Uitslag: Heenronde Snow Valley 2019-2020 21/09/2019

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 119 Van Daele Lennart H SNV U21 26.77 26.54 53.31
2 120 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 27.27 27.02 54.29
3 73 Roggeman Sara D VAL U21 27.82 26.99 54.81
4 155 Vandevelde Franklin H BSKI U21 28.29 27.20 55.49
5 71 Vandenbogaerde Amber D SNV U21 28.06 27.45 55.51
6 75 Kerkhofs Nore D SNV U16 28.33 27.40 55.73
7 112 Van Orten Stef H SNV U14 28.36 27.45 55.81
8 65 Mollin Axelle D CAS U21 29.48 26.49 55.97
9 118 Greefs Sam H SNV SEN 29.89 26.32 56.21
10 122 Legrand Jordy H ZON U21 28.20 28.07 56.27
11 125 De Nutte Matthias H WSK U21 28.64 28.13 56.77
12 131 Kuylen Nando H CAS U16 28.71 28.23 56.94
13 124 Vervloet Mattiece H ZON U16 28.79 28.17 56.96
14 127 Heremans Paul H WSK SEN 28.92 28.61 57.53
15 121 Cloostermans Gianni H ASP U21 28.12 29.54 57.66
16 66 Caremans Jana D ZON U21 29.21 28.50 57.71
17 130 Werckx Jarne H SNV U21 29.53 28.25 57.78
18 126 Depondt Bram H ICE U21 29.62 28.60 58.22
19 76 Bos Sanne D ZON SEN 29.40 28.85 58.25
20 115 Cousyns Zidane H ZON U21 29.47 28.89 58.36
21 117 Brandt Djacomo H ZON U16 29.94 28.56 58.50
22 137 Bouas Ioannis H SNV U16 29.64 29.10 58.74
23 187 Kempenaers Sander H WSK SEN 29.83 28.93 58.76
24 133 Van Eeckhoven Alexander H WSK U16 29.57 29.20 58.77
25 116 Dutrieux Maxime H YET SEN 29.66 29.12 58.78
26 67 Vandaele Julie D SNV U14 29.68 29.20 58.88
27 128 Appels Seppe H SNV U16 30.04 29.05 59.09
28 62 Tempelaars Astrid D SST SEN 29.34 29.80 59.14
29 132 Aerts Vico H WSK U16 30.16 29.06 59.22
30 70 De Deckere Saartje D ASP U21 30.17 29.35 59.52
31 135 Mannekens Vincent H WSK U21 30.08 30.16 1:00.24
32 35 Appels Anse D SNV U12 29.20 31.07 1:00.27
33 55 Bellens Siebe H ZON U12 29.26 31.27 1:00.53
33 51 Baiverlin Ferre H SNV U12 29.91 30.62 1:00.53
35 111 Peeters Herbert H YET MAS 30.93 29.89 1:00.82
36 147 Denys Jules H ZON U21 30.37 30.87 1:01.24
37 180 Jamin Lukas H SNV U14 31.13 30.24 1:01.37
38 63 Van Eeckhoven Julie D WSK U21 30.64 30.74 1:01.38
39 113 Thys Noah H ASP U21 30.73 30.69 1:01.42
40 151 Bauwens Nicolas H SST SEN 31.71 29.85 1:01.56
41 86 Dudal Lore D SNV U16 31.23 30.57 1:01.80
42 148 Vlaeymans Kevin H ZON U21 31.06 30.75 1:01.81
43 143 Dillen Mathias H ZON U16 31.25 30.66 1:01.91
44 123 De Brauwer Niels H WSK U21 33.00 29.15 1:02.15
45 142 Vlaeymans Robin H ZON U21 32.45 30.58 1:03.03
46 72 Lambert Maureen D VAL U16 31.46 31.59 1:03.05
47 74 Praast Birthe D ASP U21 32.99 30.22 1:03.21
48 152 Vanderveken Tim H SST MAS 31.57 31.65 1:03.22
49 23 Scheepens Philippe H SNV U10 31.09 32.18 1:03.27
50 81 Boeckstens Xandrina D WSK SEN 32.22 31.13 1:03.35
50 141 Bouas Christos H SNV U14 32.64 30.71 1:03.35
52 150 Celis Ruben H WSK U16 32.02 31.37 1:03.39
53 42 Van Orten Juul D SNV U12 30.95 32.48 1:03.43
54 82 De Caesemaeker Enya D ASP U21 31.98 31.47 1:03.45
55 41 Van Brempt Femke D ZON U12 30.90 32.57 1:03.47
56 59 Van Bever Matthias H ICE U12 30.45 33.05 1:03.50
57 154 Gurny Brent H ZON U16 32.23 31.30 1:03.53
58 77 Musiek Emma D SNV U16 31.89 31.69 1:03.58
59 145 Geerinck Mikolaj H ASP U16 32.39 31.35 1:03.74
60 185 Geelissen Bert H SNSP U16 32.20 31.58 1:03.78
61 100 Geerinck Emma D ZON U14 33.02 30.89 1:03.91
62 69 Spoelders Noa D ASP U21 32.18 31.77 1:03.95
63 174 Appels Siebe H SNV U14 31.70 32.35 1:04.05
64 166 Van Brempt Robbe H ZON U14 32.68 31.50 1:04.18
65 89 Heinen Emilie D VAL U21 32.15 32.12 1:04.27
66 144 Mermans Thomas H SNV U21 32.16 32.21 1:04.37
67 173 Moons Arsen H ASP U14 32.09 32.40 1:04.49
68 21 Marien Maxime H SNV U10 31.11 33.43 1:04.54
69 58 Tollens Alexander H CAS U12 31.15 33.55 1:04.70
70 40 Smout Charlotte D ZON U12 31.92 33.39 1:05.31
71 146 Baeten Emiel H SNV U16 31.53 33.83 1:05.36
72 37 Gurny Kato D ZON U12 31.84 33.55 1:05.39
73 149 Maas Jorrit H CAS U16 33.56 31.88 1:05.44
74 103 Buffing Guusje D SNSP SEN 32.68 32.88 1:05.56
75 107 Bauwens Axelle D SST U14 33.51 32.55 1:06.06
76 156 De Wachter Senne H YET U14 33.15 32.97 1:06.12
77 109 Moris Cécile D ZON U14 33.82 32.65 1:06.47
78 184 Bastien Leon H ZON U14 33.72 32.89 1:06.61
79 159 Denys Jeff H ZON U16 33.80 32.97 1:06.77
80 136 Gysels Bruno H WSK MAS 34.02 33.17 1:07.19
81 4 Van Heghe Hope D SNV U10 32.51 34.87 1:07.38
82 80 Wauters Nyah D ZON U16 34.16 33.25 1:07.41
83 79 Cornet Adèle D VAL U21 34.18 33.38 1:07.56
84 78 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 34.10 34.01 1:08.11
85 181 De Bie Sigfried H SNSP MAS 34.24 34.21 1:08.45
86 138 Elst Viktor H ZON U16 32.70 37.26 1:09.96
87 20 Fosté Cas H WSK U10 34.36 36.06 1:10.42
88 25 Vandebuerie Elijah H ICE U10 34.90 35.58 1:10.48
89 84 Finotto Lise D WSK SEN 35.35 35.52 1:10.87
90 83 Van Tiggelen Hanne D ASP SEN 36.27 35.14 1:11.41
91 85 Malfet Lara D ZON U16 35.73 36.17 1:11.90
92 158 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 35.81 36.22 1:12.03
93 13 De Keyzer Sikolé H SNV U10 36.86 35.32 1:12.18
94 101 Meens Giada D SNSP U16 36.32 35.88 1:12.20
95 157 Decloedt Alain H ZON MAS 35.82 36.57 1:12.39
96 7 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 35.97 36.55 1:12.52
97 91 Van Boven Julie D SNV SEN 36.42 36.70 1:13.12
98 3 Dols Lou D SNV U10 37.54 35.65 1:13.19
99 22 Obbers Warre H WSK U10 35.18 38.11 1:13.29
100 106 Van Looveren Lis D WSK U14 36.72 37.11 1:13.83
101 88 Van Looveren Flo D WSK U16 36.59 37.34 1:13.93
102 95 Geluykens-Rob Lise D SNV MAS 37.77 37.00 1:14.77
103 98 Dedeyne Ellen D ICE MAS 37.87 36.93 1:14.80
104 161 Peeters Charlie H ZON U16 38.26 37.62 1:15.88
105 6 Berx Leanne D SNV U10 38.56 37.89 1:16.45
106 163 Schaillée Wout H YET U16 39.47 37.21 1:16.68
107 64 De Decker Jill D WSK U16 33.06 44.22 1:17.28
108 90 Schelfhout Kiara D WSK U21 35.38 41.94 1:17.32
109 182 De Kinder Lars H WSK U14 38.64 38.81 1:17.45
110 92 Janssens Ann D ZON MAS 38.89 38.70 1:17.59
111 36 Fosté Sam D WSK U12 38.08 39.71 1:17.79
111 140 Depondt Baue H ICE U21 37.58 40.21 1:17.79
113 93 Vermeire Jolien D CAS U21 39.26 38.64 1:17.90
114 2 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 37.44 40.70 1:18.14
115 31 Cruysberghs Ella D WSK U12 38.22 40.33 1:18.55
116 177 Kindts Ward H WSK U21 40.60 39.00 1:19.60
117 102 Stevens Ruby D SNSP U16 40.25 39.79 1:20.04
118 183 Malfet Dimitri H ZON MAS 39.92 40.38 1:20.30
119 104 Van de Ven Jodie D ZON U21 40.75 40.38 1:21.13
120 192 Vervaecke Alain H ZON MAS 41.47 40.19 1:21.66
121 32 D'haemer Luca D ASP U12 40.37 42.27 1:22.64
122 33 Dols Seth D SNV U12 52.11 31.78 1:23.89
123 54 Vanden Broeck Andreas H SNSP U12 40.85 43.17 1:24.02
124 8 Proost Leyla D SNV U10 40.77 43.88 1:24.65
125 53 Lintermans Mats H SNV U12 42.19 43.21 1:25.40
126 99 Campforts Kirien D WSK SEN 43.22 42.90 1:26.12
127 97 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 43.98 45.51 1:29.49
128 24 Tollens Sebastian H CAS U10 43.76 45.88 1:29.64
129 14 De Kinder Per H WSK U10 44.61 45.53 1:30.14
130 191 Stevens Richard H SNSP MAS 43.47 48.13 1:31.60
131 34 Paesen Lena D SNV U12 46.10 45.71 1:31.81
132 12 Dudal Lars H SNV U10 45.68 48.21 1:33.89
133 17 Van Loon Xander H WSK U10 46.17 47.98 1:34.15
134 1 Geerinck Emilia D ASP U10 48.75 51.23 1:39.98
135 176 Van Loon Gilles H WSK MAS 43.79 1:05.47 1:49.26
136 175 Wouters Ruben H SNV U14 DNF DNF DNF
136 56 Bries Tibo H ASP U12 DNF DNF DNF
138 61 Elskens Jana D YET SEN 31.42 DNF DNF
139 68 Van Nuffelen Jill D ZON U21 DNF DNF DNF
140 189 Stevens Howie H SNSP U21 36.53 DNF DNF
141 105 Bols Anne-Cathérine D SNV SEN DNF DNF DNF
142 162 Peeters Ronny H ZON MAS 39.77 DNF DNF
143 114 De Decker Yoeri H CAS U21 27.79 DNF DNF
144 168 Schuurmans Verdan H SNSP U14 DNF 39.50 DNF
145 139 Bruers Quillan H ASP U21 30.21 DNF DNF
146 129 Baeten Viktor H SNV U21 DNF DNF DNF
147 190 Meulemans Ben H SNSP MAS DSQ 32.43 DSQ
148 179 Broos Olivier H WSK U14 DSQ 36.43 DSQ
149 9 Van Damme Elise D WSK U10 DSQ 41.31 DSQ
150 160 Op de Beeck Mats H ZON U16 36.77 DSQ DSQ
151 153 De Bie Louis H ZON U21 33.47 DSQ DSQ
152 108 Van Pamel Ine D ZON SEN DSQ 46.76 DSQ
153 186 thoelen Noel H SNSP MAS 33.18 DSQ DSQ
154 96 De Bondt Manou D WSK U14 DSQ 1:07.53 DSQ
155 87 Dietz Hanya D ZON MAS 38.44 DSQ DSQ
156 15 Mertens Hayden H WSK U10 40.33 DSQ DSQ
157 5 Verwijlen Guusje D SNV U10 DSQ 37.40 DSQ
158 16 Van Houtte Xander H WSK U10 33.81 DSQ DSQ
159 57 Bynens Damiaan H SNV U12 DSQ 34.11 DSQ
160 164 Kindts Thijs H WSK U14 35.89 DSQ DSQ
161 165 Heinen Louis H VAL U14 34.55 DSQ DSQ
162 52 Detavernier Onno H WSK U12 35.06 DSQ DSQ
163 39 Mennens Jurrit D SNSP U12 31.39 DSQ DSQ
164 43 Versaen Amy Lin D ZON U12 DSQ DSQ DSQ
165 38 Luyckx Noor D ICE U12 32.50 DSQ DSQ
166 167 Cruysberghs Mauro H WSK U14 DSQ DSQ DSQ
167 94 Vande Gucht Xena D YET U21 DSQ 39.74 DSQ
168 18 Bastien James H ZON U10 36.67 DSQ DSQ
169 170 Vanden Broeck Daniel H SNSP MAS DSQ 33.54 DSQ
170 169 Wouters Lander H SNSP U16 34.30 DSQ DSQ
171 19 Chantraine Daniel H VAL U10 DSQ 39.79 DSQ
172 188 Detavernier Louie H WSK U14 38.15 DSQ DSQ
173 134 Stander Louis H WSK U16 DNS DNS DNS
173 171 Scheepens Jeffrey H SNV U14 DNS DNS DNS
173 172 Geladé Dries H SNSP MAS DNS DNS DNS
173 178 Fraussen Ruben H SNSP U21 DNS DNS DNS
173 11 Crommentuijn Noah H SNV U10 DNS DNS DNS