Uitslag: Terugronde Koninklijke Skiclub Zondal seizoen 2021-2022 23/04/2022

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 130 De Nutte Matthias H WSK SEN 16.03 15.45 31.48
2 127 Stander Louis H WSK U21 16.02 15.57 31.59
3 122 De Brauwer Niels H WSK U21 16.03 15.68 31.71
4 133 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 15.83 16.05 31.88
5 93 Bos Sanne D ZON SEN 16.49 16.02 32.51
6 128 Depondt Bram H WSK U21 16.43 16.38 32.81
7 124 Denys Jules H ZON U21 16.81 16.12 32.93
8 121 Van Brempt Robbe H ZON U16 16.78 16.32 33.10
9 132 Brandt Djacomo H ZON U21 16.85 16.27 33.12
10 125 Cousyns Zidane H ZON SEN 16.66 16.49 33.15
11 135 Van Eeckhoven Alexander H WSK U21 17.11 16.08 33.19
11 146 Roels Jack H WSK U21 16.86 16.33 33.19
13 123 Cloostermans Gianni H ASP SEN 16.70 16.67 33.37
14 137 Cruysberghs Mauro H WSK U16 17.28 16.39 33.67
15 131 Vlaeymans Kevin H ZON SEN 17.37 16.35 33.72
16 134 De Bie Louis H ZON U21 17.16 16.92 34.08
17 138 Gurny Brent H ZON U21 17.30 16.98 34.28
17 142 Denys Jeff H ZON U21 17.55 16.73 34.28
19 136 Bastien Leon H ZON U16 17.47 16.87 34.34
20 152 Vanfleteren Leon H ICE U21 17.34 17.14 34.48
21 126 Van Stevens Dries H ZON MAS 17.60 16.92 34.52
22 85 Elskens Jana D YET SEN 17.64 16.91 34.55
23 148 Vlaeymans Robin H ZON U21 17.72 17.04 34.76
24 154 Vansteenkiste Juul H ICE U16 17.65 17.16 34.81
25 92 Geerinck Emma D ZON U16 17.85 17.06 34.91
26 129 Dillen Mathias H ZON U21 16.54 18.38 34.92
27 140 Bellens Siebe H ZON U14 17.79 17.50 35.29
28 141 Van Bever Matthias H ICE U14 18.28 17.04 35.32
29 81 Smout Charlotte D ZON U14 18.13 17.22 35.35
30 95 Fosté Sam D WSK U14 17.89 17.58 35.47
31 144 Bries Tibo H ASP U14 18.01 17.61 35.62
32 89 Van Stevens Nele D ZON MAS 18.13 17.63 35.76
33 145 Baiverlin Ferre H SNV U14 18.48 17.45 35.93
34 88 Boon Jana D ZON SEN 18.48 17.78 36.26
35 90 Van Brempt Femke D ZON U14 18.68 17.65 36.33
36 143 De Kinder Lars H WSK U16 18.49 17.89 36.38
37 147 Peeters Charlie H ZON U21 18.61 17.80 36.41
38 84 Gurny Kato D ZON U14 18.49 17.98 36.47
39 94 Pollie Anne-Sophie D ZON SEN 18.37 18.25 36.62
40 43 De Keersmaecker Amélie D WSK U12 18.07 18.61 36.68
41 82 Moris Cécile D ZON U16 18.81 17.94 36.75
42 86 Cruysberghs Ella D WSK U14 18.85 18.04 36.89
43 153 Lintermans Mats H SNV U14 19.12 17.85 36.97
44 61 Marien Maxime H RTWB U12 18.50 18.63 37.13
45 72 Bastien James H ZON U12 18.41 18.77 37.18
46 71 Baert Julian H WSK U12 18.52 18.72 37.24
47 165 Montbaliu Marius H ICE U16 19.32 17.96 37.28
48 100 Calle Sterre D SNV U14 19.08 18.22 37.30
49 70 De Kinder Per H WSK U12 18.36 19.01 37.37
49 67 Van Houtte Xander H WSK U12 18.34 19.03 37.37
51 91 Poels Karen D ASP MAS 19.23 18.29 37.52
52 51 Van Heghe Hope D RTWB U12 18.70 18.85 37.55
53 73 Obbers Warre H WSK U12 18.51 19.05 37.56
54 30 Tilleuil Loïc H WSK U10 18.51 19.06 37.57
55 162 Meulders Jules Moritz H WSK U16 19.31 18.35 37.66
56 96 Paesen Lena D SNV U14 19.44 18.39 37.83
57 52 Verwijlen Guusje D SNV U12 19.07 18.89 37.96
58 151 Duerinckx Xander H SNV U14 19.38 18.61 37.99
59 47 Berx Leanne D SNV U12 19.21 18.91 38.12
60 63 De Keyzer Masixolé H SNV U12 18.70 19.43 38.13
60 65 Baetens Stan H ASP U12 18.87 19.26 38.13
62 164 Hermans Paul H SNV MAS 19.68 18.68 38.36
63 44 Van De Maele Riet D ICE U12 19.18 19.25 38.43
64 87 Hermans Ines D SNV U16 20.22 18.36 38.58
65 83 Wilberts Giulia D WSK U14 19.78 18.82 38.60
66 149 De Meulenaere Joseph H ICE U14 19.96 19.03 38.99
67 150 Van Doorslaer Jan H ZON MAS 19.95 19.09 39.04
68 109 D'haemer Luca D ZON U14 19.77 19.28 39.05
69 156 Decloedt Alain H ZON MAS 20.11 19.01 39.12
70 53 Proost Leyla D SNV U12 19.17 20.02 39.19
71 157 Vernelen Jules H WSK U14 20.42 19.14 39.56
72 48 De Keersmaecker Aurélie D WSK U12 19.43 20.16 39.59
73 49 De Meulenaere Olivia D ICE U12 19.94 19.76 39.70
74 66 Van Loon Xander H WSK U12 19.65 20.11 39.76
75 24 Calle Thor H SNV U10 19.80 20.03 39.83
76 42 Van Damme Elise D WSK U12 19.55 20.34 39.89
77 62 Mertens Hayden H WSK U12 19.34 20.57 39.91
78 2 Van den Berghe Margaux D WSK U10 19.44 20.51 39.95
79 26 Keppens Lion H ICE U10 20.14 19.90 40.04
80 98 Peeters Olivia D ZON U21 20.36 19.71 40.07
81 34 Jannis Thibaut H ZON U10 19.91 20.31 40.22
82 99 Claus Julie D WSK U21 20.53 19.75 40.28
83 105 Smet Evelyn D ZON MAS 20.41 19.89 40.30
83 155 Mortier Peter H ZON MAS 20.53 19.77 40.30
85 32 Crommentuijn Noah H RTWB U10 19.88 20.52 40.40
86 45 Bijloos Lilou D ZON U12 20.38 20.52 40.90
87 50 Vereecke Ruby D WSK U12 20.46 20.78 41.24
88 41 Mortier Marthe D ZON U12 20.54 20.87 41.41
89 112 Obbers Marie D WSK U16 21.35 20.36 41.71
90 23 Jannis Pieter H ZON U10 20.28 21.49 41.77
91 102 De Ridder Godelieve D ZON MAS 21.32 20.51 41.83
92 103 Versaen Amy Lin D ZON U14 21.51 20.48 41.99
93 97 Van Wijmeersch Lore D WSK U16 22.47 19.63 42.10
94 108 Retera Ive D SNV U21 22.06 20.24 42.30
95 161 Van Loon Gilles H WSK MAS 21.95 20.36 42.31
96 111 Kevelaers Inge D ZON MAS 21.52 20.84 42.36
97 101 Wuyts Hilde D ZON MAS 21.93 20.74 42.67
98 4 Van De Maele Willemien D ICE U10 21.56 21.50 43.06
99 8 Wolput Mette D ZON U10 21.45 21.86 43.31
100 29 Depondt Bas H WSK U10 22.14 21.31 43.45
101 104 Van Pamel Ine D ZON SEN 22.84 20.90 43.74
102 159 Peeters Ronny H ZON MAS 22.81 21.51 44.32
103 107 Campforts Kirien D WSK SEN 22.53 22.05 44.58
104 27 Akkermans Arne H ZON U10 22.33 23.24 45.57
105 5 Verniers Marie-Sophie D ZON U10 22.86 23.41 46.27
106 163 Van Lindt Nils H WSK U14 23.71 22.70 46.41
107 11 Wolput Emme D ZON U10 23.19 23.40 46.59
108 106 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 24.75 22.87 47.62
109 33 Servais Elliott H WSK U10 24.65 24.77 49.42
110 3 Vanoverschelde Lotta D ICE U10 25.87 25.76 51.63
111 110 Renders Sofie D ZON MAS 27.06 24.80 51.86
112 46 Bruyndonckx Josefien D ZON U12 26.64 27.44 54.08
113 113 Vermeire Wendy D ZON MAS 29.00 25.62 54.62
114 7 Houet Sofie D ZON U10 27.41 27.31 54.72
115 69 Vanhove Kai H WSK U12 27.39 27.83 55.22
116 22 Janssens Sepp H ZON U10 27.57 28.69 56.26
117 28 Jannis Arthur H ZON U10 27.71 30.07 57.78
118 10 Akkermans Hannah D ZON U10 29.39 30.71 1:00.10
119 6 Lebegge Sieglyn D ICE U10 23.85 38.08 1:01.93
120 9 Verniers Marie-Jo D ZON U10 35.26 38.23 1:13.49
121 25 Van Stevens Vic H ZON U10 38.13 37.99 1:16.12
122 31 Vanoverschelde Jens H ICE U10 21.18 DSQ DSQ
123 35 Houet Wouter H ZON U10 DSQ 35.67 DSQ
124 160 Vervaecke Alain H ZON MAS 21.59 DSQ DSQ
125 68 Chantraine Daniel H VAL U12 19.60 DSQ DSQ
126 1 Vinckx Xana D ZON U10 30.67 DSQ DSQ
127 21 Van Dijck Sem H ZON U10 DSQ 19.77 DSQ
128 158 Oerlemans Dries H ZON U21 DSQ 18.75 DSQ
129 64 Fosté Cas H WSK U12 DNS DNS DNS
129 139 Detavernier Louie H WSK U16 DNS DNS DNS