Uitslag: Stubai SL - 15e Memorial Joris Van Antwerpen 04/11/2016

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 94 Alaerts Kai H SNSP SEN 42.31 42.06 1:24.37
2 98 Alaerts Xan H SNSP SEN 43.59 43.14 1:26.73
3 104 Van Den Bogaert Jeroen H ICE MAS 43.86 43.36 1:27.22
4 57 Decroix Marjolein D ICE SEN 43.95 44.00 1:27.95
5 55 De Leeuw Julie D ICE U16 45.08 44.61 1:29.69
6 60 Roggeman Sara D AST U16 45.70 44.96 1:30.66
7 59 Mollin Axelle D CAS U16 46.10 45.12 1:31.22
8 110 Mertens Mats H ZON U21 46.49 45.65 1:32.14
9 91 Rappagliosi Alessio H BSKI U16 47.15 46.60 1:33.75
10 101 Dom Robbe H CAS U21 47.77 47.22 1:34.99
11 95 Cannaerts Arthur H ZON U16 49.02 47.33 1:36.35
12 62 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 48.74 48.49 1:37.23
13 43 Bouas Ioannis H SNV U12 50.59 47.20 1:37.79
14 52 Caremans Jana D CAS U16 48.79 49.69 1:38.48
15 99 Cherpion Maxence H PRO U16 51.02 48.08 1:39.10
16 77 Van Den Bosch Louise D ZON U21 50.26 48.92 1:39.18
17 64 Praast Birthe D ASP U16 49.00 50.61 1:39.61
18 112 Kuylen Nando H CAS U14 50.66 49.79 1:40.45
19 92 Van Den Eynde Sam H ZON U21 48.49 52.21 1:40.70
20 61 Boon Jana D ZON U21 50.36 51.03 1:41.39
21 32 Baeten Emiel H SNV U12 53.99 47.99 1:41.98
22 51 Kerkhofs Nore D SNV U14 51.45 50.56 1:42.01
23 119 Thevelin Arthur H ICE U16 51.64 50.79 1:42.43
24 111 Baeten Viktor H SNV U16 51.71 50.91 1:42.62
25 114 Hanssens Tibo H CAS U16 51.85 51.30 1:43.15
26 107 Werckx Jarne H SNV U14 52.15 51.15 1:43.30
27 106 Cloostermans Gianni H AST U21 52.53 51.73 1:44.26
28 67 Verstrepen Laura D CAS U21 52.36 52.39 1:44.75
29 12 Jamin Lukas H SNV U10 54.54 50.64 1:45.18
30 36 Appels Seppe H SNV U12 55.67 49.66 1:45.33
31 113 Van Puyvelde Lennart H SST U16 53.22 52.41 1:45.63
32 69 Boumans Mayté D SNV U14 53.82 52.96 1:46.78
33 66 Werckx Eline D SNV U21 53.79 53.64 1:47.43
34 108 Raskin Antoine H PRO U14 54.41 53.42 1:47.83
35 41 Bollen Max H SNV U12 55.83 52.01 1:47.84
36 21 Vandeweyer Lisa D SNV U12 55.93 53.00 1:48.93
37 70 Vandesande Britt D SST U16 54.25 55.06 1:49.31
38 16 Appels Siebe H SNV U10 56.64 53.22 1:49.86
39 116 Van De Ven Thomas H CAS U16 56.21 55.02 1:51.23
40 68 Van Puyvelde Jasmien D SST U21 56.91 54.59 1:51.50
41 72 Van Hassel Maïté D SNV U14 56.66 55.17 1:51.83
42 33 Geerinck Mikolaj H AST U12 59.34 53.33 1:52.67
43 124 Vervloet Mattiece H ZON U14 56.90 56.12 1:53.02
44 56 Boon Kato D ZON U21 56.94 57.02 1:53.96
45 35 Dejonckheere Gilles H ICE U12 59.36 55.64 1:55.00
46 125 Mermans Thomas H SNV U14 57.52 57.79 1:55.31
47 15 De Maeijer Emiel H CAS U10 59.41 56.38 1:55.79
48 39 Aerts Vico H ICE U12 1:00.76 55.34 1:56.10
49 3 Bauwens Axelle D SST U10 1:00.39 56.93 1:57.32
50 63 Bourbon Fien D SNV U14 1:05.33 54.13 1:59.46
51 71 Spoelders Noa D ASP U14 1:00.78 1:00.72 2:01.50
52 19 Scheepens Jeffrey H SNV U10 1:04.32 57.35 2:01.67
53 24 Vandaele Julie D SNV U12 53.78 1:08.03 2:01.81
54 74 Vanherck Stephanie D AST U21 1:00.89 1:01.32 2:02.21
55 5 Appels Anse D SNV U10 53.52 1:10.30 2:03.82
56 34 Coppelmans Niels H SNV U12 1:11.03 1:02.74 2:13.77
57 2 Smout Charlotte D ZON U10 1:06.57 1:07.51 2:14.08
58 80 Martens Sophie D ZON U21 1:08.04 1:11.76 2:19.80
59 126 Dillen Mathias H ZON U14 1:10.94 1:09.87 2:20.81
60 31 Gurny Brent H ZON U12 1:10.60 1:12.01 2:22.61
61 79 Dejonckheere Britt D ICE U14 1:13.70 1:12.51 2:26.21
62 22 Van Puyvelde Naya D SNV U12 57.41 DNF DNF
63 100 Legrand Jordy H ZON U21 55.62 DNF DNF
64 54 Laurez Amandine D ICE U16 DNF DNF DNF
65 45 Bynens Laurens H SNV U12 DNF 51.24 DNF
66 103 Cousyns Zidane H ZON U21 50.52 DNF DNF
67 105 Wuerges Guido H S2BE U16 49.72 DNF DNF
68 65 Van Puyvelde Yuna D SNV U16 DNF DNF DNF
68 58 Bare Elodie D BSKI U21 DNF DNF DNF
70 127 Vlaeymans Robin H ZON U16 59.58 DNF DNF
71 75 Thys Kato D ZON U21 DNF DNF DNF
71 81 Keukelier Femke D ICE U21 DNF DNF DNF
71 78 Driesmans Lisa D AST U21 DNF DNF DNF
71 73 Van Nuffelen Jill D ZON U16 DNF DNF DNF
71 93 Bruers Quillan H ASP U16 DNF DNF DNF
76 120 De Picker Kean H CAS U14 56.92 DNF DNF
77 37 Bouas Christos H SNV U12 DNF 48.23 DNF
78 11 Van Brempt Robbe H ZON U10 1:09.94 DSQ DSQ
79 4 Geerinck Emma D ZON U10 1:01.21 DSQ DSQ
80 117 Koerber Seth H ZON U16 54.85 DSQ DSQ
81 121 Thys Noah H AST U21 DSQ DSQ DSQ
81 13 Raman Ryan H CAS U10 DSQ DSQ DSQ
81 122 Brandt Djacomo H ZON U14 DSQ DSQ DSQ
84 115 Maas Jentse H CAS U16 1:09.95 DSQ DSQ
85 25 Spoelders Alex D ASP U12 DSQ DSQ DSQ
86 1 Moris Cécile D ZON U10 1:20.94 DSQ DSQ
87 38 Smet Christophe H CAS U12 49.66 DSQ DSQ
88 40 Desmet Leon-Remi H ICE U12 1:02.80 DSQ DSQ
89 42 Maas Jorrit H CAS U12 58.05 DSQ DSQ
90 44 Wuerges Basil H S2BE U12 52.21 DSQ DSQ
91 76 Musiek Emma D SNV U14 59.27 DSQ DSQ
92 96 De Decker Yoeri H CAS U21 51.89 DSQ DSQ
93 17 Tollens Alexander H ZON U10 1:02.30 DSQ DSQ
94 109 Bauwens Nicolas H SST U21 DSQ DSQ DSQ
95 18 Bellens Siebe H ZON U10 1:03.71 DSQ DSQ
96 102 Wyffels Robin H AST U16 DSQ DSQ DSQ
97 23 Wauters Nyah D CAS U12 59.83 DSQ DSQ
98 14 Bynens Damiaan H SNV U10 DSQ DSQ DSQ
98 97 Vandevelde Franklin H CAS U14 DNS DNS DNS
98 118 Vlaeymans Kevin H ZON U21 DNS DNS DNS
98 123 Thys Patrick H ZON MAS DNS DNS DNS