Uitslag: Heenronde We Ski! 2020-2021 06/09/2020

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 142 Alaerts Xan H WSK SEN 14.53 14.70 29.23
2 144 Van Daele Lennart H SNV U21 14.76 14.84 29.60
3 137 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 15.02 14.91 29.93
4 138 Legrand Jordy H WSK SEN 15.01 15.27 30.28
5 141 De Nutte Matthias H WSK U21 15.31 15.38 30.69
6 135 Vervloet Mattiece H ZON U21 15.58 15.31 30.89
7 91 Bos Sanne D ZON SEN 15.57 15.33 30.90
8 133 Patteet Giovanni H WSK SEN 15.59 15.38 30.97
9 131 Cloostermans Gianni H ASP U21 15.51 15.57 31.08
10 146 Depondt Bram H WSK U21 15.62 15.84 31.46
11 150 Stander Louis H WSK U16 15.82 15.88 31.70
12 159 Celis Ruben H WSK U21 15.77 15.97 31.74
13 139 Van Orten Stef H SNV U16 16.13 15.67 31.80
14 148 Aerts Vico H WSK U16 16.05 15.78 31.83
15 145 De Brauwer Niels H WSK U21 16.13 15.77 31.90
16 87 Baiverlin Ferre H SNV U12 16.10 15.84 31.94
17 152 Van Stevens Dries H ZON MAS 16.10 15.87 31.97
18 140 Van Eeckhoven Alexander H WSK U16 16.41 15.61 32.02
19 160 Roels Jack H WSK U21 16.12 15.93 32.05
20 132 Cousyns Zidane H ZON SEN 16.52 15.96 32.48
21 62 Cruysberghs Ella D WSK U12 16.35 16.18 32.53
22 95 Van Eeckhoven Julie D WSK U21 16.34 16.21 32.55
22 151 Dillen Mathias H ZON U21 16.11 16.44 32.55
24 166 Mathijs Frederick H YET SEN 16.49 16.27 32.76
25 101 Boeckstens Xandrina D WSK SEN 16.43 16.41 32.84
26 100 Elskens Jana D YET SEN 16.62 16.25 32.87
27 155 Van Brempt Robbe H ZON U14 16.75 16.24 32.99
28 81 Fosté Cas H WSK U12 16.56 16.44 33.00
29 153 Commerman Rik H ZON U16 16.47 16.54 33.01
30 163 Denys Jeff H ZON U16 16.56 16.48 33.04
31 98 Geerinck Emma D ZON U14 16.80 16.41 33.21
32 156 Moons Arsen H ASP U14 16.57 16.70 33.27
33 154 Geerinck Mikolaj H ASP U16 16.87 16.46 33.33
33 93 Vandesande Britt D SST U21 16.77 16.56 33.33
35 167 De Hondt Ken H WSK MAS 16.61 16.76 33.37
36 169 De Bevere Arthur H WSK U21 16.89 16.64 33.53
37 83 Obbers Warre H WSK U12 16.82 16.86 33.68
38 161 Gurny Brent H ZON U16 17.09 16.61 33.70
39 158 Depondt Baue H WSK U21 16.75 17.02 33.77
40 61 Van De Maele Rozemie D ICE U12 16.78 17.07 33.85
41 85 Bastien James H ZON U12 17.11 16.95 34.06
42 157 Vlaeymans Robin H ZON U21 17.57 16.64 34.21
43 162 De Bie Louis H ZON U21 17.30 16.94 34.24
44 104 De Decker Jill D WSK U16 17.22 17.03 34.25
45 88 Baert Julian H WSK U12 17.10 17.22 34.32
46 86 Vernelen Jules H WSK U12 17.18 17.29 34.47
47 182 Bellens Siebe H ZON U14 17.21 17.34 34.55
48 72 Van De Maele Riet D ICE U12 17.46 17.29 34.75
49 125 Smout Charlotte D ZON U14 17.54 17.33 34.87
50 96 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 17.43 17.48 34.91
51 73 De Meulenaere Olivia D ICE U12 17.85 17.29 35.14
52 65 Wilberts Giulia D WSK U12 17.73 17.47 35.20
53 165 Bastien Leon H ZON U14 17.40 17.82 35.22
53 92 Moris Cécile D ZON U14 17.75 17.47 35.22
55 99 Finotto Lise D WSK SEN 17.92 17.40 35.32
56 89 Detavernier Onno H WSK U12 17.69 17.75 35.44
57 97 Van Looveren Flo D WSK U16 17.79 17.72 35.51
58 68 Paesen Lena D SNV U12 18.01 17.51 35.52
59 103 Wauters Nyah D ZON U16 17.91 17.62 35.53
59 180 Bries Tibo H ASP U14 17.76 17.77 35.53
61 54 Van Houtte Xander H WSK U10 17.76 17.88 35.64
61 176 Cruysberghs Mauro H WSK U14 17.49 18.15 35.64
63 172 Peeters Charlie H ZON U16 17.92 17.79 35.71
64 52 De Kinder Per H WSK U10 18.07 17.95 36.02
65 164 Restiau Tim H WSK U21 17.54 18.49 36.03
66 171 Van hoof Basil H WSK U16 17.96 18.09 36.05
67 168 Kindt Maarten H WSK SEN 18.34 17.77 36.11
68 105 Van Looveren Lis D WSK U14 18.25 17.97 36.22
69 67 De Keersmaecker Amélie D WSK U12 18.19 18.06 36.25
69 110 Knockaert Tosca D ICE SEN 18.54 17.71 36.25
71 102 Dedeyne Ellen D ICE MAS 18.56 17.78 36.34
72 112 Claus Julie D WSK U16 18.23 18.50 36.73
73 177 Detavernier Louie H WSK U14 18.43 18.35 36.78
74 109 Koninckx Micheline D WSK SEN 18.69 18.10 36.79
75 94 Malfet Lara D ZON U16 17.86 19.07 36.93
76 120 Van Brempt Femke D ZON U14 18.38 18.56 36.94
77 51 Van Loon Xander H WSK U10 18.73 18.25 36.98
78 124 Van Zuijlen Emma D YET U21 18.91 18.13 37.04
79 174 De Kinder Lars H WSK U14 18.79 18.50 37.29
80 58 Tilleuil Loïc H WSK U10 18.50 19.09 37.59
81 55 Wilberts Leo H WSK U10 18.76 18.88 37.64
82 170 Van Doorslaer Jan H ZON MAS 19.00 18.69 37.69
83 31 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 18.95 18.78 37.73
84 119 Luyckx Noor D ICE U14 18.88 19.09 37.97
85 38 Bijloos Lilou D ZON U10 19.12 18.86 37.98
86 126 Van Orten Juul D SNV U14 19.28 19.07 38.35
87 106 Vande Gucht Xena D YET U21 19.66 18.84 38.50
88 123 Van Wijmeersch Lore D WSK U16 19.34 19.19 38.53
89 71 Van Damme Elise D WSK U12 19.31 19.58 38.89
90 173 Peeters Ronny H ZON MAS 19.77 19.61 39.38
91 122 Poels Karen D ASP MAS 21.34 18.09 39.43
91 121 Fosté Sam D WSK U14 19.73 19.70 39.43
93 108 Wuyts Hilde D ZON MAS 20.24 19.83 40.07
94 179 Meulders Jules Moritz H WSK U14 20.00 20.19 40.19
94 107 Dietz Hanya D ZON MAS 19.67 20.52 40.19
96 127 Peeters Olivia D ZON U21 20.18 20.05 40.23
97 111 De Bondt Manou D WSK U16 20.27 20.06 40.33
98 175 De Bie Ulrik H ICE MAS 20.80 20.05 40.85
99 183 Renders Gill H ZON SEN 20.51 20.58 41.09
100 59 Depondt Bas H WSK U10 21.13 20.98 42.11
101 143 Joosens Brent H WSK U21 16.09 26.41 42.50
102 115 De Ridder Lieve D ZON MAS 21.43 21.50 42.93
103 69 Hioco Nico D WSK U12 21.14 22.15 43.29
104 118 Versaen Amy Lin D ZON U14 22.01 21.34 43.35
105 53 Bosmans Lucas H WSK U10 21.49 21.91 43.40
106 63 De Vriendt Alice D WSK U12 21.82 21.75 43.57
107 117 Van Pamel Ine D ZON SEN 22.44 21.17 43.61
108 34 Van den Berghe Margaux D WSK U10 22.79 21.31 44.10
109 60 Van Dijck Sem H ZON U10 21.98 22.28 44.26
109 114 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 22.10 22.16 44.26
111 181 De Meulenaere Joseph H ICE U14 24.57 19.70 44.27
112 41 Verniers Marie-Sophie D ZON U10 22.28 22.29 44.57
113 37 Bosmans Maureen D WSK U10 22.44 22.21 44.65
114 66 Celis Noor D WSK U12 22.54 23.18 45.72
115 184 Monheim Manu H WSK U14 23.80 23.14 46.94
116 32 Vereecke Ruby D WSK U10 24.42 23.27 47.69
117 185 Van Lindt Nils H WSK U14 23.40 24.63 48.03
118 178 Brion Paul H ASP MAS 24.44 23.69 48.13
119 186 Van Lindt Koen H WSK MAS 23.90 24.30 48.20
120 40 Van de Velde Polien D WSK U10 24.77 23.97 48.74
121 149 Mannekens Vincent H WSK U21 33.37 16.20 49.57
122 70 Monheim Lio D WSK U12 25.77 24.65 50.42
123 56 Akkermans Arne H ZON U10 24.74 25.84 50.58
124 36 Geerinck Emilia D ASP U10 25.10 25.97 51.07
125 57 Mertens Hayden H WSK U10 36.00 17.08 53.08
126 35 Van Loon Anouk D WSK U10 48.14 34.89 1:23.03
127 134 Brandt Djacomo H ZON U21 16.03 DNF DNF
128 116 Baert Olivia D WSK U14 DSQ 19.58 DSQ
129 187 Geukens Axel H SNV SEN DSQ 23.53 DSQ
130 113 De Backer Maaike D WSK SEN 18.68 DSQ DSQ
131 33 Brouwers Liezle D WSK U10 DSQ 25.03 DSQ
132 84 Baetens Stan H ASP U12 20.10 DSQ DSQ
133 39 Tilleuil Axelle D WSK U10 DNS DNS DNS
133 64 D'haemer Luca D ASP U12 DNS DNS DNS