Uitslag: Heenronde Ice Mountain 2020-2021 05/09/2020

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 108 Alaerts Xan H WSK SEN 17.80 17.91 35.71
2 114 De Nutte Matthias H WSK U21 18.64 18.35 36.99
3 103 Vervloet Mattiece H ZON U21 18.68 18.69 37.37
4 110 Legrand Jordy H WSK SEN 18.50 18.89 37.39
4 115 Brandt Djacomo H ZON U21 18.70 18.69 37.39
6 74 Bos Sanne D ZON SEN 18.79 18.80 37.59
7 122 Roels Jack H WSK U21 19.14 18.81 37.95
8 106 Aerts Vico H WSK U16 19.32 18.84 38.16
8 101 Depondt Bram H WSK U21 19.26 18.90 38.16
10 113 Van Eeckhoven Alexander H WSK U16 18.98 19.26 38.24
11 107 De Brauwer Niels H WSK U21 19.24 19.11 38.35
12 111 Van Orten Stef H SNV U16 19.36 19.13 38.49
13 31 Van De Maele Rozemie D ICE U12 19.29 19.29 38.58
14 104 Cloostermans Gianni H ASP U21 19.48 19.19 38.67
15 116 Stander Louis H WSK U16 19.37 19.34 38.71
16 52 Van den Bogaert Lars H ICE U12 19.33 19.60 38.93
17 121 Celis Ruben H WSK U21 19.56 19.38 38.94
18 117 Dillen Mathias H ZON U21 19.55 19.56 39.11
19 60 Fosté Cas H WSK U12 19.52 19.65 39.17
20 109 Denys Jules H ZON U21 19.68 19.63 39.31
21 84 Vandesande Britt D SST U21 19.94 19.51 39.45
22 79 Van Eeckhoven Julie D WSK U21 20.06 19.68 39.74
23 102 Cousyns Zidane H ZON SEN 19.69 20.42 40.11
24 54 Van den Bogaert Robin H ICE U12 19.93 20.24 40.17
25 119 Van Brempt Robbe H ZON U14 20.15 20.04 40.19
26 75 Geerinck Emma D ZON U14 20.09 20.13 40.22
26 118 Geerinck Mikolaj H ASP U16 20.16 20.06 40.22
28 38 Van De Maele Riet D ICE U12 20.15 20.43 40.58
29 76 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 20.36 20.23 40.59
30 126 Vanfleteren Leon H ICE U16 20.16 20.48 40.64
31 80 De Decker Jill D WSK U16 20.38 20.66 41.04
32 59 Bastien James H ZON U12 20.72 20.43 41.15
33 120 Moons Arsen H ASP U14 20.43 20.78 41.21
34 128 Vansteenkiste Juul H ICE U14 20.52 20.82 41.34
34 123 Gurny Brent H ZON U16 20.63 20.71 41.34
36 32 Cruysberghs Ella D WSK U12 20.49 21.01 41.50
37 129 Dejonckheere Gilles H ICE U16 20.41 21.11 41.52
38 124 Denys Jeff H ZON U16 20.64 21.09 41.73
39 37 D'haemer Luca D ASP U12 20.88 20.98 41.86
40 20 Van Houtte Xander H WSK U10 20.59 21.28 41.87
40 125 Bastien Leon H ZON U14 20.88 20.99 41.87
42 83 Moris Cécile D ZON U14 21.08 20.92 42.00
43 15 Mertens Hayden H WSK U10 20.76 21.43 42.19
44 88 Smout Charlotte D ZON U14 21.50 20.87 42.37
45 55 Detavernier Onno H WSK U12 21.08 21.40 42.48
46 72 Wattez Manon D ICE U16 21.46 21.12 42.58
47 139 Bellens Siebe H ZON U14 21.34 21.36 42.70
48 11 De Kinder Per H WSK U10 21.38 21.50 42.88
49 71 Van Gheluwe Torah D ICE U14 21.71 21.30 43.01
50 135 Bries Tibo H ASP U14 21.61 21.80 43.41
51 19 Dupont Ruben H ICE U10 21.61 21.91 43.52
52 85 Van Looveren Lis D WSK U14 21.86 21.71 43.57
53 39 De Keersmaecker Amélie D WSK U12 21.68 21.99 43.67
54 137 Verhaeghe Cyriel H ICE U14 21.71 21.97 43.68
55 56 Van Hecke Benoit H ICE U12 21.85 22.02 43.87
56 136 De Meulenaere Joseph H ICE U14 22.11 21.95 44.06
57 127 Kindt Maarten H WSK SEN 22.19 22.25 44.44
58 132 Cruysberghs Mauro H WSK U14 22.39 22.18 44.57
59 91 Luyckx Noor D ICE U14 22.35 22.23 44.58
60 93 Van Brempt Femke D ZON U14 22.42 22.40 44.82
61 13 Tilleuil Loïc H WSK U10 23.11 22.42 45.53
62 90 Van Orten Juul D SNV U14 22.82 22.73 45.55
63 57 Bogaert Douwe H ICE U12 23.00 23.01 46.01
64 130 De Kinder Lars H WSK U14 22.86 23.44 46.30
65 21 Keppens Lion H ICE U10 23.22 23.25 46.47
66 81 Dietz Hanya D ZON MAS 23.38 23.14 46.52
67 34 Maes Marie Julie D ICE U12 23.39 23.22 46.61
68 138 Teissandier Julien H ICE U16 23.51 23.30 46.81
69 4 Van De Maele Willemie D ICE U10 23.88 23.72 47.60
70 92 Fosté Sam D WSK U14 24.18 24.05 48.23
71 77 Wuyts Hilde D ZON MAS 25.33 24.05 49.38
72 131 De Bie Ulrik H ICE MAS 24.92 25.01 49.93
73 78 De Bondt Manou D WSK U16 25.61 25.11 50.72
74 86 De Ridder Lieve D ZON MAS 26.38 25.37 51.75
75 14 Van Hecke Amaury H ICE U10 26.46 25.57 52.03
76 87 Van Pamel Ine D ZON SEN 26.50 26.00 52.50
77 58 Vandebuerie Elijah H ICE U12 34.59 19.84 54.43
78 12 Depondt Bas H WSK U10 28.36 27.84 56.20
79 51 Obbers Warre H WSK U12 19.92 38.27 58.19
80 134 Brion Paul H ASP MAS 30.56 31.12 1:01.68
81 3 Geerinck Emilia D ASP U10 32.87 33.12 1:05.99
82 89 Versaen Amy Lin D ZON U14 43.09 26.03 1:09.12
83 105 Van Den Eynde Sam H ZON SEN DNF DNF DNF
84 112 Patteet Giovanni H WSK SEN DNF 18.61 DNF
85 140 Renders Gill H ZON SEN 26.68 DSQ DSQ
86 133 Detavernier Louie H WSK U14 DSQ DSQ DSQ
87 2 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 22.60 DSQ DSQ
88 35 Wilberts Giulia D WSK U12 DSQ DSQ DSQ
89 73 Knockaert Tosca D ICE SEN DSQ 20.95 DSQ
90 82 Dedeyne Ellen D ICE MAS 21.87 DSQ DSQ
91 1 Verniers Marie-Sophie D ZON U10 28.57 DSQ DSQ
92 53 Baiverlin Ferre H SNV U12 DSQ 19.58 DSQ
93 36 De Meulenaere Olivia D ICE U12 21.02 DSQ DSQ
94 17 Wilberts Leo H WSK U10 DSQ DSQ DSQ
95 18 Akkermans Arne H ZON U10 34.95 DSQ DSQ
96 33 Celis Noor D WSK U12 DSQ DSQ DSQ
97 16 Van Loon Xander H WSK U10 DSQ 24.40 DSQ