Uitslag: Terugronde Ice Mountian 2016-2017 25/03/2017 - Per categorie

U10
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 6 Appels Anse D SNV U10 21.08 21.05 42.13
2 4 Geerinck Emma D ZON U10 21.20 22.16 43.36
3 1 Bauwens Axelle D SST U10 23.26 23.66 46.92
4 7 Smout Charlotte D ZON U10 23.83 24.37 48.20
5 3 Moris Cécile D ZON U10 25.19 26.20 51.39
6 5 Gurny Kato D ZON U10 26.91 27.36 54.27
7 8 Van Brempt Femke D ZON U10 31.07 30.88 1:01.95
2 Van Gheluwe Torah D ICE U10 21.98 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 13 Mannès Robin H SNV U10 20.85 21.32 42.17
2 11 Scheepens Jeffrey H SNV U10 21.32 21.71 43.03
3 26 Appels Siebe H SNV U10 21.88 22.04 43.92
4 12 Bellens Siebe H ZON U10 23.00 22.77 45.77
5 20 Van Brempt Robbe H ZON U10 23.52 23.27 46.79
6 15 Deroose Daan H ICE U10 23.29 23.66 46.95
7 25 Bastien Leon H ZON U10 23.22 23.83 47.05
8 14 Raman Ryan H CAS U10 24.87 25.24 50.11
9 23 Scheepens Philippe H SNV U10 25.56 25.87 51.43
10 19 Deschamps Jurre H ICE U10 26.01 25.51 51.52
11 24 Musiek Victor H SNV U10 29.27 29.53 58.80
12 16 Bries Tibo H YET U10 23.37 46.99 1:10.36
13 17 Vandamme Kylian H ICE U10 25.37 46.97 1:12.34
U12
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 40 Van Puyvelde Naya D SNV U12 19.18 19.54 38.72
2 37 Vandaele Julie D SNV U12 19.73 19.84 39.57
3 33 Mannès Clémentine D SNV U12 20.18 20.75 40.93
4 34 Vandeweyer Lisa D SNV U12 20.96 21.41 42.37
5 35 Hermans Sam D ZON U12 22.15 22.74 44.89
6 38 Wattez Manon D ICE U12 22.37 22.90 45.27
7 36 Malfet Lara D ZON U12 22.74 23.60 46.34
8 39 Wauters Nyah D CAS U12 23.39 24.10 47.49
9 41 De Decker Jill D BST U12 21.99 47.11 1:09.10
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 64 Smet Christophe H CAS U12 19.63 20.19 39.82
2 56 Bouas Ioannis H SNV U12 19.85 20.09 39.94
3 62 Bollen Max H SNV U12 20.02 20.59 40.61
4 51 Bouas Christos H SNV U12 20.59 21.03 41.62
5 59 Appels Seppe H SNV U12 20.52 21.32 41.84
6 55 Maas Jorrit H CAS U12 21.33 21.67 43.00
7 52 Desmet Leon-Remi H ICE U12 21.24 22.26 43.50
8 54 Van Orten Stef H SNV U12 21.62 22.91 44.53
9 65 Geerinck Mikolaj H AST U12 21.43 25.14 46.57
10 53 Van Eeckhoven Alexander H BST U12 22.81 24.40 47.21
11 58 Baeten Emiel H SNV U12 28.64 20.64 49.28
12 67 Denys Jeff H ZON U12 25.32 26.04 51.36
13 57 Dejonckheere Gilles H ICE U12 32.11 22.58 54.69
60 Detremmerie Jean-Louis H ICE U12 DNF 26.69 DNF
68 Vanfleteren Leon H ICE U12 22.22 DSQ DSQ
61 Gurny Brent H ZON U12 24.82 DSQ DSQ
66 De Wachter Senne H YET U12 DNS DNS DNS
U14
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 94 Kerkhofs Nore D SNV U14 20.39 21.70 42.09
2 88 Boumans Mayté D SNV U14 21.31 21.82 43.13
3 91 Van Eeckhoven Julie D BST U14 20.93 22.30 43.23
4 101 Musiek Emma D SNV U14 23.09 23.64 46.73
108 Flamee Ellen D CAS U14 26.18 DSQ DSQ
104 Vermeire Lisa D CAS U14 DNS DNS DNS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 122 Kuylen Nando H CAS U14 20.15 21.41 41.56
2 146 De Picker Kean H CAS U14 22.13 23.27 45.40
3 145 Cools Xander H AST U14 22.64 23.27 45.91
4 152 Denys Jules H ZON U14 25.12 26.53 51.65
5 136 Vervloet Mattiece H ZON U14 31.19 23.25 54.44
126 Depondt Bram H ICE U14 DNF DNF DNF
155 Detremmerie Pierre-François H ICE U14 25.72 DSQ DSQ
U16
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 93 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 18.81 20.14 38.95
2 87 Caremans Jana D CAS U16 19.80 21.20 41.00
3 81 Vandesande Britt D SST U16 20.98 22.26 43.24
4 92 De Deckere Saartje D AST U16 21.34 22.55 43.89
5 95 Opsomer Nele D ICE U16 21.38 23.24 44.62
6 103 Van Damme Margot D BST U16 22.83 24.31 47.14
7 99 Caron Amber D ZON U16 23.83 24.91 48.74
85 Laurez Amandine D ICE U16 18.64 DNF DNF
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 139 Joosens Brent H BST U16 21.06 22.75 43.81
2 141 Van De Ven Thomas H CAS U16 21.43 22.67 44.10
3 147 Depondt Baue H ICE U16 20.68 23.90 44.58
138 Maas Jentse H CAS U16 DNF 23.96 DNF
U21
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 90 De Wael Chiara D CAS U21 19.85 21.10 40.95
2 83 Van Dijck Lauke D ZON U21 20.90 21.60 42.50
3 89 Laurez Margaux D ICE U21 20.47 22.20 42.67
4 82 Cauwelier Danielle D ICE U21 20.97 22.80 43.77
5 84 Boon Jana D ZON U21 20.49 23.34 43.83
6 98 Keukelier Femke D ICE U21 22.12 23.17 45.29
7 96 Boon Kato D ZON U21 22.56 23.95 46.51
8 102 Driesmans Lisa D AST U21 23.02 24.47 47.49
9 110 Caron Emily D ZON U21 24.60 25.03 49.63
10 100 Van Huffel Sophie D AST U21 23.67 26.06 49.73
11 105 Martens Sophie D ZON U21 25.48 26.21 51.69
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 130 Van Den Eynde Sam H ZON U21 18.15 19.05 37.20
2 134 Boumans Santi H SNV U21 18.45 19.21 37.66
3 125 Van Daele Lennart H SNV U21 18.49 19.58 38.07
4 154 Vandevelde Théo H CAS U21 18.22 19.87 38.09
5 123 Legrand Jordy H ZON U21 18.72 19.73 38.45
6 127 Mertens Mats H ZON U21 19.03 20.25 39.28
7 157 Cloostermans Gianni H AST U21 19.49 21.39 40.88
8 131 Bauwens Nicolas H SST U21 19.93 20.98 40.91
9 135 Heremans Paul H ZON U21 20.25 21.08 41.33
10 129 Catry Maxime H ICE U21 19.88 21.49 41.37
11 158 Thys Noah H AST U21 20.04 21.94 41.98
12 150 Drieghe Nick H ICE U21 20.83 21.68 42.51
13 142 Vlaeymans Kevin H ZON U21 21.79 22.80 44.59
14 148 Schoolaert Milan H ICE U21 23.62 23.78 47.40
137 De Nutte Matthias H BST U21 DNF 20.93 DNF
128 De Decker Yoeri H CAS U21 DSQ DSQ DSQ
132 Cools Liam H AST U21 DNS DNS DNS
SEN
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 86 Elskens Jana D YET SEN 21.00 21.96 42.96
2 97 Smet Evelyn D ZON SEN 22.97 23.83 46.80
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 124 Greefs Sam H SNV SEN 17.95 18.71 36.66
2 121 Dutrieux Maxime H YET SEN 19.06 20.49 39.55
3 133 Van Stevens Dries H ZON SEN 20.36 21.45 41.81
156 Yernault Quentin H BESKI SEN DNS DNS DNS
MAS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 107 Janssens Ann D ZON MAS 24.42 25.47 49.89
2 106 Mallaerts Wendy D AST MAS 25.80 27.60 53.40
3 109 De Beukelaer Charis D ZON MAS 27.06 28.02 55.08
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 140 Thys Patrick H ZON MAS 20.97 22.35 43.32
2 144 Tinck Stefan H ZON MAS 22.60 23.70 46.30
3 149 Decloedt Alain H ZON MAS 24.81 26.15 50.96
4 153 Bries Davy H YET MAS 26.35 28.27 54.62
5 151 Malfet Dimitri H ZON MAS 24.54 38.27 1:02.81
143 Lammens Steven H SST MAS DNF DNF DNF