Uitslag: Terugronde Casablanca 2015-2016 14/05/2016 - Per categorie

U10
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 3 Vandaele Julie D SNV U10 19.02 19.27 38.29
2 8 Appels Anse D SNV U10 20.04 20.52 40.56
3 9 Bauwens Axelle D SST U10 21.54 21.99 43.53
4 11 Van Gheluwe Torah D ICE U10 23.31 24.03 47.34
5 14 Gerris Céline D ZON U10 27.79 29.05 56.84
6 15 Moris Cécile D ZON U10 29.21 30.08 59.29
7 16 Smet Lauren D CAS U10 29.77 30.01 59.78
17 Gurny Kato D ZON U10 DSQ DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 22 Bouas Christos H SNV U10 18.72 19.03 37.75
2 25 Appels Siebe H SNV U10 19.64 20.18 39.82
3 29 Mannès Robin H SNV U10 21.47 22.15 43.62
4 30 Van Oort Max H ASP U10 21.98 23.05 45.03
5 31 Bellens Siebe H ZON U10 22.07 23.58 45.65
6 32 Dejonckheere Gilles H ICE U10 23.37 24.04 47.41
7 33 Bries Tibo H YET U10 24.46 24.29 48.75
8 34 Van Brempt Robbe H ZON U10 24.91 25.58 50.49
U12
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 1 Van Puyvelde Naya D SNV U12 17.84 17.91 35.75
2 2 Kerkhofs Nore D SNV U12 17.96 18.68 36.64
3 4 Van Hassel Maïté D SNV U12 19.09 19.54 38.63
4 5 Vandeweyer Lisa D SNV U12 19.35 19.77 39.12
5 6 Mannès Clémentine D SNV U12 19.65 20.01 39.66
6 7 Hermans Sam D ZON U12 19.97 19.95 39.92
7 10 Wauters Nyah D AST U12 22.89 24.15 47.04
8 12 Malfet Lara D ZON U12 21.07 27.24 48.31
9 13 Gerris Aline D ZON U12 26.71 27.16 53.87
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 18 Kuylen Nando H CAS U12 17.94 18.37 36.31
2 19 Bollen Max H SNV U12 18.15 18.69 36.84
3 20 Baeten Emiel H SNV U12 18.58 19.01 37.59
4 21 Smet Christophe H CAS U12 18.91 18.93 37.84
5 23 Bouas Ioannis H SNV U12 18.66 19.37 38.03
6 24 Coppelmans Niels H SNV U12 19.26 19.54 38.80
7 26 Maas Jorrit H ZON U12 20.01 20.22 40.23
8 27 Dillen Mathias H ZON U12 21.22 21.32 42.54
9 28 Geerinck Mikolaj H AST U12 21.46 21.51 42.97
10 35 Gurny Brent H ZON U12 24.86 25.77 50.63
11 36 Vervloet Mattiece H ZON U12 18.67 36.21 54.88
U14
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 37 Vandenbogaerde Amber D ICE U14 17.31 18.19 35.50
2 40 Caremans Jana D ZON U14 18.03 18.34 36.37
3 42 Praast Birthe D ASP U14 17.87 18.54 36.41
4 47 De Deckere Saartje D AST U14 19.34 19.82 39.16
5 51 Van Eeckhoven Julie D ASP U14 19.75 20.45 40.20
6 52 Boumans Mayté D SNV U14 20.09 20.53 40.62
7 55 Vandesande Britt D SST U14 20.41 21.08 41.49
8 53 Verstrepen Eline D CAS U14 20.66 21.19 41.85
9 58 Vermeire Lisa D CAS U14 21.63 22.91 44.54
10 67 Van Den Brande Linde D ASP U14 24.49 26.03 50.52
11 70 De Groof Caroline D ZON U14 26.53 27.48 54.01
76 Van Hees Alix D ICE U14 20.55 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 90 Bruers Quillan H ASP U14 17.89 18.05 35.94
2 97 Vandevelde Franklin H CAS U14 18.57 18.49 37.06
3 98 Wyffels Robin H AST U14 18.53 18.66 37.19
4 99 Werckx Jarne H SNV U14 18.76 18.57 37.33
5 105 De Brauwer Niels H ASP U14 19.04 19.84 38.88
6 108 Cools Xander H AST U14 19.78 19.74 39.52
7 112 Maas Jentse H ZON U14 20.61 20.48 41.09
8 116 Vlaeymans Robin H ZON U14 20.67 21.05 41.72
9 123 Mannekens Vincent H ASP U14 24.95 25.89 50.84
U16
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 39 Laurez Amandine D ICE U16 17.54 18.21 35.75
2 43 De Preker Estée D S2BE U16 18.39 18.91 37.30
3 45 Werckx Eline D SNV U16 19.06 19.66 38.72
4 57 Boon Kato D ZON U16 21.24 21.86 43.10
5 59 Mannekens Sarah D ASP U16 22.16 22.08 44.24
6 62 Vermeire Jolien D CAS U16 22.25 23.06 45.31
7 60 Driesmans Lisa D AST U16 22.35 23.12 45.47
8 61 Caron Amber D ZON U16 22.72 23.01 45.73
9 63 Frans Affi D YET U16 22.71 23.41 46.12
10 66 Thijs Yuna D ZON U16 24.09 24.65 48.74
11 69 Goos Femke D ASP U16 26.69 27.02 53.71
12 72 Martens Sophie D ZON U16 23.49 50.74 1:14.23
13 73 Goos Silke D ASP U16 36.21 39.09 1:15.30
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 80 Van Daele Lennart H SNV U16 16.67 17.04 33.71
2 83 Van Ceulebroeck Dries H SNV U16 17.05 17.47 34.52
3 84 De Decker Yoeri H CAS U16 17.34 17.57 34.91
4 88 Boumans Santi H SNV U16 17.32 18.23 35.55
5 89 Vandenbroucke Robbe H CAS U16 17.96 17.83 35.79
6 91 Dom Robbe H CAS U16 17.84 18.14 35.98
7 92 Cloostermans Gianni H AST U16 17.86 18.23 36.09
8 93 Tillemans Hendrik H SNV U16 17.94 18.36 36.30
9 95 Cools Liam H AST U16 18.22 18.41 36.63
10 101 Catry Maxime H ICE U16 18.94 18.08 37.02
11 102 De Nutte Matthias H ASP U16 18.65 19.39 38.04
12 106 Hanssens Tibo H CAS U16 19.49 19.47 38.96
13 107 Peel Basile H ICE U16 19.41 20.03 39.44
14 113 Van De Ven Thomas H ZON U16 19.96 21.15 41.11
15 114 Koerber Seth H ZON U16 20.53 20.72 41.25
16 117 Joosens Brent H ASP U16 19.86 21.91 41.77
U21
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 38 De Wael Chiara D CAS U21 17.59 18.00 35.59
2 41 Van Dijck Lauke D ZON U21 18.02 18.18 36.20
3 44 Elskens Jana D YET U21 18.91 19.36 38.27
4 49 Boon Jana D ZON U21 19.07 19.78 38.85
5 46 Van Den Bosch Louise D ZON U21 18.76 20.25 39.01
6 48 Laurez Margaux D ICE U21 19.34 20.01 39.35
7 50 Verstrepen Laura D CAS U21 19.46 20.04 39.50
8 56 Vanherck Stephanie D AST U21 20.94 21.64 42.58
9 68 Gordts Loewieze D YET U21 25.87 26.52 52.39
74 Van Huffel Sophie D AST U21 DSQ DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 78 Vandevelde Théo H CAS U21 16.37 16.78 33.15
2 79 Schildermans Steve H SNV U21 16.37 16.89 33.26
3 82 Dutrieux Maxime H YET U21 16.68 17.08 33.76
4 81 Van Den Eynde Sam H ZON U21 16.72 17.49 34.21
5 85 Legrand Jordy H ZON U21 17.44 17.91 35.35
6 86 Delaude Allan H CAS U21 17.41 17.97 35.38
7 87 Patteet Giovanni H ZON U21 17.89 17.55 35.44
8 94 Duré Ruben H AST U21 18.05 18.35 36.40
9 100 Cousyns Zidane H ZON U21 18.81 18.71 37.52
10 103 Heremans Paul H ZON U21 19.05 19.12 38.17
11 104 Dirckx Roel H ZON U21 19.26 19.58 38.84
12 118 Delanghe Matthias H ZON U21 20.77 21.72 42.49
13 119 Vlaeymans Kevin H ZON U21 21.23 21.74 42.97
127 Mertens Mats H ZON U21 17.04 DNF DNF
128 Greefs Sam H SNV U21 DNF DNF DNF
126 Bauwens Nicolas H SST U21 18.28 DSQ DSQ
SEN
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 54 Smet Evelyn D ZON SEN 20.81 21.25 42.06
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 77 Bastiaens Jorn H CAS SEN 16.37 16.57 32.94
2 96 Van Stevens Dries H ZON SEN 17.99 18.73 36.72
3 109 Adriaenssens Stijn H SST SEN 19.62 20.47 40.09
125 Gysels Bruno H ASP SEN DNF DNF DNF
MAS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 64 Janssens Ann D ZON MAS 23.43 24.48 47.91
2 65 Mallaerts Wendy D AST MAS 24.01 24.18 48.19
3 71 Onbekent Dominiek D SST MAS 26.76 27.48 54.24
75 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 23.05 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 115 Lammens Steven H SST MAS 19.64 21.07 40.71
2 110 Thys Patrick H ZON MAS 20.12 20.91 41.03
3 111 Tinck Stefan H ZON MAS 20.03 21.06 41.09
4 120 Cousyns Mickel H ZON MAS 21.73 22.06 43.79
5 121 Decloedt Alain H ZON MAS 21.89 23.14 45.03
6 122 Van Doorslaer Jan H ZON MAS 22.89 23.65 46.54
129 Peeters Herbert H YET MAS 17.35 DNF DNF
124 Malfet Dimitri H ZON MAS DNF DNF DNF