Uitslag: Terugronde Ice Mountain 2015-2016 16/04/2016

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 89 Bastiaens Jorn H CAS SEN 16.53 18.96 35.49
2 92 Legrand Jordy H ZON U21 17.06 19.71 36.77
3 90 Van Den Eynde Sam H ZON U21 16.85 20.04 36.89
4 91 Vandevelde Théo H CAS U21 17.01 20.04 37.05
5 93 Van Daele Lennart H SNV U16 17.46 19.93 37.39
6 94 De Decker Yoeri H CAS U16 17.55 19.85 37.40
7 95 Mertens Mats H ZON U21 17.76 20.31 38.07
8 96 Boumans Santi H SNV U16 17.67 20.52 38.19
9 97 Van Ceulebroeck Dries H SNV U16 17.78 20.89 38.67
10 1 Van Puyvelde Naya D SNV U12 18.42 20.41 38.83
11 98 Patteet Giovanni H ZON U21 18.05 20.88 38.93
12 48 Vandenbogaerde Amber D ICE U14 17.83 21.14 38.97
13 22 Kuylen Nando H CAS U12 18.76 20.51 39.27
14 2 Kerkhofs Nore D SNV U12 18.54 20.77 39.31
15 101 Dom Robbe H CAS U16 18.33 21.04 39.37
16 99 Cloostermans Gianni H AST U16 18.48 21.16 39.64
16 100 Tillemans Hendrik H SNV U16 17.85 21.79 39.64
18 103 Van Stevens Dries H ZON SEN 18.04 21.66 39.70
19 49 Van Dijck Lauke D ZON U21 18.57 21.15 39.72
20 102 Cousyns Zidane H ZON U21 18.77 21.05 39.82
21 50 Roggeman Sara D AST U16 18.61 21.37 39.98
22 23 Baeten Emiel H SNV U12 19.01 20.99 40.00
23 51 Laurez Margaux D ICE U21 18.91 21.35 40.26
24 104 De Sloover Jules H ICE U14 18.29 22.00 40.29
25 107 Cannaerts Arthur H ZON U14 19.26 21.05 40.31
26 52 De Wael Chiara D CAS U21 18.89 21.44 40.33
27 105 Catry Maxime H ICE U16 18.59 22.01 40.60
28 53 Elskens Jana D YET U21 19.05 21.59 40.64
29 106 Bruers Quillan H ASP U14 18.84 21.84 40.68
30 108 Cools Liam H AST U16 18.65 22.13 40.78
31 109 Vandevelde Franklin H CAS U14 19.43 21.38 40.81
32 110 Vandenbroucke Robbe H CAS U16 18.55 22.31 40.86
33 113 Heremans Paul H ZON U21 18.04 23.02 41.06
34 29 Desmet Leon-Remi H ICE U12 19.08 22.08 41.16
35 111 Bauwens Nicolas H SST U21 19.35 21.88 41.23
36 112 De Nutte Matthias H ASP U16 18.95 22.33 41.28
37 3 Van Hassel Maïté D SNV U12 19.21 22.14 41.35
38 24 Smet Christophe H CAS U12 19.54 21.89 41.43
39 54 Schelfhaut Ilana D ZON U16 19.63 21.88 41.51
40 25 Bouas Ioannis H SNV U12 19.28 22.28 41.56
41 114 Deliever Thibaut H ICE U14 19.56 22.08 41.64
42 26 Bollen Max H SNV U12 19.19 22.53 41.72
43 27 Bouas Christos H SNV U10 19.05 22.76 41.81
44 55 Bourbon Fien D SNV U14 19.91 22.21 42.12
45 56 Praast Birthe D ASP U14 19.67 22.52 42.19
46 115 Hanssens Tibo H CAS U16 19.35 22.89 42.24
47 4 Vandaele Julie D SNV U10 19.17 23.11 42.28
48 5 Van Fraassen Sophie D SST U12 19.23 23.06 42.29
49 116 Werckx Jarne H SNV U14 19.83 22.53 42.36
49 28 Appels Siebe H SNV U10 19.92 22.44 42.36
51 117 Thys Patrick H ZON MAS 19.45 22.92 42.37
52 118 Peel Basile H ICE U16 20.01 22.62 42.63
53 119 Dirckx Roel H ZON U21 18.91 23.82 42.73
54 120 De Brauwer Niels H ASP U14 19.99 22.78 42.77
55 30 Maas Jorrit H ZON U12 20.09 22.71 42.80
56 57 Werckx Eline D SNV U16 19.95 22.93 42.88
56 121 Baeten Viktor H SNV U14 19.87 23.01 42.88
58 6 Vandeweyer Lisa D SNV U12 19.66 23.24 42.90
59 31 Deliever Arnaud H ICE U10 20.64 22.44 43.08
60 122 Lammens Steven H SST MAS 18.95 24.29 43.24
61 58 Vandesande Britt D SST U14 19.97 23.36 43.33
62 7 Mannès Clémentine D SNV U12 20.03 23.31 43.34
63 8 Hermans Sam D ZON U12 20.42 23.01 43.43
63 59 Van Den Bosch Louise D ZON U21 20.65 22.78 43.43
65 123 Cools Xander H AST U14 20.09 23.66 43.75
66 60 Boon Jana D ZON U21 19.51 24.39 43.90
67 64 Boumans Mayté D SNV U14 20.08 23.85 43.93
68 124 Tinck Stefan H ZON MAS 19.81 24.13 43.94
69 32 Appels Seppe H SNV U12 20.29 24.02 44.31
70 125 Koerber Seth H ZON U16 20.19 24.17 44.36
70 61 De Deckere Saartje D AST U14 19.95 24.41 44.36
72 66 Smet Evelyn D ZON SEN 20.39 24.08 44.47
73 62 Van Hees Alix D ICE U14 19.86 24.66 44.52
74 63 Van Eeckhoven Julie D ASP U14 20.72 23.81 44.53
75 33 Mannès Robin H SNV U10 20.61 23.96 44.57
76 129 Vlaeymans Kevin H ZON U21 20.05 24.57 44.62
77 126 Van De Ven Thomas H ZON U16 19.93 24.72 44.65
78 127 Schoolaert Milan H ICE U21 20.45 24.21 44.66
79 128 Joosens Brent H ASP U16 19.69 25.14 44.83
80 65 Boon Kato D ZON U16 20.82 24.32 45.14
81 9 Appels Anse D SNV U10 21.12 24.12 45.24
82 67 Verstrepen Laura D CAS U21 20.67 24.84 45.51
83 131 Van Dyck Johan H ZON MAS 21.76 24.07 45.83
84 34 Dillen Mathias H ZON U12 20.94 25.04 45.98
85 130 Cousyns Mickel H ZON MAS 21.51 24.91 46.42
86 10 Malfet Lara D ZON U12 21.54 25.01 46.55
87 68 De Deckere Stephanie D ZON SEN 21.06 25.52 46.58
88 13 Dudal Lore D SNV U12 21.54 25.07 46.61
89 11 Musiek Emma D SNV U12 20.72 26.00 46.72
90 132 Decloedt Alain H ZON MAS 21.51 25.24 46.75
91 12 Wattez Manon D ICE U12 21.74 25.21 46.95
92 69 Vermeire Lisa D CAS U14 21.96 25.33 47.29
93 133 Gysels Bruno H ASP SEN 21.45 25.95 47.40
94 35 Dejonckheere Gilles H ICE U10 22.15 26.01 48.16
95 70 Caron Amber D ZON U16 22.67 26.48 49.15
96 134 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 22.59 26.66 49.25
97 14 Wauters Nyah D AST U12 22.92 27.06 49.98
98 36 Bellens Siebe H ZON U10 23.00 27.09 50.09
99 37 Vanfleteren Leon H ICE U12 22.26 28.28 50.54
100 71 Janssens Ann D ZON MAS 23.37 27.65 51.02
101 72 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 23.83 28.35 52.18
102 73 Laurez Amandine D ICE U16 17.66 34.88 52.54
103 74 Thijs Yuna D ZON U16 24.00 28.57 52.57
104 75 Mallaerts Wendy D AST MAS 24.33 28.99 53.32
105 38 Gurny Brent H ZON U12 24.19 29.43 53.62
106 76 De Groof Julie D ZON U21 25.14 29.72 54.86
107 15 Smout Charlotte D ZON U10 25.73 30.52 56.25
108 77 De Groof Caroline D ZON U14 26.31 30.54 56.85
109 39 Geerinck Mikolaj H AST U12 21.39 35.62 57.01
110 40 Van Brempt Robbe H ZON U10 26.23 30.92 57.15
111 41 Bries Tibo H YET U10 26.21 31.05 57.26
112 78 Frans Affi D YET U16 21.75 37.91 59.66
113 79 Gordts Loewieze D YET U21 29.13 30.67 59.80
114 16 Dejonckheere Britt D ICE U12 26.76 33.32 1:00.08
115 42 Musiek Victor H SNV U10 28.42 33.62 1:02.04
116 135 Vlaeymans Robin H ZON U14 22.05 40.54 1:02.59
117 17 Bauwens Axelle D SST U10 22.13 42.16 1:04.29
118 18 Moris Cécile D ZON U10 28.96 36.34 1:05.30
119 80 Opsomer Nele D ICE U16 19.02 48.04 1:07.06
120 86 Van Den Brande Linde D ASP U14 25.71 DNF DNF
121 140 Van de Woestyne Denis H SST MAS 19.42 DNF DNF
122 138 Dutrieux Maxime H YET U21 17.28 DNF DNF
123 85 Onbekent Dominiek D SST MAS 27.15 DNF DNF
124 139 Yernault Quentin H BSKI SEN 18.67 DNF DNF
125 84 Van Nuffelen Jill D ZON U16 20.08 DNF DNF
126 143 Malfet Dimitri H ZON MAS 22.18 DNF DNF
127 144 Drieghe Jentel H ICE U14 22.59 DNF DNF
128 83 Caremans Jana D ZON U14 18.94 DNF DNF
129 142 Adriaenssens Stijn H SST SEN 21.09 DNF DNF
130 43 Detremmerie Pierre-François H ICE U12 20.88 DNF DNF
131 141 Drieghe Nick H ICE U21 19.28 DNF DNF
132 82 Mollin Axelle D CAS U16 18.43 DNF DNF
133 137 Delaude Allan H CAS U21 18.46 DNF DNF
134 146 Delanghe Matthias H ZON U21 19.82 DSQ DSQ
135 145 Maas Jentse H ZON U14 20.84 DSQ DSQ
136 20 Van Gheluwe Torah D ICE U10 24.61 DSQ DSQ
137 46 Jamin Lukas H SNV U10 20.94 DSQ DSQ
138 47 Koch Sebastian H SST U10 28.62 DSQ DSQ
139 81 Martens Sophie D ZON U16 DSQ DSQ DSQ
139 45 Tollens Alexander H ZON U10 DSQ DSQ DSQ
141 88 Bakx Madelon D SST SEN 22.31 DSQ DSQ
142 87 Vermeire Jolien D CAS U16 22.54 DSQ DSQ
143 19 Gurny Kato D ZON U10 DSQ DSQ DSQ
144 21 Vermote Ebbe D ICE U12 22.21 DSQ DSQ
145 136 Claes Justin H ZON U16 DNS DNS DNS
145 44 Vervloet Mattiece H ZON U12 DNS DNS DNS