Uitslag: Terugronde Casablanca 2018-2019 18/05/2019

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 118 Alaerts Xan H SNSP SEN 19.63 16.76 36.39
2 124 Van Daele Lennart H SNV U21 19.86 17.07 36.93
3 112 Greefs Sam H SNV SEN 20.56 16.81 37.37
4 119 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 21.28 17.16 38.44
5 120 Legrand Jordy H ZON U21 21.07 17.50 38.57
6 111 De Nutte Matthias H WSK U21 20.70 18.13 38.83
7 75 De Deckere Saartje D ASP U21 20.99 18.44 39.43
8 78 Bourbon Fien D SNV U16 21.67 18.27 39.94
9 74 Kerkhofs Nore D SNV U16 22.12 17.95 40.07
10 114 De Brauwer Niels H WSK U21 22.03 18.28 40.31
11 43 Appels Anse D SNV U12 21.46 18.87 40.33
12 131 Bollen Max H SNV U14 21.86 18.51 40.37
13 60 Jamin Lukas H SNV U12 21.37 19.01 40.38
14 56 Scheepens Jeffrey H SNV U12 21.39 19.00 40.39
15 121 Vervloet Mattiece H ZON U16 22.30 18.32 40.62
16 115 Dutrieux Maxime H YET SEN 22.77 17.92 40.69
17 128 Appels Seppe H SNV U14 21.87 18.88 40.75
18 80 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 21.86 18.96 40.82
19 81 Boumans Mayté D SNV U16 22.21 18.67 40.88
20 55 Appels Siebe H SNV U12 22.17 18.84 41.01
21 64 Bellens Siebe H ZON U12 21.99 19.23 41.22
22 54 Bastien Leon H ZON U12 22.25 19.16 41.41
23 126 Van Stevens Dries H ZON MAS 22.49 18.96 41.45
24 134 Aerts Vico H WSK U14 22.82 19.01 41.83
25 73 Vandaele Julie D SNV U14 22.70 19.25 41.95
26 71 Spoelders Noa D ASP U16 22.72 19.53 42.25
27 38 Bauwens Axelle D SST U12 22.57 19.83 42.40
28 36 Moris Cécile D ZON U12 22.56 20.03 42.59
29 136 Mannekens Vincent H WSK U16 23.26 19.45 42.71
30 22 Scheepens Philippe H SNV U10 22.70 20.25 42.95
31 84 Van Hassel Maïté D SNV U16 23.83 19.27 43.10
32 137 Mermans Thomas H SNV U16 23.75 19.54 43.29
33 150 Cools Xander H ASP U16 23.57 19.95 43.52
34 3 Dols Seth D SNV U10 23.55 20.21 43.76
35 37 Smout Charlotte D ZON U12 22.81 20.98 43.79
36 149 Stander Louis H WSK U14 23.27 20.55 43.82
37 88 Van Den Brande Linde D WSK U16 23.73 20.28 44.01
38 24 Marien Maxime H SNV U10 24.29 19.85 44.14
39 143 Dillen Mathias H ZON U16 23.84 20.47 44.31
40 57 Verwijlen Bram H SNV U12 25.34 19.38 44.72
41 147 Vlaeymans Robin H ZON U21 24.52 20.34 44.86
42 122 Depondt Bram H ICE U16 26.31 18.60 44.91
43 160 Celis Ruben H WSK U16 24.71 20.24 44.95
44 145 Maas Jorrit H CAS U14 24.42 20.69 45.11
45 34 Gurny Kato D ZON U12 25.19 20.74 45.93
46 40 Van Brempt Femke D ZON U12 24.41 21.76 46.17
47 141 Vanderveken Tim H SST MAS 25.14 21.13 46.27
48 87 Caron Emily D ZON SEN 25.83 21.82 47.65
49 123 Cloostermans Gianni H ASP U21 30.39 17.41 47.80
50 89 De Decker Jill D WSK U14 26.89 20.98 47.87
51 86 Wauters Nyah D ZON U14 25.79 22.33 48.12
52 7 Verwijlen Guusje D SNV U10 25.52 22.79 48.31
53 79 Finotto Lise D WSK SEN 26.87 21.60 48.47
54 152 Gurny Brent H ZON U14 26.31 22.78 49.09
55 76 Praast Birthe D ASP U21 29.98 19.43 49.41
56 13 Cruysberghs Ella D WSK U10 26.15 23.48 49.63
57 200 Brandt Djacomo H ZON U16 31.65 18.01 49.66
57 52 Van Brempt Robbe H ZON U12 30.97 18.69 49.66
59 135 Thys Noah H ASP U21 32.45 17.34 49.79
60 99 Flamee Ellen D CAS U16 28.10 22.62 50.72
61 25 Bastien James H ZON U10 26.28 24.72 51.00
62 92 De Groof Caroline D WSK U21 28.01 23.02 51.03
63 26 Fosté Cas H WSK U10 30.78 20.76 51.54
64 142 Geerinck Mikolaj H ASP U14 32.44 19.16 51.60
65 83 Tempelaars Astrid D SST U21 32.85 19.23 52.08
66 11 Van De Maele Riet D ICE U10 26.75 25.35 52.10
67 96 Vermeire Jolien D CAS U21 28.64 23.80 52.44
68 32 Geerinck Emma D ZON U12 34.11 18.41 52.52
69 62 De Raedt Maxim H CAS U12 28.02 24.76 52.78
70 133 Van Orten Stef H SNV U14 20.68 32.53 53.21
71 35 Fosté Sam D WSK U12 28.22 25.15 53.37
72 94 Van Looveren Flo D WSK U14 28.60 25.15 53.75
73 146 Denys Jules H ZON U16 34.83 19.90 54.73
74 39 Luyckx Noor D ICE U12 33.86 21.30 55.16
75 6 Proost Leyla D SNV U10 29.96 26.74 56.70
76 157 Schaillée Wout H YET U14 31.94 24.99 56.93
77 59 Musiek Victor H SNV U12 35.52 23.73 59.25
78 12 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 32.26 27.68 59.94
79 21 Tollens Sebastian H CAS U10 32.28 29.20 1:01.48
80 23 Baiverlin Ferre H SNV U10 45.26 19.75 1:05.01
81 159 Brion Paul H ASP MAS 36.74 31.29 1:08.03
82 100 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 37.67 31.56 1:09.23
83 5 Bourguignon Naomi D YET U10 46.15 30.38 1:16.53
84 41 De Beys Elina D YET U12 39.95 36.76 1:16.71
85 129 Peeters Herbert H YET MAS DNF 18.24 DNF
86 164 Vercammen Xander H ASP U21 DNF DNF DNF
86 132 Joosens Brent H WSK U21 DNF DNF DNF
86 130 Baeten Viktor H SNV U21 DNF DNF DNF
89 127 Bruers Quillan H ASP U21 DNF 17.65 DNF
90 155 Baeten Emiel H SNV U14 DNF 20.89 DNF
91 151 Heremans Paul H ZON SEN DNF 17.85 DNF
92 51 Bries Tibo H YET U12 DNF 19.22 DNF
93 148 De Bie Louis H ZON U16 DNF 31.08 DNF
94 85 Van Nuffelen Jill D ZON U21 DNF DNF DNF
94 82 Van Puyvelde Naya D SNV U14 DNF DNF DNF
94 72 Lambert Maureen D VAL U16 DNF DNF DNF
97 63 Tollens Alexander H CAS U12 24.66 DNF DNF
98 93 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN DNF 20.52 DNF
99 95 Cornet Adèle D VAL U16 DNF 20.27 DNF
100 77 Musiek Emma D SNV U16 24.04 DNF DNF
101 113 Cousyns Zidane H ZON U21 DNF DNF DNF
101 117 Werckx Jarne H SNV U16 DNF DNF DNF
103 101 Schelfhout Kiara D WSK U21 27.05 DNF DNF
104 98 Vermeire Lisa D CAS U16 DNF DNF DNF
105 156 Maas Jentse H CAS U21 33.97 DNF DNF
106 158 Oberlander Spencer H YET U14 36.45 DSQ DSQ
107 90 Van Tiggelen Hanne D ASP SEN 26.57 DSQ DSQ
108 31 Van Looveren Lis D WSK U12 DSQ DSQ DSQ
109 33 Bourguignon Joy D YET U12 DSQ 37.95 DSQ
110 53 Moons Arsen H ASP U12 DSQ 18.40 DSQ
111 10 Van De Maele Rozemie D ICE U10 DSQ 22.83 DSQ
112 9 Dols Lou D SNV U10 26.70 DSQ DSQ
113 2 D'haemer Luca D ASP U10 DSQ 24.39 DSQ
114 4 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 DSQ 24.86 DSQ
115 8 Van Heghe Hope D SNV U10 DSQ 21.87 DSQ
116 61 Cruysberghs Mauro H WSK U12 24.04 DSQ DSQ
117 42 Van Orten Juul D SNV U12 DSQ 20.76 DSQ
118 116 De Decker Yoeri H CAS U21 DSQ DSQ DSQ
119 102 Knockaert Tosca D ICE SEN DSQ 23.22 DSQ
120 1 Vandekeere Ella D YET U10 DSQ DSQ DSQ
121 138 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 DSQ 19.27 DSQ
122 125 Patteet Giovanni H ZON U21 DSQ DSQ DSQ
123 97 De Groof Julie D WSK U21 DSQ 23.36 DSQ
124 162 Loi Mauro H WSK U16 DNS DNS DNS
124 140 Bouas Christos H SNV U14 DNS DNS DNS
124 163 Boudt Niels H SST U14 DNS DNS DNS
124 161 Verstraelen Thomas H WSK SEN DNS DNS DNS
124 27 Crommentuijn Noah H SNV U10 DNS DNS DNS
124 91 Caron Amber D ZON U21 DNS DNS DNS
124 58 Wouters Ruben H SNV U12 DNS DNS DNS
124 139 Bouas Ioannis H SNV U14 DNS DNS DNS
124 153 Peeters Charlie H ZON U14 DNS DNS DNS
124 154 Peeters Ronny H ZON MAS DNS DNS DNS
124 144 Mathijs Frederick H YET SEN DNS DNS DNS