Uitslag: Heenronde skicup Vlaanderen Snow Valley 09/09/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 112 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 28.35 25.87 54.22
2 104 Van Daele Lennart H SNV U21 28.56 25.96 54.52
3 130 Grandjean Eliot H PRO U21 28.08 27.71 55.79
4 114 Schildermans Steve H SNV SEN 30.46 26.71 57.17
5 55 Mollin Axelle D CAS U21 29.83 27.67 57.50
6 103 Boumans Santi H SNV U21 29.92 27.88 57.80
7 109 Greefs Sam H SNV SEN 30.77 27.68 58.45
8 59 Roggeman Sara D AST U21 31.43 28.35 59.78
9 113 Legrand Jordy H ZON U21 31.87 28.28 1:00.15
10 63 Vandenbogaerde Amber D SNV U16 30.68 29.57 1:00.25
11 106 Patteet Giovanni H ZON U21 32.21 28.50 1:00.71
12 107 Dom Robbe H ZON U21 31.79 28.93 1:00.72
13 102 Van Den Eynde Sam H ZON U21 31.51 29.36 1:00.87
14 126 Werckx Jarne H SNV U16 32.21 28.83 1:01.04
15 64 Caremans Jana D CAS U16 32.22 29.89 1:02.11
16 116 Tillemans Hendrik H SNV U21 33.19 28.93 1:02.12
17 118 Vandevelde Franklin H CAS U16 32.16 30.01 1:02.17
18 122 Kuylen Nando H CAS U14 32.23 30.07 1:02.30
19 115 Bauwens Nicolas H SST U21 33.28 29.89 1:03.17
20 57 Praast Birthe D ASP U16 32.93 30.33 1:03.26
21 105 Dutrieux Maxime H YET SEN 33.61 29.85 1:03.46
22 41 Bouas Christos H SNV U12 33.02 30.76 1:03.78
23 86 Van Puyvelde Naya D SNV U14 32.96 30.86 1:03.82
24 3 Appels Anse D SNV U10 33.15 30.97 1:04.12
25 11 Vandaele Julie D SNV U12 33.62 30.56 1:04.18
26 157 Bollen Max H SNV U14 33.80 30.61 1:04.41
27 125 Cloostermans Gianni H AST U21 33.84 30.77 1:04.61
28 53 Boumans Mayté D SNV U16 33.49 31.71 1:05.20
29 164 Bouas Ioannis H SNV U14 34.09 31.30 1:05.39
30 66 Bourbon Fien D SNV U16 34.15 31.34 1:05.49
31 32 Appels Siebe H SNV U12 33.96 31.55 1:05.51
32 101 Mertens Mats H ZON U21 36.43 29.40 1:05.83
33 136 Van De Ven Thomas H CAS U21 35.21 30.72 1:05.93
34 40 Van Orten Stef H SNV U12 33.90 32.09 1:05.99
35 131 De Brauwer Niels H WSK U16 34.57 31.71 1:06.28
36 134 Baeten Viktor H SNV U16 34.77 31.71 1:06.48
37 142 Thys Noah H AST U21 35.28 31.21 1:06.49
38 69 Van Hassel Maïté D SNV U14 34.43 32.08 1:06.51
39 60 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 34.30 32.65 1:06.95
40 65 Kerkhofs Nore D SNV U14 37.07 30.08 1:07.15
41 33 Jamin Lukas H SNV U12 34.37 32.96 1:07.33
42 141 De Picker Kean H CAS U16 35.59 32.15 1:07.74
43 54 Elskens Jana D YET SEN 34.34 33.41 1:07.75
43 36 Scheepens Jeffrey H SNV U12 34.34 33.41 1:07.75
45 129 Maas Jentse H CAS U16 34.80 33.30 1:08.10
46 132 Koerber Seth H ZON U21 35.61 32.67 1:08.28
47 140 Cools Xander H AST U16 35.75 32.75 1:08.50
48 58 De Deckere Saartje D AST U16 35.63 32.92 1:08.55
49 121 Depondt Bram H ICE U16 36.58 32.03 1:08.61
50 1 Dols Seth D SNV U10 34.66 34.27 1:08.93
51 56 Boon Jana D ZON U21 35.17 34.03 1:09.20
52 52 Spoelders Noa D ASP U16 35.78 33.85 1:09.63
53 67 Van Nuffelen Jill D ZON U21 36.39 33.26 1:09.65
54 51 Vandesande Britt D SST U16 35.55 34.85 1:10.40
55 8 Bauwens Axelle D SST U12 36.60 34.13 1:10.73
56 34 Mannès Robin H SNV U12 36.32 34.62 1:10.94
57 90 De Caesemaeker Enya D ASP U16 37.39 34.38 1:11.77
58 70 Bos Sanne D ZON U21 37.03 35.41 1:12.44
59 72 Van Huffel Sophie D AST U21 38.16 34.83 1:12.99
60 91 De Ruyter Jazz D SNV SEN 39.95 34.76 1:14.71
61 85 Wauters Nyah D CAS U14 38.81 36.21 1:15.02
62 123 Catry Maxime H ICE U21 39.02 36.09 1:15.11
63 138 Lammens Steven H SST MAS 39.04 36.14 1:15.18
64 68 Boon Kato D ZON U21 38.85 36.60 1:15.45
65 158 Appels Seppe H SNV U14 40.29 35.35 1:15.64
66 154 Baeten Emiel H SNV U14 41.62 34.36 1:15.98
67 28 Tollens Alexander H CAS U10 39.35 36.85 1:16.20
68 127 Vervloet Mattiece H ZON U14 39.01 37.68 1:16.69
69 139 Tinck Stefan H ZON MAS 40.64 36.62 1:17.26
70 148 Dillen Mathias H ZON U14 41.29 35.99 1:17.28
71 83 Vandeweyer Lisa D SNV U14 40.21 37.38 1:17.59
72 74 Musiek Emma D SNV U14 39.67 38.15 1:17.82
73 145 Mannekens Vincent H WSK U16 41.67 36.76 1:18.43
74 87 Mannès Clémentine D SNV U14 40.82 37.77 1:18.59
75 25 Bellens Siebe H ZON U10 40.83 38.21 1:19.04
76 137 Vlaeymans Kevin H ZON U21 40.31 41.17 1:21.48
77 39 Dejonckheere Gilles H ICE U12 42.19 39.79 1:21.98
78 166 Geerinck Mikolaj H AST U14 43.37 38.76 1:22.13
79 120 Heremans Paul H ZON U21 39.96 42.79 1:22.75
80 167 Sneyers Pieter-Jan H SNV U14 43.35 39.53 1:22.88
81 135 Joosens Brent H WSK U21 39.17 44.30 1:23.47
82 159 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 43.84 40.10 1:23.94
83 9 Moris Cécile D ZON U12 42.59 41.89 1:24.48
83 22 Scheepens Philippe H SNV U10 40.97 43.51 1:24.48
85 79 Martens Sophie D CAS U21 43.83 40.85 1:24.68
86 71 Caron Amber D ZON U21 45.00 41.54 1:26.54
87 144 Vlaeymans Robin H ZON U16 44.86 42.03 1:26.89
88 24 Baiverlin Ferre H SNV U10 44.18 44.08 1:28.26
89 150 Brion Maxime H ASP U16 46.14 42.14 1:28.28
90 77 Van Den Brande Linde D WSK U16 45.81 43.42 1:29.23
91 146 Decloedt Alain H ZON MAS 46.71 43.34 1:30.05
92 2 Van Brempt Femke D ZON U10 45.64 44.97 1:30.61
93 88 De Decker Jill D WSK U14 47.25 43.43 1:30.68
94 128 De Nutte Matthias H WSK U21 45.27 45.60 1:30.87
95 27 Musiek Victor H SNV U10 47.13 44.25 1:31.38
96 163 Desmet Leon-Remi H ICE U14 47.12 44.42 1:31.54
97 81 De Groof Caroline D ZON U16 48.72 42.85 1:31.57
98 10 Geerinck Emma D ZON U12 36.11 57.00 1:33.11
99 78 Vermeire Jolien D CAS U21 48.62 47.08 1:35.70
100 4 Gurny Kato D ZON U10 50.02 46.46 1:36.48
101 31 Bogaerts Robbe H ZON U12 47.70 48.91 1:36.61
102 38 Raman Ryan H CAS U12 1:00.16 36.74 1:36.90
103 80 Dejonckheere Britt D ICE U14 49.34 47.88 1:37.22
104 82 Wattez Manon D ICE U14 48.87 48.42 1:37.29
105 84 Dudal Lore D SNV U14 49.47 51.42 1:40.89
106 26 Theys Jack H SNV U10 51.33 49.77 1:41.10
107 143 Depondt Baue H ICE U16 51.46 52.43 1:43.89
108 152 De Bie Louis H ZON U16 1:00.41 47.77 1:48.18
109 23 Bogaerts Lars H ZON U10 48.20 1:00.83 1:49.03
110 156 Vanfleteren Leon H ICE U14 57.28 51.92 1:49.20
111 89 Lambert Maureen D PRO U14 55.58 53.68 1:49.26
112 153 Gurny Brent H ZON U14 57.00 53.17 1:50.17
113 165 Denys Jeff H ZON U14 58.98 54.62 1:53.60
114 21 De Keyzer Sikolé H SNV U10 2:00.82 54.83 2:55.65
115 162 Aerts Vico H WSK U14 DNF 43.82 DNF
116 149 Wendelen Matthias H SNV U21 DNF 32.18 DNF
117 62 Schelfhaut Ilana D ZON U21 DNF DNF DNF
118 160 Smet Christophe H CAS U14 DNF 30.57 DNF
119 37 De Maeijer Emiel H CAS U12 33.54 DNF DNF
120 76 Van Damme Margot D WSK U21 DNF 54.25 DNF
121 168 Vanderveken Tim H SST SEN DSQ DSQ DSQ
122 30 Bries Tibo H YET U10 38.91 DSQ DSQ
123 35 Van Brempt Robbe H ZON U12 DSQ 40.35 DSQ
124 29 Bynens Damiaan H SNV U10 38.87 DSQ DSQ
125 5 Smout Charlotte D ZON U10 DSQ 41.22 DSQ
126 161 Coppelmans Niels H SNV U14 36.61 DSQ DSQ
127 6 Van Orten Juul D SNV U10 47.77 DSQ DSQ
128 7 Versaen Amy Lin D ZON U10 DSQ DSQ DSQ
129 133 Lefevre Basile H PRO U21 27.53 DSQ DSQ
130 92 Dietz Hanya D ZON MAS 1:00.63 DSQ DSQ
131 110 Peeters Herbert H YET MAS DSQ 31.28 DSQ
132 111 De Decker Yoeri H CAS U21 DSQ DSQ DSQ
132 155 Maas Jorrit H CAS U14 DSQ DSQ DSQ
134 147 Gysels Bruno H WSK MAS DSQ 46.93 DSQ
135 61 De Wael Chiara D SNV U21 32.33 DSQ DSQ
136 151 Denys Jules H ZON U16 DSQ DSQ DSQ
136 73 Mannekens Sarah D WSK U21 DSQ DSQ DSQ
136 117 Wyffels Robin H AST U16 DNS DNS DNS
136 119 Yernault Quentin H BSKI SEN DNS DNS DNS
136 108 Bruers Quillan H ASP U16 DNS DNS DNS
136 75 Vercruysse Axelle D ICE U21 DNS DNS DNS
136 124 Deliever Thibaut H ICE U16 DNS DNS DNS