Uitslag: Heenronde Yeti 2019-2020 12/10/2019

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 70 Legrand Jordy H ZON U21 10.18 11.28 21.46
2 71 Greefs Sam H SNV SEN 10.60 11.45 22.05
3 78 De Brauwer Niels H WSK U21 10.91 11.56 22.47
4 74 Brandt Djacomo H ZON U16 11.03 11.45 22.48
5 79 Craenen Niels H YET MAS 10.79 12.25 23.04
6 76 Kuylen Nando H CAS U16 11.42 12.43 23.85
7 83 Heremans Paul H WSK SEN 11.29 12.70 23.99
8 120 Bellens Siebe H ZON U12 12.40 11.69 24.09
9 82 Van Eeckhoven Alexander H WSK U16 11.52 12.86 24.38
10 73 Dillen Mathias H ZON U16 11.67 12.95 24.62
11 51 Bos Sanne D ZON SEN 11.97 12.69 24.66
12 81 Denys Jules H ZON U21 11.82 13.26 25.08
13 121 Bries Tibo H ASP U12 12.81 12.45 25.26
14 72 Bosmans Vince H YET U21 11.86 13.60 25.46
15 90 Moons Arsen H ASP U14 12.21 13.31 25.52
16 42 Boeckstens Xandrina D WSK SEN 12.44 13.54 25.98
17 117 Smout Charlotte D ZON U12 13.47 12.68 26.15
17 85 Maas Jorrit H CAS U16 12.75 13.40 26.15
19 118 Van Brempt Femke D ZON U12 13.52 13.02 26.54
20 47 Moris Cécile D ZON U14 13.24 13.87 27.11
21 52 Geerinck Emma D ZON U14 13.09 14.12 27.21
22 46 De Decker Jill D WSK U16 12.91 14.54 27.45
23 44 Vande Gucht Xena D YET U21 12.85 14.76 27.61
24 93 Bastien Leon H ZON U14 13.81 14.26 28.07
25 111 D'haemer Luca D ASP U12 14.83 13.51 28.34
26 119 Baiverlin Ferre H SNV U12 13.94 14.58 28.52
27 91 Van Brempt Robbe H ZON U14 12.57 16.40 28.97
28 95 Craenen Gerry H YET MAS 14.19 14.86 29.05
29 88 De Bie Louis H ZON U21 13.65 15.58 29.23
30 45 Malfet Lara D ZON U16 14.05 15.33 29.38
31 116 Gurny Kato D ZON U12 15.59 14.29 29.88
32 108 Scheepens Philippe H SNV U10 15.98 14.83 30.81
33 49 Wauters Nyah D ZON U16 15.50 15.87 31.37
34 41 Van Looveren Flo D WSK U16 15.55 16.09 31.64
35 86 Denys Jeff H ZON U16 15.22 16.91 32.13
36 40 Van Looveren Lis D WSK U14 15.94 17.01 32.95
37 50 Vanheerentals Mireille D WSK MAS 16.16 17.63 33.79
38 106 Van Houtte Xander H WSK U10 17.33 16.77 34.10
39 53 De Bondt Manou D WSK U14 16.99 17.38 34.37
40 94 Malfet Dimitri H ZON MAS 17.39 18.82 36.21
41 43 De Ridder Lieve D ZON MAS 20.79 21.65 42.44
42 113 Bourguignon Joy D YET U12 23.46 20.99 44.45
43 114 De Beys Elina D YET U12 22.40 22.14 44.54
44 104 De Kinder Per H WSK U10 23.38 22.31 45.69
45 109 Tollens Sebastian H CAS U10 24.61 22.83 47.44
46 48 Van Pamel Ine D ZON SEN 23.96 25.26 49.22
47 122 Tollens Alexander H CAS U12 14.98 1:02.07 1:17.05
48 87 De Wachter Senne H YET U14 DNF DNF DNF
48 84 De Vos Arthur H YET U21 DNF DNF DNF
50 89 Oberlander Spencer H YET U16 DSQ 19.30 DSQ
51 92 De Kinder Lars H WSK U14 DSQ 18.33 DSQ
52 80 Dutrieux Maxime H YET SEN DSQ DSQ DSQ
53 75 Van Den Eynde Sam H ZON SEN DSQ 11.15 DSQ
54 77 Patteet Giovanni H ZON SEN DSQ 12.03 DSQ
55 100 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 DSQ 18.48 DSQ
56 115 De Vos Manon D YET U12 DSQ 13.37 DSQ
57 105 Mertens Hayden H WSK U10 32.03 DSQ DSQ
58 107 Bastien James H ZON U10 DSQ 16.83 DSQ
59 112 Vandekeere Ella D YET U12 DSQ DSQ DSQ
60 102 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 DSQ 18.00 DSQ
61 101 Bourguignon Naomi D YET U10 DSQ 22.84 DSQ
62 103 Crommentuijn Noah H SNV U10 DNS DNS DNS
62 110 Cruysberghs Ella D WSK U12 DNS DNS DNS