Uitslag: Terugronde Aspen 2018-2019 18/05/2019

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 174 Vercammen Xander H ASP U21 16.37 16.67 33.04
2 125 Alaerts Xan H SNSP SEN 16.44 17.11 33.55
3 127 Van Daele Lennart H SNV U21 16.53 17.40 33.93
4 134 Greefs Sam H SNV SEN 16.65 17.43 34.08
5 131 Dutrieux Maxime H YET SEN 16.88 17.69 34.57
6 123 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 16.86 17.78 34.64
7 122 Legrand Jordy H ZON U21 17.09 17.58 34.67
8 132 De Decker Yoeri H CAS U21 17.23 17.61 34.84
9 121 Patteet Giovanni H ZON U21 17.28 18.35 35.63
10 89 Kerkhofs Nore D SNV U16 17.46 18.42 35.88
11 130 Cloostermans Gianni H ASP U21 17.06 18.84 35.90
12 128 De Nutte Matthias H WSK U21 18.33 17.85 36.18
13 144 Van Orten Stef H SNV U14 18.02 18.39 36.41
14 141 Bollen Max H SNV U14 17.90 18.52 36.42
15 142 Brandt Djacomo H ZON U16 17.83 18.60 36.43
16 129 Vervloet Mattiece H ZON U16 18.16 18.33 36.49
17 91 De Deckere Saartje D ASP U21 18.05 18.45 36.50
18 41 Geerinck Emma D ZON U12 18.01 18.65 36.66
19 139 Peeters Herbert H YET MAS 17.96 18.92 36.88
20 124 Werckx Jarne H SNV U16 18.07 18.84 36.91
21 74 Appels Siebe H SNV U12 18.13 18.85 36.98
22 85 Bourbon Fien D SNV U16 18.55 18.48 37.03
23 86 Van Nuffelen Jill D ZON U21 18.09 18.96 37.05
24 163 Heremans Paul H ZON SEN 18.28 18.82 37.10
24 92 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 18.02 19.08 37.10
26 146 Thys Noah H ASP U21 18.16 19.03 37.19
27 84 Praast Birthe D ASP U21 18.18 19.02 37.20
28 135 Cousyns Zidane H ZON U21 18.16 19.07 37.23
29 126 De Brauwer Niels H WSK U21 18.41 19.02 37.43
30 68 Wouters Ruben H SNV U12 18.12 19.32 37.44
31 136 Van Stevens Dries H ZON MAS 18.27 19.18 37.45
32 47 Appels Anse D SNV U12 18.53 18.97 37.50
33 160 Stander Louis H WSK U14 18.48 19.04 37.52
34 133 Depondt Bram H ICE U16 18.47 19.07 37.54
35 72 Jamin Lukas H SNV U12 18.82 18.89 37.71
36 63 Bellens Siebe H ZON U12 18.62 19.15 37.77
37 90 Van Hassel Maïté D SNV U16 18.43 19.41 37.84
38 73 Tollens Alexander H CAS U12 18.80 19.05 37.85
39 71 Van Brempt Robbe H ZON U12 17.98 19.95 37.93
39 87 Vandaele Julie D SNV U14 18.52 19.41 37.93
41 161 Cools Xander H ASP U16 18.62 19.36 37.98
42 88 Tempelaars Astrid D SST U21 18.51 19.55 38.06
43 149 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 19.06 19.17 38.23
44 51 Bauwens Axelle D SST U12 18.88 19.36 38.24
45 93 Spoelders Noa D ASP U16 18.81 19.46 38.27
46 145 Aerts Vico H WSK U14 18.76 19.58 38.34
47 62 Bastien Leon H ZON U12 18.96 19.43 38.39
47 61 Moons Arsen H ASP U12 19.10 19.29 38.39
49 38 Marien Maxime H SNV U10 19.25 19.33 38.58
49 67 Verwijlen Bram H SNV U12 18.63 19.95 38.58
51 33 Baiverlin Ferre H SNV U10 19.02 19.61 38.63
52 66 Bries Tibo H YET U12 18.98 19.70 38.68
53 82 Lambert Maureen D VAL U16 18.86 19.85 38.71
54 42 Moris Cécile D ZON U12 18.89 19.96 38.85
55 153 Geerinck Mikolaj H ASP U14 19.25 19.89 39.14
56 170 Elst Viktor H ZON U16 19.22 20.06 39.28
57 148 Mermans Thomas H SNV U16 19.17 20.18 39.35
58 83 Musiek Emma D SNV U16 19.27 20.28 39.55
59 49 Smout Charlotte D ZON U12 19.40 20.21 39.61
60 12 Dols Seth D SNV U10 19.33 20.29 39.62
61 64 Cruysberghs Mauro H WSK U12 19.42 20.34 39.76
62 147 Mannekens Vincent H WSK U16 18.66 21.22 39.88
63 105 Cornet Adèle D VAL U16 19.64 20.56 40.20
64 50 Gurny Kato D ZON U12 19.91 20.44 40.35
65 53 Van Orten Juul D SNV U12 19.63 20.74 40.37
66 168 Baeten Emiel H SNV U14 19.81 20.57 40.38
67 176 Boudt Niels H SST U14 19.60 21.10 40.70
68 154 Dillen Mathias H ZON U16 19.91 20.97 40.88
69 34 Fosté Cas H WSK U10 20.47 20.48 40.95
70 156 Maas Jorrit H CAS U14 20.15 21.00 41.15
71 159 De Bie Louis H ZON U16 20.16 21.09 41.25
72 48 Luyckx Noor D ICE U12 20.41 21.08 41.49
73 98 Van Den Brande Linde D WSK U16 20.06 21.58 41.64
74 45 Van Looveren Lis D WSK U12 20.44 21.37 41.81
75 100 Van Tiggelen Hanne D ASP SEN 20.03 22.01 42.04
76 81 Finotto Lise D WSK SEN 20.26 21.81 42.07
77 175 Celis Ruben H WSK U16 19.55 22.60 42.15
78 19 Van De Maele Rozemie D ICE U10 20.63 21.56 42.19
79 43 Van Brempt Femke D ZON U12 20.83 21.47 42.30
80 108 Vermeire Lisa D CAS U16 20.73 21.87 42.60
81 97 Caron Emily D ZON SEN 20.94 21.71 42.65
82 164 Gurny Brent H ZON U14 20.59 22.11 42.70
83 152 Vanderveken Tim H SST MAS 20.48 22.30 42.78
84 143 Joosens Brent H WSK U21 18.08 25.09 43.17
85 158 Vlaeymans Robin H ZON U21 18.81 24.41 43.22
86 96 Wauters Nyah D ZON U14 21.31 22.01 43.32
87 162 Decloedt Alain H ZON MAS 21.19 22.78 43.97
88 35 Bastien James H ZON U10 21.52 22.47 43.99
89 107 De Groof Julie D WSK U21 21.49 22.63 44.12
90 65 Musiek Victor H SNV U12 20.76 23.44 44.20
91 24 Verwijlen Guusje D SNV U10 21.85 22.96 44.81
92 165 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 22.12 22.97 45.09
93 113 Knockaert Tosca D ICE SEN 21.71 23.43 45.14
94 110 Dietz Hanya D ZON MAS 22.01 23.33 45.34
95 102 De Groof Caroline D WSK U21 22.09 23.33 45.42
96 11 Van De Maele Riet D ICE U10 22.49 23.14 45.63
97 31 Scheepens Philippe H SNV U10 20.29 26.30 46.59
98 104 Van Looveren Flo D WSK U14 22.29 24.64 46.93
99 44 Fosté Sam D WSK U12 23.00 24.08 47.08
100 114 Schelfhout Kiara D WSK U21 21.58 25.65 47.23
101 94 Van Puyvelde Naya D SNV U14 18.04 29.88 47.92
101 167 Peeters Ronny H ZON MAS 22.93 24.99 47.92
103 166 Peeters Charlie H ZON U14 23.22 25.32 48.54
104 70 De Raedt Maxim H CAS U12 24.14 24.75 48.89
105 103 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 20.08 29.13 49.21
106 95 Boumans Mayté D SNV U16 31.19 18.86 50.05
107 13 Bourguignon Naomi D YET U10 26.67 28.61 55.28
108 111 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 28.05 30.00 58.05
109 172 Brion Paul H ASP MAS 28.32 30.19 58.51
110 36 Van Loon Xander H WSK U10 29.23 30.02 59.25
111 54 Bourguignon Joy D YET U12 29.09 32.68 1:01.77
112 69 Scheepens Jeffrey H SNV U12 DNF 19.07 DNF
113 20 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 24.92 DNF DNF
114 112 Wuyts Hilde D ZON MAS 22.90 DNF DNF
115 140 Baeten Viktor H SNV U21 17.74 DNF DNF
116 137 Bruers Quillan H ASP U21 18.59 DNF DNF
117 99 De Decker Jill D WSK U14 19.44 DNF DNF
118 109 Flamee Ellen D CAS U16 21.41 DSQ DSQ
119 14 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 DSQ DSQ DSQ
120 18 Proost Leyla D SNV U10 DSQ 26.95 DSQ
121 17 D'haemer Luca D ASP U10 DSQ 22.65 DSQ
122 173 Schaillée Wout H YET U14 DSQ 25.39 DSQ
123 16 Dols Lou D SNV U10 DSQ 23.52 DSQ
124 169 Maas Jentse H CAS U21 18.44 DSQ DSQ
125 21 Vandekeere Ella D YET U10 DSQ DSQ DSQ
126 22 Geerinck Emilia D ASP U10 DSQ 32.60 DSQ
127 157 Denys Jules H ZON U16 19.08 DSQ DSQ
128 15 Van Heghe Hope D SNV U10 DSQ 21.56 DSQ
129 178 Oberlander Spencer H YET U14 DSQ 28.20 DSQ
130 138 Appels Seppe H SNV U14 17.92 DSQ DSQ
131 32 Tollens Sebastian H CAS U10 28.30 DSQ DSQ
132 46 Versaen Amy Lin D ZON U12 DSQ 25.79 DSQ
133 23 Cruysberghs Ella D WSK U10 DSQ 22.34 DSQ
134 177 Loi Mauro H WSK U16 DNS DNS DNS
134 155 Mathijs Frederick H YET SEN DNS DNS DNS
134 101 Caron Amber D ZON U21 DNS DNS DNS
134 106 Vermeire Jolien D CAS U21 DNS DNS DNS
134 150 Bouas Ioannis H SNV U14 DNS DNS DNS
134 151 Bouas Christos H SNV U14 DNS DNS DNS
134 37 Crommentuijn Noah H SNV U10 DNS DNS DNS
134 171 Verstraelen Thomas H WSK SEN DNS DNS DNS