Uitslag: Heenronde Ice Mountain 2019-2020 14/09/2019

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 143 Greefs Sam H SNV SEN 17.95 18.10 36.05
2 135 Van Daele Lennart H SNV U21 17.94 18.14 36.08
3 144 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 18.15 18.21 36.36
4 141 Dutrieux Maxime H YET SEN 18.30 18.29 36.59
5 88 Mollin Axelle D CAS U21 18.40 18.44 36.84
6 134 De Decker Yoeri H CAS U21 18.43 18.63 37.06
7 87 Vandenbogaerde Amber D SNV U21 18.46 18.82 37.28
7 131 Legrand Jordy H ZON U21 18.40 18.88 37.28
9 181 Kempenaers Sander H WSK SEN 18.66 18.76 37.42
10 138 Vervloet Mattiece H ZON U16 18.86 18.70 37.56
11 139 De Nutte Matthias H WSK U21 18.65 19.16 37.81
12 132 Cloostermans Gianni H ASP U21 18.90 18.97 37.87
12 136 Brandt Djacomo H ZON U16 18.93 18.94 37.87
14 147 Heremans Paul H WSK SEN 19.06 18.95 38.01
15 82 Kerkhofs Nore D SNV U16 18.93 19.22 38.15
16 81 Caremans Jana D ZON U21 19.10 19.34 38.44
17 86 Bos Sanne D ZON SEN 19.05 19.46 38.51
18 148 Kuylen Nando H CAS U16 19.41 19.13 38.54
19 145 Cousyns Zidane H ZON U21 18.93 19.81 38.74
20 142 Van Orten Stef H SNV U14 19.73 19.18 38.91
21 140 Peeters Herbert H YET MAS 19.36 19.85 39.21
22 156 Denys Jules H ZON U21 19.55 19.70 39.25
23 95 De Deckere Saartje D ASP U21 19.71 19.67 39.38
24 64 Baiverlin Ferre H SNV U12 20.05 19.49 39.54
25 85 Van Eeckhoven Julie D WSK U21 19.57 20.05 39.62
26 97 Boeckstens Xandrina D WSK SEN 19.54 20.10 39.64
27 149 Van Eeckhoven Alexander H WSK U16 19.90 19.77 39.67
28 93 Elskens Jana D YET SEN 19.48 20.31 39.79
29 89 Boumans Mayté D SNV U21 19.77 20.28 40.05
30 25 Marien Maxime H SNV U10 20.05 20.03 40.08
31 65 Van Bever Matthias H ICE U12 20.45 19.73 40.18
32 63 Bellens Siebe H ZON U12 20.46 19.76 40.22
33 45 Smout Charlotte D ZON U12 20.19 20.09 40.28
34 151 Mannekens Vincent H WSK U21 19.74 20.70 40.44
35 155 Geerinck Mikolaj H ASP U16 20.15 20.45 40.60
36 154 Dillen Mathias H ZON U16 19.90 20.75 40.65
37 94 Van Nuffelen Jill D ZON U21 20.36 20.47 40.83
38 62 Bries Tibo H ASP U12 20.79 20.09 40.88
39 46 Gurny Kato D ZON U12 20.80 20.26 41.06
40 91 De Decker Jill D WSK U16 20.50 20.69 41.19
41 184 Van Brempt Robbe H ZON U14 20.57 20.67 41.24
42 101 Dudal Lore D SNV U16 20.43 20.92 41.35
43 67 Tollens Alexander H CAS U12 20.59 20.86 41.45
44 47 Van Orten Juul D SNV U12 20.71 20.77 41.48
45 157 Celis Ruben H WSK U16 20.61 20.89 41.50
46 153 Depondt Baue H ICE U21 20.29 21.33 41.62
47 182 Moons Arsen H ASP U14 21.05 20.64 41.69
48 158 Bauwens Nicolas H SST SEN 21.09 21.00 42.09
49 83 Lambert Maureen D VAL U16 20.87 21.26 42.13
50 48 Luyckx Noor D ICE U12 21.60 20.59 42.19
51 174 Jamin Lukas H SNV U14 21.33 20.90 42.23
52 161 De Bie Louis H ZON U21 20.90 21.36 42.26
53 162 Gurny Brent H ZON U16 21.16 21.16 42.32
54 160 Vanderveken Tim H SST MAS 21.10 21.33 42.43
55 26 Fosté Cas H WSK U10 21.32 21.28 42.60
56 41 Van De Maele Rozemie D ICE U12 21.69 21.43 43.12
57 165 Denys Jeff H ZON U16 21.86 21.44 43.30
57 4 Van De Maele Riet D ICE U10 21.83 21.47 43.30
59 66 Van Maele Axl H ICE U12 21.62 21.78 43.40
60 98 Finotto Lise D WSK SEN 21.68 21.96 43.64
61 118 Bauwens Axelle D SST U14 21.73 21.92 43.65
62 24 Bastien James H ZON U10 21.72 21.99 43.71
63 164 De Wachter Senne H YET U14 21.72 22.43 44.15
64 171 Bastien Leon H ZON U14 22.00 22.24 44.24
65 121 Moris Cécile D ZON U14 22.07 22.24 44.31
66 99 Wattez Manon D ICE U16 22.06 22.37 44.43
67 90 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 21.36 23.18 44.54
68 170 Vansteenkiste Juul H ICE U14 22.14 22.41 44.55
69 166 Lammens Steven H SST MAS 21.72 22.86 44.58
70 159 Vanfleteren Leon H ICE U16 21.93 22.71 44.64
71 100 Malfet Lara D ZON U16 22.06 22.72 44.78
72 8 Van Heghe Hope D SNV U10 22.27 22.55 44.82
73 183 Wouters Ruben H SNV U14 22.40 22.45 44.85
74 9 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 22.26 22.62 44.88
75 163 Desmet Leon-Remi H ICE U16 22.59 22.34 44.93
76 61 De Meulenaere Joseph H ICE U12 22.82 22.23 45.05
77 22 Vandebuerie Elijah H ICE U10 23.08 22.23 45.31
78 96 Wauters Nyah D ZON U16 22.33 23.05 45.38
79 103 Van Looveren Flo D WSK U16 22.38 23.12 45.50
80 112 Dedeyne Ellen D ICE MAS 22.63 23.34 45.97
81 49 Vercaemer Flo D ICE U12 22.95 23.12 46.07
82 105 Van Boven Julie D SNV SEN 22.43 23.71 46.14
83 23 Crommentuijn Noah H SNV U10 23.31 22.85 46.16
84 104 Schelfhout Kiara D WSK U21 22.66 23.85 46.51
85 114 Van Gheluwe Torah D ICE U14 23.20 23.40 46.60
86 179 Teissandier Julien H ICE U16 23.41 23.53 46.94
87 168 Montbaliu Johannes H ICE U16 22.96 24.31 47.27
88 44 D'haemer Luca D ASP U12 24.36 23.68 48.04
89 6 De Meulenaere Olivia D ICE U10 24.18 24.87 49.05
90 109 Vande Gucht Xena D YET U21 24.31 25.18 49.49
91 3 Proost Leyla D SNV U10 24.05 25.46 49.51
92 107 Wuyts Hilde D ZON MAS 24.32 25.34 49.66
93 120 Van de Ven Jodie D ZON U21 24.37 25.36 49.73
94 177 De Bie Ulrik H ICE MAS 24.63 25.13 49.76
95 29 Mertens Hayden H WSK U10 25.03 25.17 50.20
96 169 Schaillée Wout H YET U16 25.33 25.16 50.49
97 42 Fosté Sam D WSK U12 25.09 25.46 50.55
98 175 Malfet Dimitri H ZON MAS 24.76 26.01 50.77
99 106 Dejonckheere Britt D ICE U16 24.61 26.42 51.03
100 1 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 24.93 26.24 51.17
101 110 De Bondt Manou D WSK U14 25.67 25.84 51.51
102 35 Van Hecke Benoit H ICE U10 25.27 26.80 52.07
103 178 De Kinder Lars H WSK U14 25.96 26.25 52.21
104 5 Van De Maele Willemie D ICE U10 26.34 26.61 52.95
105 108 Vanheerentals Mireille D WSK MAS 25.87 27.29 53.16
106 31 Allegaert Jolan H ICE U10 27.29 26.85 54.14
107 2 Maes Marie Julie D ICE U10 27.02 27.42 54.44
108 113 Campforts Kirien D WSK SEN 26.44 28.31 54.75
109 172 Vervaecke Alain H ZON MAS 27.48 27.99 55.47
110 34 Keppens Lion H ICE U10 28.60 28.09 56.69
111 111 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 28.22 29.22 57.44
112 133 Thys Noah H ASP U21 19.16 38.46 57.62
113 176 Van Loon Gilles H WSK MAS 29.34 28.89 58.23
114 32 Depondt Bas H ICE U10 28.93 29.74 58.67
115 116 De Ridder Lieve D ZON MAS 29.15 30.88 1:00.03
116 30 Van Loon Xander H WSK U10 29.89 30.28 1:00.17
117 43 De Beys Elina D YET U12 32.10 31.71 1:03.81
118 21 De Kinder Per H WSK U10 27.33 39.49 1:06.82
119 68 Van Lindt Nils H WSK U12 34.85 35.89 1:10.74
120 119 Bostijn Femke D ICE U14 28.82 44.44 1:13.26
121 27 Van Hecke Amaury H ICE U10 34.31 47.68 1:21.99
122 33 Dupont Ruben H ICE U10 23.78 1:04.03 1:27.81
123 117 Geerinck Emma D ZON U14 1:14.63 20.78 1:35.41
124 146 Depondt Bram H ICE U21 19.61 DNF DNF
125 137 De Brauwer Niels H WSK U21 18.96 DNF DNF
126 180 Drieghe Jentel H ICE U21 DSQ DSQ DSQ
127 28 Van Maele Vic H ICE U10 DSQ 22.81 DSQ
128 152 Elst Viktor H ZON U16 20.05 DSQ DSQ
129 173 Verhaeghe Cyriel H ICE U14 DSQ 25.79 DSQ
130 102 Dietz Hanya D ZON MAS 23.91 DSQ DSQ
131 115 Van Looveren Lis D WSK U14 DNS DNS DNS
131 7 Geerinck Emilia D ASP U10 DNS DNS DNS
131 150 Stander Louis H WSK U16 DNS DNS DNS
131 84 Praast Birthe D ASP U21 DNS DNS DNS
131 167 Op de Beeck Mats H ZON U16 DNS DNS DNS
131 92 Tempelaars Astrid D SST SEN DNS DNS DNS