Uitslag: Heenronde skicup Vlaanderen Ice Mountain Racing Team 30/09/2017 - Per categorie

U10
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 2 Smout Charlotte D ZON U10 24.51 24.21 48.72
2 6 Luyckx Noor D ICE U10 26.77 27.64 54.41
3 4 Van Orten Juul D SNV U10 29.25 28.43 57.68
4 7 Van Brempt Femke D ZON U10 30.25 29.22 59.47
3 Appels Anse D SNV U10 21.40 DSQ DSQ
1 Gurny Kato D ZON U10 DSQ 27.97 DSQ
5 Versaen Amy Lin D ZON U10 DNS DNS DNS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 16 Bellens Siebe H ZON U10 22.86 23.36 46.22
2 13 Bynens Damiaan H SNV U10 25.29 25.28 50.57
3 12 Bries Tibo H YET U10 26.20 24.45 50.65
4 11 Bogaerts Lars H ZON U10 27.83 27.87 55.70
5 19 Musiek Victor H SNV U10 29.03 29.30 58.33
20 Scheepens Philippe H SNV U10 DNF 24.31 DNF
15 Baiverlin Ferre H SNV U10 DSQ 24.98 DSQ
14 Allegaert Jolan H ICE U10 31.45 DSQ DSQ
17 Deschamps Jurre H ICE U10 DNS DNS DNS
U12
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 25 Vandaele Julie D SNV U12 20.99 20.99 41.98
2 24 Geerinck Emma D ZON U12 22.40 21.77 44.17
3 26 Van Gheluwe Torah D ICE U12 23.09 21.94 45.03
4 23 Moris Cécile D ZON U12 24.76 24.62 49.38
27 Bauwens Axelle D SST U12 DNS DNS DNS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 36 Bouas Christos H SNV U12 20.26 19.86 40.12
2 38 Jamin Lukas H SNV U12 20.66 20.61 41.27
3 35 Van Orten Stef H SNV U12 21.16 21.82 42.98
4 33 Appels Siebe H SNV U12 21.58 21.52 43.10
5 34 Dejonckheere Gilles H ICE U12 22.66 22.45 45.11
6 43 Moons Arsen H ASP U12 23.25 23.48 46.73
7 41 Van Brempt Robbe H ZON U12 24.87 24.06 48.93
8 40 Vansteenkiste Juul H ICE U12 25.57 23.98 49.55
9 37 Bogaerts Robbe H ZON U12 25.30 25.88 51.18
10 39 Deroose Daan H ICE U12 26.66 26.88 53.54
42 D'Heere Emiel H ICE U12 DNS DNS DNS
U14
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 86 Van Puyvelde Naya D SNV U14 21.08 20.66 41.74
2 66 Van Hassel Maïté D SNV U14 21.61 21.44 43.05
3 65 Kerkhofs Nore D SNV U14 21.88 21.54 43.42
4 70 Musiek Emma D SNV U14 23.45 22.82 46.27
5 82 Vandeweyer Lisa D SNV U14 23.62 23.57 47.19
6 79 Dudal Lore D SNV U14 24.70 24.55 49.25
7 84 Wauters Nyah D CAS U14 24.84 24.85 49.69
8 81 De Decker Jill D WSK U14 25.51 25.36 50.87
9 80 Wattez Manon D ICE U14 25.75 25.96 51.71
10 77 Dejonckheere Britt D ICE U14 28.59 31.09 59.68
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 120 Vervloet Mattiece H ZON U14 21.46 21.17 42.63
2 151 Smet Christophe H CAS U14 21.81 21.09 42.90
3 147 Bollen Max H SNV U14 21.80 21.78 43.58
4 139 Appels Seppe H SNV U14 22.48 21.94 44.42
5 136 Dillen Mathias H ZON U14 23.55 22.34 45.89
6 143 Geerinck Mikolaj H AST U14 23.92 24.20 48.12
7 140 Maas Jorrit H CAS U14 25.22 23.32 48.54
8 141 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 24.84 24.64 49.48
9 153 Desmet Leon-Remi H ICE U14 25.41 25.04 50.45
10 145 Vanfleteren Leon H ICE U14 27.08 25.70 52.78
11 142 Bouas Ioannis H SNV U14 21.64 32.96 54.60
12 144 Gurny Brent H ZON U14 28.35 27.36 55.71
150 D'Heere Maxim H ICE U14 DNF DNF DNF
U16
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 55 Vandenbogaerde Amber D SNV U16 20.16 20.09 40.25
2 61 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 21.34 21.12 42.46
3 60 Praast Birthe D ASP U16 21.40 21.18 42.58
4 64 Caremans Jana D CAS U16 21.64 20.95 42.59
5 52 De Deckere Saartje D AST U16 21.70 21.91 43.61
6 51 Bourbon Fien D SNV U16 22.07 21.58 43.65
7 54 Boumans Mayté D SNV U16 21.69 22.05 43.74
8 57 Spoelders Noa D ASP U16 22.47 22.03 44.50
9 85 De Caesemaeker Enya D ASP U16 23.20 22.96 46.16
78 De Groof Caroline D ZON U16 DNS DNS DNS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 125 Cannaerts Arthur H ZON U16 19.99 19.96 39.95
2 123 De Brauwer Niels H WSK U16 21.80 20.92 42.72
3 101 Depondt Bram H ICE U16 21.77 20.96 42.73
4 119 Werckx Jarne H SNV U16 21.65 21.33 42.98
5 130 Cools Xander H AST U16 22.14 21.80 43.94
6 133 Mannekens Vincent H WSK U16 23.91 23.07 46.98
7 132 Depondt Baue H ICE U16 25.90 23.76 49.66
8 138 Brion Maxime H ASP U16 25.53 24.43 49.96
9 155 Vlaeymans Robin H ZON U16 27.69 22.86 50.55
10 149 De Bie Louis H ZON U16 27.21 26.29 53.50
11 122 Maas Jentse H CAS U16 38.26 22.43 1:00.69
103 Bruers Quillan H ASP U16 DNF DNF DNF
117 Deliever Thibaut H ICE U16 22.07 DNF DNF
146 Debeil Tom H ICE U16 30.53 DNS DNS
U21
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 67 Bos Sanne D ZON U21 21.92 21.49 43.41
2 56 Van Dijck Lauke D ZON U21 22.23 21.48 43.71
3 69 Mannekens Sarah D WSK U21 23.27 22.32 45.59
4 62 Boon Jana D ZON U21 23.12 22.48 45.60
5 72 Van Damme Margot D WSK U21 22.77 22.89 45.66
6 53 Boon Kato D ZON U21 24.73 23.20 47.93
7 71 Vercruysse Axelle D ICE U21 25.45 24.63 50.08
58 Laurez Amandine D ICE U21 DNF DNF DNF
59 Van Nuffelen Jill D ZON U21 23.44 DNF DNF
73 Vermeire Jolien D CAS U21 DNS DNS DNS
68 Van Huffel Sophie D AST U21 DNS DNS DNS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 106 Van Daele Lennart H SNV U21 19.51 19.49 39.00
2 111 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 19.61 19.42 39.03
3 114 Mertens Mats H ZON U21 19.96 19.71 39.67
4 112 Legrand Jordy H ZON U21 20.25 19.82 40.07
5 102 Patteet Giovanni H ZON U21 21.35 20.12 41.47
6 115 Bauwens Nicolas H SST U21 21.95 21.00 42.95
7 116 Catry Maxime H ICE U21 21.36 21.74 43.10
8 108 Heremans Paul H ZON U21 21.58 21.62 43.20
9 118 Cloostermans Gianni H AST U21 22.93 20.33 43.26
10 131 Thys Noah H AST U21 22.70 21.13 43.83
11 121 De Nutte Matthias H WSK U21 22.57 21.53 44.10
12 126 Joosens Brent H WSK U21 23.01 21.57 44.58
13 154 Vlaeymans Kevin H ZON U21 22.83 21.79 44.62
14 124 Koerber Seth H ZON U21 22.74 21.94 44.68
15 127 Van De Ven Thomas H CAS U21 23.28 22.18 45.46
16 137 Wendelen Matthias H SNV U21 28.07 23.14 51.21
113 Van Den Eynde Sam H ZON U21 DSQ DSQ DSQ
107 Boumans Santi H SNV U21 DNS DNS DNS
SEN
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
63 Elskens Jana D YET SEN 22.21 DNF DNF
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 110 Greefs Sam H SNV SEN 18.80 18.77 37.57
2 104 Dutrieux Maxime H YET SEN 20.37 19.32 39.69
3 109 Van Stevens Dries H ZON SEN 20.97 20.45 41.42
105 Yernault Quentin H BESKI SEN DNS DNS DNS
MAS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 76 Janssens Ann D ZON MAS 26.30 26.76 53.06
2 75 Mallaerts Wendy D AST MAS 26.90 27.00 53.90
3 83 Dietz Hanya D ZON MAS 30.84 30.50 1:01.34
4 87 Van Den Driessche Phemie D ZON MAS 37.62 28.15 1:05.77
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 128 Lammens Steven H SST MAS 23.86 23.22 47.08
2 129 Tinck Stefan H ZON MAS 24.07 24.61 48.68
3 134 Decloedt Alain H ZON MAS 24.77 25.88 50.65
4 148 Bries Davy H YET MAS 26.31 25.97 52.28
5 152 Bogaerts Kim H ZON MAS 27.19 25.44 52.63
135 Gysels Bruno H WSK MAS DNS DNS DNS