Uitslag: Terugronde Antwerp Ski Team 2016-2017 22/04/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 122 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 17.49 19.18 36.67
2 114 Van Den Eynde Sam H ZON U21 17.41 19.84 37.25
3 119 Greefs Sam H SNV SEN 17.77 19.66 37.43
4 112 Van Daele Lennart H SNV U21 17.76 19.80 37.56
5 111 De Decker Yoeri H CAS U21 18.14 19.71 37.85
6 121 Boumans Santi H SNV U21 17.77 20.20 37.97
7 120 Vandevelde Théo H CAS U21 17.91 20.27 38.18
8 125 Legrand Jordy H ZON U21 18.29 20.19 38.48
9 36 Van Puyvelde Naya D SNV U12 18.48 20.18 38.66
10 113 Mertens Mats H ZON U21 18.23 20.91 39.14
11 115 Bruers Quillan H ASP U16 18.51 20.77 39.28
12 139 Cannaerts Arthur H ZON U16 18.60 20.82 39.42
13 74 Laurez Amandine D ICE U16 18.72 21.10 39.82
14 123 Tillemans Hendrik H SNV U21 18.83 21.01 39.84
15 84 Caremans Jana D CAS U16 19.18 20.82 40.00
16 63 Bouas Ioannis H SNV U12 19.26 20.89 40.15
17 58 Smet Christophe H CAS U12 18.75 21.43 40.18
18 130 Kuylen Nando H CAS U14 19.21 20.98 40.19
19 124 Dutrieux Maxime H YET SEN 18.23 21.98 40.21
20 60 Bouas Christos H SNV U12 19.13 21.11 40.24
20 118 Dom Robbe H CAS U21 19.44 20.80 40.24
22 126 Wyffels Robin H AST U16 18.82 21.46 40.28
23 53 Bollen Max H SNV U12 19.41 21.03 40.44
24 127 Vandevelde Franklin H CAS U14 19.47 21.13 40.60
25 76 De Wael Chiara D CAS U21 19.29 21.85 41.14
26 73 Kerkhofs Nore D SNV U14 19.90 21.32 41.22
27 117 Bauwens Nicolas H SST U21 19.72 21.53 41.25
28 77 Roggeman Sara D AST U16 18.67 22.62 41.29
29 131 Deliever Thibaut H ICE U16 19.47 21.98 41.45
30 116 Van Stevens Dries H ZON SEN 19.45 22.06 41.51
31 62 Coppelmans Niels H SNV U12 19.65 22.02 41.67
32 128 Yernault Quentin H BSKI SEN 19.45 22.39 41.84
33 43 Vandaele Julie D SNV U12 19.41 22.50 41.91
34 137 De Brauwer Niels H BST U16 19.96 22.30 42.26
34 75 Van Eeckhoven Julie D BST U14 20.07 22.19 42.26
36 59 Baeten Emiel H SNV U12 20.03 22.24 42.27
36 45 Vandeweyer Lisa D SNV U12 19.74 22.53 42.27
36 80 Boon Jana D ZON U21 19.99 22.28 42.27
39 133 Cools Liam H AST U21 20.19 22.13 42.32
40 136 Maas Jentse H CAS U16 20.28 22.07 42.35
41 90 Boeckstens Xandrina D AST U21 19.39 22.98 42.37
42 132 Cloostermans Gianni H AST U21 19.24 23.24 42.48
43 151 Verstraelen Thomas H BST SEN 20.36 22.29 42.65
43 71 De Deckere Saartje D AST U16 20.55 22.10 42.65
45 64 Geerinck Mikolaj H AST U12 19.98 22.98 42.96
46 30 Mannès Robin H SNV U10 20.68 22.41 43.09
46 15 Appels Anse D SNV U10 20.39 22.70 43.09
48 70 Spoelders Noa D ASP U14 20.36 22.87 43.23
49 56 Appels Seppe H SNV U12 20.80 22.44 43.24
49 67 Maas Jorrit H CAS U12 20.48 22.76 43.24
51 141 Joosens Brent H BST U16 20.55 22.74 43.29
52 41 Mannès Clémentine D SNV U12 20.67 22.71 43.38
53 135 De Nutte Matthias H BST U21 20.63 22.84 43.47
54 78 Boumans Mayté D SNV U14 20.90 22.72 43.62
55 134 Vervloet Mattiece H ZON U14 21.05 22.87 43.92
56 150 Thys Noah H AST U21 21.01 23.02 44.03
57 145 Dirckx Roel H ZON U21 20.71 23.50 44.21
57 148 Cools Xander H AST U14 20.89 23.32 44.21
59 143 Van De Ven Thomas H CAS U16 20.85 23.37 44.22
60 24 Appels Siebe H SNV U10 21.45 22.97 44.42
60 85 Boon Kato D ZON U21 20.95 23.47 44.42
62 142 Thys Patrick H ZON MAS 20.70 23.88 44.58
63 81 Laurez Margaux D ICE U21 21.08 23.69 44.77
64 22 De Maeijer Emiel H CAS U10 21.24 23.60 44.84
65 27 Bellens Siebe H ZON U10 21.68 23.37 45.05
66 65 Van Eeckhoven Alexander H BST U12 21.53 23.61 45.14
66 38 Hermans Sam D ZON U12 21.18 23.96 45.14
68 149 De Picker Kean H CAS U14 21.50 23.67 45.17
69 92 Van Damme Margot D BST U16 21.50 23.89 45.39
70 89 Mannekens Sarah D BST U21 21.49 24.18 45.67
71 86 Van Hassel Maïté D SNV U14 21.54 24.22 45.76
72 42 Dudal Lore D SNV U12 22.18 23.91 46.09
73 147 Tinck Stefan H ZON MAS 21.80 24.37 46.17
74 55 Van Orten Stef H SNV U12 22.01 24.19 46.20
75 152 Mermans Thomas H SNV U14 22.14 24.13 46.27
76 35 Malfet Lara D ZON U12 21.76 24.55 46.31
77 11 Bauwens Axelle D SST U10 22.45 23.91 46.36
78 138 Koerber Seth H ZON U16 22.16 24.27 46.43
78 32 Deliever Arnaud H ICE U10 22.47 23.96 46.43
80 29 Van Brempt Robbe H ZON U10 22.24 24.84 47.08
81 57 Stander Louis H BST U12 22.61 25.18 47.79
82 88 Van Huffel Sophie D AST U21 23.87 24.37 48.24
83 33 Bastien Leon H ZON U10 23.10 25.18 48.28
84 40 De Decker Jill D BST U12 22.74 25.67 48.41
85 156 Mannekens Vincent H BST U14 23.51 25.14 48.65
86 25 Tollens Alexander H ZON U10 23.54 25.41 48.95
87 37 Wattez Manon D ICE U12 23.36 25.63 48.99
88 93 Vermeire Lisa D CAS U14 23.21 26.01 49.22
89 66 Gurny Brent H ZON U12 22.69 26.66 49.35
90 87 Smet Evelyn D ZON SEN 22.87 26.53 49.40
91 13 Smout Charlotte D ZON U10 23.68 26.47 50.15
92 158 Malfet Dimitri H ZON MAS 23.81 26.40 50.21
93 96 Mallaerts Wendy D AST MAS 23.83 26.52 50.35
94 157 Decloedt Alain H ZON MAS 24.67 25.80 50.47
95 23 Scheepens Jeffrey H SNV U10 20.56 29.92 50.48
96 94 Vermeire Jolien D CAS U21 24.16 26.96 51.12
97 97 Janssens Ann D ZON MAS 24.62 26.91 51.53
98 83 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 18.75 32.91 51.66
99 100 Caron Emily D ZON U21 25.40 26.29 51.69
100 44 Spoelders Alex D ASP U12 23.87 28.82 52.69
101 21 Baiverlin Ferre H SNV U10 25.42 27.80 53.22
102 159 Dillen Mathias H ZON U14 25.25 28.95 54.20
102 101 Goethals Lutgard D SNV U16 25.97 28.23 54.20
104 103 De Beukelaer Charis D ZON MAS 25.87 28.41 54.28
105 160 Brion Maxime H ASP U14 25.94 28.48 54.42
106 14 Moris Cécile D ZON U10 25.63 28.90 54.53
107 95 Martens Sophie D ZON U21 24.38 32.21 56.59
108 28 Bries Tibo H YET U10 32.22 26.45 58.67
109 26 Scheepens Philippe H SNV U10 24.89 33.99 58.88
110 17 Van Brempt Femke D ZON U10 28.97 30.39 59.36
111 104 Dietz Hanya D ZON MAS 29.16 30.77 59.93
112 99 Dejonckheere Britt D ICE U14 29.19 30.79 59.98
113 154 Depondt Baue H ICE U16 29.30 31.05 1:00.35
114 98 Onbekent Dominiek D SST MAS 28.24 32.32 1:00.56
115 162 De Bie Louis H ZON U14 29.25 32.03 1:01.28
116 79 Van Nuffelen Jill D ZON U16 21.11 DNF DNF
117 163 Schildermans Steve H SNV U21 DNF DNF DNF
118 153 Adriaenssens Stijn H SST SEN 22.53 DNF DNF
119 91 Driesmans Lisa D AST U21 21.16 DNF DNF
120 129 Depondt Bram H ICE U14 20.57 DNF DNF
121 16 Gurny Kato D ZON U10 26.34 DSQ DSQ
122 102 Flamee Ellen D CAS U14 47.40 DSQ DSQ
123 18 Smet Lauren D CAS U10 DSQ DSQ DSQ
124 161 Denys Jules H ZON U14 DSQ 27.56 DSQ
125 31 Raman Ryan H CAS U10 DSQ 42.21 DSQ
126 146 Borremans Nicolas H AST U21 19.46 DSQ DSQ
127 155 Brandt Djacomo H ZON U14 22.56 DSQ DSQ
128 72 Bourbon Fien D SNV U14 19.54 DSQ DSQ
129 54 Dejonckheere Gilles H ICE U12 22.86 DSQ DSQ
130 12 Geerinck Emma D ZON U10 21.34 DSQ DSQ
131 82 Schelfhaut Ilana D ZON U21 19.36 DSQ DSQ
132 144 Vlaeymans Kevin H ZON U21 DSQ 24.20 DSQ
133 39 Wauters Nyah D CAS U12 24.09 DNS DNS
134 140 Baeten Viktor H SNV U16 DNS DNS DNS
134 61 Molenberghs Ruben H ZON U12 DNS DNS DNS