Uitslag: Heenronde Koninklijke Skiclub Zondal 2019-2020 19/10/2019

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 99 Greefs Sam H SNV SEN 17.18 16.76 33.94
2 100 Van Daele Lennart H SNV U21 17.23 17.25 34.48
3 97 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 17.03 17.53 34.56
4 98 De Nutte Matthias H WSK U21 17.51 17.70 35.21
5 93 Legrand Jordy H ZON U21 17.67 17.59 35.26
6 95 Vervloet Mattiece H ZON U16 18.16 17.78 35.94
7 96 Brandt Djacomo H ZON U16 17.81 18.22 36.03
8 157 Kempenaers Sander H WSK SEN 18.06 18.04 36.10
9 92 Cloostermans Gianni H ASP U21 18.17 17.97 36.14
10 111 Heremans Paul H WSK SEN 18.26 17.91 36.17
11 114 Van Eeckhoven Alexander H WSK U16 18.12 18.14 36.26
12 103 Dom Robbe H ZON U21 18.46 17.88 36.34
13 94 Dutrieux Maxime H YET SEN 18.47 18.07 36.54
14 126 Denys Jules H ZON U21 18.55 18.03 36.58
15 65 Bos Sanne D ZON SEN 18.54 18.28 36.82
16 109 Depondt Bram H ICE U21 18.70 18.19 36.89
17 101 Mertens Mats H ZON SEN 18.91 18.00 36.91
18 46 Bellens Siebe H ZON U12 18.66 18.28 36.94
19 91 Cousyns Zidane H ZON U21 18.67 18.30 36.97
20 104 Patteet Giovanni H ZON SEN 18.98 18.05 37.03
21 105 Joosens Brent H WSK U21 18.50 18.64 37.14
22 54 Tempelaars Astrid D SST SEN 18.88 18.32 37.20
23 106 Van Orten Stef H SNV U14 18.83 18.40 37.23
24 128 Vlaeymans Kevin H ZON U21 18.72 18.69 37.41
25 116 Mannekens Vincent H WSK U21 19.00 18.50 37.50
26 62 De Deckere Saartje D ASP U21 19.34 18.22 37.56
27 63 Kerkhofs Nore D SNV U16 18.98 18.60 37.58
28 107 Thys Noah H ASP U21 19.30 18.31 37.61
28 117 Elst Viktor H ZON U16 18.87 18.74 37.61
30 55 Van Eeckhoven Julie D WSK U21 18.95 18.70 37.65
31 115 Stander Louis H WSK U16 19.14 18.75 37.89
32 112 Kuylen Nando H CAS U16 19.38 18.84 38.22
33 53 Boeckstens Xandrina D WSK SEN 19.42 18.85 38.27
33 56 Praast Birthe D ASP U21 19.66 18.61 38.27
35 122 Dillen Mathias H ZON U16 19.73 18.62 38.35
36 113 Aerts Vico H WSK U16 19.47 19.05 38.52
37 147 Van Brempt Robbe H ZON U14 19.25 19.34 38.59
38 51 Vandaele Julie D SNV U14 19.87 18.84 38.71
39 36 Smout Charlotte D ZON U12 19.85 18.95 38.80
40 52 Bourbon Fien D SNV U21 19.41 19.52 38.93
41 42 Bries Tibo H ASP U12 19.51 19.70 39.21
42 40 Verwijlen Bram H SNV U12 19.93 19.30 39.23
43 121 Vlaeymans Robin H ZON U21 19.86 19.45 39.31
44 119 Roels Jack H WSK U21 19.59 19.74 39.33
45 38 Gurny Kato D ZON U12 19.83 19.51 39.34
46 59 De Decker Jill D WSK U16 20.04 19.34 39.38
47 33 Van Brempt Femke D ZON U12 19.49 19.99 39.48
48 120 Depondt Baue H ICE U21 20.12 19.38 39.50
49 48 Tollens Alexander H CAS U12 20.09 19.81 39.90
50 29 Luyckx Noor D ICE U12 20.29 19.65 39.94
51 30 Dols Seth D SNV U12 20.37 19.59 39.96
52 16 Fosté Cas H WSK U10 20.30 19.74 40.04
53 134 Mathijs Frederick H YET SEN 20.38 19.69 40.07
54 13 Marien Maxime H SNV U10 19.81 20.42 40.23
55 153 Moons Arsen H ASP U14 20.75 19.61 40.36
56 78 Geerinck Emma D ZON U14 20.54 19.87 40.41
57 140 Denys Jeff H ZON U16 20.46 19.97 40.43
58 136 De Hondt Ken H WSK MAS 20.39 20.21 40.60
59 150 Jamin Lukas H SNV U14 20.31 20.34 40.65
60 24 Scheepens Philippe H SNV U10 20.32 20.34 40.66
61 133 De Bie Louis H ZON U21 20.28 20.54 40.82
62 156 Kindt Maarten H WSK SEN 20.66 20.25 40.91
63 32 Van De Maele Rozemie D ICE U12 20.49 20.51 41.00
64 135 Loi Mauro H WSK U16 21.83 19.34 41.17
65 149 Bastien Leon H ZON U14 20.96 20.22 41.18
66 66 Finotto Lise D WSK SEN 20.69 20.57 41.26
67 61 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 20.68 20.63 41.31
68 80 Moris Cécile D ZON U14 20.74 20.78 41.52
69 37 Van Orten Juul D SNV U12 20.86 20.77 41.63
70 123 Mermans Thomas H SNV U21 21.12 20.52 41.64
71 22 Van Houtte Xander H WSK U10 21.00 20.73 41.73
72 19 Bastien James H ZON U10 20.91 20.95 41.86
73 57 Van Tiggelen Hanne D ASP SEN 21.06 20.87 41.93
73 45 Detavernier Onno H WSK U12 21.13 20.80 41.93
75 143 Restiau Tim H WSK U21 21.87 20.08 41.95
76 141 Lammens Steven H SST MAS 21.65 20.32 41.97
77 71 Van Looveren Flo D WSK U16 21.05 21.07 42.12
78 58 Wauters Nyah D ZON U16 21.33 21.04 42.37
79 81 Bauwens Axelle D SST U14 21.65 20.74 42.39
80 35 D'haemer Luca D ASP U12 20.99 21.43 42.42
81 139 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 21.45 21.17 42.62
82 1 Van De Maele Riet D ICE U10 21.27 21.57 42.84
83 5 Van Heghe Hope D SNV U10 21.68 21.19 42.87
84 21 Vandebuerie Elijah H ICE U10 21.98 20.93 42.91
85 82 Van Looveren Lis D WSK U14 21.98 20.95 42.93
86 39 De Meulenaere Joseph H ICE U12 20.77 22.28 43.05
87 2 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 21.44 21.64 43.08
88 142 Peeters Charlie H ZON U16 22.02 21.08 43.10
89 158 Mortier Peter H ZON MAS 21.24 22.10 43.34
90 72 Schelfhout Kiara D WSK U21 21.42 22.05 43.47
91 14 Crommentuijn Noah H SNV U10 21.71 22.20 43.91
92 77 Dedeyne Ellen D ICE MAS 22.07 22.11 44.18
93 152 Broos Olivier H WSK U14 22.25 21.95 44.20
94 4 Verwijlen Guusje D SNV U10 22.30 22.08 44.38
95 138 Decloedt Alain H ZON MAS 22.05 22.41 44.46
96 154 Wouters Ruben H SNV U14 23.16 21.48 44.64
97 125 Geerinck Mikolaj H ASP U16 19.92 24.82 44.74
98 10 Dols Lou D SNV U10 22.72 22.18 44.90
99 144 Peeters Ronny H ZON MAS 22.57 22.61 45.18
100 145 Van hoof Basil H WSK U16 23.18 22.12 45.30
101 151 De Kinder Lars H WSK U14 23.06 22.32 45.38
102 83 Van de Ven Jodie D ZON U21 22.83 23.27 46.10
103 20 Mertens Hayden H WSK U10 22.64 23.52 46.16
104 7 De Meulenaere Olivia D ICE U10 22.70 23.56 46.26
105 8 Proost Leyla D SNV U10 23.40 23.03 46.43
106 70 Dietz Hanya D ZON MAS 23.63 23.69 47.32
107 69 De Groof Julie D WSK SEN 23.17 24.16 47.33
108 68 De Groof Caroline D WSK U21 23.54 24.09 47.63
109 155 Raman Ryan H ZON U14 24.24 23.44 47.68
110 6 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 23.88 23.90 47.78
111 47 Baiverlin Ferre H SNV U12 28.75 19.66 48.41
112 12 Van Damme Elise D WSK U10 24.02 24.56 48.58
113 26 Versaen Amy Lin D ZON U12 23.94 24.75 48.69
114 163 Dries Oerlemans H ZON U16 25.33 23.50 48.83
115 159 Vervaecke Alain H ZON MAS 24.38 24.55 48.93
116 18 De Kinder Per H WSK U10 25.31 24.65 49.96
117 74 Vanheerentals Mireille D WSK MAS 25.10 25.12 50.22
118 84 De Backer Maaike D WSK SEN 24.79 25.84 50.63
119 25 Tollens Sebastian H CAS U10 25.34 25.79 51.13
120 76 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 25.45 26.14 51.59
121 86 De Ridder Lieve D ZON MAS 26.24 25.71 51.95
122 11 Hioco Nico D WSK U10 26.26 26.84 53.10
123 79 Baert Olivia D WSK U14 27.06 27.06 54.12
124 44 Lybaert Henri H ZON U12 32.50 21.74 54.24
125 85 Van Pamel Ine D ZON SEN 27.49 26.90 54.39
126 23 Van Loon Xander H WSK U10 26.76 27.64 54.40
127 41 Van Lindt Nils H WSK U12 27.98 28.87 56.85
128 146 Brion Paul H ASP MAS 30.04 30.71 1:00.75
129 9 Geerinck Emilia D ASP U10 30.61 31.31 1:01.92
130 27 De Beys Elina D YET U12 29.87 33.40 1:03.27
131 15 Van Dijck Sem H ZON U10 31.75 32.30 1:04.05
132 3 Verniers Marie-Sophie D ZON U10 33.21 32.44 1:05.65
133 129 Commerman Rik H ZON U16 52.63 18.33 1:10.96
134 160 Van Loon Gilles H WSK MAS 25.67 55.90 1:21.57
135 161 Malfet Dimitri H ZON MAS 25.47 1:00.06 1:25.53
136 162 Van Damme Tijl H WSK MAS 1:01.00 DNF DNF
137 130 Celis Ruben H WSK U16 DNF 18.70 DNF
138 75 De Bondt Manou D WSK U14 DNF DNF DNF
139 108 De Brauwer Niels H WSK U21 DNF 18.50 DNF
140 43 Vernelen Jules H WSK U12 DNF 21.42 DNF
141 102 Peeters Herbert H YET MAS DNF DNF DNF
142 137 Gurny Brent H ZON U16 DNF 19.97 DNF
143 110 Van Stevens Dries H ZON MAS DSQ DSQ DSQ
144 60 Van Den Brande Linde D WSK U21 DSQ 19.68 DSQ
145 124 Bosmans Vince H YET U21 DSQ 21.42 DSQ
146 148 Detavernier Louie H WSK U14 DSQ DSQ DSQ
146 64 Caremans Jana D ZON U21 DSQ DSQ DSQ