Uitslag: Heenronde Yeti 2015-2016 24/10/2015

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 65 Bastiaens Jorn H CAS SEN 10.89 11.06 21.95
2 66 Vercammen Xander H ASP U21 11.35 11.15 22.50
3 69 Legrand Jordy H ZON U21 11.06 11.97 23.03
4 72 De Cock Timothy H CAS SEN 11.07 12.08 23.15
5 68 Patteet Giovanni H ZON U21 11.53 12.01 23.54
6 71 Dutrieux Maxime H YET U21 11.64 12.01 23.65
7 70 Peeters Herbert H YET MAS 11.68 11.98 23.66
8 73 Delaude Allan H CAS U21 11.82 12.18 24.00
9 37 Elskens Jana D YET U21 11.71 12.44 24.15
10 76 De Decker Yoeri H CAS U16 12.19 12.03 24.22
11 74 Heremans Paul H ZON U21 11.99 12.28 24.27
12 77 Vandenbroucke Robbe H CAS U16 12.25 12.03 24.28
13 75 Boumans Santi H SNV U16 12.07 12.24 24.31
14 78 Vandevelde Théo H CAS U21 12.21 12.61 24.82
15 1 Kerkhofs Nore D SNV U12 12.06 13.22 25.28
16 79 Yernault Quentin H BSKI SEN 12.43 12.89 25.32
17 81 Mathijs Frederick H YET SEN 12.51 13.05 25.56
17 80 Van Ceulebroeck Dries H SNV U16 12.55 13.01 25.56
19 39 Vandenbogaerde Amber D ICE U14 12.64 13.01 25.65
20 15 Smet Christophe H CAS U12 12.59 13.07 25.66
21 82 Cuijl Bjorn H YET SEN 13.33 12.37 25.70
22 83 Vandevelde Franklin H CAS U14 12.73 13.03 25.76
23 84 Van Stevens Dries H ZON SEN 12.86 13.04 25.90
24 43 Praast Birthe D ASP U14 13.07 13.08 26.15
25 40 Caremans Jana D ZON U14 12.98 13.18 26.16
26 85 Cloostermans Gianni H AST U16 13.17 13.02 26.19
27 16 Vervloet Mattiece H ZON U12 12.55 13.67 26.22
28 88 Cools Liam H AST U16 13.32 13.09 26.41
29 86 Hanssens Tibo H CAS U16 13.14 13.31 26.45
30 41 De Wael Chiara D CAS U21 12.91 13.57 26.48
31 17 Kuylen Nando H CAS U12 12.79 13.81 26.60
32 42 Schelfhaut Ilana D ZON U16 13.29 13.48 26.77
33 87 Claes Justin H ZON U16 13.62 13.32 26.94
34 2 Van Puyvelde Naya D SNV U12 13.24 13.89 27.13
35 89 Werckx Jarne H SNV U14 13.81 13.45 27.26
36 90 Cannaerts Arthur H ZON U14 13.44 13.88 27.32
37 91 Lammens Steven H SST MAS 13.09 14.38 27.47
38 44 Werckx Eline D SNV U16 13.65 13.96 27.61
39 45 Verstrepen Laura D CAS U21 13.46 14.18 27.64
40 92 Van Eeckhoven Thomas H ASP U16 13.62 14.19 27.81
41 93 Dirckx Roel H ZON U21 13.94 13.89 27.83
42 46 Bourbon Fien D SNV U14 13.73 14.22 27.95
43 18 Brandt Djacomo H ZON U12 13.44 14.57 28.01
44 94 Cousyns Zidane H ZON U21 13.81 14.22 28.03
45 47 Boon Jana D ZON U21 13.76 14.28 28.04
46 95 Bruers Quillan H ASP U14 13.78 14.38 28.16
47 49 Thys Kato D ZON U16 14.13 14.07 28.20
48 96 Craenen Gerry H YET MAS 14.00 14.44 28.44
49 97 De Hondt Ken H ASP MAS 14.35 14.18 28.53
50 48 Boumans Mayté D SNV U14 14.12 14.62 28.74
51 98 De Brauwer Niels H ASP U14 14.23 14.76 28.99
52 101 De Nutte Matthias H ASP U16 14.06 14.95 29.01
53 102 Maas Jentse H ZON U14 14.04 15.19 29.23
54 19 Jamin Lukas H SNV U10 13.95 15.39 29.34
55 3 Van Hassel Maïté D SNV U12 13.99 15.39 29.38
56 50 Van Den Bosch Louise D ZON U21 14.15 15.28 29.43
57 99 Thys Patrick H ZON MAS 14.87 14.59 29.46
58 51 Van Eeckhoven Julie D ASP U14 14.43 15.04 29.47
59 100 Cools Xander H AST U14 14.62 14.87 29.49
60 103 Joosens Brent H ASP U16 14.63 15.23 29.86
61 104 Van De Ven Thomas H ZON U16 14.51 15.44 29.95
62 20 Appels Siebe H SNV U10 14.03 15.99 30.02
63 4 Vandaele Julie D SNV U10 14.67 15.45 30.12
64 6 Appels Anse D SNV U10 14.74 16.08 30.82
65 105 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 15.23 15.78 31.01
66 21 Van Eeckhoven Alexander H ASP U12 15.08 16.04 31.12
67 52 Boon Kato D ZON U16 15.77 15.46 31.23
68 5 Hermans Sam D ZON U12 15.08 16.36 31.44
69 53 De Deckere Saartje D AST U14 15.54 15.93 31.47
70 106 Van Dyck Johan H ZON MAS 15.64 16.42 32.06
71 107 Van Stevens Dirk H ZON MAS 15.47 16.82 32.29
72 54 De Deckere Stephanie D ZON SEN 15.87 16.55 32.42
73 22 De Wachter Senne H YET U10 15.19 17.28 32.47
74 108 Cousyns Mickel H ZON MAS 15.88 16.74 32.62
75 23 Maas Jorrit H ZON U12 15.05 17.79 32.84
76 109 Hernou Jelle H YET U14 16.27 16.97 33.24
77 24 Appels Seppe H SNV U12 16.27 18.09 34.36
78 55 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 17.29 17.53 34.82
79 25 Bries Tibo H YET U10 17.29 18.08 35.37
80 110 Malfet Dimitri H ZON MAS 18.24 17.83 36.07
81 26 Gurny Brent H ZON U12 17.36 19.37 36.73
82 27 Bellens Siebe H ZON U10 18.46 19.77 38.23
83 56 Mallaerts Wendy D AST MAS 18.67 19.87 38.54
84 7 Smout Charlotte D ZON U10 18.79 22.37 41.16
85 111 Koerber Seth H ZON U16 13.75 29.07 42.82
86 8 Penne Inez D YET U12 23.32 24.58 47.90
87 28 Schaillée Bavo H YET U10 25.52 22.87 48.39
88 9 Hoton Sarah D YET U12 30.48 29.16 59.64
89 29 Dusart Victorius H YET U10 DNF DNF DNF
89 120 Van Den Eynde Sam H ZON U21 DNF DNF DNF
91 61 Spoelders Noa D ASP U14 16.51 DNF DNF
92 12 Moris Cécile D ZON U10 DNF DNF DNF
92 10 Vandekeere Ella D YET U10 DNF DNF DNF
94 112 Van Daele Lennart H SNV U16 11.53 DNF DNF
95 11 Esselens Cathoo D YET U10 DNF DNF DNF
96 115 Thys Noah H AST U16 14.86 DSQ DSQ
97 114 Bauwens Nicolas H SST U21 14.68 DSQ DSQ
98 57 Van Damme Margot D ASP U16 DSQ DSQ DSQ
98 33 Audenaert Emile H YET U12 DSQ DSQ DSQ
98 34 Jullian Benjamin Lens H ZON U12 DSQ DSQ DSQ
98 32 Audenaert Jules H YET U10 DSQ DSQ DSQ
98 119 Dom Robbe H CAS U16 DSQ DSQ DSQ
103 13 Vandeweyer Lisa D SNV U12 14.83 DSQ DSQ
104 14 Malfet Lara D ZON U12 16.47 DSQ DSQ
105 35 Vandeweyer Matisse H SNV U10 17.76 DSQ DSQ
106 36 Maes Keano H ZON U12 13.64 DSQ DSQ
107 63 Frans Affi D YET U16 14.63 DSQ DSQ
108 62 Matoshi Dora D ZON U16 15.77 DSQ DSQ
109 118 Van Den Eynde Matthias H YET SEN DSQ DSQ DSQ
110 116 Thielens Johan H YET MAS 16.78 DSQ DSQ
111 64 Mollin Axelle D CAS U16 11.72 DSQ DSQ
112 117 Bosmans Vince H YET U21 DNS DNS DNS
112 60 Smet Evelyn D ZON SEN DNS DNS DNS
112 30 Schaillée Wout H YET U12 DNS DNS DNS
112 31 Dillen Mathias H ZON U12 DNS DNS DNS
112 58 Martens Sophie D ZON U16 DNS DNS DNS
112 59 Schaillée Ines D YET U14 DNS DNS DNS