90 78 Caron Emily D ZON U21 21.71 23.82 45.53
91 87 Van Damme Margot D BST U16 21.72 23.82 45.54
92 17 Bellens Siebe H ZON U10 22.44 23.18 45.62
92 140 Cousyns Mickel H ZON MAS 21.83 23.79 45.62
94 24 Wauters Nyah D CAS U12 22.10 23.90 46.00
94 144 Depondt Baue H ICE U16 21.95 24.05 46.00
96 73 Driesmans Lisa D AST U21 22.35 23.77 46.12
96 154 De Brauwer Niels H BST U16 19.38 26.74 46.12
98 153 Mannekens Vincent H BST U14 22.25 24.23 46.48
99 32 De Wachter Senne H YET U12 22.32 24.43 46.75
100 142 Malfet Dimitri H ZON MAS 23.33 23.49 46.82
100 7 Bries Tibo H YET U10 23.00 23.82 46.82
102 4 Smout Charlotte D ZON U10 22.82 24.21 47.03
103 151 Deschamps Jasper H ICE U14 22.77 24.68 47.45
104 20 Bauwens Axelle D SST U10 23.21 24.41 47.62
105 76 Martens Sophie D ZON U21 23.82 24.53 48.35
106 71 Vermeire Jolien D CAS U21 23.62 25.72 49.34
107 15 Bastien Leon H ZON U10 23.22 26.20 49.42
108 86 Van Den Brande Linde D BST U14 24.35 25.59 49.94
109 30 De Decker Jill D BST U12 23.90 26.15 50.05
110 75 Mallaerts Wendy D AST MAS 24.04 26.77 50.81
111 74 Thijs Yuna D ZON U21 24.88 26.28 51.16
112 2 Van Gheluwe Torah D ICE U10 24.86 26.85 51.71
113 162 Roggen Nimue D ZON U21 25.90 27.10 53.00
114 82 Dejonckheere Britt D ICE U14 25.39 27.81 53.20
115 38 Coppelmans Niels H SNV U12 33.21 20.43 53.64
116 149 Vanovertveldt Yensen H ICE U14 26.38 27.73 54.11
116 161 Onbekent Dominiek D SST MAS 25.63 28.48 54.11
118 8 Deschamps Jurre H ICE U10 25.91 28.75 54.66
119 67 Caron Amber D ZON U16 21.62 33.31 54.93
120 3 Moris Cécile D ZON U10 26.73 29.18 55.91
121 11 Musiek Victor H SNV U10 27.67 28.72 56.39
122 10 Scheepens Philippe H SNV U10 27.68 29.46 57.14
123 5 Vanovertveldt Yenna D ICE U10 28.05 29.31 57.36
124 116 Heremans Paul H ZON U21 19.62 DNF DNF
125 143 Matoshi Roni H ZON U16 23.31 DNF DNF
126 147 Dillen Mathias H ZON U14 DNF 25.64 DNF
127 27 Vandeweyer Lisa D SNV U12 DNF 20.56 DNF
128 9 Vandamme Kylian H ICE U10 24.59 DSQ DSQ
129 150 Detremmerie Pierre-François H ICE U14 24.16 DSQ DSQ
130 14 Van Brempt Robbe H ZON U10 DSQ 23.97 DSQ
131 148 De Picker Kean H CAS U14 20.63 DSQ DSQ
132 90 Vandesande Britt D SST U16 DNS DNS DNS
132 66 Spoelders Noa D ASP U14 DNS DNS DNS
134 60 Thys Kato D ZON U21 21.10 DNS DNS
135 33 Molenberghs Ruben H ZON U12 DNS DNS DNS
135 145 Brion Maxime H ASP U14 DNS DNS DNS