Uitslag: Heenronde skicup Vlaanderen Yeti 14/10/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 73 Van Den Eynde Sam H ZON U21 10.92 10.59 21.51
2 68 Dutrieux Maxime H YET SEN 11.20 10.66 21.86
3 63 Legrand Jordy H ZON U21 11.23 11.09 22.32
4 67 Greefs Sam H SNV SEN 11.54 11.31 22.85
5 62 Mertens Mats H ZON U21 11.97 11.46 23.43
6 41 Elskens Jana D YET SEN 11.88 11.72 23.60
7 74 Mathijs Frederick H YET SEN 12.05 11.89 23.94
8 72 Van Stevens Dries H ZON SEN 12.35 11.78 24.13
9 70 Patteet Giovanni H ZON U21 12.12 12.06 24.18
10 60 Dom Robbe H ZON U21 12.30 11.99 24.29
11 37 Van Stevens Nele D ZON MAS 12.24 12.37 24.61
12 50 Van Puyvelde Naya D SNV U14 12.55 12.28 24.83
13 81 Brandt Djacomo H ZON U14 12.67 12.18 24.85
14 39 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 12.62 12.54 25.16
15 71 Vervloet Mattiece H ZON U14 13.04 12.41 25.45
16 65 De Brauwer Niels H WSK U16 13.02 12.69 25.71
17 42 Boon Jana D ZON U21 12.98 12.76 25.74
18 36 Kerkhofs Nore D SNV U14 13.22 12.83 26.05
19 69 Kuylen Nando H CAS U14 13.36 12.77 26.13
20 43 Schelfhaut Ilana D ZON U21 12.98 13.22 26.20
20 33 De Wael Chiara D SNV U21 13.48 12.72 26.20
22 31 Vandenbogaerde Amber D SNV U16 13.52 12.85 26.37
23 88 Smet Christophe H CAS U14 13.66 12.72 26.38
24 32 Caremans Jana D CAS U16 13.70 12.74 26.44
25 64 Maas Jentse H CAS U16 13.55 13.05 26.60
26 80 Bosmans Vince H YET U21 13.43 13.39 26.82
26 93 Bollen Max H SNV U14 13.66 13.16 26.82
28 95 Maas Jorrit H CAS U14 13.57 13.54 27.11
29 34 Van Hassel Maïté D SNV U14 14.05 13.41 27.46
30 83 Dillen Mathias H ZON U14 14.22 13.56 27.78
31 77 Vlaeymans Kevin H ZON U21 13.69 14.10 27.79
32 76 Van De Ven Thomas H CAS U21 14.15 13.97 28.12
33 30 Bourbon Fien D SNV U16 14.30 13.85 28.15
34 4 Appels Anse D SNV U10 14.58 13.92 28.50
35 12 Bries Tibo H YET U10 14.84 14.36 29.20
36 18 Vandaele Julie D SNV U12 15.17 14.18 29.35
37 89 Appels Seppe H SNV U14 14.93 14.59 29.52
38 23 Van Orten Stef H SNV U12 15.09 14.87 29.96
39 40 Boon Kato D ZON U21 15.13 14.93 30.06
40 92 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 15.44 14.76 30.20
41 38 Van Damme Margot D WSK U21 15.36 15.26 30.62
42 15 Bellens Siebe H ZON U10 15.82 15.10 30.92
43 19 Scheepens Jeffrey H SNV U12 16.35 14.95 31.30
44 21 Appels Siebe H SNV U12 16.74 14.74 31.48
45 22 Van Brempt Robbe H ZON U12 16.47 15.06 31.53
46 82 Mannekens Vincent H WSK U16 16.76 15.02 31.78
47 49 Vandeweyer Lisa D SNV U14 16.12 15.70 31.82
48 86 Denys Jules H ZON U16 16.65 15.33 31.98
49 96 De Braekeleer Toon H YET U16 16.45 16.06 32.51
50 45 Van Den Brande Linde D WSK U16 15.79 17.17 32.96
51 16 Bauwens Axelle D SST U12 17.30 15.67 32.97
52 5 Smout Charlotte D ZON U10 16.88 16.53 33.41
53 47 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 16.66 17.00 33.66
54 98 Bries Davy H YET MAS 16.64 17.45 34.09
55 84 Wendelen Matthias H SNV U21 17.69 16.60 34.29
56 17 Moris Cécile D ZON U12 17.82 16.78 34.60
57 48 De Decker Jill D WSK U14 19.32 16.10 35.42
58 46 Mallaerts Wendy D AST MAS 18.58 18.07 36.65
59 91 Schaillée Wout H YET U14 18.70 18.06 36.76
60 87 Denys Jeff H ZON U14 18.99 18.27 37.26
61 51 Vande Gucht Xena D YET U16 19.61 18.37 37.98
62 35 Mannekens Sarah D WSK U21 15.79 22.21 38.00
63 79 Vlaeymans Robin H ZON U16 18.33 20.00 38.33
64 10 Baiverlin Ferre H SNV U10 19.95 18.51 38.46
65 3 De Vos Manon D YET U10 20.38 18.43 38.81
66 14 De Wachter Wannes H YET U10 20.92 18.67 39.59
67 7 Scheepens Philippe H SNV U10 20.70 19.53 40.23
68 2 Van Orten Juul D SNV U10 21.53 18.99 40.52
69 1 Gurny Kato D ZON U10 23.55 20.30 43.85
70 11 Tollens Alexander H CAS U10 16.96 29.50 46.46
71 13 Bynens Damiaan H SNV U10 25.32 23.22 48.54
72 66 Heremans Paul H ZON U21 DNF DNF DNF
72 97 De Vos Arthur H YET U21 DNF DNF DNF
72 85 Hernou Jelle H YET U16 DNF DNF DNF
75 52 Praast Birthe D ASP U16 12.95 DSQ DSQ
76 94 Gurny Brent H ZON U14 18.81 DSQ DSQ
77 99 De Bie Louis H ZON U16 DSQ 25.10 DSQ
78 20 Jamin Lukas H SNV U12 DSQ 13.62 DSQ
79 8 Bossuyt Vince H YET U10 DSQ DSQ DSQ
80 75 Koerber Seth H ZON U21 13.18 DSQ DSQ
81 6 Van Brempt Femke D ZON U10 DSQ 18.44 DSQ
82 90 Oberlander Spencer H YET U14 23.96 DSQ DSQ
83 61 Yernault Quentin H BSKI SEN DNS DNS DNS
83 24 De Wachter Senne H YET U12 DNS DNS DNS
83 78 Borremans Nicolas H AST U21 DNS DNS DNS
86 9 Bossuyt Lex H YET U10 28.81 DNS DNS
87 44 Van Nuffelen Jill D ZON U21 DNS DNS DNS