Uitslag: Terugronde Ice Mountain 2018-2019 27/04/2019

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 159 Alaerts Xan H SNSP SEN 18.45 18.05 36.50
2 140 Greefs Sam H SNV SEN 19.05 18.35 37.40
3 143 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 18.74 18.83 37.57
4 142 Legrand Jordy H ZON U21 19.40 19.01 38.41
5 147 De Nutte Matthias H WSK U21 19.47 19.63 39.10
6 135 Joosens Brent H WSK U21 20.16 19.29 39.45
7 132 Patteet Giovanni H ZON U21 20.49 19.11 39.60
8 41 Geerinck Emma D ZON U12 19.10 20.64 39.74
9 101 Kerkhofs Nore D SNV U16 20.15 19.65 39.80
10 161 Cousyns Zidane H ZON U21 20.19 19.62 39.81
10 168 Vervloet Mattiece H ZON U16 20.01 19.80 39.81
12 164 Bollen Max H SNV U14 20.02 19.93 39.95
13 148 Heremans Paul H ZON SEN 20.28 19.69 39.97
14 134 Depondt Bram H ICE U16 20.51 19.56 40.07
15 136 Peeters Herbert H YET MAS 20.43 19.65 40.08
16 72 Appels Siebe H SNV U12 19.52 20.68 40.20
17 104 De Deckere Saartje D ASP U21 20.51 19.86 40.37
18 61 Van Brempt Robbe H ZON U12 19.69 20.69 40.38
19 141 Kuylen Nando H CAS U16 20.30 20.11 40.41
19 69 Scheepens Jeffrey H SNV U12 19.82 20.59 40.41
21 162 Van Orten Stef H SNV U14 20.40 20.02 40.42
22 92 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 20.16 20.29 40.45
23 144 Werckx Jarne H SNV U16 20.61 19.85 40.46
24 68 Jamin Lukas H SNV U12 19.81 20.73 40.54
25 133 Van Stevens Dries H ZON MAS 20.42 20.16 40.58
26 94 Elskens Jana D YET SEN 20.70 20.18 40.88
27 97 Van Puyvelde Naya D SNV U14 20.79 20.29 41.08
28 145 De Brauwer Niels H WSK U21 20.92 20.24 41.16
29 155 Aerts Vico H WSK U14 20.82 20.46 41.28
30 152 Brandt Djacomo H ZON U16 20.99 20.35 41.34
30 70 Bastien Leon H ZON U12 19.51 21.83 41.34
32 46 Appels Anse D SNV U12 20.10 21.33 41.43
33 166 Appels Seppe H SNV U14 20.87 20.63 41.50
34 64 Bries Tibo H YET U12 19.87 21.68 41.55
35 50 Van Gheluwe Torah D ICE U12 20.05 21.61 41.66
36 44 Smout Charlotte D ZON U12 20.15 21.52 41.67
37 99 Van Hassel Maïté D SNV U16 20.97 20.82 41.79
38 151 Depondt Baue H ICE U21 21.07 20.73 41.80
39 113 Vandaele Julie D SNV U14 21.17 20.72 41.89
40 165 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 20.91 21.02 41.93
41 75 Wouters Ruben H SNV U12 20.49 21.65 42.14
42 23 Baiverlin Ferre H SNV U10 20.37 21.89 42.26
43 42 Moris Cécile D ZON U12 20.71 21.58 42.29
44 149 Vlaeymans Robin H ZON U21 21.46 20.93 42.39
45 109 Lambert Maureen D VAL U16 21.74 20.68 42.42
46 24 Scheepens Philippe H SNV U10 20.87 21.58 42.45
47 91 Boumans Mayté D SNV U16 21.12 21.40 42.52
48 102 De Decker Jill D WSK U14 21.46 21.19 42.65
49 157 Bouas Christos H SNV U14 21.48 21.24 42.72
50 150 Mannekens Vincent H WSK U16 21.27 21.53 42.80
51 62 Vansteenkiste Juul H ICE U12 20.33 22.60 42.93
52 7 Dols Seth D SNV U10 20.45 22.52 42.97
53 131 Cools Xander H ASP U16 22.01 21.18 43.19
54 153 Denys Jules H ZON U16 21.88 21.44 43.32
55 156 Geerinck Mikolaj H ASP U14 22.10 21.45 43.55
56 167 Vanfleteren Leon H ICE U14 22.34 21.65 43.99
57 26 Vandebuerie Elijah H ICE U10 21.51 22.76 44.27
58 45 Gurny Kato D ZON U12 21.70 22.64 44.34
59 43 Van Brempt Femke D ZON U12 20.99 23.36 44.35
60 51 Van Orten Juul D SNV U12 20.89 23.61 44.50
61 170 Desmet Leon-Remi H ICE U14 22.32 22.27 44.59
62 8 Van De Maele Rozemie D ICE U10 21.58 23.02 44.60
63 36 Marien Maxime H SNV U10 20.85 23.85 44.70
64 154 De Bie Louis H ZON U16 22.50 22.51 45.01
65 100 Wattez Manon D ICE U14 22.88 22.14 45.02
66 105 Caron Emily D ZON SEN 22.73 22.55 45.28
67 2 Van De Maele Riet D ICE U10 21.98 23.42 45.40
68 63 Duerinckx Xander H SNV U12 21.24 24.24 45.48
69 96 Wauters Nyah D ZON U14 22.81 22.81 45.62
70 6 Van Heghe Hope D SNV U10 22.25 23.47 45.72
71 93 Van Den Brande Linde D WSK U16 22.63 23.37 46.00
72 176 Teissandier Julien H ICE U14 23.20 22.87 46.07
73 139 Debeil Tom H ICE U16 23.72 22.81 46.53
74 172 Celis Ruben H WSK U16 23.37 23.28 46.65
75 103 Caron Amber D ZON U21 23.19 23.51 46.70
76 137 Dutrieux Maxime H YET SEN 28.35 18.87 47.22
77 112 Van Tiggelen Hanne D ASP SEN 23.79 23.70 47.49
78 173 De Wachter Senne H YET U14 24.39 23.42 47.81
79 160 Gurny Brent H ZON U14 24.32 23.69 48.01
80 5 D'haemer Luca D ASP U10 23.22 25.05 48.27
81 34 Dupont Ruben H ICE U10 22.97 25.42 48.39
82 71 Musiek Victor H SNV U12 23.25 25.26 48.51
83 106 De Groof Caroline D WSK U21 23.95 24.69 48.64
84 107 Dietz Hanya D ZON MAS 24.55 24.11 48.66
85 67 De Meulenaere Joseph H ICE U12 24.04 25.22 49.26
86 38 Crommentuijn Noah H SNV U10 23.52 25.78 49.30
87 108 Finotto Lise D WSK SEN 25.26 24.08 49.34
88 171 Montbaliu Johannes H ICE U16 25.39 24.38 49.77
89 33 Van Houtte Xander H WSK U10 24.06 25.79 49.85
90 98 Mallaerts Wendy D ASP MAS 25.05 25.31 50.36
91 49 Bostijn Femke D ICE U12 24.30 26.08 50.38
92 73 Deroose Daan H ICE U12 19.45 31.01 50.46
93 29 Koch Sebastian H ICE U10 25.31 27.49 52.80
94 28 Baert Julian H WSK U10 23.78 29.12 52.90
95 174 Schaillée Wout H YET U14 32.58 28.13 1:00.71
96 11 Bourguignon Naomi D YET U10 32.99 33.20 1:06.19
97 48 Bourguignon Joy D YET U12 34.18 34.98 1:09.16
98 163 Oberlander Spencer H YET U14 36.69 34.37 1:11.06
99 95 De Groof Julie D WSK U21 24.65 51.21 1:15.86
100 10 Breuls Alona D ICE U10 25.14 52.04 1:17.18
101 4 De Meulenaere Olivia D ICE U10 25.23 DNF DNF
102 30 Bastien James H ZON U10 DSQ 24.61 DSQ
103 27 Depondt Bas H ICE U10 DSQ 33.28 DSQ
104 110 Schelfhout Kiara D WSK U21 DSQ 24.87 DSQ
105 111 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS DSQ 29.82 DSQ
106 114 Van Boven Julie D SNV SEN DSQ 24.24 DSQ
107 1 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 DSQ 31.04 DSQ
108 66 Bellens Siebe H ZON U12 DSQ 20.49 DSQ
109 3 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 24.94 DSQ DSQ
110 115 Knockaert Tosca D ICE SEN 23.46 DSQ DSQ
111 52 De Beys Elina D YET U12 33.22 DSQ DSQ
112 74 Vanneste Jasper H ICE U12 24.94 DSQ DSQ
113 47 Versaen Amy Lin D ZON U12 DSQ 29.56 DSQ
114 175 Von Mach Christian H BSKI U14 DNS DNS DNS
114 65 Verhaeghe Cyriel H ICE U12 DNS DNS DNS
114 158 Bouas Ioannis H SNV U14 DNS DNS DNS
114 146 Wendelen Matthias H SNV U21 DNS DNS DNS