Uitslag: Stubai RS - 15e Memorial Joris Van Antwerpen 03/11/2016

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 102 De Decker Yoeri H CAS U21 44.68 42.92 1:27.60
2 63 Roggeman Sara D AST U16 44.29 43.39 1:27.68
3 123 Alaerts Kai H SNSP SEN 44.65 43.25 1:27.90
4 60 Mollin Axelle D CAS U16 45.26 44.20 1:29.46
5 103 Alaerts Xan H SNSP SEN 45.12 44.53 1:29.65
6 93 Wyffels Robin H AST U16 45.62 44.93 1:30.55
7 64 De Leeuw Julie D ICE U16 46.01 44.95 1:30.96
8 94 Rappagliosi Alessio H BSKI U16 47.27 44.90 1:32.17
9 95 Dom Robbe H CAS U21 47.45 45.52 1:32.97
10 91 Cherpion Maxence H PRO U16 47.33 45.90 1:33.23
11 116 Mertens Mats H ZON U21 47.09 46.31 1:33.40
12 62 Van Puyvelde Yuna D SNV U16 47.00 46.59 1:33.59
13 71 Van Den Bosch Louise D ZON U21 47.88 46.14 1:34.02
14 51 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 47.46 46.75 1:34.21
15 100 Wuerges Guido H S2BE U16 48.08 46.38 1:34.46
16 98 Kuylen Nando H CAS U14 47.96 46.61 1:34.57
17 92 Cannaerts Arthur H ZON U16 48.08 47.03 1:35.11
18 43 Smet Christophe H CAS U12 48.73 46.92 1:35.65
19 105 Legrand Jordy H ZON U21 49.22 46.93 1:36.15
20 111 Thevelin Arthur H ICE U16 48.53 48.14 1:36.67
21 107 Bauwens Nicolas H SST U21 48.66 48.05 1:36.71
22 57 Praast Birthe D ASP U16 49.12 47.65 1:36.77
23 56 Caremans Jana D CAS U16 48.79 48.34 1:37.13
24 104 Baeten Viktor H SNV U16 49.66 48.14 1:37.80
25 99 Raskin Antoine H PRO U14 49.63 48.25 1:37.88
26 96 Werckx Jarne H SNV U14 49.49 48.61 1:38.10
27 52 Bourbon Fien D SNV U14 49.91 48.25 1:38.16
28 59 Verstrepen Laura D CAS U21 50.32 48.29 1:38.61
29 55 Kerkhofs Nore D SNV U14 49.66 49.07 1:38.73
30 38 Bouas Ioannis H SNV U12 50.04 48.94 1:38.98
31 39 Wuerges Basil H S2BE U12 49.74 49.44 1:39.18
32 58 Boon Jana D ZON U21 50.82 48.48 1:39.30
33 66 Werckx Eline D SNV U21 49.80 49.84 1:39.64
34 108 Cousyns Zidane H ZON U21 50.39 49.52 1:39.91
35 45 Bouas Christos H SNV U12 50.74 49.74 1:40.48
36 110 Van Den Eynde Sam H ZON U21 51.49 49.08 1:40.57
36 97 Bruers Quillan H ASP U16 48.72 51.85 1:40.57
38 23 Van Puyvelde Naya D SNV U12 50.39 50.33 1:40.72
39 109 Hanssens Tibo H CAS U16 50.84 50.48 1:41.32
40 106 Cloostermans Gianni H AST U21 50.46 51.04 1:41.50
41 40 Baeten Emiel H SNV U12 50.93 50.70 1:41.63
42 114 Van Puyvelde Lennart H SST U16 51.53 50.73 1:42.26
43 54 Bare Elodie D BSKI U21 51.89 50.54 1:42.43
44 69 Van Hassel Maïté D SNV U14 52.55 50.07 1:42.62
45 67 Boumans Mayté D SNV U14 52.64 50.40 1:43.04
46 120 Van De Ven Thomas H CAS U16 52.61 50.75 1:43.36
47 34 Bynens Laurens H SNV U12 52.49 51.01 1:43.50
48 37 Appels Seppe H SNV U12 52.11 51.50 1:43.61
49 65 Laurez Amandine D ICE U16 52.17 51.64 1:43.81
50 4 Appels Anse D SNV U10 53.06 51.27 1:44.33
51 118 Maas Jentse H CAS U16 52.78 51.76 1:44.54
52 24 Vandaele Julie D SNV U12 52.91 52.42 1:45.33
53 17 Jamin Lukas H SNV U10 53.50 52.05 1:45.55
54 115 Koerber Seth H ZON U16 53.22 52.92 1:46.14
55 42 Coppelmans Niels H SNV U12 53.46 53.29 1:46.75
56 121 Thys Noah H AST U21 54.97 51.88 1:46.85
57 70 Van Puyvelde Jasmien D SST U21 54.54 52.40 1:46.94
58 80 Bols Anne-Cathérine D SNV SEN 53.05 53.93 1:46.98
59 68 Vandesande Britt D SST U16 54.15 53.36 1:47.51
60 44 Bollen Max H SNV U12 53.23 54.65 1:47.88
61 74 Thys Kato D ZON U21 54.01 54.25 1:48.26
62 73 Van Nuffelen Jill D ZON U16 55.53 53.86 1:49.39
63 76 Musiek Emma D SNV U14 55.33 55.16 1:50.49
64 117 Vervloet Mattiece H ZON U14 55.32 55.50 1:50.82
65 36 Desmet Leon-Remi H ICE U12 55.52 55.31 1:50.83
66 125 Mermans Thomas H SNV U14 56.16 54.96 1:51.12
67 1 Bauwens Axelle D SST U10 56.69 55.04 1:51.73
68 72 Spoelders Noa D ASP U14 56.37 55.61 1:51.98
69 2 Geerinck Emma D ZON U10 56.71 55.63 1:52.34
70 77 Driesmans Lisa D AST U21 57.20 55.29 1:52.49
71 31 Aerts Vico H ICE U12 57.22 55.34 1:52.56
72 11 Appels Siebe H SNV U10 56.95 56.26 1:53.21
73 33 Maas Jorrit H CAS U12 54.99 58.45 1:53.44
74 41 Geerinck Mikolaj H AST U12 57.10 56.38 1:53.48
75 119 Brandt Djacomo H ZON U14 57.02 56.49 1:53.51
76 61 Boon Kato D ZON U21 57.55 57.07 1:54.62
77 22 Wauters Nyah D CAS U12 57.95 56.92 1:54.87
78 15 Bellens Siebe H ZON U10 58.54 57.33 1:55.87
79 19 Raman Ryan H CAS U10 58.54 57.49 1:56.03
80 35 Dejonckheere Gilles H ICE U12 58.05 58.06 1:56.11
81 18 De Maeijer Emiel H CAS U10 58.51 58.10 1:56.61
82 12 Scheepens Jeffrey H SNV U10 57.89 58.86 1:56.75
83 75 Vanherck Stephanie D AST U21 59.12 58.38 1:57.50
84 126 Vlaeymans Robin H ZON U16 1:01.72 57.40 1:59.12
85 78 Dejonckheere Britt D ICE U14 1:02.66 59.66 2:02.32
86 79 Martens Sophie D ZON U21 1:02.56 1:01.80 2:04.36
87 13 Van Brempt Robbe H ZON U10 1:03.79 1:03.02 2:06.81
88 124 Dillen Mathias H ZON U14 1:04.50 1:05.63 2:10.13
89 21 Spoelders Alex D ASP U12 1:06.10 1:05.28 2:11.38
90 5 Smout Charlotte D ZON U10 1:04.54 1:09.68 2:14.22
91 32 Gurny Brent H ZON U12 1:06.71 1:09.01 2:15.72
92 16 Bynens Damiaan H SNV U10 1:10.04 1:07.06 2:17.10
93 3 Moris Cécile D ZON U10 1:09.91 1:09.64 2:19.55
94 113 De Picker Kean H CAS U14 DNF DNF DNF
95 122 Vlaeymans Kevin H ZON U21 53.13 DNF DNF
96 25 Vandeweyer Lisa D SNV U12 53.85 DSQ DSQ
97 14 Tollens Alexander H ZON U10 DSQ 57.84 DSQ
98 101 Vandevelde Franklin H CAS U14 DNS DNS DNS
98 112 Thys Patrick H ZON MAS DNS DNS DNS