Uitslag: Heenronde skicup Vlaanderen Casablanca 02/09/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 106 Van Daele Lennart H SNV U21 18.92 16.99 35.91
2 103 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 18.87 17.23 36.10
3 113 Greefs Sam H SNV SEN 19.30 17.06 36.36
4 102 Legrand Jordy H ZON U21 19.96 18.24 38.20
5 119 Cloostermans Gianni H AST U21 20.25 18.40 38.65
6 64 Roggeman Sara D AST U21 20.36 19.11 39.47
7 60 Mollin Axelle D CAS U21 21.02 18.77 39.79
8 56 Praast Birthe D ASP U16 20.93 19.20 40.13
9 117 Kuylen Nando H CAS U14 20.68 19.52 40.20
10 62 De Wael Chiara D SNV U21 21.40 18.88 40.28
11 115 Patteet Giovanni H ZON U21 22.10 18.36 40.46
12 65 Elskens Jana D YET SEN 21.18 19.54 40.72
13 41 Bouas Christos H SNV U12 21.49 19.28 40.77
14 52 Kerkhofs Nore D SNV U14 21.47 19.32 40.79
15 92 Van Puyvelde Naya D SNV U14 21.27 19.92 41.19
16 109 Dutrieux Maxime H YET SEN 22.69 18.67 41.36
17 120 Werckx Jarne H SNV U16 21.31 20.15 41.46
18 68 Bourbon Fien D SNV U16 21.56 19.92 41.48
19 101 Bauwens Nicolas H SST U21 21.89 19.76 41.65
20 126 Baeten Viktor H SNV U16 22.00 19.88 41.88
21 67 Vandesande Britt D SST U16 21.61 20.44 42.05
22 118 Catry Maxime H ICE U21 21.66 20.40 42.06
23 21 Vandaele Julie D SNV U12 21.93 20.15 42.08
24 66 De Deckere Saartje D AST U16 21.82 20.33 42.15
25 154 Smet Christophe H CAS U14 21.46 20.75 42.21
26 54 Schelfhaut Ilana D ZON U21 22.30 19.97 42.27
27 134 Thys Noah H AST U21 22.14 20.25 42.39
28 61 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 21.99 20.58 42.57
29 145 Bouas Ioannis H SNV U14 21.99 20.64 42.63
30 40 Van Orten Stef H SNV U12 21.89 20.75 42.64
31 123 Maas Jentse H CAS U16 22.65 20.04 42.69
32 36 Scheepens Jeffrey H SNV U12 22.04 20.66 42.70
33 2 Appels Anse D SNV U10 21.91 20.87 42.78
34 43 Appels Siebe H SNV U12 22.20 20.60 42.80
35 51 Boumans Mayté D SNV U16 22.54 20.30 42.84
36 141 Wendelen Matthias H SNV U21 22.36 20.84 43.20
37 132 Cools Xander H AST U16 22.32 20.93 43.25
38 72 Bos Sanne D ZON U21 21.96 21.34 43.30
39 146 Appels Seppe H SNV U14 22.55 20.83 43.38
40 128 Van De Ven Thomas H CAS U21 23.02 20.39 43.41
41 15 Tollens Alexander H CAS U10 22.43 21.00 43.43
42 71 Van Hassel Maïté D SNV U14 23.04 20.53 43.57
43 34 De Maeijer Emiel H CAS U12 22.58 21.32 43.90
44 32 Jamin Lukas H SNV U12 22.73 21.21 43.94
45 74 Van Huffel Sophie D AST U21 23.26 21.13 44.39
46 69 Van Nuffelen Jill D ZON U21 23.53 21.01 44.54
47 148 Maas Jorrit H CAS U14 23.15 21.50 44.65
48 122 De Nutte Matthias H WSK U21 23.00 22.05 45.05
49 23 Bauwens Axelle D SST U12 22.70 22.38 45.08
50 37 Raman Ryan H CAS U12 23.43 22.13 45.56
51 31 Van Brempt Robbe H ZON U12 24.56 21.02 45.58
52 93 De Caesemaeker Enya D ASP U16 23.85 21.86 45.71
53 147 Coppelmans Niels H SNV U14 24.14 21.62 45.76
54 70 Boon Kato D ZON U21 23.83 21.95 45.78
55 129 Vlaeymans Kevin H ZON U21 24.17 21.91 46.08
56 16 Bries Tibo H YET U10 23.91 22.37 46.28
57 75 Mannekens Sarah D WSK U21 24.22 22.33 46.55
58 140 Dillen Mathias H ZON U14 24.59 22.03 46.62
59 33 Dejonckheere Gilles H ICE U12 24.22 22.67 46.89
60 91 Wauters Nyah D CAS U14 23.87 23.04 46.91
61 150 Geerinck Mikolaj H AST U14 24.72 22.26 46.98
62 1 Dols Seth D SNV U10 24.71 22.53 47.24
63 86 Vandeweyer Lisa D SNV U14 24.48 22.90 47.38
64 130 Lammens Steven H SST MAS 24.72 22.71 47.43
65 6 Smout Charlotte D ZON U10 23.94 23.74 47.68
65 76 Musiek Emma D SNV U14 24.73 22.95 47.68
67 19 Bynens Damiaan H SNV U10 25.35 22.43 47.78
68 111 Heremans Paul H ZON U21 23.27 24.69 47.96
69 155 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 25.49 23.38 48.87
70 133 De Picker Kean H CAS U16 28.67 20.21 48.88
71 22 Moris Cécile D ZON U12 25.78 23.45 49.23
72 80 Martens Sophie D CAS U21 25.43 24.32 49.75
73 77 Caron Emily D ZON SEN 26.13 24.09 50.22
74 81 Mallaerts Wendy D AST MAS 26.12 24.44 50.56
75 131 Tinck Stefan H ZON MAS 27.80 22.79 50.59
76 78 Van Den Brande Linde D WSK U16 26.24 24.46 50.70
77 17 Baiverlin Ferre H SNV U10 26.09 24.62 50.71
78 11 Scheepens Philippe H SNV U10 26.71 24.71 51.42
79 35 Deroose Daan H ICE U12 26.50 25.15 51.65
80 55 Spoelders Noa D ASP U16 32.54 19.58 52.12
81 88 De Decker Jill D WSK U14 26.68 25.61 52.29
82 89 Wattez Manon D ICE U14 26.87 25.57 52.44
83 90 Flamee Ellen D CAS U14 27.40 25.25 52.65
84 79 Vermeire Jolien D CAS U21 27.92 24.75 52.67
85 151 Vanfleteren Leon H ICE U14 26.82 26.45 53.27
86 116 Depondt Bram H ICE U16 22.01 31.36 53.37
87 82 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 28.12 26.30 54.42
88 38 Bogaerts Robbe H ZON U12 29.10 26.10 55.20
89 73 Caron Amber D ZON U21 26.25 29.25 55.50
90 5 Van Brempt Femke D ZON U10 28.61 28.13 56.74
91 149 Baeten Emiel H SNV U14 33.53 23.75 57.28
92 83 Dejonckheere Britt D ICE U14 29.05 28.48 57.53
93 14 Musiek Victor H SNV U10 29.65 28.09 57.74
94 135 Depondt Baue H ICE U16 26.95 32.36 59.31
95 24 Geerinck Emma D ZON U12 27.01 33.48 1:00.49
96 137 Brandt Djacomo H ZON U14 25.28 35.22 1:00.50
97 12 Theys Jack H SNV U10 31.15 29.70 1:00.85
98 138 Mannekens Vincent H WSK U16 38.91 21.96 1:00.87
99 4 Van Orten Juul D SNV U10 31.22 29.70 1:00.92
100 13 Bogaerts Lars H ZON U10 31.90 29.47 1:01.37
101 152 Gurny Brent H ZON U14 31.67 30.32 1:01.99
102 136 Vlaeymans Robin H ZON U16 24.23 40.19 1:04.42
103 3 Gurny Kato D ZON U10 41.28 27.09 1:08.37
104 94 Van Den Driessche Phemie D ZON MAS 42.52 27.03 1:09.55
105 157 Vanderveken Tim H SST SEN 49.75 23.52 1:13.27
106 85 Wuyts Hilde D ZON MAS 31.40 1:06.65 1:38.05
107 127 Joosens Brent H WSK U21 34.96 DNF DNF
108 57 Boon Jana D ZON U21 DNF DNF DNF
109 142 Brion Maxime H ASP U16 26.94 DNF DNF
110 105 De Decker Yoeri H CAS U21 DNF DNF DNF
111 59 Caremans Jana D CAS U16 21.09 DNF DNF
112 84 De Groof Caroline D ZON U16 28.04 DNF DNF
113 87 Van Fraassen Sophie D SST U14 DNF DNF DNF
114 153 Denys Jeff H ZON U14 28.50 DNF DNF
115 108 Boumans Santi H SNV U21 DNF DNF DNF
115 125 Koerber Seth H ZON U21 DNF DNF DNF
115 110 Wyffels Robin H AST U16 DNF DNF DNF
118 112 Peeters Herbert H YET MAS 21.16 DNF DNF
119 42 Meloni Francois H BSKI U12 DSQ 21.28 DSQ
120 18 Bellens Siebe H ZON U10 DSQ DSQ DSQ
121 156 De Bie Louis H ZON U16 DSQ 29.97 DSQ
122 39 De Wachter Senne H YET U12 23.88 DSQ DSQ
123 63 Vandenbogaerde Amber D SNV U16 19.70 DSQ DSQ
124 144 Bollen Max H SNV U14 23.44 DSQ DSQ
125 139 Decloedt Alain H ZON MAS 25.62 DSQ DSQ
126 104 Van Den Eynde Sam H ZON U21 DSQ DSQ DSQ
127 143 Denys Jules H ZON U16 DSQ 23.92 DSQ
128 124 De Brauwer Niels H WSK U16 DSQ 20.92 DSQ
129 121 Vervloet Mattiece H ZON U14 DSQ 20.76 DSQ
130 107 Vandevelde Théo H CAS U21 DNS DNS DNS
130 58 Laurez Amandine D ICE U21 DNS DNS DNS
130 114 Vandevelde Franklin H CAS U16 DNS DNS DNS