Uitslag: Terugronde Aspen 2016-2017 23/04/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 136 Vercammen Xander H ASP U21 18.53 16.54 35.07
2 127 Greefs Sam H SNV SEN 18.83 16.82 35.65
3 121 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 19.37 16.98 36.35
4 129 De Decker Yoeri H CAS U21 19.29 17.24 36.53
5 122 Van Daele Lennart H SNV U21 19.13 17.45 36.58
6 134 Van Den Eynde Sam H ZON U21 19.58 17.18 36.76
7 131 Boumans Santi H SNV U21 19.71 17.75 37.46
8 49 Van Puyvelde Naya D SNV U12 19.75 17.92 37.67
9 137 Bruers Quillan H ASP U16 20.07 17.94 38.01
10 123 Legrand Jordy H ZON U21 20.44 17.68 38.12
11 135 Mertens Mats H ZON U21 20.40 17.82 38.22
12 72 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 20.49 17.83 38.32
13 154 Cannaerts Arthur H ZON U16 20.09 18.24 38.33
14 74 Caremans Jana D CAS U16 20.00 18.34 38.34
15 139 Wyffels Robin H AST U16 20.48 18.13 38.61
16 130 Dom Robbe H CAS U21 20.68 18.08 38.76
17 126 Patteet Giovanni H ZON U21 20.60 18.23 38.83
18 128 Dutrieux Maxime H YET SEN 20.66 18.37 39.03
19 85 Laurez Amandine D ICE U16 20.64 18.42 39.06
20 140 Vandevelde Franklin H CAS U14 20.74 18.36 39.10
21 63 Bollen Max H SNV U12 20.25 18.91 39.16
22 45 Vandaele Julie D SNV U12 20.75 18.57 39.32
23 143 Kuylen Nando H CAS U14 21.00 18.95 39.95
24 124 Van Stevens Dries H ZON SEN 21.29 18.71 40.00
25 79 De Wael Chiara D CAS U21 21.37 18.90 40.27
26 86 Bourbon Fien D SNV U14 21.45 18.87 40.32
27 133 Bauwens Nicolas H SST U21 22.11 18.43 40.54
28 81 Kerkhofs Nore D SNV U14 21.73 18.87 40.60
28 43 Mannès Clémentine D SNV U12 21.22 19.38 40.60
30 46 Vandeweyer Lisa D SNV U12 21.45 19.16 40.61
31 77 Van Eeckhoven Julie D BST U14 21.65 19.27 40.92
32 84 Schelfhaut Ilana D ZON U21 21.67 19.40 41.07
33 67 Baeten Emiel H SNV U12 21.69 19.45 41.14
34 148 Cools Liam H AST U21 22.33 18.84 41.17
35 71 Elskens Jana D YET SEN 21.96 19.22 41.18
36 11 Appels Anse D SNV U10 21.94 19.54 41.48
37 156 Joosens Brent H BST U16 22.43 19.13 41.56
38 176 Vanreusel Kélian H SNV U14 22.34 19.25 41.59
39 64 Appels Seppe H SNV U12 22.08 19.63 41.71
40 22 Appels Siebe H SNV U10 22.21 19.54 41.75
41 141 Yernault Quentin H BSKI SEN 22.62 19.18 41.80
42 164 Thys Noah H AST U21 23.04 18.78 41.82
43 105 Van Hassel Maïté D SNV U14 22.47 19.37 41.84
43 145 Deliever Thibaut H ICE U16 22.64 19.20 41.84
45 76 Boumans Mayté D SNV U14 22.06 19.80 41.86
46 82 Spoelders Noa D ASP U14 22.41 19.57 41.98
47 61 Maas Jorrit H CAS U12 22.09 19.90 41.99
48 24 Mannès Robin H SNV U10 22.19 19.89 42.08
49 25 Jamin Lukas H SNV U10 21.73 20.42 42.15
50 18 Geerinck Emma D ZON U10 22.32 19.90 42.22
50 152 De Brauwer Niels H BST U16 22.11 20.11 42.22
52 80 Boon Jana D ZON U21 22.77 19.67 42.44
53 142 Depondt Bram H ICE U14 22.98 19.49 42.47
54 163 Van Puyvelde Lennart H SST U16 22.44 20.07 42.51
55 23 De Maeijer Emiel H CAS U10 22.79 20.09 42.88
55 153 Koerber Seth H ZON U16 22.82 20.06 42.88
57 29 Scheepens Jeffrey H SNV U10 22.32 20.58 42.90
58 161 Cools Xander H AST U14 22.70 20.24 42.94
59 162 De Picker Kean H CAS U14 23.12 19.87 42.99
60 149 Werckx Jarne H SNV U14 22.83 20.25 43.08
61 75 Verstrepen Laura D CAS U21 23.12 20.09 43.21
62 166 Mermans Thomas H SNV U14 22.82 20.43 43.25
63 158 Van De Ven Thomas H CAS U16 23.26 20.05 43.31
64 146 Mathijs Frederick H YET SEN 23.13 20.40 43.53
65 87 Van Nuffelen Jill D ZON U16 23.62 20.25 43.87
66 169 Brandt Djacomo H ZON U14 23.19 20.82 44.01
67 83 Werckx Eline D SNV U21 23.74 20.40 44.14
68 28 Van Brempt Robbe H ZON U10 23.09 21.28 44.37
69 47 Hermans Sam D ZON U12 23.78 21.02 44.80
70 12 Bauwens Axelle D SST U10 23.34 21.99 45.33
71 92 Driesmans Lisa D AST U21 23.83 21.53 45.36
72 73 Laurez Margaux D ICE U21 23.85 21.55 45.40
73 160 Tinck Stefan H ZON MAS 24.45 21.05 45.50
74 89 Van Huffel Sophie D AST U21 23.72 21.85 45.57
75 167 Adriaenssens Stijn H SST SEN 24.82 20.79 45.61
76 34 Tollens Alexander H ZON U10 25.04 21.35 46.39
77 42 Malfet Lara D ZON U12 24.44 22.04 46.48
78 91 Vanherck Stephanie D AST U21 24.93 22.12 47.05
79 26 Bries Tibo H YET U10 24.07 23.02 47.09
80 66 Dejonckheere Gilles H ICE U12 25.10 22.08 47.18
81 170 Mannekens Vincent H BST U14 25.25 22.25 47.50
82 88 Smet Evelyn D ZON SEN 25.28 22.24 47.52
83 35 Bastien Leon H ZON U10 26.58 21.49 48.07
84 48 Wauters Nyah D CAS U12 24.96 23.36 48.32
85 159 Vlaeymans Kevin H ZON U21 27.09 21.50 48.59
86 172 Malfet Dimitri H ZON MAS 26.05 22.64 48.69
87 62 Gurny Brent H ZON U12 25.55 23.48 49.03
88 15 Smout Charlotte D ZON U10 25.73 23.55 49.28
89 171 Decloedt Alain H ZON MAS 25.75 23.58 49.33
90 95 Van Den Brande Linde D BST U14 26.28 23.21 49.49
91 178 Bastien Nicolas H BST SEN 26.40 23.39 49.79
92 177 Bogaerts Kim H ZON MAS 26.78 23.03 49.81
93 98 Mallaerts Wendy D AST MAS 26.61 23.65 50.26
94 168 Depondt Baue H ICE U16 26.31 23.98 50.29
95 100 Janssens Ann D ZON MAS 26.71 23.60 50.31
96 31 Raman Ryan H CAS U10 26.63 23.77 50.40
97 96 Vermeire Jolien D CAS U21 27.22 23.36 50.58
98 173 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 27.66 23.25 50.91
99 107 Caron Emily D ZON U21 28.01 23.17 51.18
100 125 Schildermans Steve H SNV U21 34.30 17.10 51.40
101 179 Daems Fil H BST U16 26.69 25.17 51.86
102 41 Spoelders Alex D ASP U12 26.58 25.37 51.95
103 93 Van Damme Margot D BST U16 23.08 29.37 52.45
104 174 Brion Maxime H ASP U14 27.27 25.23 52.50
105 104 De Beukelaer Charis D ZON MAS 27.74 24.94 52.68
106 103 Flamee Ellen D CAS U14 28.12 24.70 52.82
107 21 Scheepens Philippe H SNV U10 27.71 26.09 53.80
108 14 Moris Cécile D ZON U10 28.20 25.70 53.90
109 16 Gurny Kato D ZON U10 28.00 26.05 54.05
110 33 Bogaerts Robbe H ZON U10 28.20 26.86 55.06
111 99 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 29.77 26.48 56.25
112 109 Vermeersche Lore D YET SEN 29.99 26.51 56.50
113 17 Van Brempt Femke D ZON U10 29.71 27.13 56.84
114 151 Maas Jentse H CAS U16 37.37 19.56 56.93
115 106 Dietz Hanya D ZON MAS 30.07 27.12 57.19
116 101 Onbekent Dominiek D SST MAS 30.42 28.06 58.48
117 32 Vingerhoets Alexander H BST U10 30.82 29.56 1:00.38
118 175 Denys Jules H ZON U14 37.56 23.50 1:01.06
119 90 Mannekens Sarah D BST U21 40.54 21.86 1:02.40
120 13 Smet Lauren D CAS U10 33.38 32.11 1:05.49
121 147 Cloostermans Gianni H AST U21 29.52 38.65 1:08.17
122 150 Vervloet Mattiece H ZON U14 22.39 DNF DNF
123 132 Vandevelde Théo H CAS U21 19.75 DNF DNF
124 97 Martens Sophie D ZON U21 DNF 24.19 DNF
125 78 Roggeman Sara D AST U16 20.62 DNF DNF
126 27 Bellens Siebe H ZON U10 DSQ 21.16 DSQ
127 180 De Nutte Matthias H BST U21 DSQ 19.32 DSQ
128 65 Smet Christophe H CAS U12 20.42 DSQ DSQ
129 30 Bogaerts Lars H ZON U10 33.04 DSQ DSQ
130 102 Dejonckheere Britt D ICE U14 DSQ DSQ DSQ
130 68 Molenberghs Ruben H ZON U12 DSQ DSQ DSQ
132 44 Wattez Manon D ICE U12 DSQ 22.56 DSQ
133 108 Goethals Lutgard D SNV U16 28.01 DSQ DSQ
134 165 Verstraelen Thomas H BST SEN DSQ 19.13 DSQ
135 144 Catry Maxime H ICE U21 DSQ DSQ DSQ
135 138 Tillemans Hendrik H SNV U21 DNS DNS DNS
135 157 Thys Patrick H ZON MAS DNS DNS DNS
135 94 Vermeire Lisa D CAS U14 DNS DNS DNS
135 155 Baeten Viktor H SNV U16 DNS DNS DNS