Uitslag: Heenronde We Ski! 2019-2020 01/09/2019

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 105 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 17.36 16.73 34.09
2 92 Van Daele Lennart H SNV U21 17.42 16.93 34.35
3 100 Greefs Sam H SNV SEN 17.47 16.99 34.46
4 94 De Nutte Matthias H WSK U21 17.93 17.34 35.27
5 104 Dutrieux Maxime H YET SEN 17.94 17.48 35.42
6 99 Legrand Jordy H ZON U21 18.13 17.40 35.53
7 57 Mollin Axelle D CAS U21 18.37 17.28 35.65
8 91 Cloostermans Gianni H ASP U21 18.19 17.48 35.67
9 97 Dom Robbe H ZON U21 18.13 17.72 35.85
10 108 Heremans Paul H WSK SEN 18.54 17.44 35.98
11 96 Brandt Djacomo H ZON U16 18.34 17.70 36.04
12 152 Kempenaers Sander H WSK SEN 18.47 17.67 36.14
13 101 Patteet Giovanni H ZON SEN 18.71 17.87 36.58
14 107 De Brauwer Niels H WSK U21 18.43 18.19 36.62
15 106 Thys Noah H ASP U21 18.77 18.01 36.78
16 111 Van Eeckhoven Alexander H WSK U16 18.77 18.05 36.82
17 66 Bos Sanne D ZON SEN 18.79 18.05 36.84
18 54 Kerkhofs Nore D SNV U16 18.91 17.98 36.89
19 154 Depondt Bram H ICE U21 18.65 18.36 37.01
20 120 Denys Jules H ZON U21 18.68 18.37 37.05
21 48 Bellens Siebe H ZON U12 18.79 18.32 37.11
22 114 Bruers Quillan H ASP U21 19.53 17.62 37.15
23 33 Smout Charlotte D ZON U12 19.02 18.19 37.21
24 93 Van Orten Stef H SNV U14 18.96 18.27 37.23
25 103 Cousyns Zidane H ZON U21 19.03 18.25 37.28
26 63 Van Eeckhoven Julie D WSK U21 18.97 18.34 37.31
27 102 Peeters Herbert H YET MAS 18.66 18.67 37.33
28 109 Kuylen Nando H CAS U16 19.21 18.19 37.40
28 123 Commerman Rik H ZON U16 18.89 18.51 37.40
30 122 Vlaeymans Kevin H ZON U21 18.91 18.70 37.61
31 35 Gurny Kato D ZON U12 19.41 18.30 37.71
32 110 Aerts Vico H WSK U16 19.33 18.40 37.73
33 42 Tollens Alexander H CAS U12 19.12 18.63 37.75
34 18 Marien Maxime H SNV U10 19.34 18.53 37.87
35 64 Caremans Jana D ZON U21 19.30 18.67 37.97
36 58 Praast Birthe D ASP U21 19.14 18.91 38.05
37 52 Bourbon Fien D SNV U21 19.68 18.40 38.08
38 112 Stander Louis H WSK U16 19.60 18.51 38.11
39 113 Mannekens Vincent H WSK U21 19.53 18.60 38.13
40 53 Tempelaars Astrid D SST SEN 19.60 18.56 38.16
41 65 Vandaele Julie D SNV U14 19.49 18.69 38.18
42 62 De Deckere Saartje D ASP U21 19.45 18.75 38.20
43 45 Baiverlin Ferre H SNV U12 19.74 18.54 38.28
44 83 Geerinck Emma D ZON U14 19.67 18.74 38.41
45 121 Daems Fil H WSK U21 19.94 18.65 38.59
46 34 Dols Seth D SNV U12 19.61 19.01 38.62
47 59 Elskens Jana D YET SEN 19.48 19.20 38.68
48 41 Bries Tibo H ASP U12 19.59 19.10 38.69
49 32 Van Brempt Femke D ZON U12 19.57 19.17 38.74
50 20 Scheepens Philippe H SNV U10 19.75 19.21 38.96
51 139 Moons Arsen H ASP U14 19.79 19.29 39.08
52 119 Geerinck Mikolaj H ASP U16 20.25 18.90 39.15
53 19 Fosté Cas H WSK U10 20.06 19.18 39.24
54 56 Spoelders Noa D ASP U21 19.97 19.28 39.25
55 117 Vlaeymans Robin H ZON U21 20.00 19.51 39.51
56 73 Dudal Lore D SNV U16 19.91 19.65 39.56
57 55 De Decker Jill D WSK U16 20.47 19.39 39.86
58 51 Boumans Mayté D SNV U21 20.19 19.68 39.87
59 133 Restiau Tim H WSK U21 20.18 20.07 40.25
60 115 Roels Jack H WSK U21 21.67 18.60 40.27
60 116 Depondt Baue H ICE U21 20.17 20.10 40.27
62 143 Van Brempt Robbe H ZON U14 20.10 20.21 40.31
63 25 Bastien James H ZON U10 20.64 19.68 40.32
64 147 Jamin Lukas H SNV U14 20.38 19.96 40.34
65 124 Celis Ruben H WSK U16 20.64 19.76 40.40
65 71 Finotto Lise D WSK SEN 20.37 20.03 40.40
67 61 Van Damme Margot D WSK U21 21.29 19.33 40.62
68 24 Van Houtte Xander H WSK U10 20.78 19.89 40.67
69 135 Kindts Thijs H WSK U14 20.98 19.74 40.72
70 60 Lambert Maureen D VAL U16 20.90 19.83 40.73
71 127 De Bie Louis H ZON U21 20.65 20.12 40.77
72 126 Vanderveken Tim H SST MAS 20.50 20.43 40.93
73 67 Musiek Emma D SNV U16 20.50 20.48 40.98
73 88 Moris Cécile D ZON U14 20.31 20.67 40.98
75 77 Van Looveren Flo D WSK U16 21.09 19.90 40.99
76 31 Van Orten Juul D SNV U12 20.83 20.32 41.15
77 142 Scheepens Jeffrey H SNV U14 21.01 20.29 41.30
78 14 Vandebuerie Elijah H ICE U10 21.01 20.44 41.45
79 68 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 20.96 20.66 41.62
80 86 Bauwens Axelle D SST U14 20.96 20.76 41.72
81 44 De Meulenaere Joseph H ICE U12 21.49 20.26 41.75
82 50 Vernelen Jules H WSK U12 21.11 20.82 41.93
83 141 Wouters Ruben H SNV U14 21.60 20.35 41.95
84 72 Malfet Lara D ZON U16 21.41 20.86 42.27
85 69 Mannekens Sarah D WSK U21 21.48 20.89 42.37
86 13 Baert Julian H WSK U10 21.63 20.77 42.40
87 70 Wauters Nyah D ZON U16 21.53 21.07 42.60
88 40 D'haemer Luca D ASP U12 21.54 21.24 42.78
89 38 Fosté Sam D WSK U12 21.11 21.84 42.95
90 134 Van hoof Basil H WSK U16 21.63 21.33 42.96
91 7 Van Heghe Hope D SNV U10 21.50 21.52 43.02
92 132 Lammens Steven H SST MAS 21.90 21.41 43.31
93 149 Broos Olivier H WSK U14 21.97 21.46 43.43
94 129 Decloedt Alain H ZON MAS 22.08 21.48 43.56
95 3 Dols Lou D SNV U10 21.92 21.65 43.57
96 9 Verwijlen Guusje D SNV U10 22.18 21.57 43.75
97 145 Mortier Peter H ZON MAS 22.60 21.47 44.07
98 75 De Groof Julie D WSK SEN 22.77 21.67 44.44
99 74 De Groof Caroline D WSK U21 22.70 21.96 44.66
100 151 Kindts Ward H WSK U21 22.86 21.84 44.70
101 79 Wuyts Hilde D ZON MAS 22.79 22.01 44.80
102 130 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 22.80 22.25 45.05
103 76 Dietz Hanya D ZON MAS 22.97 22.72 45.69
104 21 Mertens Hayden H WSK U10 23.95 24.20 48.15
105 144 Malfet Dimitri H ZON MAS 23.92 24.31 48.23
106 4 Van Damme Elise D WSK U10 23.89 24.80 48.69
107 22 Obbers Warre H WSK U10 24.46 24.39 48.85
108 8 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 24.77 24.43 49.20
108 89 Claus Julie D WSK U16 24.76 24.44 49.20
110 36 Versaen Amy Lin D ZON U12 24.66 25.13 49.79
111 136 Detavernier Louie H WSK U14 28.39 22.15 50.54
112 153 Van Damme Tijl H WSK MAS 26.42 26.08 52.50
113 138 Van Loon Gilles H WSK MAS 26.84 25.84 52.68
114 17 Tilleuil Loïc H WSK U10 26.22 26.69 52.91
115 15 Tollens Sebastian H CAS U10 26.07 26.88 52.95
116 12 Van Loon Xander H WSK U10 26.34 26.80 53.14
117 146 Vervaecke Alain H ZON MAS 26.71 26.57 53.28
118 150 De Raedt Maxim H CAS U14 27.28 26.05 53.33
119 1 Hioco Nico D WSK U10 26.67 26.75 53.42
120 16 De Kinder Per H WSK U10 26.33 27.14 53.47
121 82 Campforts Kirien D WSK SEN 26.65 26.84 53.49
122 131 Denys Jeff H ZON U16 19.96 34.63 54.59
123 81 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 27.00 27.94 54.94
124 11 Wilberts Leo H WSK U10 27.70 28.99 56.69
125 5 Geerinck Emilia D ASP U10 29.66 28.29 57.95
126 118 Dillen Mathias H ZON U16 19.05 44.62 1:03.67
127 78 Schelfhout Kiara D WSK U21 21.47 DNF DNF
128 98 Vervloet Mattiece H ZON U16 DNF 18.15 DNF
129 125 Bauwens Nicolas H SST SEN 20.90 DNF DNF
130 148 Cruysberghs Mauro H WSK U14 DNF 20.88 DNF
131 140 Bastien Leon H ZON U14 21.92 DSQ DSQ
132 80 De Bondt Manou D WSK U14 23.88 DSQ DSQ
133 43 Detavernier Onno H WSK U12 21.52 DSQ DSQ
134 46 Van Lindt Nils H WSK U12 27.84 DSQ DSQ
135 39 Wilberts Giulia D WSK U12 23.82 DSQ DSQ
136 37 Cruysberghs Ella D WSK U12 20.62 DSQ DSQ
137 2 De Meulenaere Olivia D ICE U10 22.65 DSQ DSQ
138 6 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 21.49 DSQ DSQ
139 47 Musiek Victor H SNV U12 22.15 DSQ DSQ
140 49 Verwijlen Bram H SNV U12 18.72 DSQ DSQ
141 128 Gurny Brent H ZON U16 20.01 DSQ DSQ
142 87 Van de Ven Jodie D ZON U21 23.17 DSQ DSQ
143 85 Van Looveren Lis D WSK U14 22.15 DSQ DSQ
144 137 De Kinder Lars H WSK U14 23.37 DSQ DSQ
145 84 Baert Olivia D WSK U14 27.30 DSQ DSQ
146 95 Joosens Brent H WSK U21 DNS DNS DNS