Uitslag: Heenronde Yeti 2016-2017 15/10/2016

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 78 Dutrieux Maxime H YET SEN 12.00 10.97 22.97
2 70 Van Den Eynde Sam H ZON U21 11.98 11.03 23.01
3 73 Mertens Mats H ZON U21 12.66 11.19 23.85
4 94 Cuijl Bjorn H YET MAS 12.41 11.53 23.94
4 71 Vandevelde Théo H CAS U21 12.66 11.28 23.94
6 72 Dom Robbe H CAS U21 12.46 11.94 24.40
7 84 Patteet Giovanni H ZON U21 13.09 11.39 24.48
8 17 Van Puyvelde Naya D SNV U12 12.79 11.87 24.66
9 87 Hanssens Tibo H CAS U16 13.06 11.88 24.94
10 43 Elskens Jana D YET SEN 13.00 11.97 24.97
11 82 Legrand Jordy H ZON U21 13.59 11.45 25.04
12 30 Smet Christophe H CAS U12 13.42 11.81 25.23
13 77 Vandevelde Franklin H CAS U14 13.41 11.88 25.29
14 80 Bruers Quillan H ASP U16 13.18 12.17 25.35
15 90 Yernault Quentin H BSKI SEN 13.62 11.74 25.36
16 44 De Wael Chiara D CAS U21 13.28 12.11 25.39
17 88 Mathijs Frederick H YET SEN 13.24 12.24 25.48
18 75 Van Stevens Dries H ZON SEN 13.37 12.18 25.55
18 49 Praast Birthe D ASP U16 13.65 11.90 25.55
20 83 Heremans Paul H ZON U21 13.36 12.36 25.72
21 93 Maas Jentse H CAS U16 13.74 12.04 25.78
22 103 Vervloet Mattiece H ZON U14 13.37 12.84 26.21
23 51 Caremans Jana D CAS U16 13.78 12.46 26.24
24 86 Koerber Seth H ZON U16 13.75 12.70 26.45
25 41 Van Stevens Nele D ZON MAS 14.18 12.45 26.63
26 106 De Knock Josse H YET U21 14.04 12.60 26.64
27 50 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 14.29 12.48 26.77
28 53 Schelfhaut Ilana D ZON U21 14.03 12.75 26.78
29 15 Vandaele Julie D SNV U12 14.35 12.46 26.81
29 102 Kuylen Nando H CAS U14 14.09 12.72 26.81
31 59 Kerkhofs Nore D SNV U14 14.07 12.86 26.93
32 46 Boumans Mayté D SNV U14 14.06 12.98 27.04
33 25 Bollen Max H SNV U12 13.99 13.17 27.16
34 74 Bauwens Nicolas H SST U21 14.20 13.11 27.31
35 92 Van De Ven Thomas H CAS U16 14.30 13.03 27.33
36 42 Boon Jana D ZON U21 14.19 13.16 27.35
37 85 De Brauwer Niels H BST U16 14.66 12.75 27.41
38 18 Vandeweyer Lisa D SNV U12 14.31 13.17 27.48
39 52 Van Eeckhoven Julie D BST U14 14.39 13.13 27.52
40 26 Maas Jorrit H CAS U12 14.61 12.95 27.56
41 54 Spoelders Noa D ASP U14 14.24 13.54 27.78
42 105 De Vos Arthur H YET U16 14.29 13.66 27.95
43 95 Craenen Gerry H YET MAS 14.41 13.87 28.28
44 20 Hermans Sam D ZON U12 14.72 13.57 28.29
45 91 Lammens Steven H SST MAS 14.44 13.89 28.33
46 58 Van Hassel Maïté D SNV U14 14.89 13.64 28.53
47 96 Bosmans Vince H YET U21 15.05 13.60 28.65
48 45 Boon Kato D ZON U21 15.10 13.83 28.93
49 10 Bellens Siebe H ZON U10 15.30 14.12 29.42
50 14 Mannès Robin H SNV U10 15.91 14.02 29.93
51 24 Van Eeckhoven Alexander H BST U12 16.11 13.98 30.09
52 21 Malfet Lara D ZON U12 16.67 15.08 31.75
53 16 Mannès Clémentine D SNV U12 17.24 15.15 32.39
54 13 Van Brempt Robbe H ZON U10 17.41 15.32 32.73
55 2 Smout Charlotte D ZON U10 17.92 15.42 33.34
56 55 Martens Sophie D ZON U21 17.57 15.92 33.49
57 29 Stander Louis H BST U12 18.81 15.94 34.75
58 60 Musiek Emma D SNV U14 18.75 16.26 35.01
59 98 Malfet Dimitri H ZON MAS 18.44 17.10 35.54
60 89 Joosens Brent H BST U16 13.84 22.99 36.83
61 48 Mallaerts Wendy D AST MAS 19.31 18.00 37.31
62 3 De Vos Manon D YET U10 20.34 18.94 39.28
63 19 De Decker Jill D BST U12 20.32 18.99 39.31
64 11 De Wachter Wannes H YET U10 21.13 19.39 40.52
65 5 Bauwens Axelle D SST U10 23.90 16.86 40.76
66 27 Molenberghs Ruben H ZON U12 21.70 20.84 42.54
67 6 Moris Cécile D ZON U10 22.79 25.18 47.97
68 28 Oberlander Spencer H YET U12 25.20 23.20 48.40
69 97 Gysels Bruno H BST SEN 22.57 48.00 1:10.57
70 100 De Bie Louis H ZON U14 52.71 28.71 1:21.42
71 107 Craenen Niels H YET MAS DNF DNF DNF
72 99 Hernou Jelle H YET U16 15.48 DNF DNF
73 4 Gurny Kato D ZON U10 DSQ 24.12 DSQ
74 81 De Decker Yoeri H CAS U21 12.20 DSQ DSQ
75 101 Denys Jules H ZON U14 DSQ DSQ DSQ
76 8 Bries Tibo H YET U10 DSQ 13.92 DSQ
77 23 Gurny Brent H ZON U12 19.52 DSQ DSQ
78 56 Van Nuffelen Jill D ZON U16 13.86 DSQ DSQ
79 22 Akdemiz Ilyas H YET U12 DSQ DSQ DSQ
80 76 Greefs Sam H SNV SEN 11.99 DSQ DSQ
81 1 Vandekeere Ella D YET U10 DSQ DSQ DSQ
81 9 Musiek Victor H SNV U10 DSQ DSQ DSQ
83 57 Gordts Loewieze D YET U21 DSQ 16.23 DSQ