Uitslag: Heenronde Zondal 2020-2021 12/09/2020

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 120 Alaerts Xan H WSK SEN 15.27 14.97 30.24
2 123 Legrand Jordy H WSK SEN 15.61 15.53 31.14
3 112 De Nutte Matthias H WSK U21 15.94 15.73 31.67
4 122 Brandt Djacomo H ZON U21 15.89 15.95 31.84
5 114 Patteet Giovanni H WSK SEN 16.13 15.97 32.10
6 119 Cloostermans Gianni H ASP U21 16.23 15.97 32.20
7 121 Cousyns Zidane H ZON SEN 16.16 16.12 32.28
8 113 De Brauwer Niels H WSK U21 16.34 15.97 32.31
9 125 Depondt Bram H WSK U21 16.39 16.00 32.39
10 127 Dillen Mathias H ZON U21 16.39 16.01 32.40
11 136 Roels Jack H WSK U21 16.50 16.02 32.52
12 118 Van Eeckhoven Alexander H WSK U16 16.24 16.30 32.54
12 117 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 17.33 15.21 32.54
14 71 Bos Sanne D ZON SEN 16.35 16.22 32.57
15 135 Celis Ruben H WSK U21 16.50 16.13 32.63
16 116 Van Orten Stef H SNV U16 16.45 16.48 32.93
17 126 Stander Louis H WSK U16 16.74 16.20 32.94
18 128 Van Stevens Dries H ZON MAS 16.63 16.61 33.24
19 129 Commerman Rik H ZON U16 16.91 16.60 33.51
20 77 Van Stevens Nele D ZON MAS 16.76 16.97 33.73
20 75 Elskens Jana D YET SEN 16.95 16.78 33.73
22 131 Van Brempt Robbe H ZON U14 16.92 16.84 33.76
23 78 Van Eeckhoven Julie D WSK U21 16.95 16.97 33.92
24 142 Mathijs Frederick H YET SEN 17.00 16.94 33.94
25 132 Moons Arsen H ASP U14 17.08 17.00 34.08
26 111 Vlaeymans Kevin H ZON SEN 17.23 16.87 34.10
27 79 De Deckere Saartje D ASP U21 17.14 16.97 34.11
28 137 Gurny Brent H ZON U16 17.19 16.95 34.14
29 130 Geerinck Mikolaj H ASP U16 17.10 17.08 34.18
30 74 Vandesande Britt D SST U21 17.40 16.82 34.22
31 133 Vlaeymans Robin H ZON U21 17.08 17.27 34.35
32 82 Geerinck Emma D ZON U14 17.42 17.30 34.72
33 115 Joosens Brent H WSK U21 17.16 17.68 34.84
34 139 Denys Jeff H ZON U16 17.37 17.54 34.91
35 86 Boon Jana D ZON SEN 17.67 17.37 35.04
36 167 Bellens Siebe H ZON U14 17.55 17.76 35.31
37 52 Fosté Cas H WSK U12 17.73 17.62 35.35
38 144 Vanfleteren Leon H ICE U16 17.83 17.67 35.50
39 143 De Hondt Ken H WSK MAS 17.76 17.77 35.53
40 141 Bastien Leon H ZON U14 17.99 17.68 35.67
41 39 Van De Maele Rozemie D ICE U12 17.82 17.95 35.77
42 81 Caremans Jana D ZON U21 17.87 17.94 35.81
43 62 Baiverlin Ferre H SNV U12 17.96 17.89 35.85
44 140 Restiau Tim H WSK U21 17.87 17.99 35.86
45 85 De Decker Jill D WSK U16 17.99 17.88 35.87
46 145 Kindt Maarten H WSK SEN 17.95 17.98 35.93
47 134 Depondt Baue H WSK U21 18.03 18.01 36.04
48 54 Van den Bogaert Lars H ICE U12 18.03 18.07 36.10
49 33 Van De Maele Riet D ICE U12 18.18 18.20 36.38
50 80 Malfet Lara D ZON U16 18.29 18.22 36.51
51 104 Smout Charlotte D ZON U14 18.19 18.44 36.63
51 65 Obbers Warre H WSK U12 18.16 18.47 36.63
53 73 Moris Cécile D ZON U14 18.34 18.33 36.67
54 37 Wilberts Giulia D WSK U12 18.30 18.45 36.75
54 109 Van Zuijlen Emma D YET U21 18.43 18.32 36.75
56 76 Finotto Lise D WSK SEN 18.55 18.21 36.76
57 61 Vandebuerie Elijah H ICE U12 18.48 18.40 36.88
58 158 Detavernier Louie H WSK U14 18.44 18.47 36.91
58 157 Cruysberghs Mauro H WSK U14 18.42 18.49 36.91
60 56 Baert Julian H WSK U12 18.44 18.50 36.94
61 152 Op de Beeck Mats H ZON U21 18.51 18.45 36.96
62 63 Bastien James H ZON U12 18.45 18.55 37.00
63 51 Olyslagers Arthur H ICE U12 18.49 18.56 37.05
64 91 Knockaert Tosca D ICE SEN 18.72 18.39 37.11
65 162 Bries Tibo H ASP U14 18.60 18.83 37.43
66 38 Dols Seth D SNV U12 18.83 18.62 37.45
67 18 De Keyzer Sikolé H SNV U10 18.64 18.88 37.52
68 72 Van Looveren Lis D WSK U14 18.37 19.20 37.57
68 84 Van Looveren Flo D WSK U16 18.84 18.73 37.57
70 151 Peeters Charlie H ZON U16 19.14 18.47 37.61
71 148 Broos Olivier H WSK U14 18.82 18.83 37.65
72 147 Bosmans Vince H YET SEN 18.93 18.89 37.82
73 41 D'haemer Luca D ASP U12 18.97 18.99 37.96
74 21 De Kinder Per H WSK U10 19.04 18.95 37.99
75 83 Dedeyne Ellen D ICE MAS 19.07 18.98 38.05
76 90 Koninckx Micheline D WSK SEN 19.06 19.08 38.14
77 66 Vernelen Jules H WSK U12 19.00 19.16 38.16
78 154 De Kinder Lars H WSK U14 19.22 19.21 38.43
79 31 Paesen Lena D SNV U12 19.28 19.23 38.51
80 34 De Keersmaecker Amélie D WSK U12 19.39 19.14 38.53
81 12 Van Houtte Xander H WSK U10 19.10 19.58 38.68
82 149 Van Doorslaer Jan H ZON MAS 19.30 20.13 39.43
83 107 Van Brempt Femke D ZON U14 19.50 19.94 39.44
84 11 Wilberts Leo H WSK U10 19.90 20.22 40.12
84 87 Vande Gucht Xena D YET U21 20.57 19.55 40.12
86 58 Hoebus Karel H ZON U12 20.17 20.19 40.36
87 89 Wuyts Hilde D ZON MAS 20.07 20.60 40.67
88 161 De Meulenaere Joseph H ICE U14 20.56 20.15 40.71
89 6 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 20.79 20.31 41.10
90 36 Van Damme Elise D WSK U12 20.47 20.74 41.21
91 96 Baert Olivia D WSK U14 20.46 20.81 41.27
92 102 Van Orten Juul D SNV U14 20.86 20.56 41.42
93 106 Luyckx Noor D ICE U14 21.12 20.40 41.52
94 20 Van Loon Xander H WSK U10 20.82 20.84 41.66
95 166 Meulders Jules Moritz H WSK U14 20.92 20.82 41.74
95 88 Dietz Hanya D ZON MAS 20.92 20.82 41.74
97 5 Bijloos Lilou D ZON U10 20.35 21.49 41.84
98 153 Peeters Ronny H ZON MAS 21.26 20.98 42.24
99 64 Baetens Stan H ASP U12 21.47 21.03 42.50
100 155 De Bie Ulrik H ICE MAS 21.56 21.00 42.56
101 55 Lintermans Mats H SNV U12 22.44 21.04 43.48
102 103 Versaen Amy Lin D ZON U14 22.16 21.98 44.14
103 156 Vervaecke Alain H ZON MAS 21.83 22.33 44.16
104 95 De Ridder Lieve D ZON MAS 22.00 22.26 44.26
105 164 Renders Gill H ZON SEN 22.40 21.91 44.31
106 14 Jannis Thibaut H SNV U10 22.06 22.34 44.40
107 4 Wolput Mette D ZON U10 22.40 22.39 44.79
108 98 Van Pamel Ine D ZON SEN 22.48 22.46 44.94
109 105 Gobert Myrthe D ZON U21 23.59 23.38 46.97
110 159 Van Loon Gilles H WSK MAS 24.18 23.04 47.22
111 1 Verniers Marie-Sophie D ZON U10 23.91 24.15 48.06
112 60 Van Tendeloo Felix H ZON U12 24.64 23.91 48.55
113 19 Hoebus Lukas H ZON U10 24.33 24.32 48.65
114 15 Van Dijck Sem H ZON U10 25.14 25.15 50.29
115 168 Geukens Axel H SNV SEN 25.28 25.22 50.50
116 10 Van den Berghe Margaux D WSK U10 25.49 25.40 50.89
117 163 Van Lindt Koen H WSK MAS 25.31 25.60 50.91
118 165 Van Lindt Nils H WSK U14 25.93 25.03 50.96
119 23 Depondt Bas H WSK U10 26.13 24.85 50.98
120 92 De Bondt Manou D WSK U16 29.84 21.52 51.36
121 108 Fosté Sam D WSK U14 30.24 21.39 51.63
122 101 Poels Karen D ASP MAS 32.24 19.62 51.86
123 3 Geerinck Emilia D ASP U10 26.40 25.94 52.34
124 40 Celis Noor D WSK U12 26.15 27.48 53.63
125 8 Van Tichelen Sam D ZON U10 27.34 26.65 53.99
126 146 De Bevere Arthur H WSK U21 37.08 17.46 54.54
127 2 Wolput Emme D ZON U10 27.54 28.08 55.62
128 53 Van Assche Seb H ZON U12 28.60 27.42 56.02
129 13 Akkermans Arne H ZON U10 30.61 30.10 1:00.71
130 94 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 24.08 57.68 1:21.76
131 9 Houet Sofie D ZON U10 DNF 33.28 DNF
132 16 Mertens Hayden H WSK U10 DSQ 19.88 DSQ
133 7 Vereecke Ruby D WSK U10 DSQ 26.48 DSQ
134 17 Jannis Pieter H SNV U10 DSQ DSQ DSQ
135 35 Cruysberghs Ella D WSK U12 18.37 DSQ DSQ
136 99 Van Wijmeersch Lore D WSK U16 38.11 DSQ DSQ
137 100 Peeters Olivia D ZON U21 20.42 DSQ DSQ
138 160 Brion Paul H ASP MAS 26.38 DSQ DSQ
139 32 De Meulenaere Olivia D ICE U12 19.03 DSQ DSQ
140 22 Tilleuil Loïc H WSK U10 19.87 DSQ DSQ
141 124 Vervloet Mattiece H ZON U21 15.82 DSQ DSQ
142 57 Van den Bogaert Robin H ICE U12 DNS DNS DNS