Uitslag: Terugronde Antwerp Ski Team 2015-2016 24/04/2016

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 84 Bastiaens Jorn H CAS SEN 16.93 17.31 34.24
2 85 Van Daele Lennart H SNV U16 17.27 18.28 35.55
3 86 Van Den Eynde Sam H ZON U21 17.48 18.78 36.26
4 40 Mollin Axelle D CAS U16 18.03 18.51 36.54
5 87 De Cock Timothy H CAS SEN 17.54 19.05 36.59
6 88 Dutrieux Maxime H YET U21 17.95 19.09 37.04
7 89 Mertens Mats H ZON U21 18.34 18.86 37.20
8 91 Legrand Jordy H ZON U21 18.24 19.08 37.32
9 1 Van Puyvelde Naya D SNV U12 18.44 19.02 37.46
9 90 Boumans Santi H SNV U16 18.49 18.97 37.46
11 92 Dom Robbe H CAS U16 18.66 19.06 37.72
12 95 Cloostermans Gianni H AST U16 18.81 19.06 37.87
13 2 Kerkhofs Nore D SNV U12 18.49 19.49 37.98
14 41 Laurez Amandine D ICE U16 18.64 19.41 38.05
15 100 Bauwens Nicolas H SST U21 19.08 19.09 38.17
16 93 De Decker Yoeri H CAS U16 17.64 20.62 38.26
17 94 Patteet Giovanni H ZON U21 18.34 20.03 38.37
18 42 Vandenbogaerde Amber D ICE U14 18.34 20.25 38.59
19 98 Greefs Sam H SNV U21 16.58 22.03 38.61
20 96 Tillemans Hendrik H SNV U16 18.76 19.88 38.64
21 43 Van Dijck Lauke D ZON U21 19.08 19.68 38.76
22 17 Kuylen Nando H CAS U12 19.07 19.73 38.80
23 97 Van Ceulebroeck Dries H SNV U16 18.13 20.74 38.87
24 101 Peeters Herbert H YET MAS 19.01 19.89 38.90
25 99 Van Stevens Dries H ZON SEN 18.96 19.99 38.95
26 44 Roggeman Sara D AST U16 19.05 20.01 39.06
27 102 Bruers Quillan H ASP U14 18.94 20.26 39.20
27 103 Vandevelde Franklin H CAS U14 19.61 19.59 39.20
29 18 Baeten Emiel H SNV U12 19.13 20.24 39.37
30 45 De Wael Chiara D CAS U21 19.15 20.29 39.44
31 105 Vandenbroucke Robbe H CAS U16 19.51 20.01 39.52
32 104 Deliever Thibaut H ICE U14 19.51 20.03 39.54
33 48 Schelfhaut Ilana D ZON U16 19.07 20.53 39.60
34 108 Cousyns Zidane H ZON U21 19.89 20.05 39.94
35 46 Caremans Jana D ZON U14 19.22 20.74 39.96
36 106 Cools Liam H AST U16 19.42 20.65 40.07
37 47 De Preker Estée D S2BE U16 19.61 20.55 40.16
38 107 Wyffels Robin H AST U14 19.93 20.31 40.24
39 19 Vervloet Mattiece H ZON U12 19.74 20.57 40.31
40 111 Catry Maxime H ICE U16 20.06 20.67 40.73
41 20 Bouas Ioannis H SNV U12 20.00 20.76 40.76
42 3 Vandaele Julie D SNV U10 19.91 20.92 40.83
43 49 Bourbon Fien D SNV U14 19.49 21.37 40.86
44 114 Hanssens Tibo H CAS U16 20.05 20.87 40.92
45 109 Werckx Jarne H SNV U14 20.26 20.83 41.09
46 110 Yernault Quentin H BSKI SEN 20.23 21.03 41.26
47 112 Van de Woestyne Denis H SST MAS 20.47 20.83 41.30
48 113 Baeten Viktor H SNV U14 20.62 20.73 41.35
49 23 Smet Christophe H CAS U12 20.01 21.44 41.45
50 21 Bouas Christos H SNV U10 20.00 21.48 41.48
51 50 Boon Jana D ZON U21 20.02 21.47 41.49
52 22 Appels Siebe H SNV U10 20.33 21.18 41.51
53 51 Laurez Margaux D ICE U21 20.07 21.48 41.55
54 115 De Nutte Matthias H ASP U16 20.01 21.84 41.85
55 4 Van Fraassen Sophie D SST U12 20.14 21.88 42.02
56 53 Werckx Eline D SNV U16 21.00 21.05 42.05
57 5 Van Hassel Maïté D SNV U12 20.68 21.68 42.36
58 52 De Deckere Merel D AST U21 20.77 21.69 42.46
59 116 Schildermans Steve H SNV U21 17.23 25.24 42.47
60 25 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 21.02 21.55 42.57
61 117 Cools Xander H AST U14 20.57 22.04 42.61
62 24 Deliever Arnaud H ICE U10 20.36 22.39 42.75
63 6 Mannès Clémentine D SNV U12 20.65 22.11 42.76
64 27 Maas Jorrit H ZON U12 20.74 22.06 42.80
65 26 Appels Seppe H SNV U12 20.81 22.12 42.93
66 7 Hermans Sam D ZON U12 20.74 22.32 43.06
67 55 Van Eeckhoven Julie D ASP U14 21.09 22.01 43.10
68 54 Boumans Mayté D SNV U14 21.08 22.11 43.19
69 8 Appels Anse D SNV U10 21.27 22.02 43.29
70 57 Vandesande Britt D SST U14 21.04 22.27 43.31
71 56 De Deckere Saartje D AST U14 21.48 21.87 43.35
72 118 De Brauwer Niels H ASP U14 21.57 21.89 43.46
73 28 Mannès Robin H SNV U10 21.05 22.73 43.78
74 119 Thys Patrick H ZON MAS 21.45 22.43 43.88
75 120 Maas Jentse H ZON U14 21.67 22.23 43.90
76 121 Lammens Steven H SST MAS 21.22 22.74 43.96
77 124 Van Eeckhoven Thomas H ASP U16 21.97 22.04 44.01
78 59 Vanherck Stephanie D AST U21 22.05 22.02 44.07
79 9 Dudal Lore D SNV U12 21.38 22.77 44.15
80 58 Van Den Bosch Louise D ZON U21 20.95 23.21 44.16
81 122 Koerber Seth H ZON U16 21.84 22.38 44.22
82 123 Joosens Brent H ASP U16 21.74 22.51 44.25
83 125 Vlaeymans Robin H ZON U14 21.94 22.66 44.60
84 126 Delanghe Matthias H ZON U21 22.07 22.62 44.69
85 29 Geerinck Mikolaj H AST U12 21.78 23.05 44.83
86 127 Adriaenssens Stijn H SST SEN 21.89 23.09 44.98
87 60 Verstrepen Laura D CAS U21 21.75 23.44 45.19
88 128 Tinck Stefan H ZON MAS 22.31 22.89 45.20
89 61 Boon Kato D ZON U16 22.66 23.27 45.93
90 62 Verstrepen Eline D CAS U14 22.89 23.08 45.97
91 129 Vlaeymans Kevin H ZON U21 22.82 23.29 46.11
92 10 Malfet Lara D ZON U12 22.11 24.25 46.36
93 63 Vermeire Lisa D CAS U14 23.27 23.23 46.50
94 130 Van Dyck Johan H ZON MAS 23.46 23.52 46.98
95 30 Van Eeckhoven Alexander H ASP U12 22.56 24.54 47.10
96 131 Van De Ven Thomas H ZON U16 23.64 24.42 48.06
97 64 Lovrovic Sara D AST U21 23.66 24.52 48.18
98 11 Wauters Nyah D AST U12 23.38 25.01 48.39
99 65 Vermeire Jolien D CAS U16 24.22 24.35 48.57
100 132 Cousyns Mickel H ZON MAS 23.92 24.85 48.77
101 133 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 24.18 24.62 48.80
102 31 Bellens Siebe H ZON U10 23.54 25.31 48.85
103 66 Driesmans Lisa D AST U16 24.57 24.87 49.44
104 134 Decloedt Alain H ZON MAS 24.32 25.13 49.45
105 32 Bollen Max H SNV U12 28.76 20.74 49.50
106 135 Malfet Dimitri H ZON MAS 25.03 24.94 49.97
107 12 Bauwens Axelle D SST U10 23.88 26.54 50.42
108 67 Caron Amber D ZON U16 24.96 25.54 50.50
109 136 Borremans Pascal H AST MAS 24.72 26.17 50.89
110 70 Praast Birthe D ASP U14 31.08 20.37 51.45
111 68 Mallaerts Wendy D AST MAS 25.91 25.56 51.47
112 69 Van Huffel Sophie D AST U21 25.59 25.93 51.52
113 71 Janssens Ann D ZON MAS 26.51 25.75 52.26
114 72 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 25.83 26.45 52.28
115 73 Martens Sophie D ZON U16 27.05 26.32 53.37
116 74 Behaeghel Katoesjka D SST SEN 26.94 26.63 53.57
117 33 Coppelmans Niels H SNV U12 32.58 21.17 53.75
118 137 De Block Lenny H ZON U16 26.52 27.54 54.06
119 75 Thijs Yuna D ZON U16 27.28 27.05 54.33
120 34 Gurny Brent H ZON U12 26.36 29.36 55.72
121 35 Driesmans Alex H AST U12 26.83 29.22 56.05
122 13 Smout Charlotte D ZON U10 26.67 30.05 56.72
123 76 Van Nuffelen Jill D ZON U16 34.98 22.98 57.96
124 138 Mannekens Vincent H ASP U14 28.94 29.09 58.03
125 77 Onbekent Dominiek D SST MAS 30.04 29.76 59.80
126 78 De Groof Julie D ZON U21 30.08 30.04 1:00.12
127 79 De Groof Caroline D ZON U14 30.25 31.26 1:01.51
128 36 Koch Sebastian H SST U10 29.37 33.45 1:02.82
129 80 Gordts Loewieze D YET U21 35.63 27.57 1:03.20
130 14 Moris Cécile D ZON U10 31.06 32.85 1:03.91
131 81 De Deckere Stephanie D ZON SEN 40.99 24.08 1:05.07
132 37 Bries Tibo H YET U10 25.25 50.14 1:15.39
133 38 Van Brempt Robbe H ZON U10 25.98 55.57 1:21.55
134 139 Koch Michael H SST MAS DNF DNF DNF
134 141 Heremans Paul H ZON U21 DNF DNF DNF
136 142 Delaude Allan H CAS U21 18.19 DNF DNF
137 140 Borremans Nicolas H AST U16 DNF DNF DNF
138 16 Vandeweyer Lisa D SNV U12 20.09 DNF DNF
139 143 Verstraelen Thomas H ASP SEN DSQ DSQ DSQ
139 83 Bakx Madelon D SST SEN DSQ DSQ DSQ
141 39 Jamin Lukas H SNV U10 21.18 DSQ DSQ
142 15 Gurny Kato D ZON U10 28.74 DSQ DSQ
143 82 Goos Femke D ASP U16 DSQ DSQ DSQ