Uitslag: Heenronde Koninklijke Skiclub Zondal 2021-2022 16/10/2021

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 129 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 16.59 15.80 32.39
2 136 Celis Ruben H WSK U21 16.94 16.64 33.58
3 128 Denys Jules H ZON U21 17.21 16.51 33.72
3 134 De Brauwer Niels H WSK U21 17.15 16.57 33.72
5 126 De Nutte Matthias H WSK SEN 17.16 16.59 33.75
6 123 Stander Louis H WSK U21 17.20 16.60 33.80
7 130 Depondt Bram H WSK U21 17.14 16.79 33.93
8 125 Brandt Djacomo H ZON U21 17.32 16.67 33.99
9 82 Bos Sanne D ZON SEN 17.28 16.97 34.25
10 121 Van Brempt Robbe H ZON U16 17.72 17.51 35.23
11 71 Van Eeckhoven Julie D WSK U21 18.01 17.39 35.40
12 132 Dillen Mathias H ZON U21 18.33 17.12 35.45
13 131 Vlaeymans Kevin H ZON SEN 18.08 17.41 35.49
14 133 Cousyns Zidane H ZON SEN 18.08 17.42 35.50
15 122 Cloostermans Gianni H ASP SEN 17.81 17.75 35.56
16 138 De Bie Louis H ZON U21 18.13 17.69 35.82
17 80 Vandesande Britt D SST U21 18.34 17.74 36.08
18 124 Van Stevens Dries H ZON MAS 18.45 17.67 36.12
19 152 Cruysberghs Mauro H WSK U16 18.51 17.78 36.29
20 139 Denys Jeff H ZON U21 18.39 17.93 36.32
21 153 Detavernier Louie H WSK U16 18.68 17.70 36.38
22 76 Elskens Jana D YET SEN 18.48 17.92 36.40
23 78 Praast Birthe D CAS U21 18.42 18.03 36.45
24 137 Gurny Brent H ZON U21 18.72 17.77 36.49
25 140 Bastien Leon H ZON U16 18.46 18.09 36.55
26 51 Marien Maxime H RTWB U12 18.54 18.11 36.65
27 143 Koerber Seth H ZON U21 18.78 17.91 36.69
28 103 Smout Charlotte D ZON U14 18.68 18.02 36.70
29 113 Van Brempt Femke D ZON U14 18.53 18.33 36.86
30 168 Van Bever Matthias H ICE U14 19.02 18.00 37.02
31 84 Geerinck Emma D ZON U16 18.66 18.37 37.03
32 73 Van Stevens Nele D ZON MAS 18.84 18.23 37.07
33 55 Van Houtte Xander H WSK U12 18.92 18.40 37.32
34 77 Pollie Anne-Sophie D ZON SEN 18.96 18.45 37.41
35 164 Desmet Tom H SST MAS 19.22 18.33 37.55
36 85 De Decker Jill D WSK U21 19.02 18.64 37.66
37 60 Mertens Hayden H WSK U12 19.14 18.54 37.68
38 160 Bellens Siebe H ZON U14 19.47 18.45 37.92
39 45 De Keersmaecker Amélie D WSK U12 19.04 18.89 37.93
39 148 De Kinder Lars H WSK U16 19.36 18.57 37.93
39 46 Van De Maele Riet D ICE U12 18.97 18.96 37.93
42 98 Fosté Sam D WSK U14 19.14 18.82 37.96
43 166 Baiverlin Ferre H SNV U14 19.40 18.61 38.01
44 74 Boon Jana D ZON SEN 19.59 18.46 38.05
45 53 Baert Julian H WSK U12 19.08 19.00 38.08
46 75 Moris Cécile D ZON U16 19.46 18.67 38.13
47 163 Bries Tibo H ASP U14 19.19 18.97 38.16
48 59 Vandebuerie Elijah H ICE U12 19.32 18.86 38.18
49 32 Tilleuil Loïc H WSK U10 19.47 18.78 38.25
50 112 Cruysberghs Ella D WSK U14 19.27 19.02 38.29
51 25 Crommentuijn Noah H RTWB U10 19.46 19.12 38.58
52 52 Bastien James H ZON U12 19.26 19.34 38.60
53 57 De Kinder Per H WSK U12 19.63 19.62 39.25
54 107 Wilberts Giulia D WSK U14 19.76 19.70 39.46
55 81 Van Looveren Lis D WSK U16 20.13 19.35 39.48
56 159 Detavernier Onno H WSK U14 19.76 19.77 39.53
57 111 Van Orten Juul D SNV U14 20.18 19.42 39.60
58 47 Peleman Lauren D WSK U12 20.30 19.52 39.82
59 99 Gurny Kato D ZON U14 20.29 19.60 39.89
60 42 De Keersmaecker Aurélie D WSK U12 20.22 19.91 40.13
60 144 Gysels Bruno H WSK MAS 20.77 19.36 40.13
62 110 Van Wijmeersch Lore D WSK U16 19.89 20.28 40.17
63 79 Dedeyne Ellen D ICE MAS 20.23 20.17 40.40
64 56 Baetens Stan H ASP U12 19.95 20.47 40.42
65 101 Poels Karen D ASP MAS 20.71 20.01 40.72
66 72 Bauwens Axelle D SST U16 20.64 20.12 40.76
67 26 Jannis Thibaut H ZON U10 20.42 20.52 40.94
67 105 Hermans Ines D SNV U16 20.67 20.27 40.94
69 97 Luyckx Noor D ICE U14 20.63 20.34 40.97
70 43 Maes Marie Julie D ICE U12 20.51 20.69 41.20
71 54 Van Loon Xander H WSK U12 20.66 20.58 41.24
72 142 Lammens Steven H SST MAS 21.15 20.28 41.43
73 155 De Raedt Maxim H CAS U16 21.38 20.14 41.52
74 31 Depondt Bas H WSK U10 20.88 20.72 41.60
75 28 van Holt Vic H ZON U10 20.98 20.79 41.77
76 2 Van den Berghe Margaux D WSK U10 21.39 20.60 41.99
77 1 Bosmans Maureen D WSK U10 20.72 21.30 42.02
78 161 Vernelen Jules H WSK U14 21.65 20.38 42.03
79 145 Van Doorslaer Jan H ZON MAS 21.57 20.61 42.18
80 3 Wolput Mette D ZON U10 21.11 21.33 42.44
81 100 Peeters Olivia D ZON U21 21.69 20.80 42.49
82 93 Baert Olivia D WSK U16 21.70 20.97 42.67
83 33 Keppens Lion H ICE U10 21.92 20.92 42.84
84 96 Van den Bossche - Vergaelen Esmee D WSK U16 21.57 21.29 42.86
85 86 Wuyts Hilde D ZON MAS 22.10 21.34 43.44
86 150 Oerlemans Dries H ZON U21 22.16 21.30 43.46
87 104 Hellemans Ilke D ZON MAS 21.98 21.80 43.78
88 83 Dietz Hanya D ZON MAS 22.21 21.98 44.19
89 149 Schaillée Wout H YET U21 22.31 22.26 44.57
90 24 Bosmans Lucas H WSK U10 22.80 21.89 44.69
91 151 Vervaecke Alain H ZON MAS 23.08 21.80 44.88
92 106 Versaen Amy Lin D ZON U14 22.76 22.70 45.46
93 29 Jannis Pieter H ZON U10 22.61 23.00 45.61
94 95 Van Pamel Ine D ZON SEN 22.93 22.73 45.66
95 92 De Ridder Godelieve D ZON MAS 23.79 22.35 46.14
96 154 Van Loon Gilles H WSK MAS 24.38 22.73 47.11
97 87 Vanheerentals Mireille D WSK MAS 24.16 23.72 47.88
98 10 Verniers Marie-Sophie D ZON U10 24.46 23.88 48.34
99 162 Van Lindt Nils H WSK U14 25.21 23.29 48.50
100 114 Gobert Myrthe D ZON SEN 25.48 23.47 48.95
101 4 Wolput Emme D ZON U10 25.11 23.95 49.06
102 147 Peeters Ronny H ZON MAS 27.59 21.95 49.54
103 91 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 25.60 24.23 49.83
104 94 Campforts Kirien D WSK SEN 25.98 24.27 50.25
105 27 Van Dijck Sem H ZON U10 25.05 25.59 50.64
106 169 Cortoos Juul H ZON U14 26.31 25.25 51.56
107 61 Van Assche Seb H ZON U12 26.33 26.02 52.35
108 7 Brouwers Liezle D WSK U10 25.91 26.83 52.74
109 165 Meulders Jules Moritz H WSK U16 20.71 32.64 53.35
110 30 Akkermans Arne H ZON U10 26.56 27.24 53.80
111 58 Obbers Warre H WSK U12 36.05 19.69 55.74
112 21 Van Assche Joost H ZON U10 29.66 29.26 58.92
113 23 Servais Elliott H WSK U10 31.10 29.29 1:00.39
114 6 Akkermans Hannah D ZON U10 33.81 34.10 1:07.91
115 8 Van Oers Sophia-Emilia D ZON U10 37.62 35.78 1:13.40
116 22 Jannis Arthur H ZON U10 39.41 35.19 1:14.60
117 34 Van Stevens Vic H ZON U10 59.08 53.08 1:52.16
118 157 Van Lindt Koen H WSK MAS DNF 25.34 DNF
119 109 Mangelschots Noa D ZON U14 22.08 DNF DNF
119 89 Claus Julie D WSK U21 DNF 22.08 DNF
121 5 De Clerck Lina D ZON U10 DNF 34.22 DNF
122 146 Decloedt Alain H ZON MAS 21.38 DNF DNF
123 158 Adriaenssens Stijn H SST SEN 20.32 DNF DNF
124 41 De Meulenaere Olivia D ICE U12 DNF DNF DNF
125 108 Calle Sterre D SNV U14 DSQ 20.67 DSQ
126 9 van Holt Aza D ZON U10 44.55 DSQ DSQ
127 44 Bijloos Lilou D ZON U12 21.21 DSQ DSQ
128 48 Proost Leyla D SNV U12 DSQ 20.87 DSQ
129 102 Goeyvaerts Sofie D SNV U14 DSQ 23.09 DSQ
130 11 Thierens Ellouise D ZON U10 DSQ DSQ DSQ
131 49 Van Damme Elise D WSK U12 DSQ 19.88 DSQ
132 156 De Meulenaere Joseph H ICE U14 DSQ 19.68 DSQ
133 90 De Backer Maaike D WSK SEN DSQ 20.52 DSQ
134 12 Van De Maele Willemien D ICE U10 21.80 DSQ DSQ
135 127 Vlaeymans Robin H ZON U21 DNS DNS DNS
135 141 Mathijs Frederick H YET SEN DNS DNS DNS
137 135 Depondt Baue H WSK U21 19.59 DNS DNS
138 88 De Bondt Manou D WSK U16 DNS DNS DNS
138 167 Van den Bogaert Lars H ICE U14 DNS DNS DNS