Uitslag: Heenronde Snow Valley 2015-2016 12/09/2015

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 91 Vercammen Xander H ASP U21 17.98 17.88 35.86
2 92 Bastiaens Jorn H CAS SEN 18.03 18.06 36.09
3 94 Van Den Eynde Sam H ZON U21 19.06 18.05 37.11
3 93 Vandevelde Théo H CAS U21 19.06 18.05 37.11
5 95 Van Daele Lennart H SNV U16 19.31 19.25 38.56
6 96 Grandjean Eliot H PRO U16 19.71 18.91 38.62
7 97 De Decker Yoeri H CAS U16 19.41 19.24 38.65
8 42 Van Puyvelde Yuna D SNV U16 19.86 19.55 39.41
9 43 Mollin Axelle D CAS U16 19.95 19.51 39.46
10 44 Kempenaers Elle D SNSP U21 19.81 19.69 39.50
11 98 Patteet Giovanni H ZON U21 20.19 19.57 39.76
12 99 Legrand Jordy H ZON U21 20.09 19.68 39.77
13 103 Delaude Allan H CAS U21 20.86 19.08 39.94
14 17 Kuylen Nando H CAS U12 20.02 20.03 40.05
15 100 Boumans Santi H SNV U16 20.27 19.81 40.08
16 101 Van Stevens Dries H ZON SEN 20.32 19.77 40.09
17 1 Kerkhofs Nore D SNV U12 20.14 20.03 40.17
18 105 Vandevelde Franklin H CAS U14 20.05 20.41 40.46
19 102 Dom Robbe H CAS U16 20.42 20.09 40.51
20 45 Vanhove Jessy D SNV SEN 19.97 20.71 40.68
20 2 Van Puyvelde Naya D SNV U12 20.04 20.64 40.68
22 104 Van Ceulebroeck Dries H SNV U16 20.65 20.11 40.76
22 46 De Wael Chiara D CAS U21 20.45 20.31 40.76
24 47 Van Dijck Lauke D ZON U21 20.48 20.48 40.96
25 48 Vandenbogaerde Amber D ICE U14 20.67 20.31 40.98
26 18 Smet Christophe H CAS U12 20.68 20.59 41.27
27 49 Caremans Jana D ZON U14 21.13 20.55 41.68
28 50 Roggeman Sara D AST U16 21.18 20.56 41.74
29 106 Tillemans Hendrik H SNV U16 21.08 20.91 41.99
30 107 Werckx Jarne H SNV U14 21.15 20.85 42.00
31 19 Baeten Emiel H SNV U12 20.98 21.17 42.15
32 51 Elskens Jana D YET U21 21.11 21.06 42.17
33 52 Laurez Amandine D ICE U16 21.18 21.02 42.20
34 20 Bouas Ioannis H SNV U12 21.14 21.11 42.25
35 53 Werckx Eline D SNV U16 21.37 20.96 42.33
36 108 Duré Ruben H AST U21 21.24 21.15 42.39
37 23 Coppelmans Niels H SNV U12 21.08 21.41 42.49
38 21 Vervloet Mattiece H ZON U12 21.54 20.98 42.52
39 54 Schelfhaut Ilana D ZON U16 21.56 21.00 42.56
40 55 Bourbon Fien D SNV U14 20.98 21.74 42.72
40 22 Bouas Christos H SNV U10 21.43 21.29 42.72
42 56 Verstrepen Laura D CAS U21 21.43 21.49 42.92
43 57 Hensgens Luna D SNSP U21 21.57 21.39 42.96
44 109 Cousyns Zidane H ZON U21 21.62 21.44 43.06
45 24 Bynens Laurens H SNV U12 21.78 21.57 43.35
46 114 Cherpion Maxence H PRO U16 21.36 22.02 43.38
47 110 Bruers Quillan H ASP U14 21.76 21.63 43.39
48 111 Baeten Viktor H SNV U14 21.65 21.79 43.44
49 112 Yernault Quentin H BSKI SEN 22.12 21.36 43.48
50 113 Cools Liam H AST U16 22.43 21.11 43.54
51 115 Heremans Paul H ZON U21 22.04 21.61 43.65
52 116 Deliever Thibaut H ICE U14 22.07 21.65 43.72
53 25 Bollen Max H SNV U12 21.64 22.18 43.82
54 3 Van Hassel Maïté D SNV U12 22.06 21.86 43.92
55 117 Bauwens Nicolas H SST U21 22.27 21.81 44.08
56 4 Vandeweyer Lisa D SNV U12 22.32 21.96 44.28
57 118 Cannaerts Arthur H ZON U14 22.62 21.79 44.41
58 58 Clauwaert Lore D ZON U21 22.57 22.00 44.57
59 122 Tinck Stefan H ZON MAS 22.71 22.03 44.74
60 26 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 22.03 22.77 44.80
61 119 Wyffels Robin H AST U14 23.22 21.59 44.81
62 120 Lammens Steven H SST MAS 22.57 22.35 44.92
63 121 Hanssens Tibo H CAS U16 22.52 22.44 44.96
64 5 Appels Anse D SNV U10 23.09 22.42 45.51
65 59 Laurez Margaux D ICE U21 22.52 23.13 45.65
66 27 Appels Siebe H SNV U10 22.79 22.87 45.66
67 60 De Preker Estée D S2BE U16 22.85 22.83 45.68
68 61 Boon Jana D ZON U21 22.88 23.05 45.93
69 123 Vlaeymans Kevin H ZON U21 23.08 22.95 46.03
70 28 Appels Seppe H SNV U12 23.19 23.03 46.22
71 29 Deliever Arnaud H ICE U10 23.01 23.31 46.32
72 62 Boumans Mayté D SNV U14 23.11 23.22 46.33
73 63 De Deckere Merel D AST U21 23.31 23.04 46.35
74 124 Cools Xander H AST U14 23.17 23.25 46.42
75 64 De Deckere Saartje D AST U14 23.54 23.19 46.73
76 66 Verstrepen Eline D CAS U14 23.73 23.01 46.74
77 65 Vandesande Britt D SST U14 23.27 23.49 46.76
78 30 Brandt Djacomo H ZON U12 23.87 23.08 46.95
79 67 Boon Kato D ZON U16 23.65 23.36 47.01
80 68 Vanherck Stephanie D AST U21 23.47 23.65 47.12
81 125 De Brauwer Niels H ASP U14 24.33 22.82 47.15
82 126 Maas Jentse H ZON U14 23.87 23.33 47.20
83 69 Van Den Bosch Louise D ZON U21 23.44 23.84 47.28
84 127 De Leeuw Maxim H ICE U21 23.41 23.91 47.32
85 128 Koerber Seth H ZON U16 23.85 23.49 47.34
86 70 Thys Kato D ZON U16 23.57 23.83 47.40
87 31 Maes Keano H ZON U12 24.07 23.38 47.45
88 71 Opsomer Nele D ICE U16 23.75 24.01 47.76
88 6 Vandaele Julie D SNV U10 25.94 21.82 47.76
90 129 Adriaenssens Stijn H SST SEN 24.34 23.44 47.78
91 130 Van De Ven Thomas H ZON U16 23.97 23.86 47.83
92 131 Delanghe Matthias H ZON U21 23.84 24.03 47.87
93 72 Van Puyvelde Jasmien D SST U21 24.09 24.05 48.14
94 132 De Nutte Matthias H ASP U16 23.96 24.23 48.19
95 73 Smet Evelyn D ZON SEN 23.98 24.27 48.25
96 32 Jamin Lukas H SNV U10 25.59 22.75 48.34
97 7 Dudal Lore D SNV U12 24.47 23.92 48.39
98 74 Van Hees Armelle D ICE U21 24.84 23.57 48.41
99 75 Bos Sanne D ZON U21 24.65 23.85 48.50
100 133 Van Puyvelde Lennart H SST U14 24.86 24.02 48.88
101 8 Hermans Sam D ZON U12 24.66 24.39 49.05
102 134 Van Dyck Johan H ZON MAS 25.01 24.24 49.25
102 76 Spoelders Noa D ASP U14 24.81 24.44 49.25
104 9 Musiek Emma D SNV U12 24.85 24.92 49.77
105 135 Van Stevens Dirk H ZON MAS 25.02 24.79 49.81
106 10 Malfet Lara D ZON U12 25.27 24.96 50.23
107 33 Dillen Mathias H ZON U12 25.09 25.23 50.32
108 77 Janssens Ann D ZON MAS 26.02 24.78 50.80
109 136 Cousyns Mickel H ZON MAS 25.65 25.41 51.06
110 137 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 25.98 25.27 51.25
111 138 Joosens Brent H ASP U16 26.44 25.03 51.47
112 78 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 25.94 25.88 51.82
113 139 Thys Noah H AST U16 26.52 25.36 51.88
114 79 Van Hees Alix D ICE U14 26.57 25.64 52.21
115 140 Malfet Dimitri H ZON MAS 26.91 26.06 52.97
116 80 Thijs Yuna D ZON U16 27.22 27.02 54.24
117 81 Driesmans Lisa D AST U16 28.02 26.83 54.85
118 141 Cloostermans Patrick H AST MAS 27.14 27.75 54.89
119 142 Matoshi Ideal H ZON U21 27.23 27.99 55.22
120 82 Mallaerts Wendy D AST MAS 27.64 27.88 55.52
121 34 Gurny Brent H ZON U12 28.74 27.92 56.66
122 83 Mannekens Sarah D ASP U16 24.56 34.06 58.62
123 84 Onbekent Dominiek D SST MAS 29.82 29.00 58.82
124 85 De Groof Caroline D ZON U14 31.65 31.12 1:02.77
125 143 Mermans Thomas H SNV U14 38.05 25.78 1:03.83
126 11 Gerris Aline D ZON U12 32.18 32.08 1:04.26
127 35 Bynens Damiaan H SNV U10 32.81 32.02 1:04.83
128 144 Mannekens Vincent H ASP U14 32.55 33.19 1:05.74
129 12 Smout Charlotte D ZON U10 32.74 33.05 1:05.79
130 37 Vandeweyer Matisse H SNV U10 26.87 40.07 1:06.94
131 36 Van Brempt Robbe H ZON U10 33.83 33.49 1:07.32
132 13 Gerris Céline D ZON U10 34.22 34.02 1:08.24
133 14 Gurny Kato D ZON U10 38.02 37.16 1:15.18
134 38 Deschamps Jasper H ICE U12 57.97 24.56 1:22.53
135 86 Matoshi Dora D ZON U16 56.47 27.13 1:23.60
136 145 Depondt Baue H ICE U14 58.62 28.06 1:26.68
137 39 Deschamps Jurre H ICE U10 38.19 55.09 1:33.28
138 146 De Cock Timothy H CAS SEN DNF DNF DNF
139 16 Bauwens Axelle D SST U10 25.38 DNF DNF
140 150 Vandenbroucke Robbe H CAS U16 21.78 DNF DNF
141 149 Catry Maxime H ICE U16 22.68 DNF DNF
142 87 Martens Sophie D ZON U16 DNF DNF DNF
143 147 Depondt Bram H ICE U14 24.29 DSQ DSQ
144 148 Cloostermans Gianni H AST U16 21.01 DSQ DSQ
145 15 Moris Cécile D ZON U10 37.11 DSQ DSQ
146 89 Caron Amber D ZON U16 25.49 DSQ DSQ
147 88 Van Nuffelen Jill D ZON U16 24.86 DSQ DSQ
148 41 Bellens Siebe H ZON U10 28.64 DSQ DSQ
149 40 Maas Jorrit H ZON U12 22.93 DSQ DSQ
150 90 Frans Affi D YET U16 25.66 DSQ DSQ